Keystone logo
Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

מבוא

למה AMU?

מהראשית הצנועה שלנו בשנת 2004, אונ' מטרופולין אסיה (האמו) גדלה והפכה אונ' מן המניין המציע מגוון רחב של תוכניות אשר נושא עדות הרקורד המרשים שלנו בתעשיית החינוך פרטי-גבוה המלזית.

עולה בקנה אחד עם ההתפתחויות האחרונות בענף ובתוך במוסדנו, האמו מתמקדת בייצור מאומן, מוסמכים, בוגרי מוסמכים נגד בשווקים מקומיים ובינלאומיים במדעי בריאות ותחומים שונים אחרים. האמו שואפת להיות "האוניברסיטה של ​​בחירה" בנוף החינוך המקומי והעולמי. מעל הכל, אנו רואים את תלמידינו מגיעים מתרבויות שונות ורקע אשר יוכלו לתרום באופן משמעותי לחברת האנושות.

נכון לעכשיו, האמו מספק נתיב חינוכי מקיף החל ממחקרי יסוד תעודה למחזיקי תעודת בית הספר על-תיכוניים אז מי יכול לעבור לצאת ללימודים לתואר ראשונים. מעבר לכך האמו גם מציע מגוון רחב של אדונים לדוקטורט.

יש לנו מהפכה בגישה שלנו כדי להבטיח את איכות המסירה של המסלול האקדמי שלנו נבנית על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, עולה בקנה אחד עם 2020 החזון של מלזיה להפוך את האומה לתוך כלכלת הכנסה גבוהה כי הוא בר קיימא כלול.

מלבד חתירה לשיפור מתמיד, יש לנו מיקומו עצם כדי לענות על הנוף המשתנה של ענף החינוך המלזי הגבוה לפיו אנו מחויבים להכין הבוגרים שלנו עם הכישורים הנכונים וידעתי להיכנס למעגל העבודה התחרותית ומאתגר.

חזון

כדי להיות באוניברסיטה שבה נקטה בריאות ותוכניות מדע בעלות הברית

משימה

כדי להיות בחוד החנית של בריאות וחינוך מדע ברית באמצעות המדינה- of-the-art מתקני מחקר והוראה, מגובה עם השיטות המתקדמות ביותר, טכנולוגיות מאגר נתונים נרחבים. לנהוג רף חדש של מצוינות אקדמיה ומחקר במטרה היחידה של סטודנטים בהפקה שמהווים מודל לחיקוי למופת בחברה עם יכולת תעסוקה העולמית. כדי להיות אונ' מרוכזת לומד מעוגנת להחדיר תשוקה ללמידה ולנסוע חשיבה ביקורתית באמצעות סגל מחויב מי הם הטובים ביותר בתחומם. כדי להיות אוניברסיטה פרטית מלזי מוכר בעולם עבור שירותי בריאות איכות החינוך המדעי ברית. כדי להיות מאוניברסיטת בחירה בעוד 20 שנה - שם המותג שלנו להיות שם נרדף האוניברסיטאות הטובות בעולם. יעדים ואסטרטגיה עסקית | כדי להיות קיימברידג של אסיה מהות מותג | התחייבות למצוינות מיצוב המותג | חינוך & העצמת מנהיגי העתיד עמודי מותג | סטודנטים-Centred, האגודה-Centred, העתיד ממוקד ערכים משותפים | מקצוענות, יושרה, אמינות אישיות מותג | חזון, תשוקה, נאה

הוראה ולמידה

בAMU, אנו מאמינים כי כאשר תלמידים עוסקים, הם לומדים ש. בתמיכה של אמונה זו, אנו לקיים את עיקרון Kaizen על שיפור מתמשך בהוראה ובלמידת הגישות שלנו למקסם את האיכות של מעורבות תלמידים. זוהי הנקודה בה הביקורת בכיתה שלנו כמובן בקביעות המתוכננת וכן ערכות מרצה לשרת מנגנוני משוב חשוב. ביסודו, אנו מאמינים במודל הוראה ולמידה של תלמידים ממוקד. אנו מכירים בכך שיש לנו תלמידי סגנונות למידה מגוונים ושואפים לפתח את המתודולוגיה ההוראה היעילה ביותר שיהיה לייעל את תהליך הלמידה שלהם. כדי להבטיח יישור בין דרישת תכנית לימודים ומשלוח בפועל, אנחנו גם הצגנו מערכת מסד הנתונים לניהול פרסום הקליני של הסטודנטים, אשר הוא מרכיב קריטי של תוכניות מדע הבריאות שלנו.

הערכות מהוות פן בלתי נפרד מהמתודולוגיה ההוראה שלנו. הערכתנו 'הלמידה לתלמידי צירים על היישור, מתוכנית הלימודים העריכו לתכנית הלימודים המאושרים תכנית הלימודים. ניירות בדיקה ותסריטי תשובה כפופים ללוחות פנימיים של מומחים לנושא, כמו גם ביקורות חיצוניות בקרב מנהלים שמונו מהמוסדות מקומיים ובינלאומיים אחרים להשכלה גבוהה. בינתיים, סנאט האמו ועדותיו כגון הוועדה האקדמית האוניברסיטה (UAC) ו הוועדה בוחנת אונ' (UEB) לשמש סמכות העליונה לפקח, להעריך ולהמליץ ​​על הערכות של התלמידים ולהקים האמין, התוקף, הדיוק וההגינות שלהם .

מיקומים

  • Kuala Lumpur

    Asia Metropolitan University Kuala Lumpur G-8, Jalan Kemacahaya 11, Taman Kemacahaya, 43200 Cheras, Selangor , , Kuala Lumpur

שאלות