Keystone logo
הולנד

לימוד MBA ב הולנד 2024

למד ב- הולנד

בתי ספר להשכלה גבוהים בסטודנטי הולנד יכול ללמוד עסקים בberoepsonderwijs Middelbaar (MBO), שהם בתי ספר מקצועיים המציעים (אימון עוזר) אחד, שני (חינוך מקצועי בסיסי), שלוש (תוכניות עצמאיות) וארבע תוכניות לשנה (ניהול ביניים). הולנד גם יישם אוניברסיטאות מדע ואוניברסיטאות מחקר מציעות מעלות s ' אדון של,' ודוקטורט הראשון. הוראה טופל כדי להתאים את תהליך בולוניה ומערכת אשראי ECTS. על פי מדיניות הולנדית חינוכית, 60 זיכויים שווים שנה של מחקר (במשרה מלאה) אחד ואשראי אחד שווה 28 שעות של קורסים. אוניברסיטאות מחקר הן המוסדות להשכלה גבוהים היחידים שבו תלמידים יכולים להרוויח דוקטורט, התואר הגבוה ביותר שאתה יכול להרוויח בהולנד. למה להרוויח תואר עסקים בהולנד?באופן עקבי מדורג כבעל אחד 10 מערכות חינוך הטובות בעולם, הולנד יש גם מערכת חינוך מורכבת מוסדרת על ידי משרד חינוך ההולנדי, תרבות והמדע. תלמידים יקבלו חינוך מעולה והשלמת תואר מכובד הבאה של תואר עסק אבל יזדקקו לסיוע בניווט הרמות של תוכניות ואילו תוכניות מקצועיות השונות לקחת על מנת להתקבל לאוניברסיטה. כמה זה עולה כדי להשתתף ב בית הספר מקצועי או אוניברסיטה? שכר הלימוד עשוי להשתנות מבית ספר אחד למשנהו, גם בהתאם למטרות קורס ושדה תואר. איזה סוג של מעלות ביקור זמינות בהולנד? תלמידים רבים בוחרים להמשיך של ריבונו של עסקים בינלאומיים ב הולנד בגלל הצמיחה המהירה בתעשיית העסקים הבינלאומית.מנהל עסקים, ניהול עסקים ופיננסים עסקי דרגות פופולריות אחרות הזמינים בהולנד.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  611
 • נתח של שירותים

  70
 • מנוי לאינטרנט

  40
 • תחבורה מקומית

  79

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  10
 • כרטיס קולנוע

  12
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך הולנד

ידוע באופן רשמי ממלכת הולנד, Nederland (הולנדי) ממוקם במערב אירופה והיא כוללת שלושה איים הקאריביים במחוז הבחירה שלו. גובלת בגרמניה, בבלגיה ובים הצפוני, הולנד גם מניות גבולות ימיים עם גרמניה, בלגיה ובריטניה אמסטרדם היא עיר הבירה של הולנד, עם רוטרדם והאג מייצגים הערים ראשיות האחרות שלה. מכובד בשביל להיות חבר המייסד של נאט"ו, האיחוד האירופי, G-10 ואת ארגון הסחר העולמי, הולנד הוא גם ביתם של חמישה בתי הדין בינלאומיים שהוקמו בימים אלו בהאג. למרות הולנדי היא השפה הרשמית בהולנד, כמעט 90 אחוזים מאזרחיה לדבר אנגלית, 70 אחוזים לדבר גרמנים ו-30 אחוזים לדבר צרפתית.

דרישות אשרה

MVV (אישור מגורים זמני) – אשרת כניסה.

VVR (אישור שהייה) - אם אתם מתכננים לשהות בהולנד יותר משלושה חודשים, בנוסף לאשרת הכניסה שלכם, תצטרכו להגיש בקשה גם לאישור שהייה (VVR) – תעודת זהות העומדת כאשרת לימודים.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

MVV (אישור מגורים זמני); VVR (אישור שהייה)

מחיר ומטבע

EUR 311

כעת עולה עמלה שאינה ניתנת להחזר בסך 311 אירו לעיבוד בקשה ל-MVV ואישור שהייה לצורך לימודים בהולנד. העמלות נבדקות פעמיים בשנה, והן כפופות לשינוי באמצע השנה.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אם אתה אזרח של מדינה חברה באיחוד האירופי או ה-EEA או שווייץ, אינך זקוק לויזה סטודנט או אישור שהייה כדי לשהות בהולנד.

