Keystone logo
Bologna Business School

Bologna Business School

Bologna Business School

מבוא

BBS" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/38/38186_Screen_Shot_2017-01-19_at_5.30.49_PM.png" alt="BBS" />

alt = "BBS (הערכה בשנת 2000) הוא בית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת בולוניה (שנת 1088 לספירה). alt =" BBS מדורג בין בתי הספר למנהל עסקים החדשניים ביותר באירופה והוא אחד המוסדות הנחשבים ביותר באיטליה. השקפות בינתחומיות, שילוב בתעשייה ובינלאומיות הם עמודי התווך המרכזיים של הפילוסופיה של בית הספר, שמטרתה לספק לתלמידים את הכישורים המתאימים בכדי להתמודד עם נוף כלכלי משתנה ומורכב עם ביטחון, ידע ומוטיבציה להצליח.

מטה Bologna Business School ממוקם בווילה גוסטווילאני, בניין מתקופת הרנסנס מהמאה ה -16, הממוקם בגבעות בולוניה, פחות מעשר דקות ממרכז העיר. כאן ההיסטוריה, הטכנולוגיה והמסורת חיים יחד במסגרת יפה וטבעית. בולוניה היא עיר תוססת הממוקמת בלב איטליה - מרחק של 30 דקות מפירנצה, שעה ממילאנו, שעתיים מרומא וונציה - באמיליה-רומאניה, אחד האזורים העשירים באירופה.

BBS

alt = "BBS מציע חוויה חינוכית אקדמית ו"עולם אמיתי" של 360 מעלות, כולל תארים מלאים במשרה מלאה (באנגלית ובאיטלקית), ותואר שני במשרה חלקית ותוכניות קצרות טווח למנהלים ואנשי מקצוע. בית הספר משתף פעולה עם התעשייה חברות מובילות, המספקות להם מנהלים מצטיינים ותוכניות איכותיות ומותאמות אישית. נושאים של חברות בינוניות ותעשיות "תוצרת איטליה" מקבלים תשומת לב מיוחדת באמצעות מחקר ופרויקטים ממוקדים.

BBS

קהילת ה- alt = "BBS הינה משפחה המורכבת מסטודנטים, בוגרים, פקולטות, מנהלים ורשת עסקית ענפה המונה למעלה מ -500 חברות לאומיות ובינלאומיות. סטודנטים, יותר מ -600 בכל שנה, מגיעים מכל רחבי העולם ומכל אקדמיה מגוונת. ורקע מקצועי. alt = "הפקולטה ל- BBS כוללת יותר מ -300 מרצים ארציים ובינלאומיים, אקדמאים וכן מנהלים ויועצים.

סטָטִיסטִיקָה

במבט ראשון

50+

תוכניות

1600+

סטודנטים כל שנה

250+

חברי פקולטה

9400+

בוגרים מגיעים מ

103

מדינות ברחבי העולם

500+

חברות ברשת שלנו

17

שותפים בינלאומיים

 

  תכונות הקמפוס

  קמפוס אחד צומח, שלושה מקומות להתנסות בהם

  שלושה מיקומים, שלושה מקומות שבהם BBS פועל לבניית העתיד, יחד עם אוניברסיטת בולוניה, עסקים וכמובן, הקהילה שלנו. BBS גאה לקבל את פני הבוגרים, הסטודנטים, הצוות והאורחים בחזרה ל-Villa Guastavillani, למרכז הירידים, ובקרוב לקמפוס החדש שמול הוילה.

  הפגישה Bologna Business School הייתה הזדמנות להיזכר בערך ובחשיבות של עבודה עם העתיד ולמען העתיד . עתיד האנשים, בראש ובראשונה, של המחקר והחינוך, ללא ספק, אבל גם של המקומות ומה שהם מייצגים.

  במקומות שבהם BBS חי , עבר והווה נפגשים ומסתכלים אל עתיד שיודע לנצל הזדמנויות חדשות בכל אתגר . עבר והווה משתלבים כדי ליצור אנרגיה הפועמת דרך המסדרונות והאולמות של וילה גוסטווילאני ההיסטורית. בניין בעל ערך אמנותי רב, סמל לא רק של BBS אלא גם של העיר בולוניה וכל אלה שיש להם הזדמנות להעריך את יופיה, וילת הרנסנס הנהדרת היא המטה של הקמפוס BBS . בזכות עבודת שיקום זהיר שבוצע על ידי אוניברסיטת בולוניה בתחילת שנות ה -2000, זה עדיין יש ציורי קיר מרהיבים בתוך הכיתות ואת חדר שלם בסגנון של "מערות הרנסאנס". גם החוץ מרשים, הודות לגנים עם המזרקה שלהם ולפארק הגדול המקיף את הוילה. המגיפה אתגרה אותנו לא רק להאיץ מהפך טכנולוגי שכבר מתבצע בקמפוס ההיסטורי, הכולל כיתות ומעבדות המצוידות בכלים טכנולוגיים חדישים, אלא גם להיות מעורב בחיפוש אחר חללים חדשים ופתרונות חדשים .

  מיקומו של BBS במרכז הירידים של בולוניה היה מבחן אמיתי להיענות לדרישות המשתנות של חיי היומיום בבית הספר. הודות למרחבים ההיפר-טכנולוגיים של האולם החדש, הצלחנו להפעיל את כל הקורסים באופן אישי בבטיחות מלאה ובהתאם לתקנות שנקבעו מעת לעת בשלבי המגיפה השונים. ואכן, הפרויקט נובע מתוך האמונה שנוכחות פיזית ויחסים בין אנשים הם מרכיב מרכזי בלמידה. חלל זה כולל 8 כיתות שיכולות להכיל עד 370 תלמידים , כמו גם 11 חדרי בריחה וחללים לצוות ולסגל, כולם בתוך אזור שבדרך כלל יכול להכיל עד 6,000 איש. השיתוף וההתחברות בתוך הכיתה מתאפשרים באמצעות פריסה חצי עיגול רחבה, ולבו של האולם נתפס כזירה גדולה המזכירה כיכר עיר איטלקית, מקום מפגש מסורתי.

  ישירות מול וילה גוסטווילאני יוקם הקמפוס החדש , שירחיב את הקיים כדי לענות ביעילות על הביקוש הגובר מצד חברות וסטודנטים. הקמפוס החדש הוא פרי עבודתו של מריו קוצ'ינלה , אדריכל איטלקי בעל שם בינלאומי בהתמקדותו בקיימות. וכך עבר, הווה ועתיד לא רק נפגשים אלא מתחילים להתמזג יחד ליצירת פרויקט שתמיד מכוון לחדשנות תוך המשך חיזוק ההיסטוריה הייחודית המאפיינת אותו.

   הסמכות

   בעל הסמכת EFMD Equis

   מיקומים

   • Bologna

    Villa Guastavillani - Via degli Scalini, 18

   שאלות