Keystone logo
Waseda Business School

Waseda Business School

Waseda Business School

מבוא

Waseda Business School (WBS) - בית הספר לתארים מתקדמים לעסקים ולפיננסים, חלק

WBS תעניק, לאותם אנשים שסיימו תוכנית חינוך עסקית המשקפת את ממצאי המחקר העדכניים ביותר, המבוססים על סטנדרטים מתאימים של הערכה, ואשר רכשו מומחיות מעשית ברמה גבוהה וכישורי קבלת החלטות כמנהיגים עסקיים, את תואר המאסטר. למנהל עסקים (MBA), ולמי שרכש ידע ותיאוריה פיננסית מתקדמים המבוססים על סטנדרטים בינלאומיים, תואר שני במדעים במימון (MSc in Finance). יש לנו שלוש תוכניות שכולן מתנהלות באנגלית (חלק מהקורסים זמינים גם ביפנית)

WBS מסוגלת לספק תכנית לימודים מאוזנת היטב באמצעות מגוון רחב של קורסי בחירה, כולל טיפוח נקודות מבט גלובליות ואתיקה מקצועית, על מנת שתוכל להציע שפע של הזדמנויות למידה בגישות תיאורטיות ואמפיריות, כמו גם ביישום זה.

המשימה שלנו

WBS יוצרת קהילת למידה דינמית עבור כל מחזיקי העניין כזרז לפיתוח מנהיגים גלובליים בעלי תובנות ואחראיות עם ידע ניהולי בר-פעולה.

תכונות הקמפוס

החיים ב-WASEDA

ישנן דרכים רבות להיות מעורבות ולחקור את תחומי העניין שלך ב- Waseda Business School . בסעיפים למטה, תוכל ללמוד עוד על התלמידים שלנו, על האירועים והמסורות שהם נהנים, והיכן וכיצד הם חיים בטוקיו.

החיים ב-WASEDA – Waseda Business School (בית הספר לתואר שני לעסקים ומימון)

גר בטוקיו

מידע על נושאי דיור וחיי היום יום כלליים ומדריך מקיף לקבלת ויזת סטודנט ניתן למצוא באתר המרכז לחינוך בינלאומי.

טוקיו היא מגה-עיר מהנה, נקייה, בטוחה, טרנדית ברמה עולמית, עם יותר מסעדות מישלן בעלות שלושה כוכבים מפריז וברים מיוחדים שונים המציעים את מיטב מבשלות הבירה, הסאקה והיין. איכות החיים בטוקיו גבוהה ביותר והעובדה שליפנים יש תוחלת חיים מהגבוהות בעולם אינה מפתיעה.

טוקיו מייצרת חפצים תרבותיים כמו אנימה ומנגה הפופולריים ברחבי העולם. אבל, יש כאן גם אתוס, שנתפס בסרטה של סופיה קופולה "אבוד בתרגום", שצריך לחוות כדי להבין אותו.

בטוקיו יש מערכת תחבורה ציבורית מדהימה. אז אתה יכול לגשת בקלות למוזיאונים, גלריות אמנות, קונצרטים ואירועי ספורט, היאבקות סומו ופסטיבלי תרבות שונים. שני שדות תעופה בינלאומיים בטוקיו (Haneda ו- Narita) מאפשרים לטייל בקלות ברחבי אסיה ומחוצה לה.

טוקיו היא גם המרכז העסקי והפוליטי של הכלכלה השלישית בגודלה בעולם ומרכז המתחבר לשאר אסיה. זה המקום שבו ממוקם המטה של רוב החברות היפניות Fortune 500 ורוב החברות הבנות היפניות של החברות הרב לאומיות Fortune 500. במובן זה, טוקיו עצמה היא כמו מעבדה חיה לאנשים בעלי עניין רב בעסק. אז אומרים שטוקיו היא התפאורה המושלמת לסטודנטים מרחבי העולם שרוצים להרוויח MBA באסיה. והכי חשוב, אפילו סטודנטים שאינם יכולים לדבר יפנית מדווחים שהם מסוגלים ליהנות מאוד מהחיים שלהם בטוקיו.

