MBA

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

מכללת ראג 'סוין של עסקים מחויבת לספק חינוך איכותי, כי הוא גם רחב, רלוונטי מבחינה מקצועית; יצירת סביבה המעודדת פיתוח סגל ומחזקת את קשרי המכללה עם הקהילה החיצונית; וכדי לחרוג מהסטנדרטים הגבוהים של ההתנהלות האישית והמקצועית של AACSB International, אשר הוסמכה לתכנית המכללה למנהל עסקים במכללה בשנת 1979. בעקבות מחויבות זו להוראה, מחקר, שירות וקידום, משימתה של האוניברסיטה נמשכת לצמיחה ולפיתוח של אזור מטרופולין דייטון ו מיאמי עמק ו בוחנת בעיות שיש להם מקומי, המדינה, אזורי, לאומי, יישומים בינלאומיים.

המכללה האקדמית ראג 'סוין מציעה תוכניות לתואר מוסמך לתואר שני במנהל עסקים (MBA), תואר שני במדעים (MS) בכלכלה חברתית ויישומית, תואר שני במדעים (MS) במנהל לוגיסטיקה (תואר שני). כל תוכנית של תלמיד מתוכננת על בסיס אישי, תוך התחשבות ברקע, בצרכים ובמטרות של התלמיד. זה מאפשר כל תוכנית להיבנות על סטודנט לתואר ראשון בעבודה בעסקים, באמנויות, במדעים, בהנדסה, או בתחומים אחרים של המחקר.

פרק של ביתא גמא סיגמא, החברה הלאומית לכבוד לימודי בתחום העסקים והמנהל, הוקם על ידי המכללה למינהל ומנהל בשנת 1976.

דרישות הקבלה

ההרשמה לתואר מוסמך במנהל עסקים או לתואר שני בחשבונאות מחייבת הגשת טופס "בקשה להתקבל לתואר בוגר" למשרד ללימודי מוסמכים. כל המועמדים להתקבל לתכנית לתואר חייבים לשלם את דמי הבקשה להגיש תמלילים רשמיים מכל מכללות / אוניברסיטאות השתתפו. מועמדים בינלאומיים חייבים להגיש דו"ח רשמי לבחינת אנגלית כשפה זרה (TOEFL) עם ציון של לפחות 550/213 או להקה של 6.0 במבחן הבינלאומי לבדיקת שפת אנגלית. מועמדים חייב להיות בעל תואר baccalaureate שנצברו (או שווה ערך) ממוסד מוכר אזורית.

מועמדים עבור M.Acc. תוכנית תואר צריך להיות בעל תואר ראשון עם עיקרי או ריכוז בחשבונאות בנוסף לדרישות לעיל. אלה עם ליקויים עשויים להידרש להשלים בהצלחה קורסי הכנה נבחרים. סטודנטים ללא תואר ראשון בחשבונאות יידרשו ללמוד קורסי הכנה לתואר ראשון לפני תחילת תואר M.Acc; כל התלמידים האלה צריכים לפנות למחלקת החשבונות לפני ההרשמה.

מכללת ראג 'סואן של עסקים מודה רק אנשים אשר מראים הבטחה גבוהה להשלמת מוצלחת של התוכנית. הקבלה לתכנית מבוססת על מגוון קריטריונים, כולל ביצועים אקדמיים קודמים, ציון תקני מבחן, יכולת אינטלקטואלית (כולל מיומנויות אנליטיות וכמותיות), מוכנות ללימודים מתקדמים וגורמים נוספים.

קבלה רגילה בעסקים

מועמדים עם תואר ראשון מצטבר GPA של 3.00 ומעלה יקבלו קבלה קבוע לתוכנית MBA. אין צורך ב- GMAT. מועמדים אשר סיימו את כל עבודת הקורס חייב להיות בעל תואר GPA לפחות של 3.0. מועמדים בינלאומיים חייבים לקבל ציון של לפחות 550/213 על TOEFL.

הודאה מותנית בעסקים

מועמדים עם תואר ראשון מצטבר GPA של 2.70-2.99 יקבלו הודאה מותנית לתוכנית MBA. אין צורך ב- GMAT. תנאי הקבלה הם כי התלמיד חייב להרוויח GPA מצטבר GPA של לפחות 3.00 בסמסטר שבו הם לסיים 9 שעות אשראי של הקורסים. אם הם לא, הם יכחישו הודאה.

