Keystone logo
שווייץ

לימוד MBA ב שווייץ 2024

למד ב- שווייץ

סטודנטים שמעוניינים להירשם ללימודי עסקים בשוויץ יכולים לעשות זאת באמצעות המדינה תוכניות MBA 's. מגוון רחב של אפשרויות קיימות, כולל תוכניות לניהול, שיווק, משאבים אנוש, בנקאות, ועוד הרבה יותר. רוב הסטודנטים הלומדים בשווייץ להתחיל על ידי להירשם כסטודנט לתואר ראשון. ביותר יהיה להשיג את התואר ברמה של ראשון כצעד ראשון בתהליך. משם, אנשים רבים להיכנס לשוק העבודה, עובדים בתוכניות התמחות. עם זאת, יש ביקוש ועניין ברודף חינוך מתקדם הולך וגדל. זה המקום שבי תוכניות MBA הפכו יקרות. מה אפשר לצפות מלימודי עסקים בשוויץ כסטודנט בינלאומי? סטודנטים בינלאומיים לעתים קרובות מתקבלים בברכה באוניברסיטאות בשוויץ. זכור כי רוב בתי ספר מציעים לימודים כאן עסק, למעט לבתי ספר מקצועיים, עם דגש ספציפי מאוד.סטודנטים שיירשמו לתכנית ה- MBA יבלו בין שתיים לארבע שנות רכישת השכלתם, תלוי אם הם הולכים משרה מלאה או חלקית. העלות עבור תוכניות אלה נוטה להשתנות, אבל זה גם יקר יותר מאשר רוב אוניברסיטאות אחרות מאותו הקליבר ברחבי אירופה. כדי להירשם בתוכניות אלה, תלמידים צריכים קודם כל לפנות לאחת מהתוכניות רבות והאוניברסיטאות הזמינות, כוללים אפשרויות כגון אוניברסיטה ברן אפלייד למדעים, אוניברסיטה אירופאית, ואוניברסיטת באזל. ברגע שהאדם כבר קבל את האישור ללמוד בבית הספר, הוא או היא יכולה להגיש בקשה לויזה. מה יכול סטודנטים בינלאומיים לצפות לאחר לימודיו? לימודיו מחקרי תוכניות עסקיות בשוויץ, תלמידים העליונים יכולים לסמוך על מציאת עבודה הקשורות לעסק בארץ . זה עשוי לכלול עבודה בסביבות עסקיות מסורתיות, כמו גם בעמדות ממשלה בתחום הפיננסים.תחרות על מקומות עבודה אלה יכול להיות משמעותית, אם כי, מה שהופך אותו מעט קשים יותר לסטודנטים למצוא עבודה בתחום שהם רוצים.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  1030
 • נתח של שירותים

  81
 • מנוי לאינטרנט

  52
 • תחבורה מקומית

  84

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  16
 • כרטיס קולנוע

  21
 • חצי ליטר בירה מקומית

  7

בערך שווייץ

שווייץ היא מדינה מגוונת עם שפע של הזדמנויות עבור סטודנטים בינלאומיים. המדינה, הממוקמת באזור המערבי והמרכזי של אירופה, היא ליד איטליה, צרפת, אוסטריה, גרמניה ו. עם אוכלוסייה של מעל 8 מיליון איש, המדינה הזאת היא חשובה מסיבות רבות, כוללים התרבות הייחודית שלה וחיים חופשיים באורח חיים. כמו כן, יש העושר הנומינלי הגבוה ביותר למבוגר בעולם, מה שהופך אותו לאחד המדינות יקרות ביותר בעולם לחיות בה, וגם אחד המקומות העשירים ביותר. עבור אותם תלמידים שרוצים להיות חלק מהמדינה של עסק מדהים וצמיחה כלכלית , להירשם בתכנית ה- MBA עשוי להיות הצעד הראשון האידיאלי.

דרישות אשרה

 1. ויזת C – לקורסים קצרים (בתי ספר לקיץ, בתי ספר לשפות) הנמשכים עד שלושה חודשים.
 2. ויזת D – לקורסים הנמשכים יותר משלושה חודשים.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת C; אשרת D

מחיר ומטבע

EUR 0

עבור אשרת סטודנט, הבקשה אינה כרוכה בתשלום; עם זאת, עשויים להיות כמה חריגים.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

למרות ששוויץ אינה חברה באיחוד האירופי, היא מאפשרת לאזרחי האיחוד האירופי ללמוד באוניברסיטה במדינה. סטודנטים שאינם בעלי אזרחות של האיחוד האירופי/EEA חייבים לפנות לשגרירות שוויץ או לקונסוליה במדינת מולדתם כדי להגיש בקשה לויזה לפני הכניסה למדינה.

עבור קורסים של עד שלושה חודשים - קורסי קיץ, בתי ספר לשפות - ייתכן שתזדקק לאשרת שנגן C לטווח קצר; עבור קורסים ארוכים משלושה חודשים, ייתכן שתזדקק לויזה D לאומית לטווח ארוך.

