Keystone logo
© BIMM University
Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

מבוא

הפקולטה למדעי החברה והעסקים משלבת את בית הספר לעסקים קינגסטון ובית הספר למשפטים, מדעי החברה וההתנהגות. יחד הם מטפחים חשיבה ביקורתית וגישה לפתרון בעיות ללמידה, עם השקפה בינלאומית.

תוך כדי לימוד כאן, אתה יכול לחקור את השאלות הגדולות ביותר של החברה ממגוון נקודות מבט בנושא. אתה יכול לקבל תובנות מאנשי מקצוע בתעשייה, במגזר הציבורי ובשירותים קהילתיים, כמו גם מאקדמאים פעילי מחקר עם תחומי התמחות מומחים. באופן מכריע, זה מאפשר לך לעסוק בתמונה הגדולה יותר ולסיים את הלימודים עם הכישורים הניתנים להעברה הנדרשים כדי לשגשג בקריירה מאתגרת.

בית הספר לעסקים קינגסטון זכה בהסמכה הבינלאומית היוקרתית על ידי AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) כהוקרה על המצוינות של החינוך העסקי שלנו. הסמכה זו זכתה רק ל-5% מבתי הספר לעסקים בעולם. קורסים רבים גם מוסמכים ומוכרים על ידי גופים מקצועיים, לרבות איגוד ה-MBA וה-Chartered Institute of Marketing.

בית הספר למשפטים, מדעי החברה וההתנהגות מציע מגוון קורסי פסיכולוגיה המוסמכים על ידי האגודה הפסיכולוגית הבריטית (BPS). אתה יכול גם לבחור ללמוד אחד מתוך כמה תארים בודדים בבריטניה המציעים הסמכה מומחה לפסיכולוגיה משפטית. קורסי הפוליטיקה וזכויות האדם שלנו מועברים על ידי מתרגלים בינלאומיים כולל מנהל הקמפיינים לשעבר של אמנסטי אינטרנשיונל בריטניה והמנהל הנוכחי של המכון הבריטי לזכויות אדם.

אנו מחדשים ללא הרף את הדרך בה סטודנטים למדעי החברה והחברה חושבים ופותרים בעיות, על מנת לעמוד בדרישות העולם המשתנה במהירות שלנו. למד כאן והיה חלק מעיצוב העולם הזה.

בית הספר לעסקים קינגסטון

אנו מאמינים כי הצלחה מקצועית מעוצבת על ידי חידוד ופיתוח יכולת ומיומנויות אישיות, כמו גם מסגרת הידע האקדמית על מנת להניע התפתחות ולהשיג הצלחה. באמצעות קורסים עשירים מבחינה מקצועית, מעורבים במעסיקים וקורסים מבוססי מחקר, אנו עובדים לצד התלמידים שלנו כדי לעזור להם לעמוד ביעדים אישיים ובשאיפות קריירה; ולהיות מוכרים בזכות הגישות והיחס המובהקים שלהם לעסקים.

הסמכות

בית הספר לעסקים קינגסטון זכה בהסמכה הבינלאומית היוקרתית על ידי AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). הסמכה זו זכתה רק על ידי חמישה אחוזים מבתי הספר לעסקים בעולם ומכירה באיכות וברמה הגבוהה של החינוך העסקי שלנו.

קורסים רבים מוסמכים ומוכרים גם על ידי גופים מקצועיים, לרבות איגוד ה-MBA (AMBA), הקרן האירופית לפיתוח ניהול (EFMD) EPAS, המכון הרשאי לפיתוח מקצועי (CIPD), המכון האמנתי לשיווק (CIM) ו המוסד המלכותי של מודדים מוסמכים (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

מדוע לבחור בבית הספר לעסקים בקינגסטון?

הסטודנטים שלנו מבוקשים, מנהיגים ממוקדי עתיד המאתגרים, משנים, יוצרים ומשתפים פעולה באופן פעיל על מנת לתרום לחברה ולהשפיע על הכלכלה כמשפיעים עסקיים ויוצרי מקומות עבודה.

