Keystone logo
© USCA Marketing Dept
University of South Carolina Aiken

University of South Carolina Aiken

University of South Carolina Aiken

מבוא

בית הספר למינהל עסקים של אוניברסיטת דרום קרוליינה אייקן (USCA) מציע תואר שני פנים אל פנים תואר שני במנהל עסקים (MBA). כל קבוצה מתחילה בסמסטר הסתיו ולאחר סיום מוצלח של כל הקורסים תסיים את לימודיו בסוף סמסטר האביב הבא. סטודנטים הרשומים ל-USCA Daytime MBA יכולים לצפות להשתתף בשיעורים במהלך שעות העבודה הרגילות (MF, 8 בבוקר - 5 אחר הצהריים). התוכנית שלנו מאפשרת לסטודנטים הזדמנויות נטוורקינג בין חברים לכיתה ומנהיגים בתעשייה באמצעות שיעורי לימוד אישיים, מרצים מבקרים ואירועים בקמפוס. בית הספר למינהל עסקים של USCA מספק תכנית לימודים העומדת בתקני הסמכה וציפיות של AACSB כדי להבטיח שסטודנטים יקבלו קריירה מוצלחת ותשמרו עליהן.

היסטוריה של USC Aiken

בניית שותפויות הייתה אבן היסוד של אוניברסיטת דרום קרוליינה Aiken מאז הקמתה בשנת 1961. זה היה אז שאזרחי קהילת Aiken הביעו את הצורך במוסד מקומי להשכלה גבוהה. בהפגנה אמיתית של פוליטיקה עממית, הקהילה התגייסה כדי להראות את תמיכתה במכללה שתקום באזור. באמצעות חקיקה של המדינה, הוקמה מועצת מינהלת, ועדת מחוז אייקן להשכלה גבוהה, אשר ממשיכה לפקח על המשימה של האוניברסיטה.

אוניברסיטת דרום קרוליינה, אוניברסיטת הדגל של המדינה שנוסדה בשנת 1801, החלה להציע קורסים באייקן לסטודנטים המעוניינים להשלים את התארים שלהם בקולומביה. USC Aiken הפך לקמפוס הרביעי שנוסד מתוך השמונה שבסופו של דבר יהוו את מערכת USC. שלושה חברי סגל במשרה מלאה, מזכירה ו-139 סטודנטים הצטרפו לסמסטר האקדמי הראשון של האוניברסיטה בספטמבר 1961. השיעורים התקיימו ב"בנקסיה", אחוזה לשעבר של מושבת חורף במרכז העיר אייקן. במשך 11 שנים למדו הסטודנטים הראשונים של האוניברסיטה במכללה במבנה שפותח כבית מגורים, למדו קומפוזיציה באזור שהיה פעם אולם נשפים ואלגברה בחדר ישיבה לשעבר.

עם השנים גדלה אוכלוסיית הסטודנטים והתעורר הצורך במיקום פיזי חדש לקמפוס. האוניברסיטה רכשה את הנכס מחברת גרניטוויל ועברה מבנקסיה לאתרה הנוכחי בשנת 1972. נבנה בניין רב-תכליתי אחד, שנקרא מאוחר יותר בניין המנהלה של רוברט א. פנלנד. החצר הפתוחה של הבניין הזה כוללת את אחד מציוני הדרך הבולטים של הקמפוס, פסל הקשר הכפול של האמן צ'רלס פרי, המסמל את הקשרים ההדוקים של האוניברסיטה עם הקהילה המקומית. בזמנו, רוב הניחו שזה יהיה הבניין היחיד שנדרש אי פעם לקמפוס; עם זאת, האוניברסיטה גדלה לכבוש יותר מ-20 בניינים ומתקני אתלטיקה בשנים שלאחר מכן.

כשלב טבעי הבא, USC Aiken החל לחפש אוטונומיה במערכת USC כדי שסטודנטים יוכלו להתחיל ולהשלים את התארים שלהם באייקן. בשנת 1977, האוניברסיטה הוסמכה במלואה כמכללה בכירה על ידי הוועדה למכללות של התאחדות המכללות הדרומית, הידועה כיום בשם הוועדה הדרומית למכללות ובתי ספר למכללות (SACSCOC), והעניקה את תארי הבגרות הראשונים שלה. תוכניות לתואר שני החלו להיות מוצעות בקמפוס ב-1994.

המוסד החל להקים מספר מצומצם של קבוצות ספורט במסגרת ה-NAIA בשנות ה-60. סטודנטים-ספורטאים של USC Aiken אימצו את הפייסרס כקמע שלהם, על שם מעמדו הידוע של אייקן כקהילת סוסים. בשנת 1990, USC Aiken השיג מעמד של NCAA Division II והפך לחבר צ'ארטר בוועידת Peach Belt התחרותית ביותר. כיום, פייסר אתלטיקה מארחת 11 קבוצות ספורט גברים ונשים, כולל נבחרת שלוש פעמים אלופת הגולף לגברים.

