Keystone logo
רוסיה

לימוד MBA ב רוסיה 2024

למד ב- רוסיה

רוסיה היא מדינה הממוקמת בצפון אירופה ובצפון אסיה. היא המדינה הגדולה ביותר בעולם ויש לו יותר מ שמיני של השטח המיושב על פני כדור הארץ בתחומה. כמו כן, המדינה המאוכלסת ביותר התשיעי בעולם. רוסיה גדלה לתוך כוח כלכלי בעולם המודרני. היום זה הוא הכלכלה השישית בגודלה בשוויון כוח קנייה, מה שאומר שלימודי עסקים ברוסיה הם מבטיחים. זהו גם כוח צבאי חזק. עם יותר מ -160 קבוצות אתניות בתוך גבולותיה, רוסיה היא גם אומה מגוונת מבחינה תרבותית, שבו תרבויות רבות לשלב לתוך קבוצה אחת מאוחדת.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  198
 • נתח של שירותים

  28
 • מנוי לאינטרנט

  6
 • תחבורה מקומית

  23

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  4
 • כרטיס קולנוע

  4
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך רוסיה

לימודי מנהל עסקים ברוסיה יתקיימו באחת מאוניברסיטאות רבות של הארץ . עם מורשת עשירה של הארץ , שפיתח כמה מוסדות להשכלה גבוהה שאינו ידועים ברחבי העולם למצוינות בחינוך. רוב אלה נמצאים בערים מרכזיות של רוסיה . כרוסיה ממשיכה לגדול לתוך כוח כלכלי בעולם המודרני, סטודנטים הלומדים באחד מבתי הספר הללו למקם את עצמם להצלחה בקריירה הכרוכה בעסקים הקשורים לרוסיה. לימוד עסקים ברוסיה נותנת לסטודנטים ההזדמנות ללמוד על התרבות של המדינה ואת ההזדמנויות העסקיות שהיא מספקת. תוכניות MBA ברוסיה לתת לתלמידים את הכישורים דרושים לתפקידי מנהיגות ברוסיה ובמדינות סמוכות. המטרה של תוכניות אלה היא לתת לתלמידים את המיומנויות שהם צריכים כדי לשפר את הקריירה שלהם. תוכניות רבות שנועדו לאפשר עבודה סטודנטים להמשיך לעבוד תוך כדי לימודים לתואר השני שלהם.תלמידים צפויים להצלחה בעסקים ברחבי העולם, עם דגש מיוחד על אותן חברות קשורות או ישירות אינטראקציה עם רוסיה. הכשרת דוקטורט נוספת היא אפשרות עם סיום לימודים גם כן. השנה האקדמית ברוסיה יוצאת מספטמבר או סוף אוגוסט עד סוף חודש יוני. הסמסטר הראשון מסתיים בינואר, והסמסטר השני מתחיל בחודש פברואר לאחר חופשת חורף. עלויות שכר הלימוד ישתנו בהתאם לאוניברסיטה בחרה. בגלל תוכניות אקדמיות ברוסיה לומדות ברוסית, סטודנטים יידרשו לעבור מבחן שפה רוסי לפני שיתקבל לתכנית. אם הם לא רהוטים מספיק, הם שיעורי שפה לנקוט כדי להפוך את ההבדל.

דרישות אשרה

 1. ויזת סטודנט רוסי - תקפה ללימודים בכל מכללה או אוניברסיטה רוסית או לכל קורס קצר מועד.
 2. ויזה הומניטרית רוסית - לאלו הנוסעים לרוסיה כדי לעסוק במחקר פוסט-דוקטורט או להשתתף בסמינרים אקדמיים. תקף עד שנה למטרות כולל כאלו הקשורות למדע או תרבות. (שימו לב: כל מידע נוסף הוא על ויזת סטודנט רוסי.)

