AACSB Accredited

MM FEB UGM הוא בית ספר מוביל ללימודי מוסמכים באינדונזיה, המציע השכלה עסקית איכותית המאופיינת על ידי אנשי סגל חזקים ומוכשרים, תוכנית לימודים דינמית, תהליך למידה שיתופי ויצירתי ואווירה אקדמית נעימה. להיות מוכר בינלאומית על ידי AACSB (האגודה מראש קולגייט בתי ספר לעסקים), התוכנית היא כעת רק נציג תוכנית MBA באינדונזיה כי הוא הודה ברחבי העולם.

זה מראה את המחויבות שלנו להמשיך לשפר את איכות החינוך. התוכנית מטפחת ומממנעת את פוטנציאל המנהיגות של התלמידים באמצעות תוכנית לימודים חדשנית בשילוב עם תהליכי למידה חדשניים ותוכנית אינטנסיבית לפיתוח מיומנויות רכות המועשרת על ידי הרשת הבינלאומית שלנו של 37 אוניברסיטאות בינלאומיות בעלות שם מכובד בקמפוס יוגיאקרטה וג'קרטה.

חָזוֹן

מועשר על ידי הרשת הבינלאומית התוססת שלנו, אבל מושרשת בחוכמה המקומית, אנו מפתחים מנהיגים עסקיים אסטרטגיים עם יושרה, יצירתיות, ידע צורך לשרת את החברה.

משימה

להיות בית הספר המוביל עסקים בוגר באינדונזיה בקידום הידע של העסק וקידום שיטות עסקיות בר קיימא ואתית על ידי עולה לאתגרים בינלאומיים.

MBA MBA

MMUGM מציעה שלושה סוגים של תוכניות תואר אקדמי עסקים: תוכנית רגילה, התוכנית הבינלאומית, ואת תוכנית ההנהלה. התוכנית המנהלת מנוהלת בשני דפוסים מעמדיים: מחלקת מנהלים א ', המתוכננת בשעות אחר הצהריים, ומנהלת אקזקיוטיב ב' המתוכננת ביום שבת (ג'קרטה שישי-שבת).

ההרצאות והבחינות בתוכנית הרגילה ובהנהלה ניתנות בשפה האינדונזית. באשר לתוכנית הבינלאומית, ההרצאות, הדיונים המקריים, הבחינות והתזה נעשים במלואם באנגלית.

סטודנטים בתכנית הבינלאומית נדרשים לעשות תואר כפול, חילופי סטודנטים או תכנית קורס קצר באוניברסיטאות השותפות בחו"ל.

בינתיים, לסטודנטים בתוכנית הרגילה יש גם אפשרות להגיש בקשה לחשיפות בינלאומיות כאלה, ללא תכנית תואר כפול, אך הם כפופים לדרישות ולמצב החלים.

תוכנית MMUGM פועלת על מערכת סמסטר עם צריכת בחודשים פברואר ואוגוסט. כך, שנה אקדמית אחת מורכבת מסמסטר אחד, שבו סמסטר אחד מורכב מכ -6 חודשים.

תכנית הלימודים MMUGM מתוכננת כך שתאפשר לתלמידים להשלים את לימודיהם בתוך פרק זמן סביר. אורך הלימוד הרגיל הוא 18 חודשים לתוכנית הרגילה, 24 חודשים לתוכנית ההנהלה, 24 חודשים לתוכנית חילופי סטודנטים בין-לאומיים ו -30 חודשים לתכנית דו-לאומית לתואר שני. האורך המרבי של המחקר הוא כפול מהרגיל אורך המחקר.

כדי להשלים את תוכנית MBA, סטודנט חייב:

 1. השלם לפחות 48 נ"ז, כולל תזה.
 2. מלא חובה חובה שאינם נושאים אשראי.
 3. יש מינימום 3.00 GPA מצטבר ללא D ו מקסימום של שני Cs / C s.
 4. להגן על התזה.

48 שעות האשראי מורכבות מ 35- קורסי חובה, 9 שעות לימוד סמסטריאליות (SCH) של קורסי ריכוז, סדנת תזה 1 SCH ו 3 - SCH של התזה.

מבנה הקורס

סוגי קורסים

דרישות הקבלה לסטודנטים זרים

מסמכים

 1. טופס בקשה מלא;
 2. 4 צבע דרכון צבעוני;
 3. קורות חיים (קורות חיים);
 4. מכתב מוטיבציה;
 5. עותק סרוק של דרכון תקף. עליו להיות תקף לתקופת הלימוד;
 6. המלצה מכתב מבית הספר / מוסד המבקש;
 7. מכתב המלצה מהשגרירות / הקונסוליה האינדונזית;
 8. תעודת הסמכה ותמלול מוסמך (באנגלית);
 9. הצהרת בריאות טובה מהרופא של המבקש;
 10. אנגלית מבחן מיומנות (מינימום TOEFL PBT: 550 / IBT: 80 / IELTS: 6.0);
 11. הצהרה אישית (הטופס מסופק);
 12. הצהרת תמיכה כספית (הטופס מסופק).

