Keystone logo
Bournemouth University

Bournemouth University

Bournemouth University

מבוא

החזון שלנו

החזון שלנו הוא להכיר ברחבי העולם כאוניברסיטה מובילה ללמידה מעוררת השראה, קידום ידע והעשרת החברה באמצעות מיזוג של חינוך, מחקר ותרגול.

המטרה שלנו

מטרתנו ב- BU היא לעורר למידה, לקדם ידע ולהעשיר את החברה. אנחנו נהיה:

 • לעורר השראה בלמידה עבור התלמידים והצוות שלנו, ובקהילות הרחבות שלנו
 • קידום ידע בפועל ובמקצועות, והתחומים האקדמיים שלנו
 • העשירו את החברה באמצעות חינוך, השפעת המחקר שלנו ותרומתנו לאתגרים גלובליים.

הערכים שלנו

הערכים שלנו הם מצוינות, כוללנות, יצירתיות ואחריות:

אקסלנס

אנו שואפים למצוינות בכל מה שאנו עושים.

הכללה

אנו מעריכים ומכבדים את המגוון ופועלים על מנת להבטיח כי אנו כוללים.

יְצִירָתִיוּת

אנו דמיוניים, חדשניים ויוצרים פתרונות לבעיות.

אַחֲרָיוּת

אנו לוקחים אחריות על השפעת פעולותינו וממקדים את פעילותנו כקהילה לומדת בתרומה חיובית לחברה.

לא משנה מה הזמן שלך איתנו צפוי לך, זה יהיה מסע מרגש - ממפגש חברים לכל החיים באולמות, מניסיון שלך בהשמה, סיור באזור או הצטרפות למועדון או חברה. למידע נוסף על מה שיש לחיים ב- BU להציע.

סטָטִיסטִיקָה

הפרסים שלנו

אתנה SWAN פרס ברונזה

במאי 2019, הוענק ל-BU פרס Athena SWAN ברונזה כהוקרה על ההישגים והמחויבות שלנו לשיפור השוויון בין המינים בהשכלה הגבוהה. פרס Athena SWAN, שכיסה במקור נשים שעובדות במדע, טכנולוגיה, הנדסה, מתמטיקה ורפואה (STEMM), הורחב בשנת 2015 כדי להכיר בעבודה שנעשתה הן ב-STEMM והן באמנויות, מדעי הרוח, מדעי החברה, עסקים ומשפט (AHSSBL) ו לתת מענה לשוויון מגדרי בצורה רחבה יותר לכל הצוות האקדמי והמקצועי והתומכים וכן לסטודנטים. תחת האמנה החדשה השיגה BU הסמכה.

ההגשה המוצלחת של BU לפרס ברונזה באה בעקבות המחויבות שלנו לשאוף לתרבות המכילה מגדר ברחבי האוניברסיטה. ההתמקדות שלנו עוברת מיישום מרכזי למקומי, תוך הטמעת עקרונות אמנת SWAN בפקולטות/שירותים ותמיכה בכל המחלקות להשגת פרסי SWAN. המטרות העיקריות הן להגביר את הייצוג של נשים בתפקידים אקדמיים בכירים, לתמוך ולעודד סביבת עבודה גמישה וידידותית למשפחה לכל הצוות ולהבטיח שוויון מגדרי מוטבע בכל רחבי האוניברסיטה.

המחלקות הבאות מחזיקות גם בפרס Athena SWAN ברונזה מחלקתית:

 • החוג לפסיכולוגיה
 • המחלקה להפקת מדיה
 • המחלקה למדעי החיים והסביבה

QAA

ב-2013 הפכנו לאוניברסיטה הראשונה בבריטניה שקיבלה מעמד של 'שבח' על איכות הזדמנויות הלמידה שלנו. המעמד, המוענק על ידי ה-QAA (הסוכנות לאבטחת איכות להשכלה גבוהה), מכיר בדרכים הרבות שבהן אנו מספקים לסטודנטים את ההזדמנות להצליח. ה-QAA בחן את הדרכים הרבות והשונות שבהן אנו תומכים בתלמידים שלנו, כולל איכות ההוראה שהם מקבלים, תמיכה אקדמית, משאבים כגון ספריות ומתקני IT, והתמיכה הכללית הזמינה.

פרס מצוינות משאבי אנוש במחקר

BU מחזיקה בפרס הנציבות האירופית HR במחקר מאז 2013. הפרס מדגים את המחויבות של BU להתאים את התהליך והפרקטיקה לקונקורדט הבריטי כדי לתמוך בפיתוח הקריירה של חוקרים, ולפיכך, לשפר את תנאי העבודה ופיתוח הקריירה של צוות המחקר.

