Keystone logo
Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

מבוא

על בית הספר - סבו סיטי, הפיליפינים

בית הספר לעסקים של בוגר Ateneo שואף להיות מוסד חינוכי מוביל בתחום אסיה-פסיפיק, עבור המתרגל העסקי המבקש להפוך למנהיג עסקי מקצועי ואתי המחויב לבניית האומה.

המוסד מציע תוכניות לשמירה על מסורת של שירות ברמה גבוהה של מצוינות אקדמית, כדי לסייע לעובדים העסקיים להגיע מלוא הפוטנציאל שלהם ואת הצמיחה: תוכנית MBA סטנדרטיים, תוכנית MBA למנהלים התיכון, תוכנית מואצת Ateneo-Regis MBA, מתמחה תוכנית MBA, ותואר שני ביזמות.

קמפוס סבו היה אחד מאותם מקומות מחוץ לאתר. זה נפתח בשנת 2001 בבניין CCI במפרץ 3. בשנת 2006, בית הספר הועבר הקמפוס הנוכחי שלה בפארק העסקים סבו.

הפרופסורים מרוקוול נסעו לסבו כל כמה שבועות כדי ללמד שם את השיעורים. קמפוס סבו הציע בתחילה רק את תוכנית אטנו-רג'יס. Rockwell החליטה להציע רק תוכנית אחת למבחן שוק MBA ב Cebu. הם העניקו לאתר שנה אחת כדי להוכיח שיש פוטנציאל ממשי להחזיק בקמפוס קבוע מחוץ לעיר. הקמפוס התחיל עם רק שני נושאים שהוצעו לכל מונח ו -20 תלמידים ראשונים. כיום, תוכנית Regis מציעה שלושה נושאים לכל מונח. ובממוצע, יש 25 תלמידים או יותר בכל כיתה.

בשנת 2002, מרכז אטנאו לחינוך מתמשך החל להציע קורסים קצרים בתחומי עיסוק שונים בסבו. בשנת 2008 נכלל גם תקן MBA (MBA) בתכניות המוצעות.

האצווה הראשונה של סטודנטים לתואר MBA של Ateneo סיימה בשנת 2004. עד כה, היו 78 בוגרים מאתר Cebu.

החזון שלנו

להיות מוסד חינוכי מוביל בתחום אסיה-פסיפיק עבור המתרגל העסקי המבקש להפוך למנהיג עסקי מקצועי ואתית מחויבת בניית האומה.

המשימה שלנו

כמכון ישועי, שזהותו ותכליתו נגזרות ממסורת של שירות ומצוינות אקדמית, אנו מחויבים:

 • פיתוח וטיפוח של מנהיגים עסקיים, מנהלים ויזמים מבוססי מקום, אשר מונחים על ידי עקרונות, חדורים בתחושה של שירות ומצוידים במיומנויות ניהול אפקטיביות. אנו מאמינים כי מומחיות ללא יושר היא ריקה, יושרה ללא מומחיות אינה יעילה, ומומחיות ויושרה ללא שירות הוא לא רלוונטי.
 • מתן תוכניות רלוונטיות ותהליכי גלובליזציה, תוך שימוש במתודולוגיות למידה מקוונות המשלבות ממדים טכניים, טכנולוגיים, פוליטיים ומוסריים, והפקת תרומות אינטלקטואליות לתמיכה בפיתוח המשמעת, הפרקטיקה וההוראה של עסקים וניהול. אנו מאמינים כי קפדנות אינטלקטואלית וכוח אופי יוצרים את הבסיס החיוני עבור אנשי מקצוע עסקיים.
 • שיפור הצמיחה האישית והמקצועית של הסגל והפקולטה שלנו. אנו מאמינים כי ההצלחה במילוי המשימה שלנו היא החליטה על ידי מסירות של חברי הארגון שלנו.
 • בהסתמך על המומחיות של הסגל שלנו, היחידות השונות של האוניברסיטה, ושל השותפים האסטרטגיים שלנו כאשר אנו מתמודדים עם אתגרי הטכנולוגיה והתחרות בסביבה המקומית והעולמית. אנו מאמינים כי ברתמת המשאבים של בעלי העניין השונים שלנו באופן אינטראקטיבי ומשולב אנו נשארים יעילים ורלוונטיים בזמנים המשתנים.

