MBSC MBA MBSC מלאה

כללי

תיאור התכנית

כל אחד יכול לעשות תואר שני במנהל עסקים. עם זאת, מעטים הם המשתתפים במרכז. אחד מהמעטים והיחידים באזור מבוסס על מתודולוגית המחשבה והפעולה הייחודית של Babson, המאפשרת לתלמידים "לשחרר את הפוטנציאל היזמי שלהם" באמצעות למידה ממוקדת-משתתפים (PCL) ולהיות סוכני שינוי.

MBSC" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/41/41994_Screen_Shot_2017-02-28_at_9.42.42_PM.png" alt="MBSC" />

ההבדל בין MBA MBSC

עוצב באמצעות שיתוף פעולה גלובלי

התכנית, אשר עוצבה על ידי חברת Babson, המובילה בעולם בתחום החינוך ליזמות, מותאמת באופן הדוק למציאות של הממלכה על-ידי הפקולטה של MBSC אשר מבוססת באופן מקומי, מקיימת אינטראקציה עם הקהילה MBSC ייעוץ לקהילה העסקית, ומעורבות פעילה ביצירה ופיתוח של מערכת אקולוגית היזמית KAEC והאזור. תוכנית MBA בסעודיה מחקה את Vision2030, המעודד סוכנות יזמית יחד עם יצירת השפעה חברתית חיובית

מודל למידה

MBA נועד לתת למשתתפים את היכולת לאזן את היסודות העסקיים עם חשיבה יזמית ולהיות מסוגלים להתגבר על הבעיות של סביבות כלכליות לא ודאיות ומשתנות. הפילוסופיה הליבה שלה היא יוזמה מחשבה ופעולה (ETA), מתודולוגיה הוראה המסומנת על ידי Babson. ETA מסייע למשתתפים להתגבר על העמימות וליצור ערך כלכלי וחברתי בכל מקום אליו הם הולכים.

למידה ממוקדת-משתתפים (PCL)

ב MBSC , אנו משתמשים במתודולוגיה ממוקדת משתתף שמציב את התלמיד במרכז הפעילות בכיתה. PCL מאפשר למשתתפים לרכוש קבוצה ייחודית של מיומנויות (מנהיגות, עבודת צוות, מיומנויות ניהוליות גלובליות ועוד) באמצעות פעולה והשתקפות. המשתתפים לומדים כיצד לחדש וכיצד להוביל חדשנות, ולא רק על חדשנות.

מוכוונת עסקים הפקולטה

הפקולטה שלנו עובר הכשרה קפדנית בבית הספר בבסון. תוכנית ההכשרה הבלעדית הזו מאפשרת לסגל ההוראה להתאים את תכנית הלימודים ואת סגנון ההוראה למציאות של הממלכה והאזור. בתורו, זה עוזר למשתתפים לפתח תהליך מחשבה אמדיקסקסטרוני, ללמוד לאזן פעולה וניסוי עם ניתוח קפדני הבנה מעמיקה של יסודות עסקיים להבחין כאשר מצב מחשבה הוא משביע רצון יותר מאשר אחרים.

תכנית ליבה

התוכנית מיועדת לספק לך כלים מתקדמים להבנה ומדידה של ביצועי הארגון ופרויקט עסקי בתוך הארגון. כמו כן, תוכנית הליבה נותן לך את הכישורים האישיים שאתה צריך לאמץ גישה יזמית סגנון מנהיגות יזמית. שילוב זה של כישורים קשים (טכני, לסביבות חזויות) לבין מיומנויות רכות (אישי, אידיאלי עבור סביבות לא ודאות) מאפשר לך להוביל חדשנות שיוצרת ערך כלכלי וחברתי. בנוסף, הוא מספק הכשרה מיומנויות בינאישיים הדרושים לאמץ מחשבה יזמית ופעולה.

חתימה על ניסיון

בהתבסס על השיטה הייחודית של MBSC מחשבה ופעולה (ETA), MBA MBA משלבת חוויות למידה חתימה (SLE) לתוך תוכנית הלימודים לפתח מנהיגים יזמיים. ה- SLE הוא הזמנה לפיתוח הפרויקט האישי של האדם, ובדיקת היתכנותו באחד מארבעת התחומים: יזמות עצמאית, יזמות חברתית, פיתוח עסקי משפחתי, והעסקים הארגוניים. כל סטודנט בוחר את תחום ההעדפות שלו ומפתח עסק ריאליסטי אפשרי שניתן לצפות בו, לנהל ולגדול.

יעדי למידה למנהל עסקים

  • ידע פונקציונלי עמוק של משמעת
  • מחשבה יזמית
  • ערכים, הקשר ומנהיגות בעולם מגוון
  • היגיון ותקשורת עם שיטות כמותיות וטכנולוגיה

אפשרויות גמישות

שני פורמטים תוכננו כך שיתאימו לצורכי התלמיד ולהעדפותיו, כולל החובה המשפחתית. לא משנה איזה MBSC של שתי תוכניות עובד הכי טוב עם לוח הזמנים ואת החוויה שלך, אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את אותה תוכנית ליבה מאותה סגל שעושה את MBSC תוכנית MBA חוויה חינוכית ייחודית.

במשרה מלאה במנהל עסקים

הכיתות לתכנית MBA במשרה מלאה יתחילו בספטמבר ותשלים את התואר 15 חודשים מאוחר יותר בדצמבר. תלמידים בדרך כלל נפגשים 4 ימים בשבוע מיום שני עד יום חמישי. יום טיפוסי לסטודנטים במשרה מלאה במינהל עסקים במינהל עסקים (MBA) ישתתפו בקורסים, יפגשו עם קבוצות שיעבדו על פרויקטים, ישתתפו במועדונים ובארגונים שאתם חלק מהם, ויחברו עם תלמידי MBA אחרים באמצעות קורסי בחירה ופרויקטים לטבילה.

עדכון אחרון: יול 2018

אודות בית הספר

MBSC aims to develop a new generation of transformative leaders who think creatively and act boldly. The Kingdom needs more job creators and not just job consumers. MBSC is designed to fill this void ... קרא יותר

MBSC aims to develop a new generation of transformative leaders who think creatively and act boldly. The Kingdom needs more job creators and not just job consumers. MBSC is designed to fill this void by creating Entrepreneurs of All Kinds (EAK®). קרא פחות