Keystone logo
© Eric Masi
Wright Graduate University

Wright Graduate University

Wright Graduate University

מבוא

ב- Wright Graduate University , למידה מותאמת אישית פירושה לא רק כיתות קטנות: אתה חווה גישה משולבת לחינוך המאפשרת לך ליישם את לימודיך לאתגרים הדחופים ביותר שלך, ולצבור קרדיט תוך כדי חייך ועסקיך.

אנו מאמינים שחינוך פרגמטי הוא בעל ערך רב יותר מחינוך יוקרתי - ומחקרים עדכניים מאשרים זאת. אם אתה מתכוון להשקיע בתואר או בתעודה, זה צריך לעשות יותר מאשר לסמן תיבה כדי לזכות באישור. זה צריך להתייחס למיומנויות שעושות את ההבדל בין מבצעים ממוצעים לכוכבים, ובין רווחים לטווח קצר ותוצאות ברות קיימא.

ברייט, אתה חווה את מה שאתה לומד, מקבל אימון ליישם את המתודולוגיות להתפתחות שלך, מה שהופך אותך למדריך אותנטי לאלה שאתה מוביל ומאמן. גישת רייט מעניקה לך אתגרים יומיומיים ברי ביצוע, בגודל ביס, שתוכל ליישם בכל מקום בקריירה ובחייך.

סגל רייט הם מלומדים-מתרגלים - בעלי עסקים, יועצים, יזמים ומאמנים - שהפגישו את מתודולוגיות הלמידה היעילות ביותר משלושים שנות עבודתם במחקר ופיתוח מנהיגות עם ביצועים גבוהים.

כל תכנית כוללת תכנית ליבה של מנהיגות טרנספורמטיבית, המעניקה לך חוויות מעשיות של מנהיגות אישית (מודעות עצמית ופיתוח), מנהיגות אחד על אחד (אימון) והנחיית קבוצות והדרכה מהיום הראשון של התכנית שלך.

גישה טרנס-דיסציפלינרית זו צוללת עמוק לתוך מחקר חדש והיסטורי בעסקים, פילוסופיה, פסיכולוגיה, מתודולוגיה חינוכית ומדעי המוח, ומעניקה לך את הכלים להבין מה באופן אוניברסלי מניע ומניע בני אדם.

אם אתה מוכן לאתגר את עצמך לגלות דרכים חדשות של חשיבה ופעולה בחייך ובקריירה שלך בכל יום כדי לנצל את הפוטנציאל שלך בקריירה שלך, במערכות היחסים שלך ובחלומות והיעדים החשובים לך ביותר, Wright Graduate University הוא הנכון חינוך בשבילך.

עלינו

Wright Graduate University הוקמה בשנת 2006 על ידי Drs. בוב רייט, ג'ודית רייט ומייקל זוול, להציע תארים מתקדמים בתחומים המתפתחים של מנהיגות ואימון. מכון זה להשכלה גבוהה מציע למנהיגים ומנהלים עתידיים את הכלים לפיתוח מיומנויות מנהיגות כדי לעודד, לתמוך, להניע ולהעניק השראה לעובדים ועמיתיהם, ליצור שינוי חיובי והצלחה בארגונים וחברות.

Wright Graduate University (WGU) מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות וערכים אקדמיים, כאשר חווית התלמידים היא חיובית, מותאמת אישית ותומכת. מכיוון ש-WGU מספקת גישה למגוון רחב של תוכניות ושיעורים, צברנו מוניטין של מצוינות, גילוי וידע. המגוון הרחב של השיעורים של WGU בתוכניות מלומד-מתרגל ידועים בהתמקדות בצרכי הפיתוח החינוכיים והמקצועיים הייחודיים של תלמידים מבוגרים. מבוגרים עובדים מכל רחבי הארץ משיגים את מטרותיהם האקדמיות תוך איזון בין הדרישות של עבודה במשרה מלאה, אחריות משפחתית וקהילה. בוגרים עשויים ליישם את השכלתם בעבודתם ובמקצועותיהם בזמן שהם לומדים על מערכת הטכנולוגיה הוירטואלית החדשנית של WGU.

WGU מתגאה בהפיכת השכלה גבוהה ומקצועית לזמין לכולם, עם מגוון של הצעות קורסים חדשניות, מגוונות וקפדניות שיאתגרו, יעוררו ותניעו את התלמידים להשיג את מטרותיהם של התחלה חדשה, השכלה גבוהה ואפילו חדשה נתיב קריירה. Wright Graduate University הוא צעד חיובי בכיוון הנכון. החוט המשותף בכל ההיצע והתעודות של הקורסים של WGU הוא, "חינוך כפי שהוא צריך להיות."

קבלה

דרישות קבלה

  • הגש בקשה מקוונת: השלם את הבקשה המקוונת שלנו. אין עמלה להגיש בקשה.
  • המועד האחרון להגשת מועמדות לתחילת השיעור הבא הוא 11 בינואר, 2023. אנו ממליצים בחום לעמוד במועד זה מכיוון ששירותי סטודנטים כגון אריזות סיוע כספי עשויים לדרוש שבועיים לעיבוד.
  • הצהרות מטרה: כתוב והגש שתי הצהרות אובייקטיביות של 600 מילים הקשורות לתכנית התואר שלך. את הנחיות החיבור ניתן לקבל מנציג קבלה.
  • תמלילים: בקש גיליון ציונים רשמי אחד המתעד קבלת תואר ראשון ממכללה או אוניברסיטה מוסמכת. את תמליל זה יש לקבל לפני תום שלושים הימים הראשונים לתחילת הקדנציה הראשונה שלך.
  • תמלילים בינלאומיים: מועמדים עם תארים ממוסד מחוץ לארצות הברית חייבים להעריך את התמלילים האלה לגבי שווי ערך לתואר או בית ספר מוסמך בארה"ב.
  • מבחן בשפה האנגלית: מועמדים ששפת האם שלהם אינה אנגלית חייבים להפגין כישורים באנגלית בכתב ובדיבור, כפי שמעידים ציון של לפחות 60 בבחינת TOEFL מבוססת נייר, 71 בבחינת TOEFL מבוססת אינטרנט, או מעבר ציון בבחינה מקבילה בינלאומית מוכרת. אם המבקש קיבל תואר ממוסד מוסמך כראוי שבו אנגלית היא שפת ההוראה העיקרית, הוא או היא פטורים מדרישת המבחן.

מיקומים

  • Elkhorn

    County Highway H,7698, 53121, Elkhorn

שאלות