Keystone logo
הרפובליקה העממית של סין

לימוד MBA ב הרפובליקה העממית של סין 2024

למד ב- הרפובליקה העממית של סין

בסין יש מספר בתי ספר לעסקים-מובנים היטב ומעוצב. למי שמחפשים הזדמנות להשתתף בכל אלה, חשוב להביא בחשבון שבית הספר להשתתף. רב מבתי הספר הסיני הטובים ביותר עבור עסק ממוקמים בבייג'ינג, למרות אפשרויות אחרות קיימות בכל רחבי הארץ. חלק מבתי הספר לעסקים הגדולים ביותר באזור כולל "בית הספר של Guanghau של ניהול, בית ספר למוסמכי קונג Cheung של עסקים, ובית ספר MBA הבינלאומי של בייג'ין. בבתי הספר עסקיים בסין רוב התלמידים להירשם הרווק 'פקין האוניברסיטה תואר של התחלה ולאחר מכן לעבור ללימודי תואר שני כדי להרוויח MBA. אפשרויות כוללות זמן של שנתיים מלאים, תואר בינלאומי, תואר כפול (אופציה נפוצה באזור תחרותי זה) ולמנהלים, המיועד לחינוך עמדת הנהגה. חינוך יכול לקחת בין שתיים לשש שנים כדי להשלים. עם זאת, חלק אחד תוכניות לשנה זמינות גם כן.רוב התוכניות לספק מגוון רחב של אפשרויות. מעלות MBA בסין לעתים קרובות מציעות התמקדות בתחומים כגון שיווק, לימודי עסקים בינלאומיים, וכלכלה, אם כי ניהול, משאבי אנוש והנדסה גם נושאים למחקר. העלויות של תוכניות אלה שונים באופן משמעותי מבית ספר אחד למשנהו, אך הוא נוטה להיות יקר יותר עבור סטודנטים בינלאומיים. מה הן אפשרויות לסטודנטים בינלאומיים? סטודנטים בינלאומיים לעתים קרובות מתקבלים בברכה בבתי ספר לעסקים בסין. תחרות על עמדות אלה יכול להיות קשה מאוד להשגה. זה חשוב לתלמידים לפנות לבית הספר לעסקים הם בוחרים באופן ישיר. אם תתקבל, אז זה הכרחי כדי להגיש בקשה לויזת סטודנט ללמוד בבית הספר. תהליך זה יכול לקחת שלושה חודשים או יותר במקרים מסוימים. יש צורך להגיש בקשה לבית הספר בהקדם האפשרי, בדרך כלל ארבעה חודשים או יותר לפני השתתפות בכל ההזדמנות אפשרית.ההזדמנויות לתלמידים שלהירשם ולהשלים תואר שני בסין נעות נרחבת. סין צומחת ופורחת במונחים של כלכלתה ויש משרות פנויות, כוללים אלה עם חברות גדולות עם הזדמנויות בינלאומיות.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  325
 • נתח של שירותים

  17
 • מנוי לאינטרנט

  11
 • תחבורה מקומית

  26

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  5
 • כרטיס קולנוע

  6
 • חצי ליטר בירה מקומית

  0.9

בערך הרפובליקה העממית של סין

סין מציעה שפע של הזדמנויות לסטודנטים בינלאומיים. המדינה, שהוא ביתם של יותר מ -1.3 מליארד בני אדם, היא אחד מהגופים הכלכליים החשובים ביותר. סין גם יש היסטוריה ייחודית ותרבות מגוונת. לא משנה איפה אתה נוסע לבתוך המדינה, אתה תמצא הזדמנויות ללמוד על אזור 'ההיסטוריה של. למרות שהמדינה היא אחד הגדול ביותר הן בגודל ובאוכלוסייה, יש הזדמנויות כאן לסטודנטים בינלאומיים המעוניינים במתן משהו ייחודי לקהילה.

