Keystone logo
קוריאה הדרומית

לימוד MBA ב קוריאה הדרומית 2024

למד ב- קוריאה הדרומית

איזה סוג של תוכניות לימודי עסקים זמינים בדרום קוריאה? תלמידים, כולל תלמידים בינלאומיים, יכול להירשם במגוון רחב של תוכניות בדרום קוריאה. למדינה יש מגוון רחב של בתי ספר ברמת האוניברסיטה שסטודנטים בינלאומיים יכולים לחול על. T יש מגוון של תוכניות זמינות לתלמידים בתחומים אלה. זה כולל שני תוכניות MBA מסורתיות ותוכניות Executive MBA. חלק מהתלמידים להירשם בחינוך לתואר ראשון וכן, כדי להרוויח את התואר של רווק . התוכניות לתואר ביותר של הראשון לקחת שלושה עד חמש שנים כדי להשלים ואילו מסלולים במנהל עסקים נענו בתוך שנה או שנים. זה שונה המבוסס על הקורס של תלמיד והסוגים של כיתות תלמידים לקחת. תוכניות בעסקים, פיננסים, ניהול, וממשל בינלאומיים הן פופולריות בקרב סטודנטים בינלאומיים. כמה זה עולה להירשם לתוכניות לימודי עסקים בדרום קוריאה?בתי ספר בדרום קוריאה זמינים לסטודנטים בינלאומיים, אבל במחיר גבוה משמעותי מבתי ספר לתלמידים מקומיים. העלויות נוטות להיות משמעותי יותר זול מאשר רוב אירופאי, ארה"ב, ומדינות מערביות אחרות. תלמידים ילמדו יותר על עלויות על יישום, שכן זה שונה מבית ספר אחד למשנהו, ובין תוכניות. לרוב, תלמידים צריכים ליישם ולהתקבל לבית הספר לפני ביצוע סידורי נסיעה. האוניברסיטאות לעבוד באמצעות שירותי הגירה כדי להקל על תהליך זה. מה הן לאחר שסיים את לימודי תוכניות עסקיות בדרום קוריאה אפשרויות? סטודנטים שמרוויחים בהצלחה MBA שלהם הם לעתים קרובות יקרים בהרבה מהמדינה לעסקים של . למרות שרבים יותר סטודנטים מקומיים לומדים בהשכלה גבוהה היום יותר מאשר בעבר שנים, יש עדיין פער לאנשי מקצוע מוסמך היטב.לעתים קרובות יש הזדמנויות לבוגרים רבים של חברות הגדולות ששולטים כלכלה סיאול 's ומגזר עסקי, ובכלל זה בתחום טכנולוגיה, פיננסים, ועמדות עסקיות הגלובליות, אשר נוטות להיות ביותר בביקוש.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  476
 • נתח של שירותים

  52
 • מנוי לאינטרנט

  20
 • תחבורה מקומית

  42

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  6
 • כרטיס קולנוע

  10
 • חצי ליטר בירה מקומית

  3

בערך קוריאה הדרומית

דרום קוריאה מספקת יתרונות רבים לסטודנטים בינלאומיים. המדינה, הממוקמת במזרח אסיה בחצי האי הקוריאני, היא ביתם של כ -50 מיליון בני אדם. כמחצית מאלה גרות באזור המטרופולין שמסביב סיאול, מה שהופך את אזור מטרו השני בגודלה בעולם. למדינה יש היסטוריה ארוכה שתחילתה בתקופה הפליאוליתית. עם זאת, המדינה הפכה די מודרנית בעשורים האחרונים, מונעים על ידי מגוון רחב של חברות טכנולוגיה. למי שלומדים את העסק, דרום קוריאה יכולה להיות המקום האידיאלי לעשות זאת בעולם מכל הסיבות הללו.

