Keystone logo
איטליה

לימוד MBA ב איטליה 2024

למד ב- איטליה

להרוויח תואר עסקים באיטליה כחברה באיחוד האירופי, באיטליה יש מערכת השכלה גבוהה שמלווה את הסטנדרטים של האיחוד האירופי בכל בתי הספר וכולל מסגרת תהליך בולוניה. המורכב בעיקר ממלכתית ואוניברסיטאות ציבוריות, מערכת חינוך שלישוני איטליה 's מציעה גם בתי ספר על-תיכוני לתלמידים שרוצים מקצועי ולא השכלה אקדמית. לאחר שסיים תואר השני 's באיטליה, סטודנטים יכולים להירשם לגרנד אקול, או "Superior בית הספר למוסמכים " שפרסים מוכרים כותרות בינלאומיות ולאומיות כגון di הדיפלומה Perfezionamento (דוקטורט) או דוקטור לפילוסופיה ל( Ph. D). הזדמנויות תעסוקה לבעלי תואר עסקי postdoctorate בדרך כלל כרוכות בעבודה לאוניברסיטה כחוקר או מדריך.תוכניות לתואר ראשון המתמקדים בעסקים ופיננסים בדרך כלל מגיעים לשיא עם תלמידים שסיימו את קורס אבן הראשה שכרוך בחקר מושגים עסקיים ועקרונות שנלמדו בקורסים קודמים ושילובם במקרה-מחקר פרויקט. אורך של תוכניות ושכר לימוד שכר הלימוד משתנים בין אוניברסיטאות. בהתאם למצב פיננסי של סטודנט, שכר הלימוד ניתן לויתור או ניתן להעניק מלגה. תואר ראשון במנהל עסקים יכול לקחת כשלוש או ארבע שנים כדי להשלים. Master הרצוי יותר למנהל עסקים (MBA) דורש שנה נוספת או שתיים של קורסים לפני התואר מוענק. למה ללמוד לתואר עסקים באיטליה? כחברה באיחוד האירופי, איטליה מציגה הזדמנויות תעסוקת קיימא רבות למגמות עסקיות להרוויח מעלות בעסקים בינלאומיים, מנהל עסקים וכלכלה אירופאית.בנוסף, תעשיית התיירות המשגשגת מציעה אפשרויות יזמיות משתלמות למגמות עסקיות המבקשות להקים חברה משלהם.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  408
 • נתח של שירותים

  66
 • מנוי לאינטרנט

  28
 • תחבורה מקומית

  35

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  9
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך איטליה

ידוע באופן רשמי הרפובליקה האיטלקית, איטליה נמצאת בחלק הדרומי ביותר של אירופה וגובלת אוסטריה, שווייץ, סלובניה וצרפת. סרדיניה וסיציליה הם שני איי הים התיכון נחשבים לחלק מהרפובליקה האיטלקית. איטליה היא ביתם של שתי מדינות ריבוניות - העיר הוותיקן וסן מרינו, אשר ידוע כפוליטי "מובלעות " בתוך המדינה של איטליה. אחת המדינות הכי מפותחות של העולם , איטליה היא גם אטרקציה תיירותית בין מדינות אחרות באירופה ונהנה מהשגשוג מתאפשר על ידי סוג זה של תעשייה. בנוסף לעיר רומא המרתקת, איטליה גם מושכת מיליוני מבקרים בכל שנה על ידי מתן גישה לאתרים כאלה משמעותיים מבחינה היסטורית כחורבות פומפיי, הקולוסיאום ברומא, המגדל הנטוי של פיזה והקטקומבות של סן קליסטו.

דרישות אשרה

 1. ויזה מסוג C: אשרת שהייה קצרה או אשרת נסיעה בתוקף לכניסה אחת או יותר ולתקופה שלא תעלה על 90 יום.
 2. ויזה מסוג D: אשרת שהות ארוכה בתוקף ליותר מ-90 יום.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזה מסוג C; ויזה מסוג D

מחיר ומטבע

USD 70

התשלום עבור ויזת סטודנט לאיטליה הוא בדרך כלל בסביבות 50-70 דולר. העמלה עשויה להשתנות.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

סטודנטים מהאיחוד האירופי/EEA יכולים להיכנס לאיטליה עם דרכון תקף או תעודת זהות וזכאים להשלים תואר באיטליה ללא ויזה כל עוד הם רוצים. עם זאת, על סטודנטים אלו להירשם לקווסטורה (תחנת המשטרה) תוך 8 ימים מהגעתם, על מנת לקבל אישור שהייה.

