Keystone logo
תאילנד

לימוד MBA ב תאילנד 2024

למד ב- תאילנד

סטודנטים הלומדים עסקית בתאילנד יוכלו למצוא אוניברסיטאות רבות המציעות תוכניות באנגלית. זה יכול להיות יתרון של הלימוד בארץ, כפי שהוא נותן לתלמידים הזדמנות ללמוד לתואר בארץ באסיה ללא הצורך ללמוד ולשלוט בשפת זרה נוספת. תואר שני במנהל עסקים יכול לקחת גם שנה או שנים בתאילנד, בהתאם לתכנית שנבחרה, בית הספר והאם לימודי תלמיד על בסיס מלא או במשרה חלקית. תאילנד מציעה יתרונות רבים לתלמידים רודפים תכנית ה- MBA בינלאומית. ראשית, העלות הנמוכה של חיים עוזרת לקזז את העלות של התואר. תלמידים מוצאים שזה סביר למדי לחיות בתאילנד וניצול התכנית לתואר שלהם. גם הם מקבלים את ההזדמנות ללמוד בארץ עם חופים יפים ואקלים טרופי באמצע אסיה.בעוד שהעלות ללמדה באוניברסיטה בתאילנד תשתנה בהתאם למה שאתה בוחר ללמוד, עלויות שכר לימוד נמוכות הן אחד מההטבות של לומד כאן. להוסיף עלות הנמוכה של דיור ויש לכם הזדמנות סביר למחקר. השנה התאילנדית האקדמית מחולקת לשני סמסטרים, אשר לרוץ מיוני עד אוקטובר ומנובמבר עד מרץ. מושב קיץ אופציונאלי זמין גם בחודשי מרץ עד יוני. לאחר סיום לימודים, סטודנטים שמקבלים MBA בתאילנד לא יכולים למצוא כי הם פתאום רצויים יותר למעסיקים פוטנציאליים. עם זאת, הם ימצאו שהם יכולים להתקדם בתפקידיהם הנוכחיים בקלות רבה יותר. הם גם עשויים למצוא שהם יותר אטרקטיביים כשוכרים פוטנציאליים לחברות בבנגקוק ובחלקים אחרים של אסיה.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  330
 • נתח של שירותים

  21
 • מנוי לאינטרנט

  15
 • תחבורה מקומית

  28

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  5
 • כרטיס קולנוע

  6
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך תאילנד

ממלכת תאילנד היא הארץ שהיה ידוע בעבר כסיאם. חצי האי בדרום מזרח אסיה זה גובל בלאו, בורמה, מלזיה ומפרץ תאילנד. ידוע בעירו ההון, בנגקוק, שהוא המרכז הכלכלי שלה, כמו גם לאוכלוסייה המגוונת שלה, תאילנד ראתה צמיחה כלכלית חזקה בעשורים האחרונים. הוא גם ידוע באיכות שלה מעולה של חיים, עם עלות נמוכה של חיים והאקלים יפה שהופכות את החיים במדינה שמחה אמיתית. היום, תלמידים יכולים להפיק תועלת מהעלות הנמוכה של חיים ועלות החינוך בתאילנד כפי שהם לרכוש השכלה בארץ.

דרישות אשרה

ויזה ללא הגירה ED (חינוך) - ויזה מסוג זה מונפקת למועמדים המעוניינים ללמוד, להשתתף בסמינר, בהדרכה או להתמחות בתאילנד.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת ללא הגירה ED (חינוך)

מחיר ומטבע

USD 80

המחיר של ויזת הסטודנט תלוי במדינה ויכול להיות בסביבות 80 דולר. העמלה עשויה להשתנות.

את הויזה ניתן לשלם רק במזומן בשגרירות או בשליחת סכום הכסף הנדרש בדואר. מחיר הויזה מבוסס אם מדובר בויזה בודדת או מרובה. העמלות גם משתנות ממדינה למדינה בהתאם למטבע.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

על מנת ללמוד בתאילנד, כל הזרים צריכים להגיש בקשה לוויזת סטודנט.

