Keystone logo
ספרד

לימוד MBA ב ספרד 2024

למד ב- ספרד

מעלות עסקים לתואר שני ספרדית נועדו למי שסיים את לימודיהם לאחרונה עם אימון עסקי או שכבר עובד בעולם העסקים לזמן מה ומחפשים הזדמנויות קידום קריירה. השנה האקדמית מחולקת לשני סמסטרים. הריצות הראשונות מאוקטובר עד פברואר וריצות השניה מפברואר עד יוני. כל אוניברסיטה תשתנה בלוח הזמנים הספציפיים שלה, אבל רוב להיצמד ללוח זמנים בסיסיים זו. ספרד משתמשת במערכת ציבורית באוניברסיטה שמאפשרת לתלמידים בינלאומיים לקבל את אותו שכר הלימוד נמוך של תלמידים ספרדיים. לאימונים ברמת בוגר, העלות תהיה תלויה במספר הנקודות של התכנית. העלות היא בין 960 ו1,800 EUR בהתאם למספר הנקודות, וזה נקבע על ידי הממשלה. תלמידי גישה לטיפול רפואי ללא תשלום בזמן הלימודים בספרד, שבו היא יתרון של בחירת המדינה הזאת ללימודי MBA.אורכו של תכנית ה- MBA בספרד ישתנה בהתאם ללוח זמנים של התלמיד . תלמידים שיכולים ללמוד במשרה מלאה יכול להשלים את התכנית בשנה אחת, אבל אחרים שזקוקים למרחב מלימודיהם לעבודה או ליהנות מהתרבות של ספרד יכול לקחת שנים או יותר כדי להשלים את התואר השני במנהל עסקים שלהם. ללא קשר, ברגע שהתואר הוא מלא, תואר שני במנהל עסקים ספרדי הוא נכס מצוין למי שמחפש לעבוד בעסק בכל רחבי העולם והרבה מאירופה דוברי ספרדית. תואר זה מפותח את הדלת לתפקידי ניהול ברמה עליון ומנהיגות. כמו כן, במידה רבת ערך ליזמים שמחפשים קצה כפי שהם מפתחים את העסק שלהם. עם סיום לימודים, תלמידים לעתים קרובות נחשבים למבצעים והעלאות שכר, ואלה שלא עובדים כרגע ימצאו סיכויי עבודה טובים יותר בגלל ההכשרה נוספת שלהם.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  416
 • נתח של שירותים

  42
 • מנוי לאינטרנט

  33
 • תחבורה מקומית

  34

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  8
 • כרטיס קולנוע

  8
 • חצי ליטר בירה מקומית

  3

בערך ספרד

ספרד, היושבת על הים התיכון בחצי אי האיברי, היא אחד מיעדי תיירות הפופולריים ביותר באירופה של . ההיסטוריה העשירה והתרבות התוססת של ספרד היא החומר של אגדות. עם זאת, זה לא רק מקום לתיירים לבלות זמן בצפייה במלחמות שוורים ורביצה על החוף. ספרד היא גם מובילה בפיתוח של אנרגיה מתחדשת ומציעה תרבות ואורח חיים קוסמופוליטים שהיא מושא לקנאה של הרבה של אירופה. של הארץ מערכת חינוך הוא גם קיבל היטב, ואנשים שמכינים ללימודי עסקים ימצאו הזדמנויות רבות לסטודנטים בינלאומיים בערים הגדולות של ספרד.

דרישות אשרה

לסטודנטים מחוץ לאיחוד האירופי/EEA או לשוויץ המעוניינים לקחת חלק בחילופי סטודנטים, לבצע מחקר או הכשרה או לעבוד כמתמחה ללא שכר או מתנדב בספרד במשך יותר משלושה חודשים.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט (סוג D)

מחיר ומטבע

EUR 160

המחירים עבור ויזת סטודנט לספרד נעים בסביבות 160 אירו. אגרת הבקשה לויזה עשויה להשתנות בכל עת.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אזרחים מהאיחוד האירופי/EEA או משוויץ אינם צריכים ויזת סטודנט ללא קשר למשך שהותם בספרד. סטודנטים באיחוד האירופי/EEA/שוויץ אינם צריכים ויזה כדי לחיות בספרד, אבל יצטרכו להירשם ברשויות המקומיות ולקבל תעודת מגורים.

אזרחים של כל המדינות האחרות דורשים ויזת סטודנט אם הם מתכננים לשהות וללמוד יותר מ-90 יום בספרד. אשרה זו ניתנת לאותם סטודנטים שכבר התקבלו להתקבל על ידי מוסד חינוכי מוכר בספרד.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

קונסוליה או שגרירות ספרד

אתה יכול להגיש בקשה לאשרת לימודים בקונסוליה הספרדית או בשגרירות במדינתך.