אזרחים שאינם מדינות האיחוד האירופי, ה-EEA או שווייץ זקוקים לאישור שהייה בהולנד יותר מ-90 יום - לתקופה קצרה יותר, נדרשת אשרת תייר בלבד. יש שני מסמכים שאתה צריך. ברוב המקרים, תזדקק לאישור שהייה זמני (machtiging tot voorlopig verblijf, MVV) כדי לנסוע להולנד. בנוסף, תזדקק לאישור שהייה (VVR) על מנת לשהות בארץ.

אזרחים של כמה מדינות או אנשים בנסיבות מסוימות פטורים מהצורך להגיש בקשה ל-VVR. תוכל לקרוא עוד על כך כאן: https://www.expatica.com/nl/visas-and-permits/Getting-a-Dutch-visa-or-temporary-residence-permit_108412.html

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מוסד חינוך

מוסד החינוך חייב להגיש בקשה בשמך ולכן עליך לפנות אליו לקבלת פרטים על ההליך. אם לא, בקש עזרה על ידי פנייה למשרד הבינלאומי (או אם אתה חוקר, מחלקת משאבי אנוש) של המוסד המארח שלך.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

הליך הבקשה לויזה יוזמת האוניברסיטה ברגע שהסטודנט מתקבל רשמית לתכנית הלימודים.

המסמכים הנדרשים לבקשת הויזה מפורטים במכתב ששלחה האוניברסיטה לסטודנטים פוטנציאליים. בדרך כלל, יש צורך במסמכים הבאים:

 • עותק של העמוד הראשון (דף הזהות) של דרכון בתוקף;
 • הוכחה שאתה יכול לפרנס את עצמך כלכלית;
 • תמונות נוספות בגודל דרכון (גודל: 35 מ"מ x 45 מ"מ, ראה דרישות IND ב-pdf);
 • הוכחת שכר לימוד ותשלומי בקשה לויזה;
 • הוכחת אירוח מסודרת למשך שנה אקדמית אחת לפחות (10 חודשים);
 • לסטודנטים סינים, ייתכן שיהיה צורך בתעודת NESO.

ניתן להוכיח הוכחה תקפה לעצמאותו הפיננסית של המועמד באופן הבא:

 • מכתב מהמוסד ההולנדי המארח שמזכיר את דמי ההתמחות או מלגת החניכים שלך.
 • מכתב קבלה מהאוניברסיטה ההולנדית המספק פרטים על מענק הסטודנטים, הפטור משכר הלימוד או המלגה שלך.
 • תדפיס חשבון הבנק שלך בבנק בינלאומי, המציין מספיק כספים כדי לשלם עבור ההוצאות המוצעות שלך בהולנד.

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמן הטיפול בבקשת אשרת סטודנט שלך להולנד הוא בדרך כלל חודש, אם כי לפעמים זה יכול לקחת עד 3 חודשים.

רישיון השהייה ניתן למשך תכנית הלימודים של סטודנט בתוספת 3 חודשים, עד 5 שנים לכל היותר. במידה והתלמיד מעוניין להשלים מכינה, משך ההכנה יתווסף למשך האשרה. אם משך ההשכלה ייקח יותר מ-5 שנים, ניתן להאריך את היתר השהייה בשנה נוספת.

קיים תנאי נוסף לתוקף של VVR. זה נשאר בתוקף בתנאי שהתלמיד משיג 50% מהקרדיט לאורך כל הקורס.

בוגרי השכלה גבוהה או לימודים אוניברסיטאיים (תואר ראשון, שני או דוקטורט) יכולים להגיש בקשה לשנת התמצאות להיתר בוגרים בתוך שלוש שנים מסיום הלימודים. זה נותן לך שנה אחת לחיפוש עבודה, במהלכה תוכל לעבוד ללא כל הגבלה או צורך במעסיק שיחזיק עבורך אישור עבודה.

זמן עיבוד

1 Month

הזדמנויות עבודה

כל הסטודנטים הבינלאומיים רשאים לעבוד לצד הלימודים.

עבור סטודנטים מחוץ לאיחוד האירופי ולא ב-EEA, נדרש אישור עבודה לעבודה. היתר זה חייב להתקבל על ידי המעסיק הפוטנציאלי בשמך. גם עם אישור עבודה זה, סטודנטים יכולים לעבוד רק למספר שעות מוגבל, כלומר 10 שעות שבועיות. הם רשאים לעבוד במשרה מלאה במהלך החודשים יוני, יולי ואוגוסט.

סטודנטים מהאיחוד האירופי, EEA (למעט קרואטיה) ושוויץ אינם דורשים אישור עבודה.

שעות לשבוע

10

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.