דרישות אשרה

 • ויזה X1 - מונפקת למי שיוצא לסין כדי ללמוד יותר מ-6 חודשים.
 • ויזה X2 - מונפקת למי שיוצא לסין ללימודים לתקופה של פחות מ-6 חודשים.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט (ויזה X1; ויזה X2)

מחיר ומטבע

אגרת הבקשה לאשרת סטודנט משתנה בהתאם ללאום שלך, מספר הכניסות הנדרש, המדינה בה אתה מגיש בקשה והאם אתה רוצה שירות אקספרס. העמלות יכולות להיות בסביבות $30 עד $150.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל סטודנט זר שמתכוון ללמוד בסין יצטרך לקבל ויזת סטודנט לסין (וויזת X). אשרה זו ניתנת לאותם סטודנטים שכבר התקבלו להתקבל על ידי מוסד חינוכי מוכר בסין.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות או קונסוליה סינית או בנציגות הדיפלומטית הסינית

אתה יכול להגיש את טופס הבקשה לויזה בשגרירות או בקונסוליה הסינית או בנציגות הדיפלומטית הסינית במדינתך. במקרה שלא תוכל להגיע אישית להגשה, תוכל לשלוח אותה דרך סוכנות נסיעות או סוכנות ויזה להגשה בשמך. זכור כי בקשות הנשלחות בדואר אינן מתקבלות על ידי רוב השגרירויות או הקונסוליות של סין.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

ניתן להוריד את טופס הויזה כאן: http://www.china-embassy.org/eng/visas/fd. מלאו את טופס הבקשה לויזה בקפידה ובדייקנות במחשב שלכם. קחו תדפיס של טופס הבקשה שמולא וחתמו עליו. זכור שהדפסה של טופס הבקשה היא חיונית שכן טפסים בכתב יד אינם קבילים. שימו לב שאסור לשנות או לתקן בטופס המודפס.

יש להגיש את התיעוד הבא בשגרירות או בקונסוליה הסינית:

 1. דרכון מקורי עם לפחות שישה חודשי תוקף שנותרו ודפי ויזה ריקים, וצילום של דף הנתונים של הדרכון ודף התמונות אם הוא נפרד.
 2. טופס בקשה לויזה אחד מלא עם תמונת פספורט צבעונית שצולמה לאחרונה (ראש חשוף, פנים מלאות) על רקע בהיר.
 3. הוכחה של מעמד שהייה או מגורים חוקיים (חל על מי שלא מבקש את הויזה במדינת אזרחותם)
 4. מקור וצילום של מכתב הקבלה שהונפק על ידי בית ספר או גורמים אחרים בסין.
 5. מקור וצילום של "בקשת ויזה ללימודים בסין" (טופס JW201 או טופס JW202).

לאחר ההגעה: מחזיקי אשרת X1 חייבים להירשם בלשכה המקומית לביטחון ציבורי (PSB) תוך 30 יום מהגעה לסין ולהגיש בקשה לאישור שהייה זמני בסין מה-PSB המקומי. מחזיקי X2 ישהו בסין בתקופת הזמן המצוינת באשרה, ואין צורך להגיש בקשה לאישור השהייה הזמני.

מתי כדאי להגיש בקשה?

הגש בקשה לוויזת סטודנט לפחות כמה שבועות לפני תאריך הנסיעה המתוכנן שלך כדי לאפשר מספיק זמן להליך הבקשה להסתיים בזמן כדי שתוכל להצטרף לקורס שלך. זמן הטיפול הרגיל הוא 4 ימי עבודה. אם תרצו לאסוף את הויזה שלכם מוקדם יותר, שירות אקספרס ושירות מהירות זמינים תמורת תשלום נוסף.

אשרת X1 מונפקת בדרך כלל לכניסות מרובות בתוקף של עד 5 שנים. אשרת X2 ניתנת בדרך כלל לכניסה אחת בתוקף עד 6 חודשים.

זמן עיבוד

4 Days

הזדמנויות עבודה

סטודנטים זרים מורשים לעבוד במשרה חלקית בסין. על האוניברסיטה להוציא מכתב הסכמה; היחידה/החברה המגייסת צריכה להנפיק אישור; לאחר מכן, תחנת המשטרה תסמן על האשרה שלך "עבודה חלקית; לימודים חלקית".

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

הנה כמה דברים חשובים שלא כדאי לעשות בעת הגשת בקשה לוויזת סטודנט לסין:

 • אל תנסה להגיש את טופס הבקשה לוויזת סטודנט שלך על ידי שליחתו בדואר מכיוון שהוא לא יתקבל.
 • אל תציג מסמכים כוזבים עבור ויזת הסטודנט שלך.
 • אין להסתיר או להציג עובדות כוזבות בבקשת הויזה שלך.