אתגר

אנו מעודדים את התלמידים שלנו לאתגר תפיסות ונקודות מבט. אנו שואפים לתלמידים שלנו לנתח באופן פעיל, לשאול, לפרש ולחדש.

שינוי

בבית הספר לעסקים קינגסטון מסתכלים ללא הרף קדימה כדי לפרש את העתיד ולתמוך באנשים להתמודד עם אתגרים מתעוררים. אנו מניעים את התלמידים להיות פותרי בעיות ומשפיעים, שיכולים להפיק את המיטב מעצמם ומאחרים.

לִיצוֹר

מכיוון שהשפעת הדיגיטליזציה וה-IT משפיעה על הסביבה העסקית והשינוי ממשיך להשפיע על עתידנו, אנו מכינים את התלמידים לטפח חשיבה יוזמתית כדי לזהות ולאמץ הזדמנויות פוטנציאליות.

לשתף פעולה

אנו מכשירים את התלמידים לפתח את היכולת היצירתית שלהם ויחס שיתופי לעבודה מוצלחת בתוך צוותים וסביבות רב-תחומיות.

מוכן לעסקים: הקורסים שלנו

אנו מעצבים את הקורסים שלנו יחד עם ארגונים מובילים בתחום הטכנולוגיה, הייצור, השירות והפיננסים כדי להבטיח שהם מתאימים לנושאים, לאתגרים ולצרכים של העסק של היום. אתה מקבל את ההבנה, התובנה, הכישורים והכלים להזדמנויות בעולם האמיתי בסיום הלימודים.

חזון: חדשני, יזמי ומשנה חיים

לזכות בהכרה עולמית על גישה חדשנית ויזמית לחינוך ולמחקר יצירת ומימוש הזדמנויות משנות חיים.

המשימה: בהובלת הוראה מושכלת במחקר

ליצור את הסביבה הטובה ביותר האפשרית לצוות ולסטודנטים שהיא מגוונת ומכילה, בהובלת למידה, יזמות ומחקר.

ערכים: מצוינות בחוויית צוות ותלמיד

מצוינות: אנו מעריכים מצוינות בחוויית צוות ותלמיד, למידה ומחקר.

חדשנות ויצירתיות: אנו מעריכים חדשנות, יצירתיות וחשיבה יזמית ביצירת רעיונות ויישום.

כבוד: אנו מעריכים גיוון, קולגיאליות ואחריות.

מה מייחד אותנו?

לבית הספר לעסקים של קינגסטון יש ארבע מאפיינים ייחודיים המשלבים אותו מבדיל מאוניברסיטאות אחרות:

יכולת תעסוקה

לתלמידי בית הספר לעסקים קינגסטון יש ביקוש גבוה במקום העבודה. הרלוונטיות של הקורסים שלנו, הקשרים ההדוקים שלנו עם התעשייה, המצוינות של שירותי הקריירה והתעסוקה שלנו, אירועי נטוורקינג עם מנהיגים עסקיים ומקומות עבודה פירושם שהתלמידים שלנו ממוקמים היטב לתעסוקה.

יזמות

חשיבה יזמית נמצאת ב-DNA שלנו. בין אם אתה רוצה להיות חלק מסטארט-אפ, או להניע חדשנות בתוך ארגון, בבית הספר לעסקים קינגסטון אתה מצטרף לבית ספר מוביל לעסקים ליזמות.

אנו מדורגים כמוסד ההשכלה הגבוהה המצליחה ביותר בבריטניה עבור חברות סטארט-אפ בוגרות (סקר אינטראקציה עסקית וקהילה להשכלה גבוהה 2020/21). QS TopMBA.com מדרג אותנו במקום הראשון בעולם עבור סטארט-אפים בוגרי MBA.

החל מהחממה העסקית של קינגסטון ועד לעבודתנו עם תכנית פרס אמנת העסקים הקטנים, בבית הספר לעסקים קינגסטון אנחנו פורצי דרך בטיפוח ופיתוח חשיבה חדשנית. אנחנו גם ביתו של מרכז המחקר לעסקים קטנים המוכר בינלאומי.

