Keystone logo
Pebble Hills University

Pebble Hills University

Pebble Hills University

מבוא

אוניברסיטת הילס פבל

אוניברסיטת פבל הילס היא אוניברסיטה בינלאומית הקריירה ממוקד באמת המציעה ראשון באינטרנט, מאסטר ותוכניות דוקטורט בעיקר ללומדים מבוגרים. תוכניות מבוססות כיתה זמינות גם באמצעות הרשת של שותפים שלנו ברחבי עולם.

אונ' בינלאומית באמת

הילס פבל אונ' הוא צוות ייעודי של אנשי מקצוע, אנשי אקדמיה ואנשי רוח אשר מקפידים בתחומם עבדו בעקשנות לעשות PHU אונ' לאומית באמת.

למידה מרחוק וגלובל כיתות

הילס פבל אוניברסיטת בשילוב התכונות של שניהם מחנה פתוח, וירטואליות אתחול על ידי הקמת שותפויות מוצלחות עם ארגונים חינוכיים מכובד באסיה ואפריקה המתקשות עם תקשורת עם מרכזי המחקר והפיתוח במדינות המפותחות.

חוץ מזה, זה הוא אחת האוניברסיטאות המובילות בעולם להציע תוכניות מאוד שימושי לסטודנטים ואנשי מקצוע. האוניברסיטה מאמינה במתן חינוך איכותי באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר עם רמה אקדמית גבוהה. יש לנו חברי צוות מעולים לתמוך תלמידים על מנת לספק את החינוך הטוב ביותר בעולם. בכל רחבי העולם, יש לנו שותפי החינוך ומכתבי ההוקרה שלנו ברחבי העולם מוכיחים כי אנחנו המנהיג בתחום החינוך.

חוויית הלמידה פו

אתה תהיה חווה בדרכים שונות של למידה מרחוק עם פבל הילס אוניברסיטת אשר עונה על צרכיך, למשל: משלוח אסינכרוני, משלוח סינכרוני, אינטראקטיב eLearning טכנולוגיה עם אודיו, אשראי לבחינות אחרים eLearning / למידה מרחוק המוצעים על ידי השותפים האסטרטגיים שלנו.

רשת גלובלית

יש Pebble הילס אוניברסיטת מרכזי למידה או סוכנים בלב בחלק מהשווקים המשפיעים ביותר בעולם עבור תוכניות שונות:

  • הונג קונג - עסקים, ניהול, פסיכולוגיה, אימון, תוכניות הנדסה
  • הודו - TESOL, TEFL, מנהל חינוכי, חינוך מוקדם, קדם-יסודי וחינוך יסודי
  • בבריטניה ובמזרח תיכון - ניהול בריאות, שרשרת אספקה ​​הבינלאומית וניהול

בפו, אתה תהיה מסוגל לחקור את הזדמנות קבלת תואר סביר, מוכר ומוכר דרך PHU מבוסס על השותפות שלנו עם אוניברסיטות שונות הוסמכו על ידי סוכנויות accrediting שונות.

הערכת למידה לפני

PHU לקבל זיכויים להעביר בנדיבות ואנחנו מציעים שפע של קורסים מקוונים בעיקר עסקים, ניהול, כספים, מדעי חברה, טכנולוגיית מידע וניהול פרויקטים. Affordability הוא גם הדאגה העיקרית שלנו. הקורסים המקוונים שלנו הם סבירים כדי לגרום לרוב האנשים בטוחים יכול להיות נהנו מן מקבל חינוך. אנו מעניקים קרדיט על ניסיון חיים / העבודה שלך וגם קורסים לפיתוח מקצועיים. אפשרויות מלגות בתשלומים גמישים זמינות כדי לוודא שאתה לא תהסס ללמוד בשל החששות הפיננסיים שלך

.

סטודנטים ובוגרים גלובליים

הבוגרים שלנו עובדים בחברות ו MNCs מקומיים מצטיינות כגון HSBC, פרודנשל, הולידיי אין, פיננסי Life שמש, בעלות הברית American University, Schlumberger, פייזר, Hotwire ביטוח, SITA, קבוצת KG, Manulife Financial, פיליפ ביטוח חי Public Company מוגבלת, G4S מזומנים פתרון, האוניברסיטה האמריקנית בביירות., וכו '

דרך קדימה

על מנת להתמודד עם השוק התחרותי, עובדי מבוגרים להוטים ללמוד. אתה חייב לנסות להשריש את הכישורים של בחירה ותחזוקה של מטרה בחיים. בעודו מקדיש את האנרגיות שלכם במרדף של מצוינות אקדמית, צריכים להיעשות מאמצים רבים להתפתחות רוחנית. מאז, בזמנים של מתח, זה יספק לך את הכח הפנימי הנחוץ להמשיך עם המשימה שלך. מצב המחקר הטוב ביותר עבור עובדי מבוגרים יהיה למידה מרחוק, שהוא מעשי להם לאזן בין העבודה, המשפחה והלימודית שלהם.

עסקים גלובליים מתרחבים, ובגלל זה אתה צריך מוסד גלובלי עם השקפה רדיקלית כלפי חינוך. בשל מערכת חינוך המבוססת על ערכים אמיתיים בעולם, הידע שנצבר ניתן לשלב בקלות ועוד כמעט בתחום הרלוונטי.

מיקומים

  • USA Online

    USA Online, ארצות הברית

    שאלות