Keystone logo
מקסיקו

לימוד MBA ב מקסיקו 2024

למד ב- מקסיקו

כמקסיקו ממשיכה לגדול ככוח כלכלי, התיקו של אוניברסיטאות הרבות גם לגדול. אחד היתרונות של לימודי עסקים במקסיקו הוא שכר הלימוד הנמוך והאיכות הגבוהה של חינוך. יתרון נוסף של לקיחת MBA במקסיקו הוא ההזדמנות ללמוד בספרדית. ספרדית גדלה כאחת השפות המובילות בעולם, ובמיוחד בחצי הכדור המערביים. סטודנטים שיכולים לדבר ספרדית השוטפת יהיו מאוד מבוקשים כמגמה זו תימשך. תוכניות MBA במקסיקו יתקיימו באחת האוניברסיטאות, אשר ממוקמות בערים מרכזיות מקסיקו 's. אפשרויות לימוד משרה מלאות והחלקיות זמינות, כך שתלמידים שכבר נמצאים בתחום מקצועי יכולים להמשיך לעבוד בזמן לימודי שדה ש. מגוון של תכנית עסקית מתמקד, כוללים שיווק, עסקים בינלאומיים, מימון וניהול פרויקט, זמינים גם לאלה רודפים אימון עסקי ברמת התואר השני במקסיקו.אוניברסיטאות מקסיקניות לחלק שנות בית הספר שלהם לסמסטרים או הטרימסטר. בית הספר מתחיל בסוף החודש יולי, וכמעט בכל אוניברסיטה מקבלת שלושה שבועות את בחג המולד. התאריכים בפועל של סמסטרים או הטרימסטר יהיו תלויים באוניברסיטה נבחרה. עם סיום לימודים עם תואר במנהל עסקים מאוניברסיטה מקסיקנית יוקרתית, תלמידים יהיו מוכנים לנקוט עמדות ברמה העליונה במנהל עסקים. אלה הם המנהלים ומפקחים של t הדור הבא הוא, וחלקם עשוי אפילו למצוא את עצמם בעמדות מתחרות על בעלים או מנכ"ל של חברה. למי ששולט בספרדית, ההזדמנויות ללימוד עסקים במקסיקו הן די מעולות.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  316
 • נתח של שירותים

  19
 • מנוי לאינטרנט

  27
 • תחבורה מקומית

  19

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  7
 • כרטיס קולנוע

  4
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך מקסיקו

גובל בארה"ב בדרום בטקסס, מקסיקו היא המדינה השנייה המאוכלסת ביותר באמריקה הלטינית ובמדינה המאוכלסת ביותר שמדברת ספרדית. יש לה אחד של כלכלה גדולה בעולם והנו יצרני חזק של כסף ונפט. נחשב על ידי רבים כמדינה מתועשת חדש וכוח מתעוררים, יש מקסיקו הרבה מה להציע לעולם המודרני. בנוסף לחוסנה הכלכלי, מקסיקו ידועה בהיסטוריה העשירה שלה. יש לו 32 אתרי המורשת עולמיים של אונסק"ו והוא המדינה המתוירת ביותר העשירי בעולם. היום, אנשים נוהרים למקסיקו כדי לחקור חורבות עתיקות ולבזבז זמן על קו החוף היפה של מדינה באמריקה לטינית זה. האוכל חריף, טעים של המדינה הוא תיקו נוסף למבקרים בינלאומיים.

דרישות אשרה

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט לתושב זמני (Residente Temporal Estudiante)

מחיר ומטבע

USD 30

עלות הנפקת ויזת סטודנט משתנה בהתאם ללאום. זה יכול להיות בכל מקום בין 17 דולר ל-30 דולר.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אם אתה אזרח או תושב קבע של אזור שנגן, בריטניה, ארה"ב, קנדה או יפן, או אם יש לך ויזה תקפה לאחת מאותן מדינות, אינך דורש ויזה למקסיקו אם מטרת הביקור שלך היא לומד, ואם משך שהייתך אינו עולה על 180 יום.

סטודנטים ממדינות אחרות, או שיבקרו לתקופה של יותר מ-180 ימים חייבים להגיש בקשה לוויזת סטודנט למקסיקו.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

משרד קונסולרי

עליך להגיש בקשה אישית לקבלת אשרת תושב זמני לסטודנט במשרד הקונסולרי הקרוב למקום מגוריך.

אתר אינטרנט:https://directorio.sre.gob.mx/index.php/consulados-de-mexico-en-el-exterior

איך עושים את הבקשה?

המועמדים נדרשים להגיש בקשה לויזה באופן אישי באמצעות פגישת ראיון שנקבעה מראש.

 1. דרכון בתוקף עם לפחות 6 חודשים לאחר ההחזרה.
 2. מכתב קבלה מקורי מבית הספר/מוסד במקסיקו.
 3. מכתב או תעודה מקוריים המציינים את הוצאות הסטודנט, כולל המלגה המלאה ובמקרה שישהו אצל משפחה מארחת אל תשכחו לצרף את תעודת הזהות של בן המשפחה המוביל. במקרה שהמלגה או ההוצאות אינן כלולות, חובה להציג את דפי החשבון של 3 החודשים האחרונים.
 4. במקרה של קטינים - תעודת לידה של סטודנט אפוסטיל כדין.
 5. סטודנטים בינלאומיים נדרשים להציג הוכחה לביטוח רפואי/תאונות דרכים עם כיסוי בינלאומי.
 6. נדרשת גם הצהרה רפואית המעידה על בריאות תקינה ומציינת שהמועמד נקי מכל המחלות.
 7. עמלת עיבוד ויזה.
 8. טופס בקשה מלא.
 9. תצלום אחד בצבע, גודל דרכון עם הפנים חשופות.

לאחר שהמועמדים נכנסו לשטח מקסיקו, עליהם, בתוך 30 הימים הקלנדריים הראשונים, להגיש בקשה למכון ההגירה הלאומי לקבלת כרטיס המגורים המאשר את שהותם החוקית במדינה ומאפשר להם להישאר במקסיקו.

מתי כדאי להגיש בקשה?

אשרת סטודנט למקסיקו יכולה להיות מונפקת תוך יומיים בממוצע ויכולה להימשך עד 3 שבועות, תלוי ללאום המבקש. כדאי להגיש בקשה זמן רב מראש.

תוקף ויזת הסטודנט הוא לשנה.

זמן עיבוד

2 Days

הזדמנויות עבודה

סטודנטים אינם יכולים לעבוד או לעסוק בפעילות משתלמת כלשהם בזמן שהם נמצאים בוויזת סטודנט במקסיקו.

כאשר הסטודנט הוזמן על ידי חברה/מוסד מקסיקניים לבצע פעילויות רווחיות, על החברה/מוסד המקסיקני לבקש אישור עבודה במכון הלאומי להגירה במקסיקו (www.inm.gob.mx).

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

רשויות ההגירה עשויות להחליט לסרב לבקשה להיכנס למדינה אם המבקש נתון להליך פלילי או הורשע בפשע חמור.