Keystone logo
UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

מבוא

UCD Michael Smurfit Graduate Business School הוא UCD Michael Smurfit Graduate Business School הספר למרכז העסקים והמחקר המוביל באירלנד. אנו מציעים מגוון רחב של תכניות עסקיות לתארים מתקדמים המכשירים את הסטודנטים להיות המנהיגים העסקיים של העתיד.

ההצלחה שלנו נובעת ממחויבות בלתי מעורערת למצוינות. אנו אחד מבין פחות מ -90 בתי ספר ברחבי העולם שמקיימים הסמכה משולשת מגופים המוסמכים בארה"ב, אירופה ובריטניה.

מי אנחנו

ההצלחה של בית הספר סמורפיט של UCD מיוחסת למחויבות בלתי מעורערת למצוינות. אנו מדורגים ברחבי העולם ומחזיקים בהסמכה המשולשת היוקרתית של הגופים המוסמכים בארה"ב, אירופה ובריטניה.

אחד מאבני היסוד של המוניטין שלנו כאחד מבתי הספר המובילים בעולם לעסקים הוא האיכות והמומחיות של הפקולטה שלנו. בבית הספר UCD Smurfit אנו מגייסים אקדמאים מובילים מרחבי העולם ויוצרים סביבת הוראה ומחקר מגוונת ומגרה. יש לנו את השילוב הטוב ביותר של סטודנטים, אנשי סגל וצוות מקצועי שיעורר את דמיונך ויעורר את היצירתיות שלך בצורה הטובה ביותר.

למה סמורפיט?

UCD Michael Smurfit Graduate Business School הוא קהילת חינוך ומחקר דינמית המציגה אנשי אקדמיה בעלי שם עולמי, עובדים וסטודנטים מרחבי העולם התורמים לבירת המסחר התוססת של אירלנד בדבלין. מההשפעה על המדיניות העסקית הבינלאומית ועד יצירת אלגוריתמים חדשניים כדי להפוך את הבנקאות היומיומית לבטוחה יותר, הסגל והחוקרים שלנו נמצאים בחזית החדשנות העסקית.

אחד הגורמים המרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת חקר בית ספר לעסקים בוגרים הוא איכות. האיכות ניכרת בבית הספר לסמורפיט UCD באמצעות תחומי הסמכה, דירוג בינלאומי, יכולת העסקה בוגרים, סגל, מחקר, בוגרים וגוף הסטודנטים שלנו. אנו מגייסים את התלמידים האיכותיים ביותר מרחבי העולם המהווים את ליבת הקהילה שלנו ועומדים בבסיס המסע החינוכי המרגש בבית הספר UCD Smurfit.

מדורגת בעולם

התוכניות שלנו מדורגות באופן עקבי במאה המובילים בעולם על ידי Financial Times ויחידת המודיעין של Economist. דירוגים אלה מדדים אותנו מול בתי הספר המובחרים בתחום העסקים העולמיים ותורמים למוניטין בינלאומי מצטיין בקרב אנשי אקדמיה, מעסיקים ומנהיגים עסקיים.

משולש

אנו בית הספר למנהל עסקים היחיד באירלנד, ואחד מקבוצת בתי הספר המובחרים בעולם, המחזיק בכתר ההסמכה המשולש משלושה מרכזי מצוינות עסקית ואקדמית - AACSB (ארה"ב), AMBA (בריטניה) ו- EQUIS (אירופה). פחות מ -1% מבתי הספר לעסקים ברחבי העולם מוכרים משולש. ההסמכות שלנו מהוות אות איכות של עמיתים עצמאיים בינלאומיים ומהוות ערובה לכך שתלמידים יקבלו תואר איכותי ומוכר בינלאומי.