מאז 1961, שישה מנהיגים ניווטו את דרכה של האוניברסיטה. מר כריס שארפ (1961-1962), מר ביל קספר (1963-1983), ד"ר רוברט אלכסנדר (1983-2000), ד"ר תומאס הולמן (2000-2012), וד"ר סנדרה ג'ורדן (2012-2021) , וד"ר דניאל היימרמן (2021 עד היום) פיקחו על הקמפוס כפי שהוא גדל ממוסד נוסעים לקמפוס מסורתי יותר, מבוסס מגורים.

כיום, USC Aiken דורגה בשלושת מכללות הבגרות הציבוריות המובילות בדרום על ידי US News & מדריך World Report "המכללות הטובות ביותר" במשך עשרים ושתיים שנים רצופות. יותר מ-3,500 סטודנטים לומדים באוניברסיטה, וכ-500 סטודנטים מסיימים מדי שנה. USC Aiken מספקת תואר ראשון ושני בלמעלה מ-50 תכניות לימוד תוך מתן הרבה מההצעות של אוניברסיטה גדולה בקמפוס קטן וידידותי עם גדלי כיתות אינטימיים ויחס אישי. המחויבות להמשך שותפויות שזורה במרקם תרבות הקמפוס.

הצהרת משימה

בית הספר למנהל עסקים של USC Aiken מספק חינוך עסקי טרנספורמטיבי המעצים את התלמידים להשיג את יעדי הקריירה שלהם ולהשפיע לטובה על החברה.

הצהרת חזון

החזון של בית הספר למינהל עסקים של USCA הוא לערב באופן מלא את הקהילה העסקית כדי ליצור מנהיגים עסקיים עם השקפות עתידיות לשיפור החברה.

232746_Picture1.png

קבלה

קבלה לתארים מתקדמים

אנא שלח תמלילים אלקטרוניים ישירות על ידי האוניברסיטה לכתובת href="[email protected] .

סטודנטים מתקבלים לתכנית MBA על פי הקריטריונים הבאים:

 1. סיום מוצלח של תואר ראשון ממוסד מוסמך להשכלה גבוהה עם ממוצע ממוצע של מעל או שווה ל-3.0
 2. לסטודנטים עם GPA של 2.50 עד 2.99:
  • יכולים לבחור להתקבל על תנאי ועליו לשמור על GPA של 3.0 ב-12 השעות הראשונות של עבודתם בקורס לתואר שני, או
  • רשאי להגיש ציון GMAT/GRE שייבדק על ידי הוועדה ויישקל באופן שלם יחד עם ציונים, תכנית לתואר ואוניברסיטאות בהן השתתפו. הוועדה יכולה לבחור לקבל את המבקש באופן מלא או לקבלו בתנאי כאמור לעיל.

יישום בוגר

בנוסף לבקשת הבוגר, יש להגיש הוכחת חיסון, הוכחת אזרחות ותמלילים רשמיים מכל האוניברסיטאות בהן למדו.

קבלה בינלאומית

USC Aiken מברך סטודנטים מכל רחבי העולם. יש לנו סטודנטים מיותר מ-28 מדינות בקמפוס שלנו, כולל קנדה, אנגולה, צרפת, גרמניה, ברמודה, בהאמה, סין, ברזיל, ארגנטינה, טנזניה, ניגריה ועוד רבים אחרים. סטודנטים בינלאומיים הם מהסטודנטים המצליחים ביותר מבחינה אקדמית וחברתית וחלק בלתי נפרד מהקמפוס המגוון שלנו. זה עוזר להעשיר את הקמפוס שלנו על ידי הוספת חוויות חברתיות, אישיות ואקדמיות ייחודיות לכל הסטודנטים שלנו.

איזה סוג בקשה כדאי למלא?

כל הבקשות יוגשו באופן מקוון.

עבור קבוצת ה-MBA, הם יצטרכו לבחור באפשרות MBA בקמפוס במשרה מלאה בשעות היום (התחלת הסתיו בלבד).

