Keystone logo
Rushford Business School

Rushford Business School

Rushford Business School

מבוא

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School הוא בית ספר לעסקים מוסמך EduQua בלוצרן, שוויץ. בית הספר מציע תכניות לתואר גבוה בעסקים וניהול. בית הספר שלנו ייחודי בהצעתו של מספר תוכניות MBA עם התמחויות טכניות מפתח. 100% התוכניות המקוונות שלנו מתאימות היטב לסטודנטים מכל רחבי העולם שרוצים לקבל חינוך איכותי מבית ספר אירופי לעסקים מוביל בשכר לימוד זול. אנו ממנפים את הרשתות, הידע, הניסיון והפיזור הגיאוגרפי לטובת התלמידים שלנו.

המשימה שלנו

כמוסד ממוקד מחקר, אנו עורכים תוכניות עסקיות חדשניות ומוכרות בינלאומיות עם השפעה חיובית על צמיחה עסקית ופיתוח חברתי.

אנו ממשיכים למנף התנהגות עסקית ומחקר באמצעות:

 • פיתוח והרחבת רשת בינלאומית של שותפים אקדמיים וחילופי מובילים כדי לספק סביבת מחקר והוראה גלובלית.
 • פיתוח מיומנויות עסקיות ספציפיות לתעשייה על ידי שיתוף מובילי דעה מרכזיים.
 • פיתוח מנהיגים לשאת באחריות חברתית והתמודדות עם אתגרים אינטלקטואליים ואישיים ייחודיים.
 • פיתוח אישיות בוגרת ועצמאית עם יכולת בין-תרבותית וחשיבה ביקורתית.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא להיות בין בתי הספר לעסקים המובילים באירופה ולהיות מוכר בינלאומי בזכות תוכניות עסקיות חדשניות המסייעות לעסקים ומוסדות להישאר בעקומת צמיחה חיובית. למחקר שלנו תהיה השפעה פורחת על שיטות עבודה עסקיות, מנהיגות וספרות אקדמית. נפתח מנהיגים בעלי חשיפה גלובלית, שינצלו את הפוטנציאל שלהם ליצירת קשר עם עסקים וחברה כדי ליצור הבדל בעל ערך, בונה ואתי.

הערכים שלנו

 • הערכים הבאים מנהלים אותנו בהגשמת המשימה והחזון שלנו:
  • מצוינות אקדמית, כישורים מיוחדים ומיקוד מחקרי.
  • מנהיגות מחשבתית וחדשנות.
  • חשיבה ביקורתית, צדק ויושרה.
  • אתיקה, אחריות חברתית, חסד, אחריות, אחריות ושקיפות.
 • יש לנו גישה בלתי נגמרת להתעלות על הציפיות לאיכות ושירות בכל מה שאנחנו עושים. עיצוב הקריירה של התלמידים שלנו עומד במרכז כל מה שאנחנו עושים. כדי להשיג זאת, נבדקים כל האמצעים הפוטנציאליים, החל מחניכה ועד להצגה והתייחסות לפני התעשייה הרלוונטית.
 • אנו מעריכים את כל תלמידינו ומשקיעים בצמיחה ובהתפתחות האישית והמקצועית שלהם, ומסייעים להם במסלול הקריירה שלהם מצרכים בסיסיים למימוש עצמי.
 • אנו מתכננים בזהירות עבור התלמידים שלנו על ידי מעקב אחר השינויים המרכזיים בתעשייה ונקיטת פעולות מתאימות המכינות אותם מבעוד מועד לעמוד באתגרים עתידיים.

גישת הוראה מקוונת

גישת ההוראה שאנו מיישמים שואפת לזהות את צרכי ההכשרה הספציפיים ושאיפות הקריירה של כל אדם. בהתבסס על הבנה זו הוקם פתרון ההדרכה המותאם אישית היעיל ביותר כך שהאדם יוכל להפיק את המרב מתוכנית ההכשרה.

אנו מאמינים בתוקף ברעיון שלכל אדם יש את החוזקות שלו, וניתן לרתום אותם באמצעות הפלטפורמה והגישה הנכונות ללמידה. הסטודנטים ברושפורד מודעים לחלוטין לכך שלידע עצמי יש חשיבות שווה לידע אקדמי.

ב-Rushford, אנו משתמשים בטכנולוגיות האינטרנט כדי למקסם את יעילות הלמידה בסביבה מודרנית, ובו בזמן לספק לתלמידים את כל הידע שהם צריכים כדי להצליח.

רושפורד מעסיקה מספר רב של אנשי מקצוע מוסמכים מאוד מהתעשייה כמנטורים לסטודנטים על מנת לספק להם פרספקטיבות אמיתיות של התעשייה. זה עוזר לאנשי המקצוע השואפים שלנו להגיע לממשק עם התעשייה עצמה. חונכות מספקת עצות רבות בכל הנוגע להכשרה ותכנון קריירה.

אנו מאמינים בהכנת התלמידים שלנו למצבים אמיתיים באמצעות התנסויות ממקור ראשון, על ידי יישום הפעלות מדומה באמצעות פלטפורמות ההדרכה המקוונות היעילות שלנו.

ההסמכות שלנו

138943_EduQua_LogoPhone.png

מוסד שוויצרי מוסמך EduQua

Rushford Business School הוא מאושר על ידי EduQua, תו איכות שוויצרי למוסדות להשכלה נוספת. EduQua הוא גוף הסמכה המוכר ונתמך על ידי ממשלת הקונפדרציה השוויצרית.

