Keystone logo
Vlerick Business School

Vlerick Business School

Vlerick Business School

מבוא

Vlerick Business School הוא בית ספר לעסקים בינלאומי בעל הסמכה משולשת בלב אירופה - מדורג במקום הראשון בבנלוקס לחינוך מנהלים ו-19 באירופה. יש לנו מומחיות ספציפית בטרנספורמציה דיגיטלית, יזמות וחדשנות, שירותי בריאות, אנרגיה ושירותים פיננסיים. מלבד הקשרים ההדוקים שלנו עם KU Leuven ואוניברסיטת גנט - והבריתות האסטרטגיות שלנו עם אוניברסיטת פקין ובית הספר לעסקים של אוניברסיטת סטלנבוש - אנחנו בונים כל הזמן את רשת השותפים הארגוניים שלנו ברחבי העולם.

המשימה שלנו

לחיות. לִלמוֹד. לִקְפּוֹץ.

כאשר אנדרה ורליק ייסד את בית הספר לפני יותר מ -65 שנה, הוא בנה אותו על אמונה חזקה בכוחם של עסקים כמקור להתקדמות ושגשוג. ובעוד שהחזון הזה לא השתנה עד עצם היום הזה, העולם בו אנו רוצים שהתקדמות ושגשוג ישגשג השתנה.

שינוי עולמי מתמיד והתפתחויות טכנולוגיות מהירות משבשים שווקים רבים. לכן אנו זקוקים למייצבי שינויים חיוביים עם חזון המושרש בחלום.

 • לחיות את החלום שלך.

החלומות שלנו נותנים תוכן, משמעות וכיוון לחיינו. ובתנאים הנכונים, הם מאפשרים לנו לגעת בחייהם של אחרים ולהשפיע על העולם שסביבנו. אבל לא משנה כמה קרוב או רחוק החלום שלך עשוי להיות, דבר אחד בטוח: אתה צריך את האומץ לעשות את הצעד הראשון הזה.

ב-Vlerick, אנו מספקים את הקרקע הפורייה לחלומות שלך להשתרש, לצמוח ובסופו של דבר לשגשג. לגשר על הפער בין חלום, תעוזה ועשייה.

אנו מספקים לך את ההשראה, הידע והתמיכה בעמיתים כדי לעודד אותך לחיות את החלום שלך.

 • למדו ברציפות.

בעולם המשתנה במהירות, העתיד שייך לאותם אנשים עם היכולת והלהיטות להמשיך ללמוד. כדי להתעדכן בשינויים שסביבנו אבל גם לעשות חשבון נפש על נקודות המבט המתפתחות שלנו. זו הסיבה שב-Vlerick, אנו ממשיכים לאתגר את התלמידים והמשתתפים שלנו לאתגר גם את עצמם וגם את הסטטוס קוו. כי אתה יכול להוביל רק כשאתה ממשיך ללמוד.

כבית ספר לעסקים וכקהילה רחבה יותר, אנו ב Vlerick רואים עצמנו לא יוצאים מן הכלל. בדיוק כמוך, אנו יודעים שאתה מתחדש או מת. לכן אנו ממשיכים לחשוב מחדש על מסעות הלמידה של Vlerick, ומספקים מגוון רחב של שיטות לימוד וחוויות - בין אם הם נמצאים במקום או באינטרנט - כדי ליצור למידה עם השפעה.

כי זה מה שמניע את כל קהילת ורליק: אתגר את עצמך תמיד, תהיה תמיד סטודנט.

 • קפיצה בביטחון.

חווית Vlerick שלך לא רק תצבע את דעתך, תרחיב את נקודת המבט שלך ותפתח הזדמנויות חדשות, היא גם תיתן לך את התמיכה שאתה צריך כדי לקחת את הקפיצה הזו קדימה. קפיצת האמונה עומדת בין הידע, הכישורים והכלים שרכשת וליישם אותם כדי להוביל במטרה. ולהפוך ידע לפעולה.

כי הקפיצה הזו היא שעומדת במרכז המטרה שלנו: להפוך לאבן שואבת שמושכת מנהיגים יוזמים, מעוררת את התשוקה שלהם ומתעלת אותה לכוח חיובי לשינוי.

כי אנחנו יודעים שלהצלחה יש פוטנציאל לעורר השראה ולמגנט אחרים, וליצור אפקט אדווה שהשפעתו מורגשת ברחבי העולם. כל מה שהוא צריך זה שאתה תעשה את הקפיצה.

גישת הלמידה שלנו

אתה מזנק קדימה. אנו מריצים את דרכך.

לשגשג בסביבה העסקית המשתנה ללא הרף של היום פירושו התחייבות ללמידה - ושיתוף פעולה עם ארגון שמשנה את המשחק, שגישותיו המשולבות מושכות אותך קדימה.

ב-Vlerick אנו יוצרים מרחב שבו אתה יכול לטבול את עצמך בלמידה אנרגטית, מעוררת השראה ואינטראקטיבית מאוד. זה המקום שבו אתה מזנק לגישות חדשות, לומד מעשייה, שיתוף וספיגה - וחי את החיים המקצועיים שתמיד חלמתם עליהם.

