Keystone logo
צרפת

לימוד MBA ב צרפת 2024

למד ב- צרפת

בצרפת, מחקר אנשי עסקים בכמה מאוניברסיטאות המובילות של העולם . יש בתי ספר אלה היסטוריה ארוכה בעולם האקדמי ולהעסיק כמה מהמוחות העסקיים המובילים באירופה. תלמידים ימצאו בתי ספר לעסקים ברבים מערים גדולות בצרפת 's. תואר שני במנהל עסקים, MBA או, תואר הוא תואר תכנית מצוינת עבור אלה שמחפשים לקדם את הקריירה העסקית שלהם או לשים את עצמם בעמדה לתפקידי מנהיגות בכירה בתאגידים גדולים. MBA נחשב התואר ברמת כניסה עבור רבים שורה של תפקידי ניהול, ולומד בצרפת ייתן לתלמיד גישה בינלאומית לחינוך עסקי. בוגרים שיש להם תואר שני במנהל עסקים צרפתי ידועים ברחבי העולם להבנה ברורה של עסק שלהם. אנשי מקצוע אלה הם לעתים קרובות גויסו לעבודה בחלק מהתאגידים הגדולים בצרפת ושאר אירופה, וכמו כן, יתקיימו גם כן בהערכה גבוהה בחלקים אחרים של העולם.תואר שני במנהל עסקים יהיה לפתוח את הדלת לפוטנציאל הכנסה גדולה יותר בשוק גלובלי. לומד בצרפת מעמיד תלמיד בעיצומם של כמה ממוחות הגדולים אלה, המאפשרים לתלמיד לקבל תובנות וחוכמה מאנשי חינוך מובילים בעולם עסקים. תכנית ה- MBA בצרפת בדרך כלל לוקחת 1-2 שנים כדי להשלים, עם סמסטרים במשרה מלאה. בתי הספר פועלים עם סמסטרים אביב ובסתיו, לקחת פסק זמן בחודש דצמבר ובחודשי הקיץ. אחד היתרונות העיקריים של לימודים בצרפת היא העלות הנמוכה של חינוך. כמובן שזה עשוי להשתנות מבית ספר אחד למשנהו, ובמיוחד בבתי ספר פרטיים.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  459
 • נתח של שירותים

  57
 • מנוי לאינטרנט

  30
 • תחבורה מקומית

  61

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  10
 • כרטיס קולנוע

  12
 • חצי ליטר בירה מקומית

  6

בערך צרפת

התרפק בין יבשת חצי האי האיברי ואירופה 's, לצרפת יש היסטוריה עשירה וכיהנה כשחקן מרכזי בהיסטוריה ובכלכלה של אירופה. זה בצרפת שהרבה מהאופנה והתרבות המודרניות נולד, ורבים מהשפעות אופנה העליונה של העולם באו מפאריס. צרפת ידועה גם להפקת סופרים ופוליטיקאים רבים, כמו גם חלק מהמנות הטובות ביותר באירופה. תלמידים שנסעו לצרפת יכולים לעשות זאת עבור מגוון רחב של סיבות, אבל הם יהיו מופתעים לטובה באיכות החינוך. האוניברסיטאות והמכללות בצרפת לדרג גם בכל העולם, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לסטודנטים הבינלאומיים מחפשים להרוויח תואר שני במנהל עסקים.

דרישות אשרה

ישנם סוגים שונים של ויזות סטודנטים, תלוי כמה זמן אתם מתכננים ללמוד בצרפת:

 1. Visa de court séjour pour etudes (ויזת סטודנט לשהייה קצרה 'שנגן') - אם הלימודים שלך יימשכו פחות משלושה חודשים, אז עליך להגיש בקשה לוויזת סטודנט שנקראת שנגן. הוא מונפק ללא תשלום ואינו ניתן לחידוש. ייתכן ש-41 מדינות לא יזדקקו לויזה לשהייה של פחות משלושה חודשים.
 2. Etudient concours (ויזה לבחינות קבלה) - בויזה זו ניתן להגיע לצרפת על מנת לגשת למבחן קבלה במכון להשכלה גבוהה. אם תעבור, תוכל להגיש בקשה ישירות למחוז המקומי שלך (רשות מקומית צרפתית/משרד אדמיניסטרטיבי) בצרפת לקבלת היתר שהייה לשנה אחת שניתן לחידוש.
 3. Visa de long séjour temporaire pour etudes (ויזה זמנית לשהייה ארוכה) – ויזה זו מאפשרת ללמוד בצרפת בין שלושה לשישה חודשים ללא צורך באישור שהייה. זה לא מתחדש.
 4. Visa de long séjour etudes (ויזה לשהייה ארוכה) - אם אתה רוצה ללמוד יותר משישה חודשים, אז אתה צריך להגיש בקשה לוויזת סטודנט לטווח ארוך בצרפת. משנת 2013, אשרת לימודים מסוג זה נמשכת כעת למשך הקורס שלך בצרפת. אשרות שהייה ממושכות משמשות כאישורי שהייה ונקראות VLT-TS.
 5. אשרת חוקר שהייה ממושכת - אם יש לך תואר שני ומעלה ואתה רוצה להגיע לצרפת כדי לקחת חלק במחקר או ללמד ברמה האוניברסיטאית, אז המוסד יכול להביא אותך לשהייה ממושכת ויזת חוקר VLS-TS.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת סטודנט

