Keystone logo
Geneva School of Economics and Management GSEM

Geneva School of Economics and Management GSEM

Geneva School of Economics and Management GSEM

מבוא

ברוכים הבאים ל- GSEM

בית הספר לכלכלה ולניהול של ג 'נבה (GSEM) היה תוצאה של המיזוג בין מחלקות כלכלה ו Hautes Études Commerciales (HEC Genève) של אוניברסיטת ז' נבה עם היסטוריה פורש מעל 100 שנים. המיזוג בין שתי המחלקות הוביל לחיזוק תכניות הלימוד שלנו, תוכניות החינוך המבצעי ופעילויות המחקר בתחומי הכלכלה, הניהול, הכספים, הסטטיסטיקה ומערכות המידע.

המיקום שלנו בג'נבה - אזור שבו מתגוררים ארגונים בינלאומיים רבים, מלכ"רים, תאגידים רב לאומיים ומוסדות פיננסיים - תומך במיצוב האסטרטגי שלנו בתחומי הממשל הגלובלי, הקיימות והניתוח העסקי. הכוח שלנו טמון בקשר החזק בין מוסדות ז'נווה אלה לבין חברי הסגל בבית הספר. בשילוב עם גישה רב תחומית חזקה אנחנו הפכו למנהיגים אלה שלושה תחומים אסטרטגיים.

נתמך על ידי צוות הכולל של כ 200 אנשים ייעודיים, אנו משתמשים זה 'ז'נבה Advantage' לטובת התלמידים, מנהלים וארגונים שלהם, והחברה בכלל. אנו מציעים ליותר מ -2,000 תלמידים מגוונים מאוד המגיעים לתואר ראשון, מאסטר, Ph.D., MBA (MBA) ותוכניות תואר אחר, חינוך משוכלל. בעקבות המשימה שלנו לחנך מנהיגים אחראיים בחברה מגוונת ומשתנה, תוכניות המחקר שלנו ופעילויות המחקר משופרת ללא הרף באמצעות אמצעי פיתוח איכותיים שיטתית ותהליכי הסמכה חיצוניים.

אנו מזמינים אותך לחוות את בית הספר של ז'נבה שלנו על ידי הצטרפות לתוכנית שלנו, או שיתוף פעולה איתנו באחד מפרויקטי המחקר שלנו.

פרופ' מרקוס מנץ, דיקן

83790_geneva-2984929_640.jpg

אִסטרָטֶגִיָה

היתרון בז'נבה

בית הספר לכלכלה ולכלכלה של ג'נבה 2025 מתמקד במה שאנו מכנים "היתרון של ז'נבה" - בית הספר שלנו מתמקד בתחומים בינתחומיים שבהם נקודות החוזק שלנו תואמות את ההזדמנויות הייחודיות שמציעה ג'נבה.

המשימה שלנו

  • אנו מחנכים מנהיגים אחראיים בחברה מגוונת ומשתנה.
  • אנו יוצרים ומפיצים ידע המבוסס על ראיות שמשפיע על האופן שבו ארגונים מובילים באופן בר קיימא.
  • אנו משתפים פעולה עם המגזר הפרטי והציבורי באמצעות מחקר והוראה ניהולית.

החזון שלנו

כבית הספר לכלכלה ולניהול של אוניברסיטת ז'נבה, אנו שואפים להיות מנהיג מחקר ומחקר בתחום האנליזה, הממשל והקיימות - אזורים שבהם ג'נבה ממוקמת באופן ייחודי.

התחומים האסטרטגיים שלנו

אנו מתמודדים עם המורכבות של האתגר העכשווי על ידי התמקדות בשלושה תחומים בין תחומיים הדורשים מאמץ מרוכז מצד סגל בית הספר ואנשי סגל האוניברסיטה:

Analytics

ניתוחים עסקיים, נתונים גדולים, דיגיטציה וניתוחים כמותיים הם חלק מכוחות המפתח של בית הספר שלנו. ג'נבה היא מרכז פיננסי עולמי ומטה של ​​חברות רבות בתחום מוצרי הצריכה והמותרות, אשר צריכות להתמודד עם השינוי הדיגיטלי שלהן. GSEM הוא ייחודי בעמדה כדי לסייע להם עם האתגר הזה.

ממשל

בית הספר שלנו פיתח כוח מפתח בכלכלה וניהול של תאגידים מורכבים, מוסדות, ושווקים עם תפקיד עולמי חשוב. ה- GSEM ממוקם באופן ייחודי כדי לספק מומחיות זו לארגונים בינלאומיים רבים תאגידים בינלאומיים בז'נבה.

קיימות

אחריות סביבתית, אחריות חברתית תאגידית ושותפויות ציבוריות ופרטיות היו באופן מסורתי חלק מכוחות המפתח של בית הספר שלנו, שהתחילו כפקולטה למדעי החברה. כיוון שג'נבה היא ביתם של ארגונים בינלאומיים רבים וארגונים לא ממשלתיים העוסקים ו / או עומדים בפני נושאים הקשורים לקיימות, ה- GSEM נמצא בעמדה ייחודית לתמיכה בהם.

הערכים שלנו

הַקפָּדָה

אכפת לנו קפדנות, כלומר כל הפעילויות שלנו הושלמו כפי קפדני ככל האפשר. בפעילויות שלנו, אנו שואפים למצוינות ושיפור מתמיד.