אתה לא יכול להגיע לשוויץ עם אשרת תייר לשלושה חודשים ולשנות אותה לאישור שהייה לסטודנט לאחר הגעתך לשוויץ. לפיכך, גם אם אתם פטורים מהזדקקות לאשרת כניסה, כגון אזרחים אוסטרליה, קנדה, ניו זילנד, יפן, מלזיה או סינגפור, עדיין תצטרכו להגיש בקשה לאישור שהייה לפני הגעתכם אם אתם מתכננים לשהות יותר מ- 90 יום.

כל הסטודנטים הבינלאומיים, כולל אזרחי האיחוד האירופי/EFTA, יצטרכו להגיש בקשה להיתר שהייה במשרד רישום תושבים בתוך 14 ימים לאחר הגעתם לשוויץ.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות או קונסוליה של שוויץ

יהיה עליך להגיש בקשה לויזה דרך שגרירות שוויץ או הקונסוליה במדינתך.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

לאחר קבלת אישור קבלה על ידי אוניברסיטה או בית ספר פרטי בשוויץ, תצטרך ליצור קשר עם שגרירות שוויץ בארצך לקבלת מידע על פורמליות הכניסה לשוויץ. תצטרך להראות הוכחה שיש לך אמצעים כלכליים נאותים כדי לפרנס את עצמך במהלך הלימודים.

יהיה עליך למלא טופס בקשה ולהגיש תיעוד תומך בצרפתית, גרמנית או אנגלית, כך שייתכן שתצטרך לתרגם את המסמכים שלך.

עבור אשרות שנגן C לטווח קצר, התיעוד כולל:

 • דרכון/תעודת נסיעה בתוקף;
 • הוכחה למשאבים פיננסיים נאותים לכיסוי העלויות שלך בזמן שאתה בשוויץ;
 • ביטוח בריאות/תאונות;
 • אישור קורסים שהוזמנו כולל עמלות ששולמו;

אם אתה מתחת לגיל 18, תעודת לידה ואישור לנסוע אם אתה מגיע לשוויץ לבד, או עותקים של אשרות ההורים אם הם ילוו.

עבור אשרת D לטווח ארוך, המסמכים יכללו:

 • דרכון/תעודת נסיעה בתוקף;
 • הוכחה של משאבים כספיים נאותים לכיסוי העלויות שלך בזמן שאתה בשוויץ, בין אם אתה או נותן חסות, כגון עותקים של דפי בנק או מכתב מהבנק;
 • הוכחה לביטוח בריאות הכולל כיסוי לתאונות;
 • מכתב מוטיבציה המפרט מדוע אתה רוצה לבוא לשוויץ ללמוד וכיצד זה יועיל לקריירה שלך;
 • אישור הרשמה למוסד חינוכי שוויצרי מוכר;
 • אישור על דמי הקורס ששולמו;
 • קורות החיים שלך;
 • העתקים של תעודות חינוך ותעודות קודמות;
 • מכתב חתום המאשר שתעזוב את שוויץ בתום הקורס.

ייתכן שתתבקש גם לגשת למבחן שפה כדי לוודא שתוכל לעקוב אחר שיעורים.

אם ברצונך לבצע לימודים לתארים מתקדמים, תצטרך להגיש הוכחה שהתקבלת לקורס שלאחר תואר ויש לך את הכישורים המתאימים, אמצעים כלכליים מספיקים ואיפשהו לגור.

מתי כדאי להגיש בקשה?

כדאי לקבוע פגישה בשגרירות או בקונסוליה של שוויץ באזור מגוריכם ברגע שתקבלו את מכתב הקבלה ממוסד החינוך השוויצרי. כדאי לקבוע את התור לראיון ויזה כבר 6 חודשים לפני תחילת הלימודים אך לא יאוחר מעשרה שבועות לפני יציאתך.

זמני הטיפול בבקשות אשרת שהייה קצרה הם 10-15 ימים; ושמונה עד עשרה שבועות עבור אשרות שהייה ממושכת.

משך אשרת הסטודנט תלוי באורך הקורס שלך. היתר השהייה ניתן לשנה וניתן לחידושו.

זמן עיבוד

10 Weeks

הזדמנויות עבודה

אתה רשאי לעבוד במשרה חלקית של עד 15 שעות שבועיות במשרה מלאה ובחופשות, אך רק לאחר שהתגוררת בשוויץ במשך שישה חודשים.

אם אתה כבר בעל תואר שני מאוניברסיטה זרה ואתה בשוויץ עובד עבור האוניברסיטה או המכון השוויצרי שלך, אינך צריך לחכות שישה חודשים אלא יכול להתחיל לעבוד מיד. המעסיק שלך יצטרך לקבל עבורך אישור עבודה. תצטרך לשמור על סטטוס הסטודנט במשרה מלאה ולהראות שאתה ממשיך להתקדם בלימודים.

לאחר סיום הלימודים, סטודנטים זרים יכולים להישאר בשוויץ במשך שישה חודשים כדי לחפש עבודה.

שעות לשבוע

15

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.