Keystone logo
University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

מבוא

על המכללה למנהל עסקים

המכללה למינהל עסקים באוניברסיטת לואיוויל משפרת את החיוניות האינטלקטואלית והכלכלית של עירנו, האזור, ואת עולם העסקים הרחב יותר באמצעות תכניות אקדמיות, מחקר ופעילות מגוונת בקהילה. אנו מאמינים מאוד שחיים משתפרים באמצעות יזמות, חדשנות, חשיבה ביקורתית וקפדנית, רעיונות מגוונים ואנשים.

גישתנו

אנו מחנכים את מנהיגי מחר. אנו קהילה מגוונת, מכילה ותומכת. אנו מעריכים נטילת סיכון, סקרנות וניסיון מעשי. כולם קשורים יחד עם מחויבות למצוינות. LEAP הוא ראשי תיבות המייצג את המיוחד במכללה למנהל עסקים. נקודות הבחנה אלה מגדירות את כוונתנו ומנחות את פעילותנו כאשר אנו מקפיצים קדימה.

קפיצה: נקודות ההבחנה שלנו

רוחם של קורסי יזמות דרך כל מה שאנחנו עושים במכללה לעסקים באוניברסיטת לואיוויל. זה חיוני לצמיחה קהילתית, יצירת מקומות עבודה ושגשוג. אנו מחויבים לסטודנטים שהם בונים, יוצרים ועושים. אנו נותנים להם כלים לקחת את אותה רוח יזמית ולשנות את העולם. התחייבות זו מקודדת על ידי LEAP - ראשי תיבות (Louisville Entreprenurial Accelerating Principled) לתכונות הייחודיות של המכללה המגדירות את כוונת בית הספר ומנחות את הפעילות.

 • ל (לואיוויל): המכללה לעסקים של אוניברסיטת לואיוויל היא "לואיוויל" באופן עמוק ומכוון. אנו בונים על חוזקותיה של העיר ואנחנו תורמים לאותן חוזקות בדרכים תכליתיות והדדיות. אנו מחויבים לשפר את כל לואיוויל ואת כל אזרחיה, כאשר בה בעת העיר מגדירה אותנו ומבססת את האסטרטגיות והתוכניות שלנו. זה לא חזון פרובינציאלי; המכללה למנהל עסקים היא חלק מהותי במה שהופך את לואיוויל לעיר גלובלית חיונית.
 • E (יזמות): יש לנו כוח שהפגינו בפיתוח מחשבות יזמיות המתמקדות באפשרויות ובמרדף אחר הזדמנויות. נטייה יזמית זו באה לידי ביטוי בתוכניות המתמקדות במיוחד ביצירת מיזמים חדשים ומספיקות את כל התוכניות שלנו, ומספקות לכל התלמידים שלנו את המוחות האופטימיים של הכרת הזדמנויות ושינוי יצירתי.
 • (מאיצה): יש לנו היסטוריה של הצלחה גדולה ותשוקה בלתי פוסקת ליצירת גישה לכולם ולהאצת חייהם במרדף אחר שאיפות עקרוניות. דגש זה על האצת חיים מדגיש את ההכללה הפרואקטיבית של כולם - מכל החיים, ללא קשר להבדלים, רואים ולא נראים - ואת חיבוק הרקעים והפרספקטיבות המגוונות בארגון מגוון, מטפח ותומך.
 • P (עקרוני): אנו מחויבים להבטיח את מקומה של המכללה כמובילה עולמית בייצור אזרחים עיקריים ומנהיגים עסקיים הפועלים באתיקה וביושר, בעיצוב ארגונים בר קיימא, האחראיים על החברה, המשנים את העולם בקנה אחד עם ערכיהם ושאיפותיהם.

משימה

המכללה למינהל עסקים באוניברסיטת לואיוויל מציעה תוכניות עסקיות לתואר ראשון ושני באיכות גבוהה שמכינות את הסטודנטים שלנו לקריירה אחראית ומתגמלת. אנו משפרים את החיוניות האינטלקטואלית והעירונית של עירנו, האזור והקהילה העסקית הרחבה יותר באמצעות תכניות אקדמיות, מחקר ופעילויות היקף קהילתיות. אנחנו בונים משהו שנמשך.

