Keystone logo
Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

מבוא

בית הספר לכלכלה של שטוקהולם ברוסיה (SSE רוסיה) נוסד בשנת 1997. הרעיון מאחורי ההשקה של SSE רוסיה היה לתרום לפיתוח עסקים בר קיימא ברוסיה על ידי קידום המרדף אחר אחריות טובה, ארוכת טווח, הוגנת ואחראית חברתית. שיטות עסקיות.

כיום SSE רוסיה הוא בית הספר לעסקים בינלאומי היחיד שהוסמך ללמד בשטחה של רוסיה ומציע תכנית תואר MBA מלאה באירופה למנהלים מנוסים, תוכניות פתוחות למנהיגים ברמות ניסיון שונות ותוכניות מותאמות במיוחד לרוסית ובינלאומית כאחד. חברות. המשמעות היא הזדמנות ייחודית להשיג בתוך הגבולות הרוסים השכלה אירופאית איכותית מהפקולטה הבינלאומית, שהיא תחרותית בשווקים המקומיים והעולמיים.

עם רשת גלובלית של יותר מ -500 חברי סגל זרים ורוסים, המתמחים בתחומי מדע ועסקים שונים, אנו מסתמכים על המומחים המתאימים והרלוונטיים ביותר עבור כל קורס. למחנכים שאנו מעסיקים לתכניות שלנו יש ניסיון מהעולם האקדמי, ורבים הם מנהלי עסקים ותיקים או מומחים מייעצים.

כל שנה SSE רוסיה הופכת יותר ויותר פופולרית בקרב סטודנטים בינלאומיים ממערב אירופה וחבר המדינות: קזחסטן, בלארוס, אזרבייג'ן, אוקראינה. אנו מלמדים אותם להסכים על פתרון משותף מקובל בכל מצב נתון, להגיע להסכמה ולמטרות שנקבעו מראש.

שיתוף פעולה הדוק עם הסטודנטים והבוגרים שלנו-מנהלים ומומחי משאבי אנוש של חברות מכל מגזרי המשק, מבטיח שסיפקנו תוכניות חינוכיות עדכניות ואיכותיות שנועדו להשיג את מטרותיכם ולגרום לכם להצליח בעולם המודרני.

כ -1,300 בוגרים עד 2021 הם המשאב האמין שלנו, המורכב מאנשים שלומדים בבית הספר לכלכלה בשטוקהולם ברוסיה הפכו לקרש קפיצה לצמיחה נוספת.

משימה

מטרת ה Stockholm School of Economics Russia היא להיות סביבה תרבותית מעשירה הדדית של חינוך עסקי, המעודדת אנשים ללמוד, יוצרת הזדמנויות לצמוח ולפתח את תרומתם הפוטנציאלית לפיתוח בר קיימא לטווח הארוך של החברה.

חָזוֹן

החזון של ה Stockholm School of Economics Russia הוא להיות הבחירה המועדפת על כל מי שמחפש השכלה מנהלת בקשר אינטלקטואלי ייחודי של תרבויות המממש הזדמנויות שלא גילו אחרים, ובכך משחזר מערך מנהיגות עסקי שמאתגר את זמנו בצורה בונה.

ערכים

ה- Stockholm School of Economics Russia שואף להיות קהילה המאוחדת בתחושת אמון הדדית תוך שאיפה למצוינות על ידי כיבוד הזולת במכלול שקוף.

שליחות חינוכית - בחינם

מטרות החינוך הכוללות של SSE מתייחסות לנקודת המוצא שלהן שמקבל החלטות מצליח של העתיד יתקרב לעולם בסקרנות ובביטחון ומי, כפילוסוף, אמר אינגמר הדניוס: "הוא חופשי וחי ביחס לבלתי נודע". ייתכן שמקבל ההחלטות הזה יעלה על הביצוע הקוגניטיבי על ידי בינה מלאכותית, רובוטים או מכונות. אבל היכולת הבסיסית של בני אדם היא להיות אנושי, והמטרות החינוכיות של SSE לוקחות את המודעה הזו. מקבל החלטות מצליח בעתיד ימקסם את הפוטנציאל של להיות אנושי. מכאן ש- SSE גיבשה את מטרותיה החינוכיות הכוללות באמצעות ראשי התיבות FREE. הוא מייצג:

