Keystone logo
© Carrianna Field
University of Valencia

University of Valencia

University of Valencia

מבוא

האוניברסיטה של ​​ולנסיה, נוסדה לפני יותר מחמישה מאות שנים על ידי המושבעים של ולנסיה, הפכה אונ' מודרנית, ציבור שמלמדת את כל תחומי הידע: חברה, מדעים כלכליים ומשפטיים, במדעי ניסויים, הנדסה, מדעי בריאות, מדעים חינוכיים ומדעי רוח .

יותר מ 45,800 סטודנטים לתואר ראשון ו -8,600 סטודנטים מאותה מדינה לקחת בכיתות של למעלה מ -3,300 פרופסורים, הרצאות החוקרים בקמפוסים שלנו (בלסקו איבנז, בורג'סוט-Paterna ו Tarongers) עם תמיכה של למעלה מ -1,700 ממשל ושירות הצוות.

UniversitatValencia102

משימה

המשימה של ולנסיה Universitat de בבירור קובע את תכלית קיומם של המוסד, על פי המסגרת המשפטית ותקינה. תהליך התכנון האסטרטגי התחייבה להגדיר את התוכנית האסטרטגית של אוניברסיטת דה ולנסיה 2008-2011 הביא את ההגדרה של המשימה של האוניברסיטה.

אנו מבינים כי הצהרה זו נשארת מלא פעילה, למרות ההישג שלהם ידרוש מטרות שונות ואת קווי הפעולה כי להתמקד באתגרים חדשים ונסיבות.

"המשימה של Universitat דה ולנסיה היא להכשיר אנשי מקצוע מיומנים ברמה אירופאית ולעודד מחקר יוקרתי עם השפעה בינלאומית לתרום לפיתוח של החברה שלנו. הדרכה ומחקר לקדם משימות של UV בתחום הפצת המדע והתרבות, ובסופו של אישור מחדש של הערכים הדמוקרטיים של החברה בכלל, ועל החברה ולנסיה בפרט. "

UniversitatValencia101

צפה

במסגרת המשימה של UV, הגדיר פעם היקף פעילותה (הוראה, מחקר, העברת והתרבות), אפשר להסביר את מטרת המוסד במונחים של מטרות המגדירות להעפיל השירותים שלנו זמין ולתקן את אבני דרך אנחנו רוצים להשיג בתוך מסגרת הזמן של תוכנית אסטרטגית זה 2012-2015.

Universitat דה ולנסיה רוצה שיזהו בעתיד על ידי:

 • להיות מוסד להשכלה גבוהה עם איכות, מקיפה את הצעה אקדמית בינלאומית, פתוח לכולם ומכסים צורכי הכשרה קבועים לאורך השלבים השונים של מחזור החיים של משתמשים.
 • היכולת לספק הדרכה מקיפה לתלמידיהם, שאותו מגלם את איכות החוויה הראשונה בבית Universitat de ולנסיה הסמכה אשר משפרת יכולת תעסוקה של בוגרים.
 • ההיקף וההשפעה של תוצאות מחקר שנוצרו על ידי הצוותות שלהם.
 • היכולת ללכוד משאבי מחקר מיוחדים: משייכת ופיתוח כשרון בהסכמה של שיחות התחרותיות הבינלאומיות.
 • היכולת להציע מגוון רחב של שירותי העברה ושירותים מדעיים וטכניים, דרך תהליכים גלויים ונגישים, מובן בקלות על ידי משתמשים ופוטנציאליים.
 • היכולת ליצור יחסים יציבים עם משתמשים של שירותי העברה, ולהציע להם פתרונות מקיפים מעבר עסקות ספציפיות.
 • היקף, איכות והעושר של הצעת תרבות השתתפותה בחיים באוניברסיטה, תורם מציעים ניסיון של UV 'אשר עונה על הצרכים של המשתמשים.
 • להיות התייחסות תרבותית בחברת ולנסיה, עם תשומת לב מיוחדת תרבותם ולשונם.

מתצוגה זו, המטרות של המוסד בכל אחד מארבעת תחומי הפעילות ואת היעדים האסטרטגיים המאפשרים להשיג את המטרות המוצהרות ניתן לזהות. לפיכך, התכנית האסטרטגית של UV לתקופה 2012-2015 מוגדרת.

ערכים

לכל מוסד יש תרבות המבוססת על מערכת הערכים לחלחל העקרונות המסדירים פעולותיה. הערכים של UV יש מתקבעים לאורך ההיסטוריה והם באו לידי ביטוי בחוקת האוניברסיטה.