דרישות אשרה

 1. D-2: ויזה לתוכנית חינוכית רגילה. ויזה זו מיועדת לכל סטודנט הנרשם לתכנית לתואר ראשון, שני או דוקטורט במכללה, אוניברסיטה או בית ספר לתארים מתקדמים.
 2. D-4: ויזה לאימון כללי. אשרה זו מיועדת לכל אדם הלומד בבית ספר לשפות המנוהל על ידי אוניברסיטאות, מוסד חינוכי מוסמך, או כל מכון אחר שאינו מכון מחקר אקדמי.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

D-2; D-4

מחיר ומטבע

EUR 50

שתי הבקשות לויזה גובות עמלה של כ-30-50 יורו. אשרת כניסה מרובה יקרה יותר מאשר ויזת כניסה בודדת. דמי הויזה משתנים בהתאם למדינת מגוריכם ונתונים לשינויים. ייתכן שאזרחי מדינות מסוימות (לדוגמה, גרמניה) לא יצטרכו לשלם את אגרת הבקשה לויזה.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הסטודנטים הבינלאומיים יצטרכו להגיש בקשה לוויזת סטודנט כדי ללמוד בדרום קוריאה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות או קונסוליה של הרפובליקה של קוריאה

כל הסטודנטים הבינלאומיים המתגוררים מחוץ לקוריאה יצטרכו להגיש בקשה לוויזת סטודנט בשגרירות או בקונסוליה של הרפובליקה של קוריאה. עליך להגיש בקשה לויזה באופן אישי בשגרירות מדינתך הקוריאנית.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

כדי ללמוד בחו"ל בקוריאה, תצטרכו לרכוש ויזה לפני הכניסה למדינה. התהליך אינו קשה, אך חשוב להצטייד בכל התיעוד הדרוש. האוניברסיטה שלך עשויה לסייע לך בתהליך הוויזה, אז שאל את המשרד הבינלאומי שלך מה הצעדים הבאים שלך ברכישת ויזה לאחר שהתקבלת. בדרך כלל תצטרך לספק את הדברים הבאים:

 • טופס הרשמה
 • דַרכּוֹן
 • צילום דרכון
 • תמונה צבעונית (3.5 על 4.5 ס"מ)
 • עותק של תעודת הרישום העסקי של האוניברסיטה הקוריאנית
 • מכתב קבלה מהאוניברסיטה הקוריאנית
 • הוכחת כספים המכסים את עלויות המחיה עבור הסמסטר שלך בקוריאה
 • מכתב המלצה מהאוניברסיטה הביתית שלך
 • מסמך המוכיח שסיימת סמסטר אחד או יותר באוניברסיטה הביתית שלך (כלומר תמלול רשומות)
 • ייתכן שסטודנטים סינים יצטרכו לספק סקירה כללית של ההיסטוריה המשפחתית שלהם

כמו כן, תגיש בקשה לכרטיס מגורים של Alien פעם אחת בקוריאה. הכרטיס יאפשר לך לעשות טיולים לחו"ל במהלך הסמסטר שלך בקוריאה. האוניברסיטה המארחת תעזור לך לקבל את הכרטיס לאחר הגעתך.

אנא שימו לב כי על פי ההנחיות הרשמיות של אוניברסיטת חנקוק ללימודי חוץ, עליכם לעזוב את קוריאה תוך שבוע מתאריך סיום הסמסטר, אחרת תקבלו קנס כבד על ידי ההגירה הקוריאנית.

מתי כדאי להגיש בקשה?

הגש בקשה לוויזת הסטודנט שלך מיד לאחר קבלת מכתב הקבלה הרשמי שלך מקוריאה.

אשרת הסטודנט לקוריאה יכולה להיות בתוקף עד שנתיים.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

סטודנטים בעלי אשרות D-2 ו-D-4 יכולים לעסוק במשרה חלקית כל עוד הדבר מותר על ידי המוסד החינוכי. עם זאת, ברוב המקרים, עליך להישאר 6 חודשים בקוריאה לפני שתתאפשר לך לעבוד. לאחר 6 חודשים עליך לבקש מהאוניברסיטה שלך מכתב המעניק לך אישור לעבוד במשרה חלקית. למטרות משפטיות, על הסטודנט לקבל רישיון ממשרד הגירה כדי להיחשב כעובד חלקי.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.