חָזוֹן

המכללה למינהל עסקים של אוניברסיטת לואיוויל תוכר באופן נרחב כבית הספר העסקי המוביל באזור זה ואחד מבתי הספר לעסקים מטרופולינים מובילים בארצות הברית. כדי להשיג זאת אנו:

 • בנה על המוניטין הלאומי שלנו בתחום היזמות על ידי הצעה של תוכניות המטפחות נקודת מבט יזמית בקרב הסטודנטים שלנו ומציעות סטודנטים הזדמנויות להפגין את יכולותיהם בסביבה תחרותית.
 • הציעו לתואר שני ולסטודנטים ברמה רמה מגוון רחב של חוויות למידה בינלאומיות, ולספק בפני סגל הזדמנויות להוראה ומחקר בחו"ל.
 • להציע לסטודנטים לתארים מתקדמים הזדמנויות להתמחות תפקודית.
 • פיתוח תפריט חדשני של הצעות לתוכניות עסקיות לתארים מתקדמים.
 • צרו סביבת מחקר תומכת בפקולטה התואמת את המשימה של האוניברסיטה שלנו להיות אוניברסיטת מחקר מטרופולינית ראשונה.
 • שפר את החיוניות הכלכלית של האזור באמצעות תכניות אקדמיות ופעילויות היקף קהילה.

המכללה לדירוג עסקים

אוניברסיטת לואיוויל גאה להיות מוכרת כאחת מתכניות ה- MBA המובילות בעולם. ההתמקדות שלנו ביזמות ויזמות חינמית יוצרת את אחת המכללות הטובות ביותר לעסקים לסטודנטים ולימודי סגל הרוצים לבנות משהו שנמשך.

הדורסים הטובים ביותר ללימודי המאסטר הטובים ביותר 2019

 • 45 תואר שני במנהל עסקים מלא
 • 56 תואר שני במנהל עסקים
 • 63 תואר שני במנהל עסקים
 • 32 תואר שני בחשבונאות (MAC)
 • 37 תואר שני במנהל עסקים.

מעורבות בקהילה

קהילה משגשגת של לואיוויל יושבת בלב המשימה של מכללת העסקים. וזה לא רחוב חד כיווני. יש לנו תכניות, תחרויות עסקיות ומשאבים עבור חברי הקהילה - כולל תלמידי תיכון - כדי לנצל אותם, אך אנו גם שולחים את התלמידים ללמוד ולהפיק תועלת מהקהילה.

האוניברסיטה והעיר הם שותפים. ביחד, נוכל לטפל בבעיות העומדות בפני הקהילה שלנו. באמצעות היקף חטיבות ביניים, תוכנית הנואמים של Thrivals, בניית פרויקטים ועוד, אנו שואפים להפוך את האזור. למידע נוסף על ההזדמנויות העומדות לרשות בית הספר, העסק, המשפחה או הארגון שלך.

תכונות הקמפוס

המכללה לעסקים ממוקמת בקמפוס הראשי של UofL, הידוע גם בשם קמפוס Belknap, הממוקם דרומית למרכז העיר לואיוויל. המשתרע על 274 דונם, הוא ביתם של שבע מתוך 12 המכללות האקדמיות (וגם שחקנים של פסל ההוגה של אוגוסט רודן). בלקנאפ הוא גם ביתם של כמה מהמתקנים האתלטיים שלנו, כולל אצטדיון הכדורגל (קרדינל), אצטדיון הסופטבול (אוסלי בי. פרייזר קרדינל פארק), קרדינל מסלול ואצטדיון כדורגל, מרכז הטניס באס-ראד, ואצטדיון הבייסבול (איצטדיון ג'ים פטרסון). ). קבוצות הכדורסל שלנו משחקות במרכז העיר ב-Yum! מֶרְכָּז.

