Keystone logo
סינגפור

לימוד MBA ב סינגפור 2024

למד ב- סינגפור

להרוויח תואר עסקים בסינגפור שבחה בשנת 2010 כבעל מערכת חינוך המוביל בעולם ומומלץ לשבח ע"י שר חינוך בריטי, סינגפור מבלה כמעט 20 אחוזים מהתקציב הלאומי השנתי שלה על חינוך יסודי ותיכוני וגבוה. סטודנטים יכולים לקבל תואר עסקים בכל אחד מכמה אוניברסיטאות הלאומיות בסינגפור מציעים לתואר ראשון, 's הורים ולתואר שלישי. אוניברסיטאות ציבוריות, פרטיות וזרות קיימות, כמו גם, עם בית הספר לעסקים בשיקגו וTechnische Universitat Munchen מתן מעלות עסקיות לסינגפור ולסטודנטים בינלאומיים. מעלות עסקיות של ארבע שנים מיוחדות כוללות תואר ראשון במנהל, מנהל עסקים, Enrepreneurship ועסקים בינלאומיים. מעלות עסקיות דוקטורט לאפשר לתלמידים לקבל תפקידים באוניברסיטאות כמדריכים או כמנהיגי מחקר.סינגפור היא גם מפורסמת דבקותה ב " שלטון המוכשר", אידיאולוגיה בסיסית למערכת החינוך שלהם שמזהה את התלמידים הטובים ביותר ומכינה אותם לתפקידי מנהיגות. תלמידים הציגו שיאי ביצועים אקדמיים מצוינים בדרך כלל מוענקים קבלה לתואר מיוחד שלוותר או לצמצם את שכר הלימוד. עלות שכר הלימוד של תואר עסק של ארבע שנים בסינגפור היא סביב עשויה להשתנות מבית ספר אחד למשנהו, אבל אוניברסיטאות רבות מציעות שיעורי לימוד מופחתים מסובסדים על ידי הממשלה באמצעות תכנית הנקראת תכנית גרנט שכר הלימוד ומלגות רבות. למה לקבל תואר עסקים בסינגפור? בגלל מערכת החינוך מעולה שלה, הזדמנויות שכר לימוד מסובסדות וכלכלה המתפתחת במהירות, סינגפור מציעים הזדמנויות אקדמיות ותעסוקה יוצאות דופן לבעלי תואר עסקי הבאות סיום לימודים.בנוסף, סינגפור מדורגת בעקביות גבוהה במדדים של איכות חיים, עם ענפי תיירות, ביוטכנולוגיה וייצור התמיכה מעל הממוצע שלה הכנסה לנפש. עם הכלכלה הפתוחה שלה ונוכחות חזקה במגזרי תעשייה ושירותים, סינגפור מציגה הזדמנויות תעסוקה מגוונות לסטודנטים עם תארים עסקיים המחפשים משרות המציעות הרבה מקום לקידום. מגמות עסקיות יכולות גם למצוא עמדות בתחומים מגוונות כמו ממשל בריאות, לוגיסטיקה, פרסום ותוכניות שירות חברתיים.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  1867
 • נתח של שירותים

  51
 • מנוי לאינטרנט

  31
 • תחבורה מקומית

  88

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  7
 • כרטיס קולנוע

  10
 • חצי ליטר בירה מקומית

  7

בערך סינגפור

הרפובליקה של סינגפור היא באופן רשמי אי-מדינה הממוקמת בדרום מזרח אסיה פחות מ -100 קילומטרים מצפון לקו המשווה. בהיקף של אי אחד גדול (המכונה Pulua Ujong במלזיה) ומעל 60 איים קטנים יותר, סינגפור היא מרכז גדול בעולם מסחרי שטוען הגבוהה ביותר השלישית ההכנסה לנפש בין כל מדינות העולם. כמעט 75 אחוזים מהאוכלוסייה סינגפור 's שלו סינית, עם אינדיאנים, אסייתיים ומלזים כוללים האחרים 25 אחוזים. בשל עלייה מהירה סינגפור 's לשגשוג כלכלי, שהוא כעת זוהה כ ארץ "הכח אמצע" מציג השפעה משמעותית בעניינים הגלובליים.

דרישות אשרה

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

כרטיס סטודנט

מחיר ומטבע

SGD 90

דמי טיפול בסך 30 דולר סינגפורי נדרשים עבור כל בקשה המוגשת לרשות ההגירה והמחסומים של סינגפור (ICA). האגרה אינה ניתנת להחזר ללא קשר לתוצאות הבקשה או אם הבקשה בוטלה לאחר הגשתה.

תשלום של 60 דולר סינגפורי ישולם כאשר המבקש המצליח ישלים את הפורמליות בהנפקת כרטיס הסטודנט ב-ICA.

