Solvay Executive MBA היא תוכנית ייחודית בלב אירופה, שנוצרה על ידי Solvay בריסל בית הספר לכלכלה וניהול ללוות מנהלים הקריירה שלהם התפתחות וצמיחה. Solvay Executive MBA כוללת קורסים חדשניים, פרופסורים ברמה עולמית, מרצים אורחים מעוררי השראה, גיוון רב-תרבותי בכיתה, התפתחות אישית ואימון אישי. באמצעות גישה אישית חזקה, אנו מסייעים למשתתפים שלנו לשנות את חייהם ואת הקריירה שלהם כדי לעשות את ההבדל בחברה בכללותה, עובדים יחד בשם "להיות בעסקים כדי להפוך עולם טוב יותר.

אנו מציעים תוכנית של 18 חודשים, התואמת לאיזון חיים אישי ומקצועי, הודות לשיעורים המתקיימים במשך שבוע ארוך כל 3 שבועות בבריסל.

בשביל מי זה

Solvay Executive MBA מופנה כלפי מנהלים דינמיים ומנהלים אשר מחפשים לקדם את הקריירה שלהם, כמו גם כדי לשפר את הידע שלהם על כלי הניהול האחרונים.

הוא מותאם גם עבור אנשי מקצוע שרוצים לקדם את הקריירה שלהם למצב ניהול או לשנות את השדה הנוכחי שלהם או נתיב הקריירה.

6 סיבות לקחת MBA Solvay Executive

קריירה

Solvay Executive MBA יגרום לך מנהיג ברמה עולמית ולתת לך יתרון תחרותי בשוק התעסוקה הבינלאומי. מיומנויות ניהול כבר לא מספיק. אתה צריך להפוך את הכישרון שלך, הישגים, אופי, ואת הפוטנציאל לתוך מיקום בעל ערך זה מעמיד אותך בחזית. עם תוכנית קידום קריירה, תקבל הכשרה מקצועית ושיטות לפגוש את השוק עם מטרות ברורות, מיומנויות מעולה הביטחון כדי לנצח את ההזדמנות מאתגרת מתגמלת לך.

הגישה ההוליסטית 360 מעלות

Solvay Executive MBA הופך את התיאוריה לפועל. עולם העסקים של היום דורש ידע ומיומנות, חזון אסטרטגי ומומחיות מפורטת, יוזמה אישית יזומה ועבודת צוות פורצת דרך. מהיום הראשון אתה משלב ידע שנרכש מתוך נושאים וליישם את התובנות שלך למצבים עסקיים אמיתיים, צובר מיומנויות קשה ורך, כמו גם תושייה שיסייעו לך להסתגל לכל מצב חדש. אתה תהיה מוכן ליישם את הידע שלך בעבודה מהיום הראשון. האתגר של העולם האמיתי מגיע לשיאו עם פרוייקט בעולם האמיתי במעבדה ליזמות, מעבדת אסטרטגיה או מעבדה מייעצת. ty סביבת למידה בינלאומית

Solvay Executive MBA מספק חוויה רב תרבותית מגרה באנגלית. אנחנו מושכים משתתפים מ 30 מדינות, עם רקע מקצועי מגוון, כולל מדע וטכנולוגיה, כספים, מסחר, משפטים, שיווק, ענייני הציבור, ייעוץ ואמנות. המחויבות שלנו ל - "ty" מבטיחה הפריה הדדית של רעיונות ושיטות, יצירת חדשנות וסינרגיות והכנתך לאתגרים המורכבים של השינויים הגלובליים .GLOBAL ALUMNI NETWORKS בכלכלה הניידת של היום רשת בינלאומית חזקה עושה את ההבדל הקריטי את הקריירה שלך, את התוצאות שלך ואת הביצועים שלך.האגודה הפעילה שלנו עוסקת בוגרים מוסיף עד 20.000 חברים פעילים, מבוסס על יותר מ -100 מדינות.זה מספק לך קשרים לכל החיים הזדמנויות עסקיות, פתרונות חונכות, איפה שאתה נמצא, בכל מקום בו אתה רוצה ללכת.הבחינות הבינלאומי פאקולטי דינמי ומוסכם faculalt = "ty מרחבי העולם הוא כוח מוביל בהצלחתו של MBA MBA Solvay. לאורך כל התוכנית, אתה מרוויח של המדינה- of-the-art החינוך העסקי מותאם אישית בשבילך על ידי מנהלים בינלאומיים נודעים, אנשי אקדמיה, מתרגלים ומומחים. אתה בטוח להיות חשופים לחוד החנית של פרקטיקות עסקיות, לידע מכל קצוות תבל, ולנקודות מבט שונות. BRUSSEL, הלב של אירופה עם Solvay Executive MBA בכיתה אתה יכול צעד לתוך הארגון הגדל במהירות חברתית וכלכלית כי היא אירופה. קח את ההזדמנות כדי ללמוד כיצד לשלוט בעסקים אירופיים, ולקחת את הידע שלך לעולם.סולווי פונטס הוא השער שלך אל ומחוץ לאירופה, עם קמפוסים שותפים בווייטנאם, ארה"ב ומקסיקו, כדי לקשר עם העסק החזק ביותר רשתות בינלאומיות תנאי קבלה מועמדים נדרשים:

  • יש ניסיון עבודה משמעותי ובעל ערך;
  • שיא אקדמי יוצא מן הכלל - בקיאות בעסקים באנגלית;
  • רצון לעבוד בסביבה בינלאומית ופתיחות עבור diversialt = "ty;
  • שאיפה מקצועית;
  • מיומנויות מנהיגות וחריצות, יחד עם abilialt = "ty לעבוד תחת לחץ.

אנו שואפים ליצור קומוניאלט = "ty של המשתתפים אשר יתרום את" ti "ואת הייחודיות של תוכנית MBA. לפיכך, ועדת הקבלה תבחן בקפדנות את המידע הרקע ביוגרפי ואקדמי, ציון GMAT, הישגים, פרסים וכבוד, היסטוריה תעסוקתית ומכתבי המלצה.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
עדכון אחרון: מארס 4, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
16 - 18 חודשים
תכנית חלקית
Price
32,000 EUR
Deadline
ספט 1, 2019
10% Early-bird discount for applications submitted by 15th May 2019
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
End Date
אפר 30, 2021
מועד אחרון להגשת בקשה
ספט 1, 2019
10% Early-bird discount for applications submitted by 15th May 2019

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
ספט 1, 2019
10% Early-bird discount for applications submitted by 15th May 2019
End Date
אפר 30, 2021

Solvay Executive MBA - Lead your transformation!

Get your MBA at the Solvay Brussels School

MBA Alumna interview - Eleonora Lambridis