אתר אינטרנט:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

איך עושים את הבקשה?

לפני שתוכל להגיש בקשה לוויזת לימודים עליך למצוא קורס או תוכנית עם מוסד מוכר רשמית בספרד. לאחר מכן תצטרכו לקבל אישור רשמי מהארגון המפרט כי התקבלתם לקורס או לתכנית, בצורת תעודה או מכתב קבלה. ברגע שיש לך את זה, אתה יכול ליצור קשר עם שגרירות ספרד או הקונסוליה במדינת הולדתך ולהגיש בקשה לוויזת סטודנט.

בדיוק מה שנדרש עשוי להשתנות מקונסוליה לקונסוליה, אבל באופן כללי, תצטרך להציג את הדרכון שלך, כמו גם את הדברים הבאים:

 • פרטים על הלימוד, ההכשרה או המחקר שתבצע בספרד, כולל שעות הלימוד בשבוע (20 לפחות);
 • הוכחה שיש לך ביטוח רפואי;
 • אישור רפואי המאשר שאין לך מחלות כלשהן שיחייבו אותך בהסגר;
 • הוכחה שיש לך את הכספים לתמוך בך למשך שהותך בספרד (למשל פרטי מלגה, בנק ספרדי המציג מספיק כספים, או מכתב מהורים/אפוטרופוסים הנוטלים אחריות פיננסית מלאה);
 • מידע על היכן תגור;
 • תעודת רישום פלילי שהונפקה בחמש השנים האחרונות על ידי הרשויות הרלוונטיות במדינתך.

אם אתה שוהה בספרד יותר משישה חודשים כדי ללמוד, עליך להגיש בקשה להיתר שהייה לסטודנט בתוך 30 יום מרגע הכניסה לספרד. אתה מגיש בקשה לכך במשרד הזרים המקומי שלך (Oficina de Extranjeros) או בתחנת משטרה. הכרטיס תקף לשנה וניתן לחדשו מדי שנה למשך חמש שנים כל עוד אתה ממשיך בלימודים.

מתי כדאי להגיש בקשה?

תצטרך להגיש בקשה לויזה שלך בין חודשיים לשלושה חודשים לפני שאתה מתכוון לנסוע לספרד כדי לאפשר זמן לטפל בבקשתך.

ככלל, אשרת סטודנט בספרד ניתנת לכל משך הלימודים. אתה יכול לחדש את ויזת הסטודנט שלך כדי להאריך את הלימודים או להתחיל קורס חדש בספרד. אל תנסה להגיש את בקשתך לוויזת סטודנט יותר מארבעה חודשים מראש או פחות מ-7 שבועות לפני מועד היציאה, אחרת הבקשה לא תתקבל.

אם הלימודים שלך בספרד נמשכים יותר משישה חודשים, עליך להגיש בקשה לרישיון שהייה לסטודנט שנמשך שנה. יש לחדש את היתר השהייה לסטודנט מדי שנה.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

אישור השהייה הספרדי מזכה אותך לעבוד במשרה חלקית או במשרה זמנית, כל עוד אינך משתמש בכסף שאתה מרוויח כדי לפרנס את עצמך בזמן שאתה בספרד. מותר לך לעבוד עד 20 שעות שבועיות בזמן הלימודים, כל עוד זה לא מפריע לך בלימודים. החברה שמעסיקה אותך תצטרך לקבל עבורך אישור עבודה ממשרד החוץ. חוזה העבודה שלך לא יכול לחרוג מהמשך של אשרת הלימודים.

אם תעבור התמחות במסגרת הקורס שלך שעבורו ניתן אישור השהייה שלך, אינך צריך אישור עבודה.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

להלן כמה מהסיבות מדוע ויזת סטודנט לספרד עשויה להידחות:

 • פעולות פליליות בעבר או בהווה
 • אין הסבר מספק למטרת השהות המתוכננת ולנסיבותיה
 • אין מספיק אמצעי קיום
 • ביטוח נסיעות פסול
 • חסר הצגת הוכחת אירוח
 • מצב לא נוח של אשרת שנגן - אי כיבוד מוקדם של מגבלות ויזת שנגן (כלומר שהייה ממושכת באזור שנגן, אי עמידה במסלול הנסיעה המוצג – על ידי דילוג על שהייה בעיקר במדינת היעד הראשית באזור שנגן וכדומה).