דירוגים בינלאומיים, הסמכה וחברות

בית הספר לעסקים קינגסטון הוא אחד מ-5% בלבד מבתי הספר לעסקים בעולם שיש להם הסמכה מטעם AACSB International - האגודה לקידום בתי ספר קולגיים לעסקים.

אנו מחזיקים בהסמכה ממספר איגודי ההסמכה הגדולים והמשפיעים ביותר של בתי ספר לעסקים.

מתקנים

בית הספר לעסקים שנבנה הייעודי שלנו בסך 26 מיליון פאונד תוכנן ונבנה מתוך מחשבה על קיימות כדי לשקף את המחויבות שלנו לעורר השראה, חינוך ופיתוח תלמידים שייקחו את חוויותיהם בהתנהגות בת-קיימא לעבודה ולקריירה העתידית שלהם.

יש לנו מתקני למידה חדישים שבהם אתה יכול ליישם את התיאוריה בפועל. חדר המסחר המתקדם שלנו בלומברג הוא חדר מסחר מדומה למממנים שואפים. החממה העסקית החדשה שלנו קינגסטון היא חדר בנוי ייעודי לסטודנטים העובדים על רעיונות עסקיים.

הלימוד שלך נתמך על ידי כלי למידה מקוונים כגון אינטראנט הסטודנטים וקנבס. והקמפוס שלנו ממוקם 30 דקות מלב מרכז לונדון, ומעניק לך גישה למרכז הפיננסי והעסקי המוביל בעולם, כל זאת תוך כדי בסיס המקום הבטוח והמאושר ביותר לחיות בו.

פורטנייט בינלאומי

כל תלמידי קינגסטון MBA מתכנסים לפורטנייט הבינלאומי השנתי שלנו. מתקיים בקמפוס, במהלך הפורטנייט הבינלאומי תלמד ותתרועע עם סטודנטים MBA ומנהלים MBA המבוססים בשני המיקומים שלנו בקינגסטון ובמוסקווה. בהתבסס על הידע שצברת עד כה בקורס שלך, תוכל לשקוע בבחירתך של מודולי בחירה מומחים ולשמוע מדברים אורחים מעוררי השראה. למשתתפים קודמים הייתה גם הזדמנות לקחת חלק בביקורי חברה מרגשים.

המתקנים שלנו

התלמידים שלנו נהנים מכמה מהמתקנים הטובים ביותר בארץ, כולל:

  • חדר המסחר של בלומברג, נותן לכם טעימה של עבודה על רצפת מסחר אמיתית (קינגסטון היא אחת האוניברסיטאות הבודדות שמציעות זאת);
  • סוויטות ומרחבי עבודה ייעודיים, מתקני IT ואזורים חברתיים עבור הסטודנטים שלנו לתארים מתקדמים;
  • מרכז המחקר העסקי, כולל מרכז המחקר לעסקים קטנים שלנו;
  • החממה העסקית של קינגסטון, מרחב חממה עסקית, עם מתקנים שיעזרו לכם להקים עסקים משלכם;
  • מרכז משאבי הלמידה, פתוח 24 שעות ביממה במהלך תקופת הלימוד, עם גישה לספריות, חללי לימוד ומתקני מחשב; וטקסטים מרכזיים, כתבי עת וחבילות לימוד מחשבים, הנגישים מיותר מ-200 תחנות עבודה ברשת.

קמפוס קינגסטון היל ממוקם בקינגסטון על התמזה, שנבחר לפרבר הבטוח ביותר והמקום המאושר ביותר לחיות בו. מרכז לונדון נמצא במרחק של 30 דקות מקינגסטון על התמזה, ומציע לסטודנטים גישה לתוסס, לדינמיות ולמגוון התרבותי של אחת מבירות העסקים המובילות בעולם.

מיקומים

  • Kingston upon Thames

    Kingston Hill, KT2 7LB, Kingston upon Thames

שאלות