העמלות תלויות במדינה ועשויות להשתנות.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הסטודנטים הבינלאומיים חייבים להיות בעלי כרטיס Student Pass כדי להמשיך ללימודים גבוהים בסינגפור. כדי לקבל את כרטיס הסטודנט שלך בסינגפור, תחילה עליך להציע לך קבלה לתוכנית במשרה מלאה במכון ללמידה גבוהה (IHL) בסינגפור.

אתה זכאי לכרטיס סטודנט רק אם התקבלת לתכנית במשרה מלאה. אם תרצה לקחת קורסים במשרה חלקית או שיעורי ערב, לא תהיה זכאי ל- Student Pass.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מערכת יישום ורישום מקוון של Student's Pass (SOLAR).

כדי להגיש בקשה לכרטיס Student Pass, עליך להגיש את בקשתך במערכת הרישום הרשמית -- Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR) מערכת.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

לפני הגשת בקשה ל- Student Pass דרך SOLAR, על המכון בו הוצעה לך להתקבל לרשום אותך באמצעות מערכת הרישום. לאחר שהמכון רשם אותך ל-SOLAR, עליך להגיש eForm 16. עליך להצטייד בפרטים הבאים לפני הכניסה לחשבון SOLAR שלך:

 • הודעת רישום מ-SOLAR עם שם המשתמש והסיסמה שלך לכניסה שסופקו על ידי IHL
 • מסמכי נסיעה ופרטי דרכון, לרבות מספר דרכון ותוקפו
 • כתובת האימייל האישית שלך
 • תמונה צבעונית אחת לאחרונה בגודל דרכון

לאחר הגשת הטופס האלקטרוני 16, עליך לקחת עותק תדפיס של הטופס להגשה ליחידה ל- Student Pass - רשות ההגירה והמחסומים (ICA). זהו אחד הפורמליים החשובים שיש להשלים לצורך הנפקת כרטיס הסטודנט של סינגפור.

עליך להבטיח למחלקת ההגירה שתישאר בסינגפור עם כרטיס סטודנט תקף בכל עת.

מסמכים הנדרשים עבור ויזת סטודנט לסינגפור:

 • הדרכון התקף שלך. עליך להגיש עותק של דפים מסוימים של הדרכון
 • עליך לשאת את כרטיס היציאה/הגעה שניתן בכניסה לסינגפור. אם התגוררת בסינגפור בכרטיסים ארוכי טווח אחרים, עליך להביא איתך גם את הכרטיס הזה;
 • תצלום צבעוני אחד עדכני בגודל דרכון (צולם על רקע לבן);
 • התדפיס של eForm 16 שהוגש באמצעות SOLAR (חתום כדין על ידי המבקש);
 • אם המסמכים שלך הם בשפת האם, עליך לקבל תרגום רשמי לאנגלית של המסמכים.
 • העתק של מכתב האישור העקרוני; ו
 • דוח רפואי במתכונת שנקבעה (זמין באתר ICA).

בעת הגשת הבקשה, ודא שדוחות המעבדה אינם יותר משלושה חודשים מתאריך ההנפקה. במקרה שלא תעמוד בדרישה הרפואית, לא יינתן לך כרטיס Student Pass.

מתי כדאי להגיש בקשה?

בדרך כלל, עיבוד ויזת הסטודנט לסינגפור נמשך כארבעה שבועות. עם זאת, בקשות מסוימות עשויות להימשך זמן רב יותר אם מחלקת ההגירה דורשת ממך מסמכים או מידע נוספים. במצבים כאלה, תקבל הודעה דרך מערכת SOLAR.

עליך להגיש בקשות חדשות ל- Student Pass לפחות חודש לפני תחילת הקורס ולא ליותר מחודשיים.

זמן הטיפול הוא בדרך כלל בין חודשיים לארבעה חודשים במקרים בהם נדרש ראיונות.

זמן עיבוד

4 Weeks

הזדמנויות עבודה

סטודנטים זרים שאינם עובדים יותר מ-16 שעות שבועיות במהלך לימודיהם פטורים להגיש בקשה להיתר עבודה. עם זאת, מומלץ לבדוק את אפשרויות העבודה המוענקות על ידי המוסד שלך.

סטודנטים בינלאומיים אינם צריכים להגיש בקשה לאישור עבודה אם הם רוצים לעבוד בסינגפור במהלך החופשות שלהם.

אישור לעבוד עשוי להיות תלוי גם במוסד שבו אתה לומד.

תוכל למצוא רשימה של מוסדות מאושרים כאן: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עלולה להידחות אם אינך עובר קורס במשרה מלאה במוסד חינוכי מוכר, אם אין לך אישורים לימודיים נאותים, אם הטפסים שלך לא ממולאים כראוי או אם המסמכים התומכים אינם נכונים.