Keystone logo
San Diego State University ספורט mba - mba בניהול הספורט
San Diego State University

ספורט mba - mba בניהול הספורט

0 Months

אנגלית

זמן מלא

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

בקמפוס

* מחיר הקורס (18 חודשים)

מלגות

חקור הזדמנויות למלגות כדי לעזור במימון הלימודים שלך

מבוא

בחרה את אחד הטובים ביותר 5 מאסטרים של תואר ראשון בניהול ספורט בעולם בספורט עסקים מגזין 2017

אוניברסיטת סן דייגו סטייט נכסים בבחירת הזכות לתואר שני ללמוד עסק הספורט, ישנם מספר גורמים שיש להביא בחשבון. להלן הסיבות העיקריות מדוע אנו מאמינים כי SDSU Sports MBA הוא המקום האידיאלי להמשיך MBA ​​התמקד בספורט. אנו מאמינים כי הדירוג האחרון שלנו של # 4 בעולם בספורט עסקים בינלאומיים, הדירוג המוביל עבור תוכניות לתואר ראשון עסקים בספורט, משקף את העבודה שאנחנו והבוגרים שלנו יש לשים את זה כדי להפוך את זה בחירה מצוינת עבור סטודנטים שאפתניים. יתר על כן, מכללת פאולר של עסקים מדורגת של 50 עסקים ציבוריים בארה"ב בתי ספר ציבוריים.

אקדמאים: הגורם הראשון והחשוב ביותר בבחירת תוכנית בוגר בעסקי הספורט הוא איכות החינוך. ספורט הוא עסק, תוכנית זו מכינה לך להיכנס לעסק הזה עם תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת סן דייגו סטייט פאולר מכללת עסקים. בעוד אוניברסיטאות רבות מציעים תואר שני המתמקדים בניהול ספורט או דורשים ממך להשלים שני תארים כדי לקבל תואר שני במנהל עסקים, תוכנית זו מספקת לסטודנטים תואר עסקי שבו כל הכיתות הם ממוקד ספורט. מעבר לסוג התואר, הקורס בתכנית MBA MBA נלמד על ידי חברי הסגל הבכירים של SDSU, הם קפדניים במיוחד, ומתמקד בפיתוח ערכת כלים למנהלי MBA, המיועדים למנהלי ספורט מוצלחים.

מיקום: סן דייגו, קליפורניה היא בהחלט המיקום האידיאלי ללמוד את העסק של הספורט. יש לנו שתי קבוצות מקצועיות, כמה מחלקות אתלטיות של NCAA, כולל אתלטיקת האצטק המתגברת בקמפוס שלנו, רשת ספורט אזורית ומרכז הדרכה אולימפי בארה"ב. זוהי עיר פעילה שאוהבת את הספורט שלה, והיא מאכלסת מאות ארגוני ספורט המשתרעים על פני התעשייה, כולל ספורט סיבולת, משחקי ספורט, הלבשה, MMA, גולף, ציוד, מזכרות ועוד. יש לנו סצנת סטארט-אפ מתעוררת ותוססת, הכוללת מספר חברות טכנולוגיה המתמקדות בספורט. מעבר לשורות המחוז, אנחנו רק שעתיים מלוס אנג'לס, ואנחנו מגבילים את שוק הכדורגל והבייסבול המתעוררים בטיחואנה מדרום. זה מיקום יוצא דופן נותן לתלמידים שלנו הזדמנות מתמחה מספר ימים בשבוע ולהשיג ניסיון בתעשייה חיונית תוך השלמת שיעורים. הקמפוס שלנו לא נמצא בעיר קולג 'עם לקוחות פוטנציאליים מקצועיים מוגבל; אזור סן דייגו מציג סטודנטים SDSU ספורט MBA עם הזדמנויות רבות. במילים פשוטות, זהו מקום שבו התלמידים יכולים לבנות רשת ולהתחיל קריירה מוצלחת ומתגמלת בעסקי הספורט.

יש אירוע ספורט בסן דייגו בכל סוף שבוע. למעשה, התוכנית בעיטות מחוץ לשנה עם התלמידים עובדים כל חמישה ימים של אירוע PGA סיור, החקלאים ביטוח פתח, עבור שניהם מארגני האירוע, המאה מועדון של סן דייגו, וכותרת החסות, חקלאים ביטוח.

השנה לבדה, הסטודנטים השקיעו מאות שעות של התנדבות בסופי שבוע לאירועים קרובים כגון ה- 2016 של הליגה הבייסבול All-Star משחק, סיור Dew, האולימפיאדה המיוחדת, רוק 'רול סן דייגו מרתון, ESPYs, SurfGirl, ספורט כנסים עסקיים, כנס סיאט, 16 מתוק, האליפות כדורעף כדורעף ההר, אירונמן אירועים, סיור Amgen של קליפורניה, IMG האקדמיה World World Tournament גולף, אירוע AVP, ואת SDSU אתלטיקה אירועים, בין היתר .

מסגרת זמן מואצת: רוב תוכניות MBA דורשות התחייבות של שנתיים מתלמידים, אך לוח השנה האינטנסיבי שלנו, בן 18 חודשים (12 חודשים בקמפוס ו -6 חודשים בכוח העבודה), משתמש במונחים רצופים ללא הפסקה של קיץ כדי לעבות תואר שני במינהל עסקים בת שנתיים ומאפשר התמחות ב -18 חודשים. התוכנית מתחילה בינואר. תקופת היישום רץ מאוגוסט עד סוף אוקטובר של השנה הקודמת.

