MBA של שנתיים

כללי

תיאור התכנית

השנתיים MBA

יש לנו עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם חברות ברחבי העולם על מנת להבטיח שתכנית MBA שלנו היא מבחינה אקדמית קפדני ומגיב לדרישות של השוק. התוצאה היא תכנית כי הוא גמיש, חזק והתמקד בללמד את התלמידים איך להוביל עם הערכים שלהם; לפתח וליישם פתרונות לבעיות עסקיות קשות; ולהעריך ולשרת את צרכי גדולים יותר בחברה.

תכנית הלימודים מספק שליטה מאוזנת של כל תחומי הפעילות של עסק. יתר על כן, תלמידים נחשפים למורכבויות של עסקים הגלובליים באמצעות סדרה של התקשרויות עם מנהיגים ברחבי העולם. טבילות באסיה, אמריקה הלטינית ובמקומות אחרים לספק הזדמנויות לחוות תרבויות אחרות מהמקור ראשון. סדרת הרצאות חתימה, כגון עשר שנים מכאן, להביא מומחים בעלי שם העולמי כדי לדון בחלק מהמגמות החיונית ביותר והבעיות מול הגיל הנוכחי.

במהלך Interterm אינטנסיבי, הסטודנטים לתואר MBA שלנו לנתח, לחקור ולהציע פתרונות לבעיות חיים אמיתיים שהוצגו על ידי מנהלים מארגונים גלובליים גדולים, כולל בואינג, ג'נרל אלקטריק, חברת Hewlett-Packard, סטארבקס, נסטלה, Walgreens וOfficeMax.

20th מדורג בין בתי ספר בארה"ב עסק על ידי בלומברג Businessweek, ו27 בסקר בתי ספר לעסקים בארה"ב החדשות, גודל התכנית של נוטרדאם MBA מאפשר קהילה מגובשת של לומדים לחוות שנתיים של למידה וטבילה בקהילה ובתרבות של האוניברסיטה .

בוגר נוטרדאם MBA הופך לחלק מהרשת הנרחבת ביותר של מועדוני בוגרים בהשכלה גבוהה, עם יותר מ 120,000 חברים ב281 פרקים - 59 מהם בינלאומיים. זמן רב לאחר סיום לימודים, בוגרי מנדוזה לפנות לאחד את השני לייעוץ קריירה, רשת מקצועית וחברויות מהימנים.

למי זה מתאים?

תכנית MBA לשנים מתאימה לסטודנטים עם תואר ראשון מאוניברסיטה מוכרת, אבל לא בהכרח עם רקע אקדמי במנהל עסקים. כשליש מתלמידי התכנית של השנתיים שלנו יש לי מעלות עסקיות. היתרה מגיעה ממגוון רקעים ומשהו יכול להיות לא רקע עסקי, וייתכן שלאחרים יש תארים במדעי הרוח או המדעים.

תנאים מוקדמים להשתתפות בתכנית MBA של השנתיים

  • תואר ראשון מאוניברסיטה מוכרת
  • היכרות עם שיטות בסיסיות של הנהלת חשבונות וחומר כמותית
  • הכנה אקדמית בסטטיסטיקה מומלצת מאוד

כשלוש מתוך ארבעה תלמידים המתקבלים לתכנית של השנתיים הם "חלפני קריירה" המבקשים להכין את עצמם טובים יותר לקריירה לטווח ארוך בעסק.

תכנית הלימודים משולבת באופן הדוק כל כך לתלמידים ללמוד לנתח מצבים מנקודת המבט של כל אזור פונקציונלי בתוך עסק. בשנה הראשונה של התכנית, תלמידים ללמוד את מקצועות הליבה עסקיים. בסוף השנה הראשונה, תלמידים יכולים לבחור מתוך מגוון מסלולי ריכוז שיקדמו את האינטרסים שלהם וסיכויים לעתיד. תכנית MBA של השנתיים מאפשרת התמחות קיץ בין השנים הראשונות והשנייה של מחקר.

סקירת תכנית לימודים של שנתיים

בתכנית של השנתיים MBA, תלמידים להשתתף בשיעורים במשך ארבעה סמסטרים ושעות אשראי מלאים 64. חוגים מוצעים במשרה מלאה, בסיס אקדמי שנה (החל בסמסטר הסתיו).

בשנה הראשונה של התכנית, תלמידים ללמוד את מקצועות הליבה עסקיים. בסוף השנה הראשונה, תלמידים יכולים לבחור מתוך מגוון מסלולי ריכוז שיקדמו את האינטרסים שלהם וסיכויים לעתיד.

כל סמסטר מורכב משני מודולים שבעה שבועות, שנותנים לסטודנטים גמישות רבה יותר בבחירת קורסים כדי שיתאימו לאינטרסים אישיים, בתוספת מאפשר להם שכבה בקורסי בחירה נוספת כדי להשלים את בחירות מסלול הריכוז שלהם.

Interterm שבוע אינטנסיבי בכל סמסטר מאפשר לתלמידים ללמוד בקורסים קצרים להעמקה או להרחיב את המומחיות שלהם או, כאשר בשילוב עם שבוע הפסקה, מאפשר לתלמידים ללמוד בחו"ל.

סטודנטים נדרשים להשלים 64 שעות אשראי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Discover the Legendary Advantage™ of Notre Dame Business. We challenge you to Ask More of Business™ as you develop your talents and prepare to make a difference.

Discover the Legendary Advantage™ of Notre Dame Business. We challenge you to Ask More of Business™ as you develop your talents and prepare to make a difference. קרא פחות
נוטרדאם , שיקגו + 1 יותר פחות