אנגלית דרישות מיומנות

 • מועמדים שאינם משתמשים באנגלית כשפת השימוש היומיומי שלהם חייבים להפגין את היכולת להצליח בתוכנית לימודים אקדמית אנגלית-בינונית. זה עוזר להבטיח את הצלחתו של התלמיד הן מבחינה אקדמית והן מבחינה חברתית. USC Aiken מקבל את מבחני TOEFL, IELTS, PTE ו-Duolingo כדי להדגים מיומנות אנגלית עבור אותם תלמידים שאנגלית אינה שפת השימוש היומיומי שלהם. על הסטודנטים לעמוד לפחות באחת מהדרישות כדי להיחשב לקבלה. יש לשלוח את תוצאות הניקוד ישירות ל-USC Aiken Admissions מסוכנות הבדיקות כדי להיחשב כרשמית. הציונים שמסופקים על ידי סטודנטים אינם רשמיים ולא ניתן להשתמש בהם כדי לקבל החלטת קבלה רשמית
 • ויתור על דרישה זו ניתן אוטומטית לסטודנטים ממדינות שבהן אנגלית היא שפת האם ו/או השפה הרשמית להוראה אקדמית. מבחני שליטה באנגלית אינם נדרשים אם ארץ הולדתו של המבקש היא אחת מהבאים
אנגווילה קניה
אנטיגואה וברבודה לסוטו
אוֹסטְרַלִיָה ליבריה
איי בהאמה מונטסראט
ברבדוס ניו זילנד
בליז סיירה לאון
ברמודה דרום אפריקה
איי בתולה בריטיים סנט כריסטופר (סנט קיטס)
קנדה (למעט קוויבק) סנט לוסיה
איי קיימן סנט וינסנט
דומיניקה סווזילנד (אסוואטיני)
גמביה טנזניה
גאנה טרינידד וטובגו
גיברלטר איי טורקס וקאיקוס
גרנדה אוגנדה
גיאנה הממלכה המאוחדת
אירלנד זמביה
ג'מייקה זימבבואה

TOEFL Paper Based Test (PBT)

 • קבלה רגילה - סטודנט חייב לקבל ציון של 551 ומעלה
 • קבלה זמנית - סטודנטים שיקבלו ציון בין 500-550 עשויים להתקבל אך יידרשו ללמוד אנגלית 110, III, או שניהם, אנגלית כשפה שנייה, בסמסטר הראשון של נוכחותם. מיקום הקבלה הזמני יתבסס על ציוני הלהקה שלך.

מבחן מבוסס אינטרנט TOEFL (IBT)

 • קבלה רגילה - סטודנט חייב לקבל ציון של 80 ומעלה
 • קבלה זמנית - סטודנטים שמקבלים ציון בין 61-79 עשויים להתקבל אך יידרשו ללמוד אנגלית 110, III, או שניהם, אנגלית כשפה שנייה, בסמסטר הראשון של נוכחותם. מיקום הקבלה הזמני יתבסס על ציוני הלהקה שלך.

מערכת אנגלית לבדיקת שפות אנגלית (IELTS)

 • קבלה רגילה - סטודנט חייב לקבל ציון של 6.0 ומעלה
 • קבלה זמנית - סטודנטים שיקבלו ציון בין 5.5 ל-6.0 עשויים להתקבל אך יידרשו ללמוד אנגלית 110, III, או שניהם, אנגלית כשפה שנייה, בסמסטר הראשון של נוכחותם. מיקום הקבלה הזמני יתבסס על ציוני הלהקה שלך.

מבחן פירסון באנגלית (PTE אקדמי)

 • קבלה רגילה - סטודנט חייב לקבל ציון של 53 ומעלה
 • קבלה זמנית - סטודנטים שמקבלים ציון בין 42 - 52 עשויים להתקבל אך יידרשו לקחת אנגלית 110, 111, או שניהם, אנגלית כשפה שנייה, בסמסטר הראשון של נוכחותם. מיקום הקבלה הזמני יתבסס על ציוני הלהקה שלך.

מבחן דולינגו באנגלית (DET)

 • קבלה רגילה - סטודנט חייב לקבל ציון של 105 ומעלה
 • קבלה זמנית - סטודנטים שמקבלים ציון בין 95 - 100 עשויים להתקבל אך יידרשו לקחת אנגלית 110, 111, או שניהם, אנגלית כשפה שנייה, בסמסטר הראשון של נוכחותם. מיקום הקבלה הזמני יתבסס על ציוני הלהקה שלך.

הודאה מותנית

לסטודנטים עם GPA של 2.50 עד 2.99:

 • יכול לבחור להתקבל על תנאי ועליו לשמור על GPA של 3.0 ב-12 השעות הראשונות של הקורסים לתואר שני, או
 • רשאי להגיש ציון GMAT/GRE שייבדק על ידי ועדה ויישקל באופן שלם יחד עם ציונים, תכנית לתואר ואוניברסיטאות בהן השתתפו. הוועדה יכולה לבחור לקבל את המבקש באופן מלא או לקבלו בתנאי כאמור לעיל.

