Keystone logo
The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

מבוא

ליסבון

מסר קבלת הפנים של דין

זה עם גאווה גדולה והתלהבות כי אנו מברכים אותך על ליסבון MBA.

ליסבון MBA הוא מיזם משותף בין Católica ליסבון לנובה SBE - שני בתי ספר עסקיים מובילים באירופה.

שותפות זו כוללת תואר שני במשרה חלקית במנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים בינלאומי במשרה מלאה, בשיתוף עם בית הספר היוקרתי סלואן היוקרתי של MIT.

על פי ה - 2017 Financial Times 100 דירוג ה - MBA העולמי, ה - MBA הבינלאומי לליסבון במשרה מלאה הוא ה 20- תוכנית ה MBA הטובה ביותר באירופה. אנחנו גם מובלט כמו MBA 1 באירופה באירופה ניסיון בינלאומי, אחד העדיפויות העיקריות שלנו.

ליסבון במנהל עסקים נחשבת למנהל העסקים ה -52 הטוב ביותר באירופה, על פי דירוג העסקים של Business Business Business Business 2016 ב- Financial Times.

ליסבון MBA מספק פלטפורמה שבה תלמידים מוכשרים, שאפתניים ועף גבוה מכל רחבי העולם עשויים לפגוש ולעסוק בלמידה פעילה, אינטראקציה עם סגל ברמה הגבוהה ביותר.

למה כדאי לשקול את פלטפורמת MBA ליסבון כמו הבחירה שלך לתואר MBA:

  • לשתי התוכניות יש גוף סגל היוקרתי, המאומן בבתי הספר הטובים בעולם, המעורב עמוקות במחקר איכותי ומתאים להתפתחויות האחרונות בתיאוריה וניהול בפועל;
  • שתי התוכניות הן המדורגות הגבוהות ביותר בפורטוגזית פורטוגזית בדירוג של Financial Times MBA;
  • שתי התוכניות מתארות תוכנית לימודים חדשנית, מגרה ניתוח קפדני, שימוש בכישורי אינטליגנציה רגשית, התנהגות אחראית חברתית, למידה מעשית. תוכנית לימודים, שהיא גשר בין האקדמיה לבין עולם התאגידים, בין תיאוריה לפרקטיקה, בין רווחים לאנשים, בין השמאל לחצי המוח הימניים ובין הגיאוגרפיות של העולם.
  • אנו מבטיחים קשרים חזקים עם העולם העסקי, עם חברות גדולות המעורבות באופן הדוק בממשל שלה ואת חסות מתן רשת של התמחויות וקשרים.
  • שתי התוכניות מוצעות בסביבה נעימה אך קוסמופוליטית של ליסבון יפה ונעים. כאן התלמידים יכולים לערבב עבודה והנאה כמו במקומות מעטים בעולם.

דניאל Traça - דין נובה SBE ופרנסיסקו Veloso - דין Católica ליסבוןעֵסֶק

היתרון של ליסבון MBA

אם אתה שוקל לעשות תואר שני במנהל עסקים בפורטוגל, יש לך כנראה התייחס לבתי הספר העסקיים העיקריים במדינה הבנו כי Católica ו נובה כבר לא מציעים תוכניות MBA נפרדים.

תן לנו לשתף איך הכל התחיל ... הפרויקט התחיל בשנת 2006 כאשר MIT סלואן הספר של ניהול ביקר פורטוגל במטרה להקים שותפות ולהשיק MBA בינלאומי. ליסבון MBA נולד בשנת 2007 כמו מיזם משותף בין Católica ליסבון לנובה SBE, שני בתי ספר העליון ב פורטוגל. שניהם הצטרפו למאמצים להתחרות בשוק העולמי, החל על ידי הצעת תוכנית במשרה חלקית באותה שנה. מאוחר יותר, בינואר 2009, הבינלאומי MBA ליסבון, עם שותפות של MIT סלואן, מברך את המחלקה הראשונה.

הנה מה שאתה יכול לקבל מן ליסבון MBA:

איפה הכישרון והשוק להיפגש

ליסבון MBA יגרום לך, מקצועית באופן אישי. כאשר אתה רודף את ליסבון MBA אתה תהיה חלק מקהילה דינמית המאמינה בהשפעה חיובית בעולם באמצעות מנהיגות מתחשב ורעיונות חדשניים. תוכניות MBA שלנו מיועדים לאנשי מקצוע מוכשרים שרוצים לקחת את הצעד הבא בקריירה שלהם ואנחנו נעזור לך את שאיפות הקריירה שלך כי אנחנו מחויבים להצלחה שלך.

תוכלו להצטרף לתוכנית MBA MBA

המיזם המשותף שלנו בין שני בתי הספר העסקיים המובילים בפורטוגל - נובה SBE ו Católica ליסבון - מוכר בינלאומית ואנחנו חלק מקבוצת עילית של בתי ספר עסקיים - פחות מ 1% בעולם - המחזיקה את הסמכה משולשת (AACSB , EQUIS ו- AMBA).

ליסבון MBA תוכנית בינלאומית במשרה מלאה נחשבת לאחת מתוכניות ה- MBA הטובות ביותר באירופה על-ידי ה- Financial Times לשנת 100, 100 הטובים ביותר באירופה - ו -1 ברחבי העולם בקטגוריה "חוויית הקורס הבינלאומי".