בוגרים: רשת ייעודית שלנו של בוגרי בענף הספורט מסתכמת מעל 300 מנהלים, והם מעורבים הרבה יותר פעיל מאשר רוב בוגרי בית הספר בוגרי הרשת אתה עשוי להיתקל. החל מתהליך הקבלה, שבו הם מראיינים מועמדים ומסייעים בקבלת החלטות, בוגרינו מעורבים בתהליך החינוכי בכל צעד ושעל. SDSU ספורט בוגרי בוגרי חוזרים כל הזמן לקמפוס לתת שיעורים, להפגין תוכנות, סדנאות המארח, לעבוד עם סגל, לשכור סטודנטים. מעבר לעבודתם עם התלמידים הנוכחיים, בוגרינו עובדים בתפקידים חשובים עם ארגונים מובילים בספורט ברחבי העולם, וככאלה הם משאבים מקצועיים יקרי ערך במיוחד עבור אחד אחר. באוניברסיטה יש מעל 300,000 בוגרים ברחבי העולם.

שונות: אולי ההבחנה החשובה ביותר שתוכנית SDSU מציעה על המתחרים שלנו היא שזו תוכנית בוטיק אמיתית שבה כל תלמיד צפוי להופיע ברמה גבוהה ולתרום לחוויה של חבריו לכיתה. תוכנית זו ממוקדת בעולם, עם תוכנית לימודים ממוקדת בעולם, גוף סטודנט מגוונת מבחינה גיאוגרפית, וכן ניסיון בינלאומי immersive הכלול בתוכנית הלימודים. אנו מתפתחים ללא הרף, ומניחים דגש כבד על הטכנולוגיה המתפתחת ועל כשירות התוכנה המעשית. הסטודנטים ישתתפו במספר מפגשים נוספים בכל שבוע, מעבר לתכנית הלימודים האקדמית, בה תלמידים ילמדו אחד את השני, סקייפ עם סופרים, יארחו אורחים אורחים ויפתחו ידע ספציפי לתעשייה. אנחנו מעדיפים ימים ארוכים בכיתה ו לוקחים על פרויקטים נוספים מחוץ לזה, כי אנחנו אוהבים את מה שאנחנו לומדים ומצפים כל יום עם התלמידים האחרים שלנו סגל.

גידול מהיר, תעשיה מרגשת עסקי המיליארדי דולרים של הספורט מתפתחים כל הזמן, והתעשייה אינה מראה סימנים להאטת הצמיחה המהירה שלה, הן בארה"ב והן בחו"ל. התמחות מיוחדת בתחום זה היא השקעה יקרת ערך עבור סטודנטים פוטנציאליים, בהתחשב בהשפעה ההולכת וגדלה של עולם הספורט. מעבר בחירה רציונלית להמשיך תואר בתעשייה זו צמיחה, התלמידים שלנו עושים גם בחירה נלהבת. התלמידים והבוגרים שלנו אוהבים את מה שהם עושים.

ההשקעה בתואר אם יש לך בעבר במשרה מלאה תעשיית הספורט או לא, את הערך של הוספת MBA ל אישורי שלך לא יכול להיות מוגזמים. הזמן שלך בסן דייגו המדינה ירחיב את המיומנות העסקית שלך, ואת הדגש שלנו על הקורסים הכמותיים יהיה להכין אותך לתעשיית נתונים מונחה בענף. במילים פשוטות, תואר שני במנהל עסקים הוא תואר מכובד ברוב הענפים, וכמו עולם הספורט ממשיך להדגיש את קבלת ההחלטות האנליטית בשורות הניהול, בוגרי תואר שני במנהל עסקים (MBA) נמצאים בביקוש גבוה עוד יותר.

מה ההבדל בין תואר שני במנהל עסקים ותואר ניהול ספורט? תוכניות רבות הקשורות לתואר ראשון בתחום הספורט מציעות תארים במינהל הספורט, ניהול הספורט, ומציעות תואר שני במינהל עסקים (MBA) כאופציה לתואר שני עם תואר ראשון. כמו ארגוני ספורט בכל הרמות ממשיכים לגדול ולטפח חדשנות, הכישורים של בוגרי MBA הם יותר ויותר ביקוש. יתר על כן, בוגרי תואר MBA יש גמישות מקצועית גבוהה יותר הקריירות שלהם צריך לקחת אותם מתוך תעשיית הספורט; MBA הוא ישים על פני מגזרים, ואילו תואר ניהול הספורט הוא לא.

האם אני צריך ניסיון קודם ספורט או קורסים עסקיים? רבים מהתלמידים שלנו מצטרפים אלינו ללא קורסים קודמים בדיסציפלינות כגון סטטיסטיקה, כספים או Analytics, אך מהר ללמוד את החומר ולעבוד בשיתוף פעולה עם עמיתיהם שלקחו קורסים כאלה.

ישנן סיבות רבות לבחור תוכנית בוגר בעסקי הספורט, ואנו מקווים כי חלק מן היתרונות של תוכנית SDSU Sports MBA מושך אליך. כדי ללמוד עוד על חלק מהתכונות הנוספות של התוכנית הקשורות אליך ואת תחומי העניין הספציפיים שלך, אנא פנה אלינו @ [email protected].

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

על בית הספר

שאלות

קורסים דומים

 • MBA in Sports Management
  • Barcelona, ספרד
  • Geneva, שווייץ
  • + 1 יותר
 • MBA בניהול ספורט
  • Madrid, ספרד
  • Online
 • MBA בניהול ספורט
  • Geneva, שווייץ