גלה תוכנית MBA אשר יהפוך אותך ולהכין אותך לחשוב כמו שמעולם לא לפני. בשיקגו GSB , אתה תהיה השראה לקבוע את סוג של סטנדרטים שלעתים קרובות להוביל רעיונות המשתנים בעולם. והכי חשוב, אתה תצא כמו מנהיג הבחנה, עם הכישורים והידע שאתה צריך לפעול בהחלטיות לשגשג בכל סביבה עסקית.


תואר שני במשרה מלאה MBA מותאמת לסטודנטים עובדים

את MBA MBA ו Weekend MBA תוכניות מציע סטודנטים עובדים באותה מידה, לימד על ידי אותו ברמה עולמית סגל, עם אותו תקן peerless איכות. רק הפורמט שונה. אתה בוחר את אחד שעונה על האינטרסים שלך, מטרות, ניסיון, וזמינות.


התאמה אישית של החינוך שלך


בשיקגו GSB, אנו מכבדים את האינדיבידואליות של התלמידים שלנו, ולכן אנו מציעים את הלימודים הגמישים ביותר של כל בית הספר העסקי העליון בעולם. דרישות תואר לכסות מעט מאוד קורסי חובה רשימה ארוכה של בחירות. ללא תשלום מתוך קבוצה regimented של כיתות הליבה כי בתי ספר אחרים דורשים, אתה מוסמך לבחור שיעורים המתאימים חוויות הפרט שלך, תחומי עניין ומטרות הקריירה.


למד מפקולטה ברמה עולמית


במשך יותר ממאה שנה, הסגל שלנו מגדיר - ומעצב מחדש - את הדרך שבה העולם עושה עסקים. הפרופסורים שלנו חידשו את המדע של שוק המניות; מקורו במחקר של האוצר המודרני; חלוץ שיווק מסד נתונים; והשיקה את שוק האופציות כפי שאנו מכירים אותו. לשכת ה- GSB של שיקגו יש מוניטין של פיתוח מסגרות כלכליות, פוליטיות ותיאורטיות שעליהן מבוסס העסק.


בשיקגו GSB, סגל וסטודנטים עובדים יחד כדי ליצור קהילה אינטלקטואלית supercharged. דיונים הם קולגיאליים, אבל אינטנסיבי. התוצאה היא סביבת למידה המרחיבה את דעתם של התלמידים ומרחיבה את נקודות המבט שלהם.


להשיג פרספקטיבה מעוגלת היטב


בשיקגו GSB, רעיונות מתכנסים מכל תחומי העסקים. חופשי מן הגבולות שהוטלו על ידי מחלקות אקדמיות מסורתיות, הפקולטה שלנו מביאים פרספקטיבות חדשות ורעיונות חדשים מכל היבטי העולם העסקי. כאן, הלמידה חוצה את כל הדיסציפלינות, מיזוג עסקים עם כל דבר מן האנתרופולוגיה והמשפט למדיניות ציבורית ופסיכולוגיה.


בניית חוויית מנהיגות


סדנת ההצלחה של מנהיגות ופיתוח (LEAD) מאפיינת את האמונה העמוקה שלנו שמנהיגות מועברת בצורה הטובה ביותר באמצעות ניסיון. LEAD חושפת את התלמידים למצבים בחיים האמיתיים ומאפשרת להם לחדד מיומנויות בין-אישיות, צוותיות ומנהיגות בסביבה נטולת סיכונים.


להיות חלק מקהילה רבת עוצמה


כאשר אתה מצטרף לשיקגו GSB, אתה מקבל גישה מיידית לרשת של 1,400 סטודנטים אחרים אשר עובדים מקצוע. את MBA MBA ו סוף שבוע MBA תוכניות מורכבים אנשים מתרבויות רבות, מדינות, תעשיות ומקצועות. אתה גם חלק מרשת בוגרי השפעה של כמעט 40,000 בוגרי 90 מדינות ברחבי העולם - 5,400 מהם בעלי עסקים, מנכ"לים או קצינים בכירים בחברה. לנצח מחובר לשיקגו GSB, הם נותנים לתלמידים שלנו גישה לחברות העליון, וליצור בסיס רשת עצום עבור סטודנטים ובוגרים ברחבי העולם.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי University of Chicago Booth School of Business »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
ספט 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
אוג 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date