Keystone logo
Spark Training and Development

Spark Training and Development

Spark Training and Development

מבוא

מי אנחנו

ספארק מצרים לקבלת הדרכה ופיתוח

אימון הוא לא רק קורס נלקח או פיסת מידע נתון, אבל הנהר זורם של פיתוח ושיפור שואפת להשקות את דעתך, להאכיל את העתיד שלך להרוות את הצמא שיפור שלך. אנשים שונים ומשתנים בטעמים ומנטליות. עם זאת, ספארק דואג לשרת ולספק ללקוח שלו בהתאם לדרישות ההכשרה העתידיות שלו, באמצעות הצוות המיומן שלו. עַכשָׁיו.

המטרה שלנו היא לפתח את חברות ומפעלים ולתת טיפול מלא ללקוח ואת הצרכים ההכרחיים שלו בעתיד. מחפש הקמת עידן חדש בניהול, ספארק הדרכה ופיתוח, קיימברידג 'בינלאומי מכללת שותפים, מעניקה את הידע, הכישורים והניסיון של העולם העסקי במזרח התיכון.

טופס משפטי חזק שלנו (מניות משותף החברה מתמחה הדרכה ושירותים חינוך) לאפשר ספארק לשרת מועמדים מכובד וארגונים בעולם הערבי מאז 2000.

ספארק זכתה בפרס היוקרתי הבלעדי מבית הספר למנהל עסקים במכללת קמברידג ', בריטניה מאז 2003, ותרמה לאלפי חברים, סטודנטים וחניכים ברחבי העולם הערבי, בעולם האפריקאי בפרט בניגריה ב -15 השנים האחרונות.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא ליישם תוכניות הכשרה בר קיימא ופיתוח אנושי לשפר ולשפר אנשים מיומנויות, יכולות, סיבולת, ביטחון עצמי והערכה, יתר על כן להשיג התקדמות בכל היבטי החיים.

המשימה שלנו

SPARK נותן תשומת לב רבה על התמונה זה משאיר מאחור לאחר קורס הכשרה הוא מעל. המשימה של SPARK היא יותר מאשר רק מציעים קורסי הכשרה, שנמשכים בפעם אחת בלבד. עם זאת, אנחנו דואגים מאוד שיש ממשיכה ביחס יש קשר לטווח ארוך עם הלקוחות שלנו. SPARK מוגדר להיות מדורגת כאחד מארגוני ההדרכה המובילים, בידיעה כי זו אינה משימה קלה, אבל אנחנו דואגים שמירה על להיות למעלה כמו שאנחנו עכשיו. לכן, הצוות שלנו הם לא רק כל בעלי תואר שלישי, אבל עצמם בשנה נסיעה למדינות שונות כדי לעדכן את הידע שלהם על ידי השתתפות קורסי הכשרה ויודעים את הכלים החדשים ביותר, כך שיוכלו ליישם אותו במקרים אמיתיים כאשר ההרצאה. המשימה העיקרית של SPARK היא לספק כל לקוח על ידי כך שהוא / שלה לקבל את האיכות הטובה ביותר שהם עושים מגיע, וזה מה באמת עושה SPARK ייחודי ושונה בין היתר. אנחנו מעריכים הרבה אכפת לנו על הלקוחות כי אנחנו אכפת הרבה על שמירה של SPARK להיות על העליונה כפי שהיה פעם ותמיד יישאר. אנחנו אומרים מה שאנחנו בדיוק עושים כי אנחנו מסתמכים על פעולות ולא רק לומר מילים. המשימה של SPARK היא להגדיל ולמקסם את המגזרים המקומיים והכלליים וגם הציבור הרחב, ארגונים עסקיים סעודים על ידי:

1) פיתוח דרכים ניהול.
2) שדרוג ולהרחיב ניהול בכיר פילוסופיות ושפות מיומנויות.
) 3 הרחבת הידע המקסימלי ברמות הניהול, שייקבע כדלקמן:

 • להרחיב ולהרחיב את הידע ביותר של ההנהלה העליונה, אשר ישדרג את רמת החשיבה שלו כדי לשנות את הטוב ביותר על שלו / שלה המכון.
 • לאפשר ולעזור למקבלי ההחלטות בכל מוסד סעודי לדעת בדיוק כיצד להתמודד עם בעיות שונות ולפתור אותה
 • עדכון מנהלים בכירים עם נושאים עדכניים העוסקים בדיוני ניהול החולקים נושאים דומים בשוק
 • עדכן את הרמה החינוכית לתפקידי ניהול בכירים בחברה שלנו לעבודות קנס טובות יותר עבור תעודות, תואר שני ודוקטורט