אתה תהיה שם לב להיות חלק מהמשפחה שלנו

ב MBA ליסבון אתה לא תהיה "עוד שן במכונה" - הרעיון הייחודי שלנו בוטיק MBA נועד להפוך את ניסיון MBA שלך immersive ו אישית.

כיתות הלימוד של ליסבון הן בגודל כדי למקסם את חווית הלמידה שלך, יצירת סביבה בכיתה אינטימית שבו התלמידים מסוגלים לתקשר עם הסגל הטוב ביותר ולבנות קשר עמוק עם חבריו לכיתה, צוות MBA והאורחים שאנו מביאים מן התאגיד העולם לשיעורים שלנו ואירועים.

אנו נותנים לכם ידע מעשי ורלוונטי

תוכניות הלימוד של ליסבון נבנות בשותפות על ידי שני בתי הספר העסקיים המובילים בפורטוגל - Católica-Lisbon ו- Nova SBE - ובשיתוף פעולה עם בית הספר MIT Sloan לניהול - המפגיש גוף סגל יוקרתי, מאומן בבתי הספר הטובים בעולם , עם חזון עסקי חזק בעולם האמיתי, המציע חינוך חדשני, שלם טרנספורמטיבי שיכין אותך להצלחה.

תוכל לתרגל את מה שאתה לומד עם פרויקטים עסקיים אמיתיים, כי אנחנו מאמינים הגישה שלנו על הידיים היא הדרך הטובה ביותר לרכוש מיומנויות אקדמיות חדשות ועדיין להיות מחובר לעולם העסקים. אתה גם תהיה חשוף למספר פרספקטיבות בינלאומיות, תעשיות מגוונות באופן אישי להכיר את התקדמות הטרנספורמציה שלך, הצטברות הידע שלך, מומחיות אנליטית חשיבה ביקורתית במהלך התוכנית.

אנו הופכים את פיתוח מנהיגות חדשני ואישי

אנו מאמינים מנהיגים צריך הבנה עמוקה של עצמם ואנחנו פועלים ללא הרף לקראת שיטות חדשניות, יצירתי ומעורר השראה כדי לעזור לך לפתח את כישורי מנהיגות שיגרום לך להצליח עכשיו ובעתיד. ההתמקדות וההתאמה האישית הן המפתח, לכן נעבוד בצמוד אליך כדי לעזור לך לפתח את תוכנית פיתוח הקריירה שלך, להגביר את המודעות העצמית שלך, להבין את הפוטנציאל שלך וכיצד להשיג אותו.

אנו להקל על הרשתות שלך

אנו מבטיחים שלמנהל MBA של ליסבון יש קשרים חזקים עם העולם הארגוני והקשרים הללו מעבר לנוכחות המובנית של חברות המעורבות ישירות בתוכניות ה- MBA. אנו מקיימים מספר מפגשי מנהיגות בלעדיים עם אורחים חיצוניים, מקדמים אירועים שוטפים עם יזמים ומנהלים בכירים מענפי תעשייה שונים, ומייצרים הזדמנויות עבור כל קהילת ליסבון למנהלים - סטודנטים, בוגרים, סגל ואנשי צוות.

האנשים שתפגוש במהלך MBA ​​שלך במנהל עסקים של ליסבון תהיה השפעה חזקה על החיים שלך ואנחנו משקיעים בבחירת התלמידים שלנו מרקע מקצועי, אקדמי ובינלאומי, אנשים לאתגר אותך ולאפשר חוויות עמיתים לעמית יקר.

מעמיתים בכיתתכם, במשרה מלאה ובסטודנטים למנהלים, רשת הבוגרים שלנו התפשטה ברחבי העולם ועובדת במגוון רחב של תעשיות, לפקולטה ולקשרי החברה שלנו, נספק לכם רשת של קשרים עסקיים שיסייעו לכם אתה מתקדם בחיים המקצועיים שלך.

אנו מברכים אתכם על עיר גדולה, ליהנות ממנה ולהנות ממנה

ליסבון היא העיר המארחת עבור שתי התוכניות שלנו - אם אתה יודע את זה, אז אתה יודע איך מברך את זה ואם אתה לא, אנחנו מאתגרים אותך לבקר אותנו!

מהמקצב הדינאמי של מרכז העיר המודרני ועד לרטט ההשראה של ציוני הדרך ההיסטוריים שלנו, ליסבון היא עיר מלאת אנרגיה ומזדמנויות מלהיבות, המאחדת מסורות מאירופה, אמריקה, אפריקה ואסיה. ועם יותר מ -200 ימי שמש בשנה ודקות מחופים יפים ואחד ממקומות הגלישה הטובים ביותר בעולם, אין מקום אחר באירופה כמו ליסבון! למעשה, את ליסבון MBA השיגה את המקום הראשון עבור מיקום, איכות ועלות של מגורים ב האחרון Financial Times חלופה MBA סקר.בכל מקום שבו היעדים שלך עשויים לקחת אותך, ליסבון היא הסביבה המושלמת להתחיל לעשות את העתיד שלך לקרות!

מיקומים

  • Lisbon

    Campus de Carcavelos Rua da Holanda, n.1 2775-405 Carcavelos, Portugal, , Lisbon

שאלות