Keystone logo
אוסטרליה

לימוד MBA ב אוסטרליה 2024

למד ב- אוסטרליה

אוסטרליה היא מדינה הממוקמת דרום רחוק בחצי הכדור הדרומיים. אומה מגוונת מבחינה תרבותית זה ידוע לתחכום שלה, כמו גם הערבה המחוספסת שלה. כמו כן, יש מערכת חינוך ברמה עולמית ו, להיות מדינה דוברת אנגלית, הפך פופולרי מאוד עם סטודנטים בינלאומיים מחפשים אימון עסקי מתקדם. רוב האוכלוסייה של אוסטרליה יש התיישב באזורי החוף הדרומיים ומזרחיים. כלכלה משגשגת אוסטרליה 's נתנה לו את ההכנסה לנפש החמישית בגודלה בעולם. היום, התעשיות הגדולות שלה נמצאות בעיקר במשאבי הטבע שלה. תיירות היא גם חלק גדול של "תחת ארץ Down" והכלכלה המשגשגת שלה.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  769
 • נתח של שירותים

  67
 • מנוי לאינטרנט

  53
 • תחבורה מקומית

  103

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  13
 • חצי ליטר בירה מקומית

  6

בערך אוסטרליה

תוכניות עסקיות באוסטרליה נמצאות בארץ 's רבות אוניברסיטאות ובמכללות, עם האוניברסיטאות להיות המיקום הטוב ביותר עבור תואר שני למנהל עסקי תואר. בתי ספר אלה ממוקמים בדרך כלל לאורך החופים באזורים עירוניים יותר המדינה של . אלה שמחפשים ללמוד עסקים באוסטרליה ימצאו אותו מדינה מסבירת פנים לסטודנטים בינלאומיים. רוב המכללות והאוניברסיטאות נמצאים בשימוש לצורך סטודנטים בינלאומיים ותוכניות כדי לעזור להם להסתגל לבית הספר והתרבות של המדינה. שנת הלימודים באוסטרליה פועלת בחודשי מרץ עד אוקטובר, והוא מחולק לשני סמסטרים. תלמידים צריכים להיות מסוגל להוכיח בקיאות בשפה האנגלית על מנת להתקבל לאחת מתוכניות התואר, כפי שכל המעמדות בתוכניות אלה נלמדות באנגלית. העלות לMBA תשתנה בהתאם למכללה או האוניברסיטה שנבחרה.תלמידים צריכים לתכנן להשתתף לפחות שני סמסטרים במשרה מלאה כדי להשיג תואר שני במנהל עסקים, אבל מחקר נוסף עשוי להיות נחוץ עבור התמחות או או קורסים מסוימים. MBA הוא אידיאלי עבור אלה שמחפשים תפקידי ניהול בכירים. הוא ממקם גם הסטודנט לקידום קריירה והכנסה גבוהה יותר בתחום העסקי. מכיוון שמערכת אוסטרליה 's חינוכית ידועה ברחבי העולם באיכות שלה, סטודנטים שסיימו את הלימודים עם תואר עסקים מאוניברסיטה אוסטרלית יתקבלו לתפקידים עסקיים בינלאומיים. עם סיום לימודים, סטודנטים שמקבלים תואר שני במנהל עסקי התואר באוסטרליה עשויים להיות זכאים לחברות בגופים מקצועיים רבים באוסטרליה וניו זילנד. סיום לימודים אינו מובטח קבלה, אבל זה חלק מהדרישות לקבלה.

דרישות אשרה

עבור כל תוכניות הלימודים, תצטרך להגיש בקשה לאשרת סטודנטים תת-מחלקה 500.

אשרת הקטגוריה המיוחדת (תת מחלקה 444) מיועדת לאזרחי ניו זילנד המעוניינים ללמוד באוסטרליה.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת סטודנט

מחיר ומטבע

AUD 560

העמלות הנוכחיות על מנת להגיש בקשה לוויזת סטודנט נקבעות ל-$560 AUD (~400 €). המחיר תמיד זהה לא משנה משך הלימודים. שים לב שמחיר זה עשוי להשתנות בהתאם למיקום שבו אתה מגיש בקשה לוויזת הסטודנט שלך (אוסטרליה או על החוף).

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל מי שנרשם כסטודנט בינלאומי לקורס שנמשך ארבעה חודשים או יותר באוסטרליה יזדקק לאשרת סטודנט. על מנת להגיש בקשה לוויזת סטודנט לאוסטרליה, עליך לקבל הצעה ללא תנאי למקום באוניברסיטה, לקבל את המקום בכתב ולשלם את הפיקדון הנדרש לשכר הלימוד. התוכנית שתבחר חייבת להיות בין 12 ל-52 שבועות על מנת להיות זכאי לאשרת סטודנט.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מערכת מקוונת

יש להגיש בקשה לויזה תת-סיווג 500 זו באמצעות המערכת המקוונת.

אתר אינטרנט:https://www.homeaffairs.gov.au/

איך עושים את הבקשה?