הצגת ערכי UV מנסה לקבוע את מסגרת התייחסות מוצקה שמנחה את ההתנהגות ועמדות של המוסד, אשר משפיע החלטותיה ואת האופן שבו מבצע את פעילותה, והם מהווים את המושגים המרכזיים שבאות לידי ביטוי הסביבות השונות של אחריות חברתית באוניברסיטה (USR) של UV.

לכן, הערכים מחלחלים פעולות של UV וכי לשמש בסיס לפיתוח של התכנית האסטרטגית 2012-2015 הן כדלקמן:

 • מחויבות זהות. ה- UV הוא מוסד מאוד מושרש בשטח וצמוד מציאות ולנסיה, ומסיבה זו היא מקדיש תשומת לב מיוחדת להגנה והקידום של תרבותה ושפתה, וכן בחקר כל הביטויים התרבותיים של תרבות ההדוקה וסביבה בשטח.
 • מצוינות בפיתוח של כל פעילויות ההוראה שלנו, חיפוש, העברה והפצת תרבות. ערך זה מצוין המחויב שלנו לאיכות, הערכה ושיפור מתמיד.
 • חדשנות. את UV להשיג ייעוד המנהיגות האינטלקטואלי שלו מעקרונותיו של הרציונליות אוניברסליות, להקל, מגרה ואירוח בפעילות אינטלקטואלית וביקורתית בכל תחומי ידע ולמידה.
 • התקדמות חברתית וכלכלית, וכתוצאה מכך את המחויבות של UV כדי פיתוח חומר ואינטלקטואלי של העמים ואת התקדמות ידע.
 • שקיפות בדיאלוג הניהול ופתוח עם חברה, אשר מקדם השתתפות, אמון ומחויב למוסד. כדי להקל על התקשורת הפנימית וידע הדדית בין הקבוצות השונות של עניין היוצרות את קהילת האוניברסיטה על שהפכת לאפשרי את הפיתוח ההרמוני של הידע לטפל כדי לשפר את הכישורים של אנשים ודו-הקיום שלהם בתוך חברה פלורליסטית ודמוקרטית.
 • משפטים, וכתוצאה מכך ביחס לשוויון ההזדמנויות "זכויותיהם של כל האנשים, ללא אפליה מחמת גזע, מין, דעה, שפה, דת או כל מצב אחר או נסיבות חברתיות ואישיות. באשר למדיניות פנימית, UV מקדמת צעדי חיזוקים חיוביים עבור השתתפות שווה של כל חברי המוסד בעד השפה והתרבות שלה, שהן בלב זהותה. לא פחות פעולות חיוביות עבור אנשים עם מוגבלויות מקודמים, כדי שיוכלו לנהל חיים באוניברסיטה מלא ומשביע רצון.
 • לשוויון UV מבצעת פונקציות ופעילותה (הוראה, מחקר, תרבות וניהול) תחת עיקרון שוויון הזדמנויות בין גברים לנשים, וזה לפתח ומחיל זה הדרך 'תכנית השוויון "המתאימה.
 • סולידריות ושיתוף פעולה עם קבוצות שונות של עניין אשר אותו מוסד האינטראקציה בסביבה החברתית, תרבותית, כלכלית ואקדמית. בסביבה האקדמית, UV מחויבת עם הקמתה של הזדמנויות תנאים שווים את המספר הגדול ביותר של אנשים (ממד חברתי של השכלה גבוהה). באותה מידה, UV משתף פעולה עם אוניברסיטאות ומוסדות אקדמיים, עם תשומת לב מיוחדת באוניברסיטאות ולנסיה ואת אלו שהיו שייכות לאזור לשוני קטלוני, נכללה ברשת של לשכת ג'ואן לואיס Vives הנוכחי.
 • קיים ה- UV עומדת לרשות ההגנה האקולוגית בסביבה והיא מקדמת נוקטת צעדים פעילים לשיפור הגנה ובריאות של חברי קהילת האוניברסיטה. מכון מפתח ערך זה באמצעות היישום הפעיל של העשרים וחמש המדיניות כלולה בתכנית "קמפוס בר קיימא. חינוך ומחקר לקיים ".

הערכים שהוזכרו לשרת לתמיכה בגישה של האסטרטגיה ואת גורמי ההצלחה הקריטיים לפיה UV שואפת להשיג את יעדיה בתחומים השונים של פעילותה.

מיקומים

 • Valencia

  University of Valencia Av. Blasco Ibáñez, 13, 46010, Valencia

שאלות