סטודנטים שאינם באיחוד האירופי נדרשים לקבל אשרת סטודנט לפני הכניסה לאיטליה. ללימודים של יותר מ-90 יום תצטרכו להגיש בקשה לכרטיס תושבות (permesso di soggiorno) בסניף הדואר המקומי בתוך 8 הימים הראשונים מהגעת לאיטליה. זה יחד עם הויזה שלך יאפשר לך להישאר באיטליה למשך הלימודים. ישנה עמלה הקשורה לכרטיס התושבות.

אזרחים של חלק ממדינות שאינן באיחוד האירופי אינם זקוקים לויזה כדי לשהות וללמוד באיטליה לתקופה של עד 90 יום.

תוכל למצוא סקירה כללית של מדינות אלה כאן: https://www.immigrationworld.com/italy/how-to-apply-for-italy-student-visa/

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות או קונסוליה של איטליה

אתה צריך להגיש בקשה לוויזת סטודנט שלך בשגרירות איטליה או בקונסוליה במדינתך. כמו כן, יהיה עליך לקיים ראיון בשגרירות או בקונסוליה.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

לאחר קבלת מכתב הקבלה או מכתב הקבלה למסלול הלימודים המיועד, תוכל לבדוק את זכאותך לקבלת ויזת סטודנט לאיטלקית ולאחר מכן להמשיך בהליך בקשת הויזה. יהיה עליך להציג את התיעוד הבא:

 • טופס בקשה לאשרת כניסה; אתה יכול למצוא אותו ב
  http://vistoperitalia.esteri.it/Moduli/it/Formulario Visto Nazionale.pdf
 • תמונה עדכנית בגודל דרכון;
 • מסמך נסיעה בתוקף לפחות שלושה חודשים לאחר הויזה;
 • הרשמה או הרשמה מוקדמת לקורס באוניברסיטה;
 • הוכחה שיש לך לינה באיטליה;
 • הוכחה שיש לך תמיכה כספית (לפחות 448,07 אירו לחודש עבור שנת הלימודים, סך של 5824,91 אירו לשנה);
 • כיסוי ביטוחי הולם לטיפול רפואי ואשפוז;
 • הוכחה לזמינות האמצעים הכספיים הדרושים להחזרה;
 • הוכחה לידע נאות באיטלקית או באנגלית בהתאם לשפת התוכנית;
 • אם התלמיד הוא קטין, עליו לקבל את הסכמת הגירוש חתומה על ידי כל אחת מהרשויות ההוריות, או בהיעדרם, על ידי האפוטרופוס החוקי.

מתי כדאי להגיש בקשה?

עליך להגיש בקשה לוויזת סטודנט איטלקית לפחות שלושה חודשים לפני הגעתך המתוכננת לאיטליה. הטיפול בבקשת הויזה שלך עשוי להימשך בין 1-3 שבועות. עליך לקבוע ראיון לויזה שלך כארבעה עד שישה שבועות מראש.

משך אשרת הסטודנט תלוי באורך הקורס שלך.

זמן עיבוד

3 Weeks

הזדמנויות עבודה

אם אתה מהאיחוד האירופי, אתה רשאי לעבוד באיטליה ללא צורך באישור עבודה. שעות העבודה לא יעלו על 20 שעות שבועיות במהלך הסמסטר. ניתן לעבוד במשרה מלאה רק בחופשות בין הסמסטרים.

סטודנטים בינלאומיים מחוץ לאיחוד האירופי יצטרכו להגיש בקשה לאישור עבודה במשרד הגירה מקומי באיטליה. ראשית, יש להצטייד בחוזה עבודה חתום ולהציג עותק במשרד ההגירה.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.