Keystone logo
הממלכה המאוחדת

לימוד MBA ב הממלכה המאוחדת 2024

למד ב- הממלכה המאוחדת

סטודנטים הלומדים לתואר שני ברמה עסקית בבריטניה ילמדו באחת מאוניברסיטאות רבות של הארץ , שרבים מהם יש היסטוריה עשירה של אקדמיה חזקה. תואר עסקים ברמת תואר שני בבריטניה הוא שני במנהל עסקי תואר. תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטה בבריטניה ייצור את פוטנציאל השתכרות גבוה יותר עבור אנשי עסקים. זה גם יכול לשפר את הזדמנויות הקריירה שלך, לשים אותך בשורה לקידום ויוקרה רבה יותר בקריירה שלך. היא עשויה גם לפתוח את הדלת כדי שתוכל לעבור את הקריירה שלך. השנה האקדמית לתכנית ה- MBA בבריטניה מחולקת לסמסטרים. סמסטר הסתיו יוצא מספטמבר עד דצמבר. תלמידים לאחר מכן יקבלו חופשת חגים, ואז להתחיל לגבות בחודש ינואר עם סמסטר האביב פועל עד מאי. חלק מבתי הספר יהיו תוכניות קיץ גם כן. תלמידים יכולים לתכנן לבלות בכל מקום בין 16.000 £ ל -73,000 ליש"ט לתכנית ה- MBA בבריטניה.ההבדל יהיה תלוי באוניברסיטה נבחרה למחקר. היוקרתית באוניברסיטה יותר היא בשוק העולמי, יותר המחקרים יעלו סטודנטים בינלאומיים יכולים להגיש בקשה לתכנית ה- MBA בבריטניה אם יש להם תואר ראשון וניסיון בעבודה בעולם העסקים. התואר הראשון לא חייב להיות בעסק, אבל זה צריך להראות תעוזה אקדמית של התלמיד , כי תכנית ה- MBA היא תכנית מפורטת, קפדני. לאחר סיום לימודים, אפשרויות הקריירה שלך תהיה גדולות. רוב החברות תכיר MBA מאוניברסיטה בריטית. אם אתה כבר הוקם בקריירה, אתה עשוי להיות זכאי למיקום חדש או קידום. אם אתה לא, אתה נותן לעצמך לקצה כפי שאתה לחפש עבודה בשוק צפוף. פוטנציאל ההכנסה הכולל שלך יהיה הרבה יותר גבוה גם כן.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  628
 • נתח של שירותים

  83
 • מנוי לאינטרנט

  35
 • תחבורה מקומית

  79

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  8
 • כרטיס קולנוע

  12
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך הממלכה המאוחדת

בריטניה נמצאת על אי ממש ליד חוף יבשת אירופה. אומה אירופאית זה הייתה משפיע בהיסטוריה המערבית. זה מהמושבות התיישבו על ידי האנשים של בריטניה שמדינות רבות מודרניות המפותחות. בריטניה כוללת אנגליה, סקוטלנד, ויילס וצפון אירלנד. לעתים קרובות זה נקרא גם "אנגליה " או "בריטניה, " אבל השם הרשמי הוא בריטניה. היום בבריטניה היא מנהיג כלכלי וצבאי בכלכלה העולמית, ותרם רב לכלכלה, התרבות, ושל העולם המודרני הבנה מדעית. היום, הוא ידוע גם למשפחה שלה אייקוני מלוכה, שהפכו לסלבריטים של מיני בתרבות העולמית.

דרישות אשרה

ויזת סטודנט שכבה 4 (כללית) הוחלפה במה שנקרא "מסלול הסטודנטים". מסלול הסטודנטים הוא ויזת הסטודנטים החדשה של בריטניה, שתהיה זמינה גם לאזרחי EEA, שלפני הברקזיט לא נזקקו לויזה כדי ללמוד בבריטניה.