הסמכות

בעל הסמכת AACSB

חיים ומתקנים בקמפוס

סיורי קמפוס בימי חול

הצטרפו אלינו למצגת מהירה מאחד מיועצי ההרשמה שלנו כדי להכין את הבמה, כולל עובדות ונתונים מהירים שאתם צריכים לדעת על USC Aiken. נעבור על תהליך הקבלה וציר הזמן, את היסודות של סיוע פיננסי ועלות הנוכחות, ונענה על כל שאלה שיש לך. לאחר מכן תטיילו בקמפוס עם קבוצה קטנה של משפחות פייסר פוטנציאליות, תראו את הארבעה היפה שלנו, כיתות לימוד, דיור בסגנון דירות, מתקני אוכל ועוד, בהובלת אחד משגרירי הסטודנטים המתנדבים שלנו. שימו לב הסיור שלנו אורך בדרך כלל 75 דקות והקמפוס כולל שטח הררי ומספר קטעים בהם הקבוצה תיחשף לפגעי מזג האוויר. נא לנעול נעלי הליכה נוחות ולהתלבש בהתאם למזג האוויר של היום.

Starlight Tours

חווה את אותה חווית סיור נהדרת בקמפוס בימי חול תחת אור הכוכבים. סיור בקמפוס היפה שלנו מתחת לכוכבים כדי לצפות בדירות סטודנטים, ללמוד למה לצפות בכיתות שלנו ומהפקולטה שלנו, ולקבל פרטים על קבלה, סיוע כספי, חיי סטודנטים ותחומי מפתח אחרים בחיי הקמפוס.

בית פתוח

מתקיימים מספר פעמים בכל שנה, אלו הן ההזדמנויות המקיפות ביותר שלנו לביקור בקמפוס. חווית הבית הפתוח לא רק תיקח אותך לסיור בקמפוס היפה שלנו ובדירות הסטודנטים הטריים שלנו, אלא גם תאפשר לך לשמוע מהפקולטה שלנו על מה לצפות בכיתותינו. תוכלו גם לאסוף פרטים על קבלה, סיוע כספי, חיי סטודנטים ותחומי מפתח אחרים בחיי הקמפוס. לתלמידים יהיה גם זמן שאלות ותשובות (ללא הורים) עם התלמידים הנוכחיים כדי לשאול כל שאלה שעלולה לעלות על דעתם! ארוחת צהריים טעימה חינם תוגש בחדר האוכל במסגרת התוכנית. אם עדיין לא הגשת בקשה, תהיה לך הזדמנות לעשות זאת לפני שתעזוב. מתאים הן לסטודנטים פוטנציאליים א' והן לתלמידי העברה. שימו לב הסיור שלנו בקמפוס ההליכה נמשך בדרך כלל 75 דקות והקמפוס כולל שטח גבעות ומספר קטעים בהם הקבוצה תיחשף לפגעי מזג האוויר. נא לנעול נעלי הליכה נוחות ולהתלבש בהתאם למזג האוויר של היום.

ביקורי שבת

הצטרף אלינו למצגת מהירה מאחד מיועצי ההרשמה שלנו על כל המידע הדרוש לגבי ההזדמנויות של USC Aiken ותהליך/ציר הזמן של הקבלה וההרשמה. לאחר מכן צא לסיור רגלי של שעה בקמפוס בהנחיית שגרירי הסטודנטים המתנדבים שלנו, שם תראה את אפשרויות הדיור שלנו, מתקני האוכל, כיתה ועוד! לאחר הסיור, תהיה לך אפשרות לשאול שאלות המשך ואפילו לעבור את השלבים הבאים בתהליך הקבלה/הרשמה שלך. האירוע מתחיל ב-10 בבוקר ואמור להסתיים עד הצהריים. שימו לב הסיור שלנו בקמפוס ההליכה נמשך בדרך כלל 75 דקות והקמפוס כולל שטח גבעות ומספר קטעים בהם הקבוצה תיחשף לפגעי מזג האוויר. נא לנעול נעלי הליכה נוחות ולהתלבש בהתאם למזג האוויר של היום.

ימי שישי ממוקדים

אם אתם מחפשים תוכן אקדמי מעמיק יותר, באווירה כיפית ואינטראקטיבית, מצאתם את האירוע המתאים! ימי שישי הממוקדים של USC Aiken הם אירועים קטנים יותר הנערכים עבור סטודנטים פוטנציאליים המעוניינים במגמה מסוימת או בתחום לימוד מסוים. במהלך היום, תוכלו לשמוע מדיקני בית הספר או המכללה, ליצור אינטראקציה עם פרופסורים וסטודנטים תוך כדי השתתפות בפעילויות מעשית, לערוך פגישת קבלה/סיוע כספי מהיר, וליהנות מסיור בקמפוס עם השגרירים המתנדבים של הסטודנטים שלנו.

מיקומים

 • Aiken

  University Parkway Aiken, 471, SC 29801, Aiken

  שאלות