מטרות ייחודיות יוצאת דופן

כאשר מתמודדים עם לקוחות שונים, SPARK מתרכז יותר על עמידה בנקודות הבאות:

 • אחריות מלאה לעבוד בתוך מערכות החינוך אותו להגדיר עבור כל מכון במחלקת האימונים שלהם
 • הציגו את הכלים הטובים ביותר ואת שיטות הניהול העליון ולמנוע דרכים סטנדרטיות
 • התאמה אישית של כל החבילה המוצגת לארגון מסוים, כך שהוא מתאים ועונה על הדרישות המדויקות שלהם כדי לספק אותם ביותר
 • מעורבות מלאה עבור כל לקוח בכל הרמות בהצגת כל תוכנית אימונים אשר לעתיד טוב יותר בטווח הארוך
 • אכפת לנו שביעות רצון מקסימלית של לקוחות על ידי הצעת מה שאנחנו, SPARK, בדיוק מבטיח לעשות
 • המשימה שלנו היא נוספת כי רק מתן שירותי לקוחות עדיין זה הולך עמוק יותר בפועל מוצלח על ידי וודא כי כל מקרה הוא להיות מניפולציה נכונה כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר
 • ייעוץ וניהול הדרכה היא המשימה העיקרית שלנו

למה ספארק?

1) ספארק מכין את מסמכי ההרשמה ושולח אותם לקמברידג 'אינטרנשיונל קולג'.

2) SPARK מסדר ומשלם עבור עלות despatches כדי קיימברידג 'בינלאומי מכללת על ידי UPS או DHL.

3) SPARK מארגן פיקוח על מחקרים על ידי מומחים בעסקים, ניהול ונושאים אחרים.

4) SPARK מגדיר תוכנית לימוד מקצועית עבור כל חבר נרשם שלו / שלה קיימברידג 'קולג' בינלאומי התוכנית.

5) SPARK עשוי לארגן כמה שיעורים פרטיים או קבוצתיים בכיתה כאשר נדרש, כדי להסביר יותר על נושאים, ולסייע אסטרטגיות לביצוע בחינות.

6) SPARK הוא הבלעדי invigilator עבור כל קיימברידג 'המכללה הבינלאומי תוכניות במצרים.

7) SPARK הוא מרכז הבדיקה המורשה הבלעדי עבור תוכניות קיימברידג 'קולג' בינלאומי במצרים.

8) SPARK מארגן ומתאם את הזמן ואת התאריך של כל קיימברידג 'בינלאומי המכללה הבחינה עם קיימברידג' הבינלאומי קולג 'על פי דרישות חברי.

9) SPARK מספק את השירות הבלעדי של מערכת תרגום השפה הערבית עבור קיימברידג 'הבינלאומי בחינות המכללה, וכן עבור חומרי לימוד סיכומים.

10) SPARK מסדר despatch של תשובות הבחינה לקמברידג 'בינלאומי קולג' על ידי DHL או UPS, לצורך הערכה וסימון.

12) SPARK מודיע חברי שלו / שלה תוצאות ברגע שהם משוחררים על ידי קיימברידג 'בינלאומי קולג'.

13) SPARK מספק תמלילים לחברים עבור בחינות שבהן הם היו מוצלחים, כאשר קיבל מן קיימברידג 'בינלאומי קולג', או ייעוץ לשבת מחדש תיעוד כאשר מחדש לשבת נדרש.

14) SPARK מספק את הפרסים שהונפקו על ידי קיימברידג 'בינלאומי קולג', לאחר חבר השלימה את כל דרישות קיימברידג 'הבינלאומי קולג'.

15) SPARK נושאת באחריות לספק שירותי הטבעה נוספים על ידי הצוות שלה דרך השלטונות הבריטיים, אם נדרש על ידי חבר רשום. על החבר לשלם את המחיר הרלוונטי לשירות זה.

16) SPARK מסדיר עבור כל תשלומים בתשלומים שישולם באמצעות חשבונות הבנק שלה ישירות קיימברידג 'בינלאומי קולג' ב ג 'רסי, בריטניה.

17) ספארק מזמינה את כל חבריה להשתתף בטקס הסיום השנתי.

18) ספארק הוא מוסד מקצועי ומקצועי מאוד, המספק את הרמה הגבוהה ביותר של שירות וטיפול, ו SPARK הוא קיימברידג 'הבינלאומי המכללה של בלעדי שותפים עבור מצרים.

מיקומים

 • Giza

  80 Mossadak St.، Ad Doqi, Giza, Giza Governorate, , Giza

  תוכניות

  שאלות