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט רוסי; ויזה הומניטרית רוסית

מחיר ומטבע

העמלות הנדרשות עבור ויזת סטודנט רוסי משתנות בהתאם למדינה שהנפיקה את הדרכון לסטודנט, והאם תבחר בשירות סטנדרטי או אקספרס. כדוגמה, עלויות ויזת סטודנט רוסי לאזרח אנגליה מתחילות ב-165 ליש"ט. עם זאת, שימו לב כי דמי הבקשה שלכם לא יוחזרו אם בקשתכם לאשרת סטודנט תידחה או תידחה מכל סיבה שהיא.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אזרחים ממרבית המדינות הזרות יצטרכו ויזה כדי ללמוד ברוסיה. אזרחים ממדינות חבר העמים (CIS) אינם זקוקים לויזה: ארמניה, אזרבייג'ן, בלארוס, קזחסטן, קירגיזסטן, מולדובה, טג'יקיסטן, אוקראינה, אוזבקיסטן וכן האזורים האוטונומיים של אבחזיה ודרום אוסטיה. אם אתה אזרח של ארמניה, בלארוס, קזחסטן, קירגיזסטן או אוקראינה אתה לא צריך ויזה אבל אתה צריך דרכון בתוקף. אם אתה אזרח של אבחזיה, אזרבייג'ן, מולדובה, דרום אוסטיה, טג'יקיסטן או אוזבקיסטן, אתה יכול להגיע לרוסיה ללמוד ללא דרכון או ויזה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות רוסיה או קונסוליה / מרכזי ויזה מורשים

לאזרחי מדינות הזקוקות לויזה לכניסה, יהיה צורך לקבל אשרת סטודנט רוסי לפני הנסיעה לרוסיה. עליך להגיש בקשה דרך השגרירות הרוסית או הקונסוליה במדינתך. ישנם גם מרכזי ויזה מורשים בחלק מהמדינות.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

לפני הגשת הבקשה, עליך להתקבל לקורס באוניברסיטה כדי שתוכל לקבל הזמנה רשמית לבוא לרוסיה ללמוד. ברגע שיש לך הזמנה, היא תקפה לשלושה חודשים. לאחר מכן, כדי להגיש בקשה לוויזת הסטודנט הרוסי שלך, עליך לבקר בשגרירות הרוסית או הקונסוליה במדינתך ולהגיש את כל המסמכים הדרושים. שימו לב: עליכם לרשום את הויזה שלכם תוך שבעה ימים מכניסתכם לרוסיה. במקרה של ויזות סטודנטים, בדרך כלל הצד המזמין (אוניברסיטה או מכללה או בית ספר לשפות או מכון) הוא זה שמארגן את רישום הוויזה של הסטודנטים. לאחר סיום ההרשמה, תסופק לך הוכחה לרישום הויזה שלך, אותה עליך לשמור בזהירות עד שתצא מהמדינה.

על מנת להגיש בקשה לוויזת סטודנט לרוסית, עליך להגיש טופס בקשה לויזה מלא, דרכון לאומי מקורי (ועותק של העמוד הראשון), תמונה סטנדרטית אחת, הוראת כסף, מכתב הזמנה מקורי מהארגון הרוסי המארח שלך, מקורי תעודת בדיקת דם שלילית ל-HIV (איידס) (לא מעל 3 חודשים). הדרכון הלאומי צריך להיות תקף לפחות משנה וחצי.

מתי כדאי להגיש בקשה?

אתה יכול להתחיל את תהליך הבקשה לויזה 45 ימים לפני תאריך ההגעה המתוכנן לרוסיה. זמן העיבוד יכול להיות ארוך, לקחת בין שבועיים לחמישה שבועות. אשרת הסטודנט ניתנת בתחילה ל-90 יום אך ניתן להאריך אותה לשנה ולאחר מכן לחדש אותה למשך כל הלימודים.

זמן עיבוד

5 Weeks

הזדמנויות עבודה

אם יש לך ויזת סטודנט רוסי, תידרש אישור עבודה משירות ההגירה הפדרלי (FMS) אלא אם העבודה הזו מתבצעת במהלך החגים או במוסד או בארגון שבו אתה לומד. תקבל אישור לעבוד רק אם אתה סטודנט במשרה מלאה באוניברסיטה מוסמכת וגיל 18 לפחות. ההיתר יאפשר לך לעבוד רק בתחום או במקצוע הקבועים בהיתר ובעיר או באזור האוניברסיטה שלך. עלות רישיון עבודה לאלו עם אשרת לימודים רוסית היא 3,500 RUB (60 דולר). אם תעזוב את הקורס באוניברסיטה שלך, אישור העבודה יבוטל ולא תוכל עוד לעבוד ברוסיה.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

אם אתה מציג מסמכים כוזבים עבור אשרת הסטודנט שלך או מסתיר או מצג שווא עובדות בבקשתך. ייתכן שתימנעו ממך כניסה לרוסיה בוויזת סטודנט אם אתה נשאי HIV.