  דרישות אשרה

  אם אתה כרגע סטודנט F1/J1 בארה"ב

  אנא קבל טופס המלצת העברה מהמרכז הבינלאומי. שלח עותק של I-20 או DS2019 הנוכחי שלך, דף ויזה וכרטיס I-94 למרכז הבינלאומי-UofL. לא ניתן להוציא טופס I-20 או DS2019 מ- UofL עד לטופס ההמלצה; התקבלו עותקי כרטיס I-20, דף ויזה ו- I-94. כמו כן, יהיה עליך להעביר את בית הספר הנוכחי שלך אלקטרונית ב- SEVIS.

  הכניסה ל- UofL הינה לרמת לימוד מסוימת בבית ספר מסוים. הקבלה לרמת לימוד אחת בנושא נתון אין פירושה שהקבלה לרמה גבוהה יותר, או למקצוע אחר, תבוא בעקבותיה. קבלה כתלמיד, תואר מיוחד או מותנה אינה מרמזת כי מועמדות לתואר תתקבל מאוחר יותר; כמו כן, לימודים בשיעורים מקדימים או לתואר ראשון אינם מבטיחים קבלה לתכנית מקצועית או לתואר שני. סיום מוצלח של התוכנית האינטנסיבית לאנגלית כשפה שנייה (IESL) אינו מבטיח קבלה לתכנית אקדמית אלא אם כן התחייבה בכתב כזה כלפיך.

  הערה: UofL לא מקבלת בדרך כלל מועמדים בינלאומיים כתלמידים שאינם תואר או מיוחדים.

  לאחר שתעמוד בכל הדרישות של משרד הקבלה והמרכז הבינלאומי, UofL תנפיק את תעודת הזכאות (טופס I-20 לוויזת סטודנט F1 או DS 2019 למבקר Exchange J1). תעודה זו נחוצה לצורך קבלת ויזה לארה"ב. הטופס יאמת את זכאותך לקבלה כפי שייקבע על פי הכישורים האקדמיים שלך, רמת השליטה באנגלית ואישור התמיכה הכספית. העלות המשוערת של לימוד של שנה אקדמית כלולה גם היא. יהיה עליך לשלם את דמי SEVIS לפני קביעת פגישה לראיון ויזה. האישור, יחד עם דרכון תקף, הוכחה לתמיכה כלכלית מספקת ללימודים וקבלה המציגה תשלום דמי SEVIS יש להעביר לקונסוליה האמריקאית או לשגרירות במדינתך בזמן ראיון הוויזה שלך. שאלות הנוגעות ל- I-20 או DS 2019 עשויות להישלח בדואר אלקטרוני למרכז הבינלאומי

  ההחלטה שלך ללמוד בארה"ב תדרוש תכנון מהורהר. אנו ממליצים לפנות לקונסוליה/ לשגרירות האמריקאית המקומית לקבלת ייעוץ וחומרי הפניה אודות מכללות ואוניברסיטאות בארה"ב.

  מלגות ומימון

  כמותמועד אחרון להגשת בקשה
  College of Business Endowed Scholarships5,000 USDFebruary 15, 2021
  Young Professionals Association of LouisvilleFebruary 15, 2021

  דירוגים

  המכללה לדירוג עסקים

  אוניברסיטת לואיוויל גאה להיות מוכרת כאחת מתכניות ה- MBA המובילות בעולם. ההתמקדות שלנו ביזמות ויזמות חינמית יוצרת את אחת המכללות הטובות ביותר לעסקים לסטודנטים ולימודי סגל הרוצים לבנות משהו שנמשך.

  הדורסים הטובים ביותר ללימודי המאסטר הטובים ביותר 2019

  • 45 MBA במשרה מלאה
  • 56 MBA מקצועי
  • 63 יזמות MBA
  • 32 מאסטר בחשבונאות (MAC)
  • 37 תואר שני במנהל עסקים.

  הסמכות

  בעל הסמכת AACSB

  Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

  הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

  הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

  מיקומים

  • Louisville

   110 W Brandeis Ave Louisville, KY 40208, , Louisville

  שאלות