מתקנים

HyFlex Classroom

ספריות

לתלמידי WBS יש גישה למתקני הספרייה הבאים. השעות המצוינות להלן הן שעות פעילות הספריות במהלך תקופת הלימודים. אנא הקפידו לבדוק את שעות הפתיחה בהפסקות הלימוד.

 • ספרייה עסקית (קומה 10, בניין 11)
  ספרייה זו מספקת חומרי עזר כגון ספרים וכתבי עת בתחומי המסחר והעסקים לסטודנטים בסגל ובתואר שני. חלק מהחומרים זמינים להשאלה (עד שני פריטים בכל פעם למשך שבועיים).
 • חדר עיון בספרייה עסקית (קומה 10, בניין 11)
  לספרייה העסקית חדר עיון צמוד עם כ-50 מקומות ישיבה לסטודנטים.
 • ספריית המחקר לזיכרון ס. טקאטה (בניין 2)
  מוקדשת לשימושם של תלמידי הסגל והסטודנטים לתארים מתקדמים בתחום מדעי החברה, ספריית המחקר לזיכרון S. Takada מציעה חומרי מחקר וכן ספרים וכתבי עת בשפות זרות. האוסף, הכולל יותר מ-320,000 פריטים בסך הכל, זמין לסטודנטים לתארים מתקדמים לעיון, השאלה והעתקה, והמתקן מצויד ב-110 מקומות ישיבה. שעות פתוחות יותר מספריות אחרות בקמפוס ואפילו בתקופת בחינות הכניסה, ספרייה זו תהיה שימושית מאוד עבור תלמידי WBS, במיוחד אלו המעוניינים לגשת לחומרים בשפה זרה. לביקור בספרייה יש להיכנס מהכניסה הדרומית בצד הפונה לבניין 2, ולאחר מכן לעלות לקומה 3.
 • חדר קריאה לסטודנטים (קומת מרתף, בניין 11)
  מתקן זה מיועד בעיקר לשימושם של סטודנטים לתואר ראשון בבתי הספר למסחר ולימודים ליברליים בינלאומיים, עם זאת, סטודנטים לתארים מתקדמים מוזמנים להשתמש בו גם לצורך גלישה והשאלה.
 • כל מערכת הספריות של האוניברסיטה
  לסטודנטים יש גם גישה לספרייה המרכזית ולמתקני הספרייה האחרים בקמפוס.

מבוא לבניין 11

Waseda Business School ממוקם באחד המבנים החדשים ביותר של אוניברסיטת וואסדה - בניין 11 - בקמפוס ווסאדה הראשי. הבניין הושלם בשנת 2009 עם תמיכה פיננסית של Daiwa Securities Group Inc., אחת מחברות ניירות הערך הגדולות ביפן. לבניין מספר פריסות כיתות וכל כיתה מצוידת בטכנולוגיית הוראה עדכנית.

תלמידי WBS לוקחים בעיקר שיעורים בקומות 9 ו-11. התלמידים רשאים לשריין כיתות למפגשי לימוד קבוצתיים כאשר החדרים אינם בשימוש לשיעורים. בבניין 11 יש נקודות גישה רבות לרשת המאפשרות לסטודנטים לגשת לרשת האלחוטית המהירה של אוניברסיטת Waseda.

  הסמכות

  בעל הסמכת EFMD Equisבעל הסמכת AACSB

  מיקומים

  • Tokyo

   WASEDA Business School Admissions Office 3rd Floor, Bldg.11 1-6-1 Nishi-Waseda, Shinjuku-ku Tokyo 169-8050 JAPAN, , Tokyo

   • Singapore

    50 Nanyang Ave, Singapore 639798, , Singapore

    שאלות