 • עובדות וחשיבה מבוססת מדע
 • השתקפות ומודעות עצמית
 • אמפתיה ואוריינות תרבותית
 • יזמות ואחריות שיש למנהיגים כלפי הקהילות שלהם

דירוגים

בית הספר לכלכלה בשטוקהולם (SSE) המיוצג בשוודיה, פינלנד, רוסיה והאזור הבלטי, הוא אחד מבתי הספר לעסקים המובילים באירופה, לפי הדירוג השנתי של ה-Financial Times. דורגנו כבית הספר לעסקים מס' 1 במדינות הנורדיות והבלטיות ונשאר השחקן המוביל בניהול ופיתוח מנהיגות.

דירוג בינלאומי של FT 2020:

 • בית הספר לכלכלה בשטוקהולם (SSE) מתקדם בדירוג הפייננשל טיימס לשנת 2020 של בתי ספר לעסקים באירופה ונשאר בית הספר לעסקים המוביל בנורדיה. SSE עמד בראש הדירוג ב-17 השנים האחרונות.
 • דירוג בית הספר האירופי לעסקים (דירוג בית הספר האירופי לעסקים 2020) - 21 מתוך 90
 • Executive MBA (דירוג מנהלי MBA 2020) - 60 מתוך 100
 • תוכנית ארגונית (תוכניות מותאמות אישית למנהלים) - 30 מתוך 85
 • תוכניות פתוחות (תוכניות פתוחות למנהלים) - 17 מתוך 75

הסמכות

מאז 1999, SSE מוסמכת על ידי מערכת שיפור האיכות האירופית (EQUIS), מה שאומר שכל הפעילויות - כל התוכניות והמחקר - הוכיחו מצוינות ברמה בינלאומית.

EQUIS היא מערכת בינלאומית לאבטחת איכות של השכלה גבוהה בעסקים, שמטרתה להעלות את רמת ההשכלה לניהול ברחבי העולם. EQUIS מנוהלת על ידי הקרן האירופית לפיתוח ניהול (EFMD), שהיא ארגון רשת עצמאי ללא מטרות רווח הפתוחה לחברות וגם לאוניברסיטאות. בית הספר לכלכלה בשטוקהולם היה אחד ממייסדי EFMD.

הסמכת EQUIS חלה על בית ספר שלם, לא רק על תוכניות בודדות. כ- 100 מדדי איכות שונים נבדקים בתהליך ההסמכה של EQUIS. אינדיקטור כזה, השוקל בכבדות בהחלטות הסמכה, הוא הבינלאומי - באופן ספציפי עד כמה התקדם בית הספר בתהליך הבינלאומי. גורמים חשובים נוספים הם שיתוף פעולה נרחב עם עולם העסקים, פעילויות מחקר מצטיינות והימצאות בחזית בתחומי האתיקה, האחריות והקיימות.

מכיוון שהסמכת EQUIS היא גושפנקא בינלאומית מוכרת ומכובדת של איכות, המטרה שלנו היא שבית הספר לכלכלה בשטוקהולם יהפוך לאטרקטיבי עוד יותר עבור סטודנטים, חוקרים פוסט-דוקטורטים ופקולטה באמצעות הסמכה זו. ההסמכה כרוכה בבדיקה תקופתית של הפעילות של בית ספר לעסקים בצורה שיטתית, כך ש-EQUIS הוא גם כלי חיוני למאמצי בקרת האיכות המתמשכים של בית הספר לכלכלה בשטוקהולם.

הסמכות

בעל הסמכת EFMD Equis

מיקומים

 • Saint Petersburg

  1/3 Malaya Konyushennaya st., Entrance on Shvedsky lane, Business Centre Sweden House, office B 11, 191186, Saint Petersburg

  שאלות