רלוונטיות

אנו מתמקדים ברלוונטיות, שהיא עקרון מנחה לכל הפעילויות שלנו. הנושאים שאנו מטפלים בהם חשובים לארגונים ולחברה.

אַחֲרָיוּת

אנו פועלים באחריות בכל הפעילויות שלנו. אנו רואים את התוצאות של פעולות שלנו עבור בעלי עניין רבים, וגם לעודד התנהגות כזו אצל אחרים.

חברות והכרה

בית הספר לכלכלה ולכלכלה של ג'נבה מוכר ומוכר ברמה הלאומית והבינלאומית על איכות תוכניות הלימוד, החינוך המבצעי, המחקר ופעילויות התמיכה.

AAQ

כבית הספר של אוניברסיטת ז 'נבה, GSEM נכלל במערכת אבטחת איכות על ידי הסוכנות השוויצרית של ההסמכה ואבטחת איכות (AAQ). AAQ בקביעות מבקר את כל האוניברסיטאות בשוויץ.

AACSB

ה-GSEM חבר ב-The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). AACSB מספקת אבטחת איכות, מודיעין לחינוך עסקי ושירותי פיתוח מקצועי ליותר מ-1,600 ארגונים חברים וכמעט 800 בתי ספר לעסקים מוסמכים ברחבי העולם.

AMBA

איגוד MBA (AMBA) הוסמך לתכנית MBA MBA ולמנהל ארגונים בינלאומיים משנת 2006, אשר משקף את איכות תוכניות הלימוד שלנו ואת החינוך המבצעי.

EFMD

GSEM הוא חבר של הקרן האירופית לפיתוח ניהול (EFMD). EFMD מעניקה את ההסמכה היוקרתית של EQUIS.

GBSN

ה-GSEM חבר ברשת הגלובלית של בתי הספר לעסקים (GBSN); רשת בלעדית של למעלה מ-100 בתי ספר מובילים לעסקים, המקדמים שיתוף ידע ושיתוף פעולה מתוך ראייה של שיפור הגישה לניהול איכותי, רלוונטי מקומי, וחינוך ליזמות עבור העולם המתפתח.

PRME

ה - GSEM הינו חתום מתקדם על עקרונות ניהול החינוך האחראי (PRME) משנת .2010 PRME הוא יוזמה הנתמכת על - ידי האו "ם שנוסדה בשנת 2007 כפלטפורמה להעלאת פרופיל הקיימות בבתי ספר בעולם, ולציוד תלמידי עסקים של היום עם הבנה ויכולת לספק שינוי מחר.

המורשת שלנו

בית הספר לכלכלה ולניהול של ג 'נבה (GSEM) הוא אחד מתשע בתי הספר של אוניברסיטת ז' נבה, אשר ז 'אן קלווין נוסדה בשנת 1559 . המכונה האקדמיה דה Genève, המוסד היה במקור נתפס כסמינר התיאולוגי וההומניסטי, השומר של הרפורמית דוקטרינה. בתקופת ההשכלה מצאו חוקרים מכובדים כאן השראה ודיסציפלינות חדשות, כגון מדעי הטבע והפיזיקה, החוק והפילוסופיה. האקדמיה שפכה את הייעוד הכנסייתי שלה במהלך המהפך הפוליטי והחברתי של המאה ה -19, ולאחר הקמתה של הפקולטה לרפואה בשנת 1873 , הפכה לאוניברסיטה.

בשנת 1914 הוקמה הפקולטה למדעי החברה והחברה (SES). במהלך השנים הפכה הפקולטה לאחד מבתי הספר הגדולים ביותר של אוניברסיטת ז'נבה, וכללה שבעה מחלקות: כלכלה, אקונומטריקה, מינהל עסקים (HUT), גיאוגרפיה, מדעי המדינה, יחסים בינלאומיים וסוציולוגיה). בשנת 1999 הושלמה בנייתו של בניין יוני-מייל החדש בלב העיר ז'נבה ופתח את שעריו. הוא אירח מאז את הפקולטה SES ואת GSEM מאז.

בשנת 2014 החליטה אוניברסיטת ז'נבה לחזק את יכולותיה בכלכלה ובניהול באמצעות מיזוג בין מחלקות מדעי הכלכלה ומנהל עסקים בפקולטה להנדסת תעשייה וניהול (SES) כדי ליצור בית ספר אוטונומי חדש - בית הספר לכלכלה וניהול של ג 'נבה (GSEM). יוזמה זו נועדה לחזק את העיר ואת קנטון ז'נבה של כלכלה וחינוך ניהול, כמו גם מחקר.

מאז, GSEM גדלה באופן משמעותי וגייס כמה פרופסורים חדשים המשלבים מחקר חדשני עם מצוינות בהוראה כדי לשפר עוד יותר את איכות הלימודים של GSEM. בשנת 2015 , הרפורמה בכלכלה וניהול התוכנית היה רפורמה כדי לענות על הביקוש באיכות גבוהה, דו לשוני החינוך לתואר ראשון. GSEM גם פיתח את תוכניות האב שלה עוד יותר, המציע הן רצופות (טרום ניסיון) ומקצועית (לאחר ניסיון) תוכניות בוגר.

מיקומים

  • Geneva

    Uni Mail, Bd du Pont-d'Arve 40, 1205, Geneva

שאלות