המסמכים הדרושים להישלח בדוא"ל (softcopy) ודואר דואר (עותק קשיח)

כל המסמכים הנ"ל חייבים להיות באנגלית. אם המסמכים נמצאים בצרפת, הם חייבים להיות מתורגמים לאנגלית.

שלב אחר שלב תהליך ההרשמה

 1. עם קבלת מסמכי הבקשה שלך, המשרד לעניינים בינלאומיים (OIA) MM FEB UGM יעבד אותו עבור מכתב הצעה (LO) מהאוניברסיטה. המועמדים יקבלו את LO המבקשת מהם ליישב את דמי ההחזר לא החזר תשלום 632 דולר.
 2. ברגע שהם מסכימים ליישב את התשלום, OIA FEB UGM יבקש המבקשים לשלוח עותק של הקבלה. לאחר דמי הקבלה הוא אישר על ידי הבנק, OIA FEB UGM יעבד את המסמכים עבור מכתב קבלה (LoA) מ UGM.
 3. מועמדים יקבלו את LoA ומידע אחר הקשורים לקורסים המוצעים, תקנה אקדמית, חבר סטודנט, וכו 'בדוא"ל.
 4. המשרד לעניינים בינלאומיים ב- UGM יעבד את מסמכי הבקשה בפני הנהלת ההשכלה הגבוהה של אינדונזיה לקבלת היתר לימודים. זה בדרך כלל לוקח חודשיים כדי לקבל את אישור המחקר שהונפקו.
 5. כאשר אישור הלימודים יהיה זמין, האוניברסיטה תסייע לסטודנטים להסדיר את אישור משרד ההגירה בג'קרטה עבור שהייה מוגבלת ויזה (VITAS / ויזה Tinggal Terbatas). זה ייקח לפחות שלושה / ארבעה חודשים כדי לארגן הן אישור הלימודים ואישור VITAS.
 6. לאחר אישור אישור VITAS (רשות VISA), משרד ההגירה יהיה טלקס אותו לשגרירות אינדונזיה שבו תבקש את האשרה. כדי לקבל את הרשאת VISA tlexed לשגרירות אינדונזיה, אנא הודיעו לנו באמצעות איזו שגרירות תוכל לבקש.
 7. OIA FEB UGM ישלח לך את אישור VITAS (הרשאת VISA) באמצעות דוא"ל. עם אישור זה VITAS, אתה יכול לבקש ויזה מוגבלת להישאר (VITAS / ויזה Tinggal Terbatas) בשגרירות אינדונזיה / הקונסוליה הכללית אשר יש לנו הודיע לנו.
 8. אנו ממליצים לך לעזוב רק עבור אינדונזיה באמצעות מוגבל להישאר ויזה (VITAS / ויזה Tinggal Terbatas). לכן, עליך להמתין לאישור VITAS לפני שתגיש בקשה לויזה.
 9. לא מומלץ להשתמש באשרה נוספת, כגון ויזה תרבותית חברתית (VKSB). VKSB תקף רק ל -60 יום ויש להאריכו בכל חודש במהלך שהותכם. הארכה המקסימלית היא ארבע פעמים. אם אתה רוצה להישאר יותר, אתה צריך לבקש ויזה חדשה מחוץ אינדונזיה. זה עולה יותר זמן וכסף יש הרחבה VKSB חודשי עשוי להסיח את המיקוד שלך מן המחקר כאן. לכן; אנו ממליצים בחום על VITAS במקום על VKSB.

דמי הניהול שאינם ניתנים להחזרה כוללים עמלות לא אקדמיות: הרשאת לימודים, אישור ויזה, היתר שהייה מוגבל (KITAS), דוח משטרה (STM ו- SKLD), היתר תושב זמני (SKPPS), היתר יציאה מרובה וביטוח בריאות אוניברסיטאי.

בתוך 7 ימים עם ההגעה לאינדונזיה, סטודנטים בינלאומיים המחזיקים באשרת שהייה מוגבלת (Visa Ijin Tinggal Terbatas / VITAS) חייבים לדווח מיידית למשרד לעניינים בינלאומיים ב- UGM.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית
עדכון אחרון: June 9, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
18 - 24 חודשים
תכנית מלאה
Price
68,000,000 IDR
מחלקה רגילה: 68,000,000Rp; תוכנית ברמה בינלאומית רגילה: 80,000,000Rp; דרג מנהלים: 79,000,000 דירה
Deadline
בקשת מידע
3rd batch of registration and document submission deadline
בקשת מידע
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
3rd batch of registration and document submission deadline
Start Date
פבר 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
3rd batch of registration and document submission deadline
End Date

פבר 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date