Keystone logo
Henley Business School Finland

Henley Business School Finland

Henley Business School Finland

מבוא

עוסק בעסקים. עוסק איתך.

אנו רוצים לצייד את התלמידים שלנו בכלים ובכישורים להתפתחות ולהצליח בזמנים משתנים ומאתגרים.

עלינו

בית הספר לעסקים של הנלי, שנוסד בשנת 1945, היה בית הספר לעסקים הראשון בבריטניה, והוא אחד מבתי הספר העתיקים והמוערכים באירופה.

אנו מדורגים כל העת בין 50 בתי הספר לעסקים המובילים בעולם על ידי Financial Times ו- The Economist. אנו גם נמנים עם מעט מאוד בתי הספר לעסקים - האחוז הראשון בעולם - שמוסמכים לשלושה בגלל האיכות והיכולת של הפקולטה והתפוקה שלנו.

בית הספר לעסקים של הנלי מספק תכניות קפדניות, מאתגרות ומכוונות קריירה, שקובעות סטנדרטים גבוהים של למידה. מוצגות בפניכם מושגים מעוררי חשיבה וחשיבה חדשה המיושמים מייד במקום העבודה. יתר על כן, תרוויחו את היכולת ליישם ידע במצבים בחיים האמיתיים. התוצאה תהיה מוחשית, משמעותית ומתמשכת.

בית הספר לעסקים של הנלי מעניק תוכניות חינוך איכותיות לפינלנד כבר למעלה משלושים שנה. כיום, הפורטפוליו שלנו בפינלנד כולל את MBA המנהל המפורסם בעולם של הנלי, את התעודה המקצועית של הנלי בהדרכת מנהלים וכן תוכניות מותאמות אישית ופתוחות לחינוך מנהלים.

השאיפה שלנו

אנו שואפים להעצים יחידים להפוך למקצוענים גדולים ומובילים עסקיים מצטיינים שחושבים בבהירות ופועלים בביטחון והרשעה. כוחנו טמון בגישה שלנו. אנו מאפשרים לאנשים להבין טוב יותר את עצמם ואת תחומי האחריות שלהם ובו בזמן לשלב את התרגול והתיאוריות של עסק מצליח.

אנו תמיד מבקשים להשתפר בכל מה שאנחנו עושים ולהיות מוכרים לו:

 • להיות בית ספר לעסקים בינלאומי באמת
 • המצוינות של חווית הלמידה שלנו
 • מחקר וחשיבה ברמה עולמית
 • תחושת הקהילה והאחריות שלנו
 • חוזק הרשתות שלנו
 • רוחב ועומק מערכות היחסים שלנו עם התעשייה

נהיה בית ספר לעסקים מרתק, ממוקד ומיוחד.

119881_pexels-photo-1249158.jpeg

להיות המנהיג שאתה שואף להיות

אנו מציידים את תלמידינו בהבנה מעמיקה ורחבה יותר של מה הנוכחי, הרלוונטי והנכון בעסקים - ובכך מאפשרים להם להיות מנהיגים בעלי יכולת גבוהה ואחראית.

על ידי שילוב התיאוריות, הידע והפרקטיקות האחרונים בנחישות נלהבת לעזור לתלמידים שלנו להיות הטובים ביותר שהם יכולים להיות. כולנו עוסקים בעסקים אך על אחת כמה וכמה, כולנו סביבך.

לכל אחד מאיתנו מוטיבציות שונות ומערכת יכולות ייחודית. ב- Henley אנו עושים את העסק שלנו לעזור לך לממש את הפוטנציאל שלך על ידי ביטול הנעילה של האדם האמיתי והמיומן אפילו יותר. אנו נעסוק אתכם בכל מישורים בכדי לתת לכם את הביטחון, הכישורים והמיקוד כדי להתמודד עם האתגרים שלכם ולהשיג את יעדיכם.