מסלול סטודנט (גילאי 18+)

מסלול סטודנט לילד (גילאי 4 - 17, שהחליף את ויזת הסטודנטים לילד מדרגה 4)

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

מסלול סטודנטים

מחיר ומטבע

GBP 348

דמי ויזת סטודנט לבריטניה הנוכחיים הם:

 • 348 פאונד אם מגישים בקשה מחוץ לבריטניה.
 • 475 ליש"ט אם תגיש בקשה להארכה או לעבור לויזת סטודנט מתוך בריטניה.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל מי שנכנס למדינה ללימודים חייב להגיש בקשה לוויזת סטודנט אם נכנס לאחר 1 בינואר 2021. זה כולל אזרחי האיחוד האירופי/EEA שלא נזקקו בעבר לויזה כדי להיכנס לבריטניה לצורך לימודיהם. תצטרך להגיע ל-70 נקודות במערכת מבוססת נקודות, המודדת אם אתה עומד בדרישות ללמוד בבריטניה. זה כולל:

 • התקבלת למוסד מאושר?
 • האם יש לך את המשאבים הכספיים לממן את שהותך בבריטניה?
 • האם אתה שולט באנגלית?
 • האם הקורס שלך עומד בדרישות הקורס?

המסיימים את לימודיהם במוסד חינוכי בריטי עד קיץ 2021 ואחריו יוכלו להגיש בקשה לויזה שלאחר התואר, המאפשרת להם לעבוד/לחפש עבודה בבריטניה עד שנתיים.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מרכז בקשת ויזה לבריטניה / מקוון

אתה יכול להגיש בקשה לוויזת סטודנט לבריטניה במרכז להגשת ויזה לבריטניה במדינתך. תוכל למצוא רשימה של מרכזי בקשת ויזה לבריטניה ברחבי העולם כאן: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

אתה יכול גם להגיש בקשה לוויזת סטודנט לבריטניה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של משרד הפנים של בריטניה ושירות ההגירה. אתה יכול להתחיל כאן: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

אתר אינטרנט:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

איך עושים את הבקשה?

כדי לקבל ויזת סטודנט בבריטניה, תחילה יהיה עליך להתקבל לקורס. עבור רוב הקורסים, תצטרך גם להוכיח שאתה מבין אנגלית ברמה הנדרשת.

תהליך הגשת בקשה לוויזת סטודנט לבריטניה שונה מעט בהתאם לסוג ויזת סטודנט לבריטניה שאתה מבקש.

עבור בקשת אשרת סטודנט לבריטניה, תצטרך לספק את הדברים הבאים:

 • דרכון או תעודת נסיעות
 • הוכחה שאתה יכול לכסות את עלויות המחייה והקורס שלך
 • הוכחה של הסכמת הורה או אפוטרופוס אם אתה מתחת לגיל 18
 • הוכחת קבלה לקורס שלך
 • הוכחה לתשלום תוספת שירותי בריאות

בהתאם לארץ המוצא שלך, ייתכן שיהיה עליך גם לעבור בדיקת שחפת.

כאשר אתה מגיע לבריטניה, ייתכן שתצטרך לרשום את ויזת הסטודנט שלך בבריטניה במשטרה. אתה אמור לקבל מידע אם עליך להירשם במדבקת אשרת סטודנט בבריטניה או במכתב ממשרד הפנים של בריטניה. תצטרך גם להגיש בקשה לאישור שהייה ביומטרי אם אתה שוהה בבריטניה יותר מ-6 חודשים.

מתי כדאי להגיש בקשה?

אתה יכול להגיש בקשה לוויזת סטודנט עד 6 חודשים לפני תחילת הקורסים שלך. זמני הטיפול בוויזת סטודנט לבריטניה משתנים בהתאם למקום ממנו אתה מגיש בקשה, אך בדרך כלל תקבל החלטה בתוך 3 שבועות אם אתה מגיש בקשה מחוץ לבריטניה, ותוך 8 שבועות אם אתה מגיש בקשה בתוך בריטניה.

משך ויזת הסטודנט הכללי תלוי במשך הקורס שלך ותוכל להגיש בקשה להארכתו אם ברצונך להישאר בבריטניה כדי לעבוד או להמשיך בלימודים. אשרת סטודנט לילד תקפה למשך הקורס, עד 6 שנים לכל היותר, וניתנת להארכה. משך אשרת הסטודנט לטווח קצר אינו יכול לחרוג מאורך הקורס ולא ניתן להאריך אותו.

זמן עיבוד

3 Weeks

הזדמנויות עבודה

סטודנטים בינלאומיים רשאים לעבוד עם לימודים בבריטניה, בתנאים מסוימים. סוג העבודה שאתה יכול לעשות יהיה תלוי במה שאתה לומד ואם תעבוד במהלך תקופת הלימודים, או בהפסקות.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

הסיבות העיקריות לסירוב ויזת סטודנט הן:

 1. מסמכים חסרים או שגויים;
 2. אי עמידה בדרישות הכספיות;
 3. פורמט מסמך שגוי.