שימו לב: החזקת אשרת סטודנט מחייבת אתכם לקחת לפחות שלושה קורסים בתאילנד. עם זאת, מומלץ לקחת ארבעה קורסים כדי שתהיה לך הוכחה מוצקה ללימודים שלך בתאילנד.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות תאילנד או הקונסוליה הכללית

אתה נדרש להגיש בקשה לויזה רק בשגרירות תאילנד או בקונסוליה הכללית במדינת מגוריך/מגוריך או בשגרירות תאילנד המיועדת לכך.

אם אתה בתאילנד עם ויזת תייר ל-60 יום, אתה יכול לשנות את הויזה שלך מבלי לצאת מהמדינה בתוך 30 הימים הראשונים של הויזה שלך - ייתכן שיהיה צורך ב-30 הימים האחרים לעיבוד ויזת ED ללא מהגר. אשרת התייר חייבת להיות בתוקף לפחות 21 ימים נוספים בכל מקרה. אם לא, תצטרך לעזוב את תאילנד כדי להגיש בקשה לויזה מחו"ל. לאוס, קמבודיה, מלזיה וסינגפור הן האפשרויות הקרובות לעשות זאת.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

בדרך כלל אתה נדרש להגיש את המסמכים הבאים בעת הגשת בקשה לוויזת סטודנט:

 • דרכון או תעודת נסיעה בתוקף לא פחות מ-6 חודשים
 • טופס בקשה לויזה מולא במלואו
 • תמונה עדכנית (4 על 6 ס"מ) של המבקש
 • מכתב המלצה ממוען לקונסוליה
 • מכתב קבלה מהמוסד/הארגון האקדמי הנוגע בדבר
 • למעוניינים ללמוד במוסד פרטי, נדרש מכתב רשמי ממשרד החינוך של תאילנד, או רשויות משנה אחרות הנוגעות בדבר, המאשר את ההרשמה של סטודנטים זרים והעתק של תעודת הרישום של המוסד האקדמי הנוגע בדבר.
 • שיא אקדמי ותעודת הסטודנט (אם לומד כעת)
 • עבור אלה המעוניינים להשתתף בסמינרים, או מפגשי הכשרה, או התמחות, נדרש גם מכתב המלצה מהארגון הנוגע בדבר הממוען לקונסוליה.

עליך לאמת את הויזה שלך במהלך 90 הימים הראשונים במדינה, ללא קשר לסוג הויזה שלך.

מתי כדאי להגיש בקשה?

יידרשו לפחות ארבעה ימי עבודה עד שהשגרירות תטפל בבקשה שלך לאחר שתביא אותה אליה. זה משתנה ממדינה למדינה אז התייעצו עם שגרירות תאילנד או קונסוליה במדינה שלכם למידע נוסף.

אשרת הסטודנט תקפה ל-3 חודשים. בעלי אשרה זו רשאים להגיש בקשה להארכת שהייה במשרד לשכת ההגירה וניתן להעניק להם הארכה כזו לתקופה של שנה ממועד הכניסה הראשונה לתאילנד.

ללא קשר לכמה זמן אתה שוהה בתאילנד, עליך להודיע ללשכת ההגירה כל 90 יום ולספר להם את כתובתך הנוכחית. זה טופס פשוט שאתה צריך למלא, ללא תשלום.

זמן עיבוד

4 Days

הזדמנויות עבודה

אינך רשאי לעבוד כאשר אתה בתאילנד עם ויזת סטודנט. אם אתה מקבל עבודה רשמית עם הויזה המתאימה ואישור עבודה, אתה יכול ללמוד גם בוויזה זו, אבל לא להיפך.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עלולה להידחות בין היתר אם אינך לוקח מספר קורסים נדרש, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.