מצוינות אקדמית

אחת מאבני היסוד של המוניטין שלנו היא האיכות והמומחיות של הפקולטה שלנו בת 100 החברים, המורכבת ממומחי הוראה מובילים בנושאים המשתרעים על תחומי הליבה של עסקים וניהול, המגויסים מרחבי העולם. הקולות והמומחיות המשפיעים שלהם מבוקשים והפקולטה שלנו תורמת באופן קבוע לכלי תקשורת לאומיים ובינלאומיים. הם מובילים בינלאומיים עם 20% מהפקולטות שלנו שפורסמו בכתבי-עת FT50 ו -10% פרסמו 3x ויותר בכתבי-עת FT50. בנוסף, בעוד 30% מהפקולטות שלנו הן נשים, הן אחראיות על 65% מכלל הפרסומים.

האנשים שלנו

עם קבוצה מגוונת של למעלה מ -1,100 סטודנטים ממעל 70 מדינות, אנו מציעים לתלמידים שלנו אפשרות לעבוד איתם וללמוד מהטובים והמבריקים ביותר מרחבי העולם. הצוות המסור שלנו מספק תמיכה והכוונה לסטודנטים שמבטיחים כי המסע החינוכי שלהם עשיר ומספק.

רשת בוגרים גלובלית

מאמצי המעורבות הביאו לאחת מקהילות הבוגרים המובילות בבתי הספר לעסקים בעולם עם למעלה מ- 98,000 אנשי מקצוע ברחבי העולם, בלמעלה מ- 40 פרקים בינלאומיים, המעורבים באופן פעיל בתלמידים ובתוכניות שלנו. רבים מבוגרינו הם מנהיגים עסקיים לא רק בקהילה שלהם, אלא ברחבי העולם בחברות המובילות בעולם. הבוגרים שלנו נהנים ממגוון משאבים ותמיכה מצוות הבוגרים המסור שלנו ויש להם אפשרות לבנות את הרשת הגלובלית שלהם עם בוגרים אחרים ועם הקהילה העסקית הרחבה.

קריירה השפעה

לבוגרינו מבוקש מאוד כאשר בממוצע 84% מתלמידי התואר השני שלנו מועסקים תוך 6 חודשים מסיום הלימודים (מקור: דוח היעד הראשון) ו -86% מבוגרי MBA במשרה מלאה הועסקו תוך 3 חודשים מסיום הלימודים. (מקור: דירוג ה- MBA העולמי של FT 2020). בוגרי תכנית ה- MBA ראו כי משכורותיהם גדלות ב -68% בממוצע תוך שלוש שנים מסיום התואר השני (מקור: דירוג MBA העולמי ל- FT 2020).

הקמפוס היפה שלנו

בית הספר UCD סמורפיט שוכן ליד כפר חוף הים בלקרוק, ונמצא פחות מ -10 ק"מ דרומית למרכז העיר דבלין. הקמפוס הייחודי והיפה שלנו מציע מתקנים מהשורה הראשונה לסטודנטים שלנו ללמוד, להירגע ולהתרועע בסביבת אחוזה תקופתית מפוארת.

מגוון תוכניות

כמרכז האוניברסיטאות והמחקר המוביל באירלנד, אנו מציעים תואר שני במנהל עסקים בעולם, מגוון רחב של מאסטרים עסקיים מומחים, תוכנית דוקטורט מובילה וחבילה של תוכניות לפיתוח מנהלים מוכרות בעולם. אנו מעריכים כל העת את התוכניות שלנו בכדי לענות על צרכיו של עולם המשתנה במהירות.

ללמד וללמוד

אנו שואפים להעניק לתלמידינו חינוך הוליסטי, ומחדירים בהם רצון ללמוד וליצור, לשאול ולהגות, לחדש ולתרום לחברה בכל הרמות. אנו מטפחים הוגים ועושים מושכלים, זריזים, ביקורתיים ואתיים ויוצרים הזדמנויות ללמוד מנקודות מבט מגוונות במסגרות מגוונות, באמצעות מגוון עשיר של תוכניות, הוראה ומחקר. בכך אנו מאפשרים למידות טרנספורמציה לתלמידים שלנו.

