Keystone logo
Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

מבוא

מידע כללי על שם הפקולטה

הספר לעסקים בוקרשט הוקם בשנת 2014 בתור סגל עסקים לתואר שני בוקרשט האקדמיה ללימודי Ecnomic יש ושתי תוכניות MBA עיקריות: MBA קנדי ​​רומנית ו - רומנית-צרפתית MBA (Inde לשעבר). BBS אחראי פרויקטים להכשרת מנהלים, מיני MBAs ותכניות פיתוח יזמות עסקית של ASE בוקרשט. עם יותר מ -20 שנות ניסיון בינלאומי שני במנהל עסקים בפקולטה שלנו היא אחד השחקנים המרכזיים בשוק MBA רומנית עם 4,000+ בוגרים בחברות גדולות. לקבלת impactc והמעורבות הבינלאומיות יוצאות הדופן שלה הספר לעסקי בוקרשט הוענק עם פרס "3 Palmes" על ידי EDuniversal בשנת 2014. יש הפקולטה שלנו יש שיתוף פעולה מתמשך ופורה ארוך עם uOttawa (Telfer הספר למינהל) CNAM פריז.

מורי רומנית הוכשרו אוניברסיטות זרות היוקרתיות אלה משתפרים שיטות ההוראה המציעים שירותי חינוך תלמידיהם כל זמן על הרמה האקדמית הגבוהה.

כמו שתי תוכניות MBA שלנו, רומנית-קנדי ורומנית-צרפתית (Inde לשעבר) פותח בעזרת השותפים הבינלאומיים שלנו, הם מתעדכנים כל זמן כדי לכבד את הסטנדרטים וספציפיים של תוכניות הקנדיות וצרפתית.

בתכנית הלימודים הבינלאומית, מבחר והערכת פרופסור קפדני, ביוגרפיה האחרונה ושיטות הוראה מודרניות הם המרכיבים המרכזיים של תוכניות התעודה הכפולות שלנו.

דירוג ופרסים

אפילו אם הספר לעסקים בוקרשט נוסדה בשנת 2014 בתור הפקולטה לתארים מתקדמים של אוניברסיטת בוקרשט של מחקרים כלכליים 2 שלה תוכניות MBA יש יותר מ -20 שנות ניסיון ומעלה 5.000 הבוגרים.

תכנית MBA רומנית-הקנדית מציע טופס תעודה כפול ASE בוקרשט uOttawa (Telfer הספר לניהול). תכנית זו זהה עם אחד הקנדי מדי שנה הסילבוס מתעדכנת כדי לכסות את הנושאים המעניינים ביותר עבור הסביבה העסקית.

תכנית MBA רומנית-צרפתית הוא פותח עם CNAM פריז וגם מציע תעודה כפולה מן ASE והשותף הצרפתי. תכנית זו מהקלאסיקות - פעולה - בצורת הלימוד תואר שני במנהל עסקים היברידיים שהוצג זה עתה התמקד סביב פלטפורמת e-learning מודרנית.

השותפים שלנו הם AMBA (איגוד MBA) מוכר עבור תוכניות MBA ומציעים את שירותי החינוך באיכות הגבוהה ביותר עבור צפון אמריקה וגישות מערב אירופה. בשנת 2014 בבוקרשט הספר לעסקים קיבל את 3 Palmes של פרס הצטיינות edUniversal כהכרה עבור פעילותו הבינלאומית לדאוג לצרכי התלמידים שלנו ותכניות הלימודים מודרניים. הספר לעסקים בוקרשט חבר CEEMAN (מרכז ומזרח אירופה לפיתוח מנהלים) ו, במהלך השנים האחרונות, תוכניותיה הם גרפו כמו העליון MBA תוכניות זמינות ברומניה. שתי התוכניות מוכר על ידי משרד החינוך הרומני ואת התעודה שהנפיקה מחקרי האוניברסיטה כלכליים בוקרשט מקובלת בכל אירופה, מדינות אמריקה הצפון ועוד.

קמפוס ומתקנים

בית הספר לעסקים בוקרשט מתארח בוקרשט עיר בבניין הסטורית חדש משוחזרת עם מצב של מערכת הגנת רעידת אדמת אמנות.

תכנית MBA רומנית-הקנדית שתהיה ברשותך 2 מדינה של אולמות בלעדי אמנות, מעבדת IT בלעדית אחד ו -4 חדרי לימוד לספק לתלמידים את כל התנאים חוו למידה מעולה. החדרים עוצבו עם המומחיות של השותפים הקנדיים ושנינות המייסדים מ CIDA (הסוכנות הקנדית לפיתוח בינלאומי).

תכנית MBA רומנית-צרפתית יש 2 חדרי הרצאות, מעבדת IT אחד ושני חדרים בודדים / מחקר מלאים עם ה- IT ותמיכת מולטימדיה.

כל התלמידים MBA יש גישה לספריית BBS עם למעלה מ 20.000 כותרים באנגלית ובצרפתית מכסים את כל הקורסים. BBS מעדכן את אוסף הספרים בכל שנה, לפי המלצת פרופסורים כהונתו רומנית וזרים.

שותפים עסקיים

עם יותר מ 5.000 בוגרים בחברות רומנית גדולות ורב לאומיות פעילה בשוק המקומי כמו ספר שגרירי תכנית בוקרשט עסקים יש מוניטין רב של 20 שנתי ניסיון.

הנוכחות של חברי בוגרים בחברות אלו לא רק נותן את BBS יתרון חזק על פני המתחרים שלה בגיוס סטודנטים לעתיד bu גם הופך לפשוט יותר שיתוף פעולה על תוכניות תרגול של התלמיד, רבים במציאת עמדותיהם התמחות וארגון ירידי תעסוקה מיני.

להיות בין תוכניות MBA הראשונות הזמינות ברומניה בתחילת שנתי ה -90 כאשר במח' העסקים המקומית החדשה הוגדרה בשילוב עם היציבות של התוכניות לאורך השנים היו מעמודי התווך שעליו יחסי גדול היה לבנות עם חברות, ארגונים לא ממשלתי, מוסדות מדינה, מקצועי ארגונים ונציגים מדיפלומטיה.

מיקומים

  • Bucharest

    2-2A Calea Grivitei 010731, 1st District , , Bucharest

    שאלות