תואר שני במנהל עסקים (MBA - אי-תזה)

כללי

תיאור התכנית

המחלקה למנהל עסקים שמה לה למטרה להציג בפני התלמידים את כל ההיבטים המעשיים והתיאורטיים והמטרות של המשמעת. בנוסף לקורסים הקשורים לתחומים פונקציונליים כמו ניהול, הנהלת חשבונות, מימון, שיווק ומשאבי אנוש, מכוסים קורסים כמו טכנולוגיות מידע, מדעי ההתנהגות, תקשורת, כלכלה ומשפטים.

תכנית מנהל עסקים Antalya Bilim University (MBA) נועדה לחנך את המנהלים המובילים של חברות ומוסדות. אם לוקחים בחשבון את חשיבות משאבי האנוש ההולכים וגדלים מיום ליום עבור העסקים, ובעולם העסקים הגלובלי של ימינו, מנהלים ומנהיגים מספקים את הכישורים הנחוצים להם ומספקים להם להתאמן בתחומים מעשיים.

  • על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון מפקולטה זרה או מכללה שיש להם לפחות ארבע שנות קבלה לאומית או שוות ערך למועצת ההשכלה הגבוהה (YÖK). אין מגבלת קטעים.
  • התכנית משתרעת על סך 10 קורסים (30 נ"ז) במשך 3 סמסטרים. הסטודנט שנכשל בתום תקופה זו או שאינו יכול להשלים את התוכנית פוטר מהמוסד להשכלה גבוהה על פי חוק 12 לתקנת בוגר YÖK.
  • שפת התוכנית היא "טורקית".
  • לצורך סיום הלימודים מכינים התלמידים פרויקט סיום תואר שני בנוסף לקורסים הרגילים.
  • ציון ALES או YDS אינו נדרש בכניסה לתכנית.
  • קורסים לתכנית MBU MBA מתקיימים בקמפוס העיר ABU (קומה 7-8 מעל מרקנטליה AVM) בין השעות 19: 00-21: 00 בימי חול.This is a shot of the owner of New Zealand watch company - Hunters Race. מירוץ הציידים / Unsplash
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects.

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects. קרא פחות