מיקוד עולמי וגיוון בינלאומי

חבר ברשת העולמית לניהול מתקדם (GNAM) המונה 30 בתי ספר עסקיים כולל Yale, INSEAD ו- LSE, בית הספר UCD Smurfit מציע לסטודנטים נקודת מבט גלובאלית ייחודית. כ- 50% מתלמידינו הם בינלאומיים, המייצגים למעלה מ- 70 מדינות ברחבי העולם, ומוסיפים מימד בין-תרבותי מבורך וחשוב לחיים ולמידה בבית הספר UCD Smurfit.

דובלין, אירלנד

אירלנד היא כלכלה פתוחה ומוכרת בעולם. האוכלוסייה הדוברת אנגלית, ידידותית ומשכילה משכה אלינו חברות גלובליות בתחום ה- ICT, מדיה חברתית, תרופות ופיננסים, כולל חברות כמו גוגל, פייסבוק, אינטל, אפל ומיקרוסופט, שמשתפות איתנו פעולה ומעסיקות את בוגרינו. אנו גאים שיש לנו אחת ממערכות החינוך הטובות בעולם ומוניטין בינלאומי בעל שם של איכות אקדמית.

148202_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg
Scott Graham / unsplash

המשימה והחזון שלנו

החזון של UCD הוא מעורב באופן מקומי, ארצי ובינלאומי, והוא להיות ידוע ברחבי העולם כאוניברסיטה העולמית של אירלנד; מבחינת מגוון הדיסציפלינות המקיף שלנו, בהישג יד והשפעת המחקר והחדשנות שלנו, בהתנסות החינוכית ההוליסטית שלנו, במגוון הקהילה שלנו ובמעורבות שלנו עם כל מגזרי החברה ועם כל אזורי העולם.

המשימה שלנו: חינוך, תמיכה והשראה

  • לתמוך בפיתוח החברה האירית והבינלאומית על ידי חינוך מנהיגים עתידיים לסטנדרטים בינלאומיים באיכות הגבוהה ביותר.
  • לעודד ולהקל על הסטודנטים למיצוי הפוטנציאל המקסימלי שלהם ולמקסם את תרומתם החיובית לעסקים ולחברה, הן באירלנד והן בעולם.
  • לעזור לעסקים לשרת טוב יותר את החברה ברחבי העולם באמצעות אספקת מחקר חדשני ומשפיע.

החזון שלנו - עתיד על הבמה הגלובלית

  • להיות מובילה עולמית בחינוך עסקי ובמחקר, ומספק בעקביות את סטנדרטי האיכות הבינלאומיים הגבוהים ביותר ומוכר כאחד מ -50 בתי הספר למנהל עסקים.
  • להצטיין ולחדש עם יתרון בינלאומי מובהק בתחומים הרלוונטיים בעולם כגון עסקים דיגיטליים ועתיד השירותים הפיננסיים.
  • להגדיר מחדש באופן רציף כיצד מלמדים ונלמדים עסקים לעורר השראה לדור המנהיגים הבא בעולם ובעולם.

דירוגים והסמכות

בית הספר UCD סמורפיט הוא בית הספר למנהל עסקים היחיד באירלנד ונמנה עם קבוצת עילית של בתי ספר ברחבי העולם המחזיקים ב"כתר המשולש "של הסמכה משלושת מרכזי המצוינות העסקית והאקדמית, EQU IS, AACSB ו- AMBA. במשך חמש עשרה השנים האחרונות התוכניות שלנו דורגו באופן עקבי לפי הדירוג העולמי היוקרתי הראשון של ה- Financial Times ודירוג הכלכלנים.

הדירוג וההסמכה שלנו הם עדות לאיכות ומהווים אמת מידה מול בתי הספר הטובים בעולם לעסקים.

מיקומים

  • Blackrock

    Carysfort Avenue, , Blackrock

שאלות