ואתה יכול לעשות את זה בגלל חמש ההבטחות שאנו מבטיחים לך.

מספר 1. הבטיחות שלך = הדאגה שלנו

חוויית Vlerick תמיד הייתה על מרחב בטוח להתנסות, לחקור ולתמוך בו בזמן שאתה לומד - וזה נכון עכשיו, יותר מתמיד.

בקמפוס, רמות האנרגיה גבוהות - עם אמצעים לשמירה על בטיחותך. אז אתה יכול להתמקד לחלוטין בלמידה ולספוג את האווירה של ולריק.

בחוליות הלמידה הקטנות שלך - קבוצת עמיתים זריזה ותומכת שלך - תחווה למידה אינטימית והשפעה מרבית עם התרחקות גופנית בטוחה.

באופן מקוון אתה מרגיש את ההמולה של התרגשות ומעורבות כשאתה לוקח חלק באתגרים ועובד בצורה גמישה עם עמיתים מרחבי העולם.

בכל מקום שבו אתה נמצא ואיך שאתה לומד, תמיד תחווה מרחב בטוח לחשוב מעבר למקובל, לבטא את הרעיונות והחוויות שלך - ולהיות מוקף בעמיתים וסגל שמקשיבים, משתפים ותומכים.

# 2. הצרכים העתידיים שלך = נקודת המוצא שלנו

אתה בוחן את האתגרים האמיתיים שהחברה שלך מתמודדת איתם. אתה חולם בגדול, מאתגר את הסטטוס קוו, מגלה עולם של הזדמנויות ומתנסה במיומנויות חדשות.

ללמידה יש את ההשפעה הגדולה ביותר כשאתה לומד גם על עצמך. וכדי להפוך את התוצאות למוחשיות, נקודת המוצא שלך תהיה קונקרטית, רלוונטית ואישית - בהתבסס על האתגרים האמיתיים העומדים בפני הארגון שלך, סריקה של 360 מעלות של החוזקות והחולשות שלך, סקר שנערך לאחרונה, פרויקט בתוך החברה , וכו.

אנו בונים על חוויות העבר שלך ומצבך הנוכחי כדי לתת לך את הכלים והביטחון לבצע את הצעדים הבאים בהתפתחות המקצועית שלך - ולהעניק לך תשואה מוחשית על השקעתך.

אתה בוחר את גישת הלמידה המתאימה לך ביותר. זה יכול להיות 100% מקוון ובקצב עצמי. או שזה יכול להיות הכלאה של למידה בקמפוס ולמידה מקוונת.

# 3. הלמידה שלך = פעילה תמיד

ב Vlerick אתה מכניס ידע לפעולה ופעולה לידע.

אתה צולל לחוויות למידה אינטראקטיביות במיוחד המורכבות מפורמטים ופעילויות שונות. אתה עובד לצד עמיתים מרקעים מגוונים, משתף, לומד וחווה את באז האנרגיה הקבוצתית.

הכל משתלב - מסימולציות עסקיות, משחקים ומשחקי תפקידים ועד לאתגרים מעשיים, בין אם אתה צולל באינטרנט או בקמפוס.

אתה מתעמק ומקבל תובנה תיאורטית וגם את הכישורים המעשיים הדרושים לך כדי לחולל שינוי.

# 4. רשת Vlerick שלך = קהילה לכל החיים

אתה מצטרף לקבוצה מגוונת שתשתף את ניסיונה ותתמוך בך בכל צעד ושעל - ותהפוך לחברים ולקשרים עסקיים חשובים במהלך חייך המקצועיים.

הסגל שלנו נגיש ונגיש. אז קח קפה או צ'אט מקוון עם הפרופסור שלך ושתף תובנות מכל מגזרים, גיאוגרפיות, חוויות ותרבויות.

יש לך אינסוף הזדמנויות לשמוע ולפגוש מומחים ומנהיגים בכירים ממגוון רחב של ארגונים.

אתה יוצר קשרים בין ענפים ומגזרים. ואתה מכיר חברים - ומגלה הזדמנויות - בכל רחבי העולם.

# 5. קפיצת הדרך שלך = התמורה שלנו

אנו נותנים לך את הידע, הכלים והלך הרוח לאתגר את המצב הקיים.

אתה הופך לסוכן שינוי בארגון שלך - מצויד במסגרות, כלים, תוכניות פעולה וביטחון לעורר השראה באחרים. מנהיג בטוח בעצמו שישפיע לטובה בעסקים ובחברה.

אתה יכול לסמוך עלינו שנתמוך בך כשאתה מסתגל וללמוד לאורך הקריירה שלך. המשימה שלנו לשמור אותך בקדמת העקומה היא אחת הסיבות לכך שאנחנו בית ספר לעסקים בעל הסמכה משולשת ובדירוג העליון.

Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

מיקומים

 • Ghent

  Reep,1, 9000, Ghent

  • Leuven

   Vlamingenstraat,83, 3000, Leuven

   • Brussels

    Avenue du Boulevard,21, 1210, Brussels

    שאלות