פרס יום השנה למלכה

בשנת 2012, הוענק לנו פרס יום השנה של המלכה כהוקרה על תרומתנו למצוינות מובילה בעולם ולפיתוח חלוצי באנימציה ממוחשבת. פרסי יום השנה של המלכה הם חלק ממערכת ההצטיינות הלאומית, והם הפרסים היוקרתיים ביותר בחינוך בבריטניה. הפרס חוגג את המרכז הלאומי שלנו לאנימציה ממוחשבת (NCCA), שבסיסו בבית הספר למדיה, שנמצא בחזית החינוך והמחקר של אנימציה ממוחשבת מאז 1989.

חומת אבן

הפכנו לאלוף גיוון בסטונוול בגלל המחויבות ב-BU להיות ארגון מכיל. היותו חבר בסטונוול מספק לאוניברסיטה את הכלים לנקוט בגישה אסטרטגית ומובנית ליוזמות שוויון להט"בים ברחבי העולם. למידע נוסף על Stonewall.

פרס EcoCampus Platinum

פרס EcoCampus Platinum שלנו הוא הפרס הגבוה ביותר שאנו יכולים להשיג שמפגין מצוינות בקיימות. אנחנו אחת מ-16 אוניברסיטאות בלבד שמחזיקים בפרס זה לצד הסמכת ISO14001. זה מדגים את המחויבות שלנו לאיכות הסביבה, ומכיר בפרקטיקות הסביבתיות, הנהלים ומערכות הניהול שלנו. כדי להשיג את תקן הפלטינה, מערכת ניהול הסביבה שלנו הייתה צריכה להיות ברמה הגבוהה ביותר. רואי החשבון התרשמו במיוחד מהמאמץ שהושקע ביישום מערכת הניהול שלנו, כמו גם מהרמה שבה הוטמעה קיימות בכיוון האסטרטגי של האוניברסיטה. אנו נמשיך לעבוד על מזעור ההשפעות השליליות שלנו על הסביבה כמוסד, ומקסום ההשפעה החיובית שיכולה להיות לנו באמצעות הוראה ומחקר.

אוניברסיטת סחר הוגן

BU זכה במעמד 'אוניברסיטת Fairtrade' בשנת 2006; יש כיום יותר מ-170 אוניברסיטאות ומכללות לסחר הוגן בבריטניה, כאשר רבים נוספים פועלים לקראת מעמד, וזה מדגים את המחויבות המפורטת שעשינו לקידום הצריכה של מוצרי סחר הוגן. למידע נוסף על סטטוס הסחר ההוגן שלנו.

פרסים אחרים

הגיע הזמן לשנות את ההבטחה הארגונית

חתמנו על הבטחת הזמן לשנות מעביד בשנת 2011. זוהי תוכנית שמטרתה להתמודד עם הסטיגמה והאפליה סביב בריאות הנפש, במיוחד במקום העבודה.

אמנת מעסיק מודע

חתמנו על אמנה זו בשנת 2010 ולוקחים ברצינות את המחויבות שלנו כמעסיק שהוא חיובי לגבי בריאות הנפש. בהצטרפות לתכנית זו, הוכחנו את המדיניות הפתוחה והנגישה שלנו, והראינו שאנו מעריכים את התרומה של כל אחד מהעובדים שלנו.

מעסיק מוגבל

זהו תו איכות שהשגנו בשנת 2019. הוא מוענק על ידי משרד העבודה והפנסיה על מחויבותנו החיובית להעסקה, שימור, הכשרה ופיתוח קריירה של עובדים נכים.

  קבלה

  כדי ללמוד אצלנו ברמת תואר ראשון, ישנם קריטריונים מסוימים שתצטרך לעמוד בהם. לכל קורס דרישות כניסה משלו, אז בדוק את דפי הקורס שלנו. תראה את נקודות התעריף הכוללות של UCAS הנדרשות לקורס וכן פרטים כיצד להשיג את הנקודות; למשל משלוש רמות A או שווה ערך, יחד עם דרישות GCSE.

  איך פועל תעריף UCAS

  נקודות התעריף של UCAS מחושבות על סמך סוג ההסמכה שיש לך והציון או הרמה שאתה משיג. לדוגמה - לאלו המבקשים ללמוד קורס לתואר ראשון בספטמבר 2021 - עבור כל ציון A שתקבל ברמת A, יזכו ב-48 נקודות תעריף של UCAS (שווה ערך ל-PPP ב-BTEC Extended Diploma), ועל כל B ציון אתה מקבל 40 נקודות (וכן הלאה). ניתן למצוא פרטים מלאים על מערכת נקודות התעריף באתר UCAS.

  שימו לב, BU אינו מקבל נקודות תעריף מקבילות של UCAS עבור התחרות הבינלאומית - אנא עיין בטבלת התעריפים למטה. אנו עשויים גם לציין שאתה צריך ציונים מסוימים, ניסיון או ללמוד מקצועות חובה כחלק מדרישת הכניסה לקורס ספציפי.

  סטטיסטיקת בוגרים

  מיקומים

  • Wallisdown

   Wallisdown Road, BH12 5HH, Wallisdown

   שאלות