לפני הגשת בקשה לויזה, תצטרך לקבל אישור הרשמה (COE) או מכתב הצעה המאשר שהתקבלת לקורס הרשום ב-Commonwealth Register of Institution of Courses (CRICOS).

בעת מילוי טופס בקשת הוויזה המקוון שלך, תצטרך לספק הוכחות שאתה עומד ב:

 1. דרישות כספיות - הסכום שאתה צריך כדי להוכיח שיש לך עבור עלויות מחיה (בנפרד משכר לימוד ונסיעות) נקבע על 19,830 דולר אוסטרלי (~15,170 דולר ארה"ב) לשנה. לחלופין, תוכל להראות ראיות לכך שבן הזוג או ההורים שלך מוכנים לתמוך בך ושהם מרוויחים לפחות 60,000 דולר אוסטרלי (~45,850 דולר ארה"ב) בשנה.
 2. דרישת מיומנות אנגלית - אם אינך ממדינה דוברת אנגלית (ולא סיימת לפחות חמש שנות לימוד במדינה דוברת אנגלית) תצטרך להוכיח שאתה יכול לדבר אנגלית ברמה הנדרשת עם IELTS , TOEFL iBT, Pearson Test of English (PTE) Academic, או Cambridge Advanced English (CAE).
 3. דרישת בריאות - ייתכן שחלק מהסטודנטים יתבקשו לעבור בדיקה רפואית ו/או רדיולוגית כדי להראות שהם במצב בריאותי תקין (זה חל, למשל, על מי שמתכוון להתאמן כרופא, רופא שיניים או אחות). מלבד אלה מבלגיה או נורבגיה, כל הסטודנטים מחויבים לרכוש כיסוי בריאות סטודנט בחו"ל (OSHC).
 4. דרישות אופי - דרישות אשרת סטודנט לאוסטרליה קובעות כי עליך להיות בעל אופי טוב כדי להיכנס לאוסטרליה. זה כולל בדיקת רישום פלילי.

בדרך כלל, על התלמידים להגיש את הדברים הבאים:

 • טופס בקשה לוויזת סטודנט לאוסטרליה מלא (157A)
 • עמלת בקשה לויזה בתשלום - כיום 550 דולר אוסטרלי (~420 דולר ארה"ב ברוב המקרים
 • עותק של דף הביולוגי של הדרכון (ייתכן שחלק מהסטודנטים יתבקשו לספק פיזית את הדרכון שלהם)
 • תעודת הרשמה או מכתב הצעה
 • עדות לכספים מספקים
 • עדות לכיסוי ביטוח בריאות
 • תוצאות מבחן שליטה באנגלית
 • תוצאות בדיקת רישום פלילי
 • ארבעה תמונות עדכניות בגודל דרכון

לאחר שהרכבת וסרקת את המסמכים התומכים שלך, תצטרך ליצור חשבון ולהגיש בקשה עם מערכת היישום המקוונת 'ImmiAccount': https://www.border.gov.au/immiaccount.

מתי כדאי להגיש בקשה?

אתה יכול להגיש בקשה לאשרת סטודנט לאוסטרליה רק לאחר שקיבלת אישור הרשמה (CoE) מהאוניברסיטה שבחרת.

רוב בקשות הוויזה לוקחות ארבעה שבועות לטיפול. משך אשרת הסטודנט תלוי בתוכנית שתבחר. אם אתה לומד באוסטרליה לקורס ארוך מ-10 חודשים ומסתיים בתום שנת לימודים אוסטרלית (בדרך כלל אמצע דצמבר) האשרה שלך תהיה תקפה בדרך כלל עד ה-15 במרץ בשנה שלאחר מכן. אם הקורס שלך ארוך מ-10 חודשים ומסתיים בינואר עד אוקטובר, הויזה שלך תהיה בדרך כלל תקפה למשך חודשיים לאחר סיום הקורס.

אתה יכול לחדש את ויזת הסטודנט שלך כמה פעמים שתרצה, כל עוד אתה רשום לקורס שאושר על ידי CRICOS.

אתה יכול להיכנס לאוסטרליה עם אשרת הסטודנט שלך עד 90 יום לפני תחילת הקורס שלך. בתוך שבעה ימים מהגעה, עליך להודיע לספק החינוך שלך את כתובת המגורים שלך, וכן להודיע להם בתוך שבעה ימים אם אתה משנה כתובת.

זמן עיבוד

4 Weeks

הזדמנויות עבודה

בעודך על ויזת סטודנט, אתה יכול לעבוד עד 40 שעות בשבועיים במהלך תקופת התקופה, ובמשרה מלאה בחגים. עבודה שהיא חלק רשמי ורשום מהקורס שלך אינה כלולה במגבלה. אם אתה לומד תואר שני במחקר או דוקטורט. אין לך הגבלות עבודה.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת אשרת הסטודנט שלך עלולה להידחות, בין היתר, אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים, או אם אינך עומד בדרישות הכספיות, האופי או הבריאותיות הנדרשות.