EduQua היא הסמכת האיכות הראשונה למוסדות חינוך ציבוריים ופרטיים בשוויץ ומוכרת, נתמכת ומאושרת על ידי הארגונים הבאים:

• ממשלת שוויץ הפדרלית
• הוועידה השוויצרית של שרי החינוך הקנטונליים (EDK)
• מזכירות המדינה לענייני כלכלה (SECO)
• מחלקת הכנס השוויצרי להכשרה מקצועית (SBBK)
• האגודה השוויצרית של מחלקות התעסוקה (VSAA)
• הפדרציה השוויצרית ללימוד מבוגרים (SVEB)

138941_ACBSP_ColorPhone.png

מועצת ההסמכה לבתי ספר ותוכניות למנהל עסקים

Rushford Business School הוא חבר ב"מועצת ההסמכה לבתי ספר ותוכניות לעסקים (ACBSP)

ACBSP הוא גוף ההסמכה הגלובלי היחיד, שמאשר תוכניות עסקיות ברמות עמיתים, בגרויות ותואר שני ברחבי העולם מאז 1988. Rushford Business School הוא חלק מחברות המשתרעת על יותר מ-60 מדינות. חברי ACBSP הם מהמחנכים הטובים ביותר בתחומם, המעוניינים ללמוד שיטות הוראה חדשניות, לשפר את העברת תוכניות חינוך עסקי ויצירת ערך לתלמידיהם.

189796_qs-star-rating_la-voz_logo-03-web.jpeg

רושפורד קיבלה דירוג של 5 כוכבים עבור הוראה ולמידה מקוונת; עם דירוג כולל של 4 כוכבים באמצעות מערכת דירוג הכוכבים הנחשבת של QS. דירוג כוכבי QS הכולל ארבעה כוכבים הוא עדות לאיכות ולמוניטין של מכון ומהווה אות יוקרתי להשגה.

172483_166809_IACBE_logo_Educational_2color_Horiz-768x235.png

Rushford Business School הוא חבר ב"מועצה הבינלאומית להסמכה לחינוך עסקי (IACBE)" ה-IACBE מאשרת תכניות עסקיות המובילות לתארים ברמות עמית, תואר ראשון, שני ודוקטורט במוסדות להשכלה גבוהה ברחבי העולם. כל אופני המסירה, הקמפוסים, המיקומים ואתרי ההדרכה, כמו גם כל התוכניות העסקיות ללא קשר לרמת התואר, ייכללו בדרך כלל בסקירת ההסמכה של IACBE.

179310_prme_un_500.jpeg

כארגון, אנו גאים להיות חלק מיוזמת העקרונות לחינוך אחראי לניהול (PRME). PRME היא יוזמה גלובלית שהושקה בשנת 2007 על ידי ה-Global Compact של האו"ם כדי לעודד בתי ספר לעסקים ואוניברסיטאות ברחבי העולם לשלב קיימות בתכניות לימודים ובמחקר.

189889_aacsb-business-education-alliance-member.png

אנו גאים להיות חברים באגודה לקידום בתי ספר קולגיים לעסקים (AACSB). AACSB הוא ארגון הסמכה עולמי שנוסד בשנת 1916 התומך, מקדם ומקדם הוראה, למידה ומחקר איכותיים בבתי ספר למנהל עסקים. בהצטרפות ל-AACSB, אנו מפגינים את המחויבות שלנו למצוינות על ידי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות בכל ההיבטים של הפעילות האקדמית שלנו. החברות שלנו מאפשרת לנו להיות חלק מרשת של למעלה מ-800 בתי ספר לעסקים ברחבי העולם החולקים שיטות עבודה מומלצות לקידום חינוך עסקי וניהולי.

189890_BGA_Member_logo-1-300x300.png

Rushford Business School הוא חבר גאה באגודת בוגרי עסקים (BGA). האגודה לבוגרי עסקים היא חלק מ-AMBA, גוף בינלאומי לחברות והבטחת איכות לבתי ספר מובילים עולמיים ובעלי פוטנציאל גבוה, החולקים מסירות להשפעה חיובית, שיטות ניהול אחראיות ולמידה לכל החיים.

סטָטִיסטִיקָה

עם סטודנטים מלמעלה מ-80 מדינות ולמעלה מ-5,000 בוגרים ברחבי העולם, הקהילה הגלובלית ההולכת וגדלה שלנו היא עדות לחינוך המצוין ובניית המיומנויות של סטודנטים ב-Rushford.

  תכונות הקמפוס

  בית הספר למנהל עסקים רושפורד

  קמפוס רושפורד ממוקם בלב מרכז העיר לוצרן. מיקום זה נמצא ממש ליד תחבורה ציבורית עבור הקישוריות והנוחות הטובה ביותר. אגם לוצרן נמצא במרחק של 6 דקות נסיעה באוטובוס בלבד מהקמפוס.

  המתקן מציע כיתות וחדרי הרצאות נדיבים המצוידים בלוחות ומקרנים; ספריה; קפיטריה ואזורי פנאי לסטודנטים להירגע ולהתרועע.

   עדויות סטודנטים

   מיקומים

   • Geneva

    James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland, 1204, Geneva

    • Lucerne

     Maihofstrasse 76, 6006, Lucerne

     • Geneva

      Rue de la Cité,1, 1204, Geneva

      • Valencia

       Carrer de les Barques, 2, 46002, Valencia

       • Valencia

        Carrer de les Barques, 2, 46002, Valencia

        שאלות