Keystone logo
University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

מבוא

למה לבחור UWA


חקור את הקמפוסים והמתקנים שלנו, להכיר את ההיסטוריה של האוניברסיטה הישנה ביותר במדינה שלנו ולגלות מדוע תואר UWA יכול להגדיר אותך עבור הקריירה של העתיד, לא רק את העבודות של מחר.

אנו גאים לדרג הראשון במערב אוסטרליה במקום 100 העליון של אוניברסיטאות ברחבי העולם.

NO1 - שווה הראשון הכולל לביקוש סטודנטים ומחקר

7 - שבעה מהנושאים שלנו מדורגים ב -50 המובילים בעולם

למעלה 100 - מדורגת 96 ב 100 המובילים של אוניברסיטאות ברחבי העולם

74880_74854_2017.03.06UWAANNUAL-HR-61BusinessSchool.jpg


חמש סיבות ללמוד ב- UWA

גלה מה מעורר אנשים להמשיך את המטרות שלהם איתנו.


ניסיון סטודנט תוסס

ליד נהר הברבור, קמפוס פרת שלנו הוא בין הציורית ביותר באוסטרליה עם מבני אבן חול איקוני יושב בין הגנים רשומים מורשת. המלון נמצא במרחק של רק 10 דקות מרובע הקניות והעסקים הראשי של פרת ', וקרוב לחופים המדהימים של העיר.

בקמפוס, יהיה לך מגוון של שירותים חיוניים ליהנות, כולל בתי קפה, ספריות, חנויות ספרים, מתחם תרבותי תוסס טונות של מועדונים וחברות להצטרף ולחוות את חיי הסטודנטים במלואם. הגילדה התומכת שלנו אומרת שאתה יכול לנסות את היד שלך בהתנדבות, לקבל ייעוץ עצמאי על מגוון של נושאים או להשתתף באחד האירועים מגוונים רבים על וקמפוס.


מבנה קורס חדשני

לא משנה מה המטרות ייתכן, תואר UWA יוצר עולם של אפשרויות. כ -40% מהמשרות של היום לא יתקיימו בעוד 20 שנה (CEDA, 2015), ולכן אנו מאמינים בהכנה טובה יותר לקריירה של העתיד.

מבנה הקורס החדשני שלנו הוא היחיד מסוגו בוו, והוא מבוסס על מודל עולמי. זה אומר שאתה יכול להמשיך את האינטרסים שלך ולמקסם את הזדמנויות הקריירה שלך באותו זמן. גמישות זו מגדירה אותך בנפרד מן הקהל והוא המפתח לעתיד ההגהה הקריירה שלך.


דירוגים ודירוגים

אנחנו במקום הראשון שווה בסך הכל באוסטרליה עבור הביקוש לסטודנטים, בוגר משכורות מתחיל, עוצמת המחקר ומענקי מחקר המבוססים על מדדים מרכזיים של מדריך האוניברסיטאות הטובות 2016. QS העולם דירוגים נתן לנו את הדירוג הגבוה ביותר האפשרי - 5 כוכבים - ואנחנו הדירוג האחוז העליון של אוניברסיטאות ברחבי העולם. שבעה מתוך הנושאים שלנו מדורגות ב -50 המובילים בעולם, על פי QS World University דירוגים לפי נושא.


תוצאות בוגר

תואר UWA שלך הוא השקעה בעתיד שלך. הבוגרים שלנו עולה באופן עקבי לאומי הממוצע החל משכורות המדינה שיעורי תעסוקה בוגר. אנו חוגגים שותפויות תעשייתיות חזקות, ומציעים לך חוויות מעשיות, אמיתיות, בנוסף להזדמנויות עבודה מקצועיות יקרות ערך. זו גישה מעשית על למידה מוערך מאוד על ידי המעסיקים ומבטיח לך קריירה מוכן. הבוגרים שלנו ממשיכים לעורר ולהביא להשפעה חיובית על החברה.


לשנות את העולם באמצעות מחקר

כאוניברסיטה עתירת מחקר, אנחנו חלק מקבוצת השמונה (קואליציה של אוניברסיטאות מחקר מובילות במדינה) ואחת משתי חברות אוסטרליות בלבד של רשת האוניברסיטאות העולמית. אנחנו גם חבר יסוד של רשת Matariki של אוניברסיטאות באיכות גבוהה, מחקר אינטנסיבי עם דגש מיוחד על ניסיון התלמיד.

במהלך השנים המשכנו למשוך אנשי סגל, חוקרים וסטודנטים שהוכרו ברמה עולמית, כולל חתן פרס נובל, פרופ 'בארי מרשל, ואנו מקבלים כ 80% מכל המימון למחקר באוניברסיטאות בוו.

74881_74849_2017.03.09UWAANNUAL-HR-66.jpg


קשרי תעשייה

ב UWA אתה לא רק ללמוד לקראת תואר אבל יש את ההזדמנות כדי לצבור ניסיון רב לקראת הקריירה העתידית שלך.


חונכות

התחבר עם מקצוען בתעשייה עבור ייעוץ אחד על אחד ולפתח את היכולות שלך.


ניסיון ללא אשראי

רשת המיקומים בתעשייה שלנו מאפשרת לך למצוא מיקומים שלא אושרו.


מיקום עבור אשראי

עבור אשראי מיקומים או Practicums מסודרים כחלק התואר שלך.

74882_74853_2017.03.20UWAANNUALDAY10.-116.jpg

Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

מיקומים

  • Perth

    35 Stirling Highway, 6009, Perth

שאלות