חווית הנלי

"חווית הנלי משלבת את התפתחות הידע, הכישורים האישיים וההתנהגות עם סביבות ההוראה והלמידה החדישות וירושה של אמונה חזקה שתפקיד יצירת העושר בחברה הוא לשפר את כולם ולא רק את המעטים. עולה בכל רמה אנשים שהם הערכים והגישות שלהם אומרים עליהם כמו היכולות שלהם ותורמים לבניית עתיד טוב יותר בכל תחומי החיים. "

פרופסור ג'ון דירקטוריון, דיקן, בית הספר לעסקים של הנלי

בית ספר לעסקים מוסמך לשלושה

אנו גאים להיות אחד מתוך 88 בתי ספר לעסקים בלבד בעולם שיש להם מעמד מוסמך לשלושה מצד גורמי ההסמכה המובילים בבריטניה, אירופה וארה"ב: AMBA, EQUIS ו- AACSB.

הסטטוס המאושר שלנו לשלושה מציב אותנו ב -1% המובילים בבתי הספר לעסקים בעולם ומספקים ביטחון לתלמידים, חברי התוכנית והארגונים שאיתם אנו עובדים, לאיכות וסטנדרטים גבוהים של הקורסים והסגל שלנו.

כל אחד מגופי ההסמכה קיים כדי להעלות את הסטנדרטים של חינוך עסקי ואנחנו עוברים תהליך קפדני עם כל אחד מהם, המכסה היבטים כולל חוויות למידה, סגל ומחקר.

AACSB

"AACSB מספקת הסמכות בינלאומיות, מתמחות בינלאומיות לתכניות עסקיות וחשבונאיות ברמה של תואר ראשון, תואר שני ודוקטורט. תקני ההסמכה של AACSB מאתגרים את המחנכים העל-תיכוניים להמשיך במצוינות ושיפור מתמיד לאורך כל התוכניות העסקיות שלהם.

תהליך ההסמכה הוא סקירה מקיפה של משימת בית הספר, כישורי סגל ותכניות לימודים, והתהליך כולל הערכות עצמית, ביקורות עמיתים, סקירת ועדות ופיתוח תוכניות אסטרטגיות מעמיקות. ההסמכה מבטיחה כי הסטודנטים הם חומר למידה הרלוונטי ביותר לתחום הלימוד שלהם, ומכין אותם להיות מנהיגים יעילים עם סיום הלימודים. "

EQUIS

"המטרה הבסיסית של EQUIS, הקשורה למשימה של EFMD, היא להעלות את הסטנדרט של חינוך ניהולי ברחבי העולם.

EQUIS מעריכה את המוסדות בכללותם. היא מעריכה לא רק תכניות תארים אלא את כל פעילויות ותתי היחידות של המוסד, כולל מחקר, יחידות למידה אלקטרונית, מתן חינוך מנהלים וההשתתפות בקהילה. יש להקדיש מוסדות בעיקר לחינוך ניהולי.

EQUIS מחפש איזון בין איכות אקדמית גבוהה לרלוונטיות המקצועית הניתנת על ידי אינטראקציה הדוקה עם עולם התאגידים. על מוסדות שהוסמכו על ידי EQUIS להפגין לא רק איכות כללית גבוהה בכל ממדי פעילותם אלא גם מידה גבוהה של בינלאומי. "

AMBA

"ההסמכה היא בלב המחויבות של אגודת MBA לפיתוח סטנדרטים בחינוך לניהול גלובלי לתואר ראשון.

קריטריוני ההערכה המחמירים שלנו מבטיחים שרק התוכניות הגבוהות ביותר המדגימות את הסטנדרטים הטובים ביותר בהוראה, בתוכניות לימודים ובאינטראקציה בין סטודנטים, משיגים את ההסמכה של איגוד ה- MBA.

אנו מאמינים כי תכניות מוסמכות צריכות להיות ברמה הגבוהה ביותר ולשקף מגמות וחדשנות משתנות בחינוך לניהול לתארים מתקדמים. "

מיקומים

 • Helsinki

  Pohjoisesplanadi 35 E, 00100, Helsinki

  שאלות