מחיר ומטבע

EUR 50

דמי אשרת הסטודנטים נעים מאוד, בהתאם לסוג הויזה ולמדינה ממנה אתה מגיע. עבור סטודנטים מאזור שנגן, העלויות נעות בין 50 ל-99 יורו. אשרת סטודנט שנגן לטווח קצר היא ללא תשלום.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אם אתה אזרח האיחוד האירופי, או אזרח מה-EEA, שוויץ, נורבגיה, איסלנד או ליכטנשטיין, אינך זקוק לויזה לסטודנט צרפתי.

אם אתה אזרח מכל מקום אחר בעולם, תצטרך לקבל אשרת סטודנט לצרפת. אתה צריך להבטיח מקום בקורס במוסד חינוכי צרפתי לפני הגשת בקשה לויזה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות/קונסוליה צרפתית

מדינות מסוימות דורשות ממך להירשם תחילה ב-CampusFrance, הסוכנות הלאומית הצרפתית להשכלה גבוהה, וסטודנטים בינלאומיים, על מנת להגיש בקשה להתקבל ולקבל אשרת סטודנט באמצעות הליך CEF. אחרת, עליך לקבל את הויזה שלך בשגרירות/קונסוליה הצרפתית במדינתך.

אתר אינטרנט:https://france-visas.gouv.fr/

איך עושים את הבקשה?

על מנת להגיש בקשה לויזה שלך, תזדקק לדברים הבאים:

 1. מכתב קבלה רשמי לתוכנית מוסמכת במוסד צרפתי. זה צריך להיות על נייר עם כותרת רשמית, לציין את הפרטים המלאים שלך, פרטי המוסד הצרפתי, ולציין את תאריכי ההתחלה והסיום של התוכנית האקדמית.
 2. הוכחה שיש לך מספיק כספים (כרגע 615 אירו לחודש), למשל, דף חשבון בנק, מכתב ערב, או הודעה על מענק או מימון ממקור רשמי.
 3. הוכחת כרטיס חזרה הביתה. לעתים קרובות זה בצורת הכרטיס או ההזמנה בפועל המציגים את תאריך היציאה, אך יכול להיות הצהרת כוונות בכתב יד, כולל תאריכי יציאה מיועדים.
 4. הוכחת ביטוח רפואי (כיסוי מינימום 30,000 אירו).
 5. הוכחת לינה. ניתן להציג בצורה של אישור דיור לסטודנטים או תעודת פנסיון ולינה או "אישור דיור" (אם אתה גר עם חברים או קרובי משפחה).
 6. הוכחת בקיאות בצרפתית, אם אתה לומד קורס בשפה הצרפתית.

ישנו תשלום עבור בקשת הוויזה וכן עליך להיות בעל דרכון בתוקף לתקופה של שלושה חודשים לאחר תאריך התפוגה שלך של הצד המבוקש. עליך למלא בקשה שאתה חתום עליה ולהגיש שלושה תמונות עם הבקשה.

מתי כדאי להגיש בקשה?

יכול לקחת עד חודשיים לאישור בקשת ויזה, לכן עליך להגיש את כל המידע הדרוש במהירות האפשרית לפני שאתה מתכנן לעזוב. אשרת סטודנט לשהייה קצרה 'שנגן' נמשכת 90 יום, אשרת שהייה זמנית זמנית לשלושה עד שישה חודשים, וויזה לשהייה ארוכה למשך הקורס שלך: שלוש שנים לרווקים, שנתיים לתואר שני, ארבע שנים לדוקטורט.

זמן עיבוד

2 Months

הזדמנויות עבודה

כסטודנט בינלאומי עם אשרת לימודים בצרפת, אתה יכול לעבוד עד 964 שעות בשנה בודדת (כ-60 אחוז מהעבודה במשרה מלאה למשך שנה) - בזמן שאתה בקורס, וכל עוד יש לך היתר שהייה בתוקף.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בעת השלמת הבקשה שלך לויזה לצרפת, חיוני שתמלא את הבקשה במלואה. אל תשאיר שום דבר ריק מכיוון שזה יכול לעכב מאוד את תהליך הבקשה. כמו כן, עליך לוודא שברשותך כל המסמכים הדרושים ולהגיש אותם עם הבקשה.