ככל שאנו ממשיכים את ההתחייבויות הללו, אנו שואפים לגשר על הפערים בקהילות שלנו במדינה שלנו, כך העם שלנו יכול להשיג חיים טובים וטובים.

הודעה מהדיקן

ברוכים הבאים לבית הספר למוסמכים של Ateneo. למרות שלסטודנטים יש מוטיבים רבים ושונים ללימודים מתקדמים בעסקים, אני מתאר לעצמי שרוב הסטודנטים שלנו מגיעים אלינו מתוך רצון לפתח את הפוטנציאל שלהם במלוא יכולתם; רצון לשחרר את היכולות שלהם כדי שיוכלו להשיג ביצועים טובים יותר עבור הארגונים שלהם, בין אם כמנהלים או יזמים.עם הרצון שלך ליצור עתיד טוב יותר עבור עצמכם, אני מקווה שלא תשכח את האחריות שלך לכלול אחרים בתוכניות שלך . אני מקווה שאיזה מקום בחלום שלך "לבנות מחר טוב יותר", אתה זוכר לעשות מחר לא רק טוב יותר עבור עצמכם, אלא גם עבור העם והקהילות סביבך, גם כן. המתנות והכשרונות שלנו לא ניתנו לנו לשימוש אך ורק לטובתנו, אלא כדי להיות משותפים עם אחרים, כך שכולם יוכלו ליהנות. הנה ב- AGSB, אנו מאמינים בלהט כי החינוך שלך אינו שלם אם הוא מתמקד רק בהכשרה טכנית, מתעלם מהיווצרות. אנחנו לא יכולים רק לעזור לך להשיג את הכישורים לנהל את הארגון שלך טוב יותר; אנחנו צריכים לעזור לך לגדול כאדם שלם.

אמונות הליבה שלנו מקופלות בצורה מושלמת בקטע זה מתוך הצהרת החזון שלנו.

 • המומחיות ללא יושר היא ריקה.
 • שלמות ללא מומחיות אינה יעילה.
 • מומחיות ויושרה ללא שירות אינם רלוונטיים.

אנו מקווים כי כל התלמידים שלנו ואת הבוגרים ייקח את זה ללב. זה תענוג העמוק שלי לקבל את פניך אל הקהילה AGSB!

RODOLFO P. ANG - דיקן, בית הספר למוסמכים של Ateneo

פרסים והבחנות

 1. פרס מנהיגות בית הספר למצוינות בחינוך, מנהיגות והוראה
  • בהינתן הקונגרס העולמי לחינוך במומבאי, הודו ב -29 ביוני 2012

 1. הטוב ביותר הספר עסקים פרס למנהיגות חדשנות
  • בהתחשב על ידי CMO אסיה במרכז הכנסים Suntec בסינגפור ב -22 ביולי 2011

 1. מס '1 בית הספר למנהל עסקים
  • בהינתן הועדה להשכלה גבוהה - קרן סיוע לחינוך פרטי (CHED-FAPE)

 1. המרכז לפיתוח ומצוינות (במשך שש שנים)
  • זה ניתנה על ידי הוועדה להשכלה גבוהה (CHED) הפיליפינים

 1. אנשים אנשים כוח פרס
  • ניתנה ל- AGSB על משימתה המצויינת ב"רופאים לבריו "בש '2002-2003

 1. פרס תומאס ר. קנדי ​​למצוינות
  • על ידי New Ventures של אוניברסיטת רג'יס כהכרה בצמיחה מתמשכת ומתמשכת בפיתוח תוכניות למידה מואצות ומבוגרים.

 1. מצב אוטונומי (27 אוקטובר 2003 - 26 באוקטובר 2008)
  • שניתנה על ידי הוועדה להשכלה גבוהה (CHED) ב -28 בנובמבר 2003

 1. Inter-MBA משחקים אלוף כללי במשך 14 שנים רצופות
  • 1999-2012

מיקומים

 • Cebu City

  Cebu Holdings Center, Cardinal Rosales Ave, , Cebu City

שאלות