UCT GSB מנהל בכיר MBA

כללי

תיאור התכנית

ה- UCT GSB MBA המתמחה בניהול מנהלים (EMBA) הוא חווית למידה יישומית עבור מנהלים ומנהיגים אשר יסייעו לכם להתפתח בתפקיד המנהל שלכם כך שהוא יהיה ממלא יותר ותכליתי יותר. התוכנית תפתח את נוכחותך, יכולת רעיונית, חוכמה מעשית וזהירות כך שתוכל לתעדף במצבים מורכבים ולהעביר ביעילות.

עולם העסקים מציע אתגרים הכרוכים במערכות גדולות של משתנים בנושא התנהגות צרכנים, מגמות, אי וודאות רגולטורית, שינוי תחרות וטכנולוגיות חדשות. על מנת להאיר פעולה תובנתית, עליכם לפתח עדשה שעוזרת לכם להתמקד במשתנים החשובים. ה- EMBA משתמש בחשיבה מערכות, חשיבה עיצובית וחשיבה אינטגרטיבית בתהליך הלמידה הטרנספורמטיבית המאפשרת לתלמידים לבנות עדשות חדשות.

EMBA ב GSB מוצע בפורמט מודולרי מעל שנתיים. תכנית הלימודים כוללת חמישה מודולי קשר, בתוספת עבודת הדוקטורט. האופי האינטראקטיבי של התוכנית דורש שתצטרך להשתתף בכל מודולי הקשר ולתרום לחוויה הקולקטיבית.

החזר ה- EMBA על ההשקעה:

  • לפתח יכולת שליטה על פני רוחב של ניסיון הניהול שלך
  • הגיוני של מכלול החוויה המבולבלת של ניהול בעולם מורכב
  • מעבר ידע ותיאוריה לכלול את החוויה הרגישה של להיות בניהול
  • להיות אותנטי יותר איך אתה מתעסק עם עצמך, את הצוות שלך ואת העולם
  • מצא מטרה והגשמה חדשים בתפקידך ופתח חוסן רב יותר במקום העבודה
  • להבין את הצורך ולהיות מסוגל ליישם חדשנות מוצלחת המודל העסקי
  • פיתוח יכולת לשלב פרספקטיבות מרובות ואסטרטגיות לבניית ארגונים הוליסטיים וקיימים יותר
  • הצטרף לרשת חזקה של עמיתים

UCT GSB מנהל בכיר MBA

תכנית הלימודים של EMBA כוללת חמישה מודולי קשר, וכן עבודת הדוקטורט. האופי האינטראקטיבי של התוכנית דורש שתצטרך להשתתף בכל מודולי הקשר ולתרום לחוויה הקולקטיבית.

מודול 1: תרגול מנהלים סיסטמי

המודול הראשון יאפשר לכם להתחיל בבניית מסגרת מושגית לפרקטיקה ניהולית מערכתית, שכל המודולים האחרים יפתחו בהמשך. תהליכי הלמידה והפרויקטים מתוכננים להציג ולהטמיע שיטות מעשיות בשיטות הניהול שלך.

מודול 2: ניהול עבור בעלי המניות ערך

במודול זה תוכלו לבחון הזדמנויות ליצירת ערך עתידית. המודול משלב מושגי מפתח מתחומי הכלכלה, הכספים, הגלובליזציה והיזמות במסגרת אסטרטגית. הוא מנחה הקמת כוונה אסטרטגית ומזהה ומארגן את הפעילויות, המשאבים, היכולות, המבנים והתהליכים הנחוצים למימושו.

מודול 3: ניהול עבור ערך הלקוח

תוך התמקדות בפעילות, מודול זה ייתן לך הבנה מעמיקה של האופן בו נוצר ערך לקוחות פנימי וחיצוני מבחינת איכות, עלות, נפח ותזמון. הקורס נועד לבנות מודל תפעולי קיברנטי וליישם זאת על שרשרת הערך של הארגון ועל תפקידיו השונים.

מודול 4: ניהול ערך חברתי

במודול זה, תרחיב את המיקוד שלך בהקשר החברתי-כלכלי הרחב יותר בו פועלים מוסדות עסקיים ומוסדות אחרים. זה נועד להנחיל הערכה שארגון הוא בר-קיימא רק כמו המערכת החברתית-כלכלית שהוא חלק ממנה.

מודול 5: תכנון מודלים עסקיים בר קיימא

המודול יתמקד באפשרות לפתח דרך חדשה להיות בניהול ומנהיגות אסטרטגית. בכך שתאפשר לך להתעכב ולהרהר בחוויות מסוימות תוך שימוש במושגים תיאורטיים רלוונטיים, כמו גם באמצעות ניסוי היוריסטיקות וניסויי מחשבה שונים, תתחיל להתנסות בדרכי הוויה שונות אשר יפתחו יכולת, זריזות וחוסן חדשים ב מקום העבודה.

מודול 6: מסה

עבודת המחקר מסמנת את השלב האחרון של ה- EMBA שלך. תידרש לכתוב דוח מחקרי של 25,000 מילים על נושא הרלוונטי לארגון או להקשר שלך המדגים את הבנתך את תהליך המחקר ואת יכולתך ליישם זאת.

עדכון אחרון: אוג 2020

אודות בית הספר

The University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) is internationally renowned as one of a handful of business schools in Africa with the prestigious triple-crown accreditation with endorse ... קרא יותר

The University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) is internationally renowned as one of a handful of business schools in Africa with the prestigious triple-crown accreditation with endorsements from EQUIS (the European Foundation for Management Development), AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business), and AMBA (The Association of MBAs). קרא פחות