עתירות כניסה לעסקים

מועמדים עם GPA מצטבר של 2.50 רשאי לבקש כניסה עם עדות תומכת של כישרון ללימודים מתקדמים. הראיות התומכות הנדרשות הן ציון GMAT (מינימום 400) או ציון GRE מקביל. סטודנטים אשר בקשותיהם אושרו יקבלו הודאה מותנית ועומדים בהנחיות הנדרשות לקבלת סטטוס קבלה מותנה.

הודאה זמנית בעסקים

בתנאים מסוימים, המועמד יכול להתקבל זמנית (במשך רבע) עד קבלת אישורים רשמיים. הודאה זמנית מוענק עבור רבע אחד כדי לאפשר למבקש את הזמן הדרוש עבור המדינה רייט לקבל את המסמכים הרשמיים. הודאה זמנית אינה קטגוריה של הודאה סופית. לאחר קבלת כל המסמכים הרשמיים, המכללה תעשה החלטה סופית להודות או לא.

אם לא יתקיימו דרישות הקבלה במהלך הרבעון בו התקבל סטודנט באופן זמני, יידחה ההרשמה לרבעונים הבאים והסטודנט יפסיד אשראי לתארים מתקדמים כלשהם שיושלמו במהלך הרבעון.

קבלה זמנית בחשבונאות

סטודנטים ללא תואר ראשון חשבונאות (או עסקים תואר) יידרש להשלים קורסי הכנה עם מינימום GPA של 3.0 לפני שהם יכולים להשיג מעמד הקבלה הרגיל.

הודאה לא-זמנית או מעבר ארעי בעסקים

מועמדים העומדים בכל הדרישות של בית הספר ללימודי מוסמכים לקבלת הודאה ללא תואר או כניסה ארעית יוכנסו לקטגוריות אלו. סטודנטים המעוניינים לעבור למעמד של תואר חייבים להגיש בקשה לבית הספר ללימודי מוסמכים למעמד זה ויכולים לחול רק 12 שעות אשראי של דרישות שלב ב 'לקראת התואר.

תואר MBA

המשימה של תוכנית תואר שני במינהל עסקים רייט היא לפתח מנהלים ומנהיגים שהבנה וחזון מקיפים את הארגון כולו. הבוגרים יעבדו ביעילות בתוך תחומי תפקוד שונים ויבינו את הארגון כולו ואת סביבתו. בהתאם למשימה זו, יעדי הלמידה העיקריים של התכנית הם לפתח בתלמידינו הבנה בין-תפקודית של פעולות ארגוניות; לפתח את כישורי החשיבה הקריטיים והאנליטית של התלמידים; לשפר את כישורי התקשורת של התלמידים - בעל פה, בכתב ובינאישית; ולפתח את היכולת לעבוד בשיתוף פעולה.

תואר MS בכלכלה חברתית ויישומית

לקבלת מידע נוסף על תואר שני במדעים בתוכנית כלכלה חברתית יישומית, עיין בסעיף כלכלה.

תואר MS בניהול לוגיסטיקה

תוכנית זו משלבת את המחקר של מינהל עסקים עם קורסים לוגיסטיים מתקדמים. בעידן של התכווצות מחזורי חיי המוצר, קווי מוצרים מתרבים, העברת רשתות הפצה ושינוי הטכנולוגיה, השליטה בלוגיסטיקה הפכה למרכיב חיוני בהצלחה תחרותית. תוכנית MS ב לוגיסטיקה ניהול מספק רקע מצוין למטרה זו. לקבלת מידע נוסף אודות תוכנית זו, ראה MS בסעיף ניהול לוגיסטיקה.

מ. תואר

מטרת תוכנית "מוסמך בחשבונאות" היא לספק לסטודנטים מגוון רחב של יכולות שנועדו להקל על ההצלחה בקריירה החשבונאית המקצועית ולהעפיל את הבוגרים לעבודה לבחינה אחידה של רו"ח במדינת אוהיו. ראה M.Acc. דרישות.

תואר כפול בכלכלה

סטודנטים יכולים לקבל הן את התואר MBA והן את התואר MS בכלכלה חברתית ויישומית במסגרת תוכנית תואר כפול, המאפשרת עבודה בקורסים משותפים ליישם את שתי התוכניות כל עוד הקורסים הושלמו בתוך המועד שנקבע להשלמת הלימודים לתואר שני תוכניות. מדיניות זו אינה חלה על סטודנטים שקיבלו תואר MBA או תואר MS בכלכלה מבתי ספר אחרים מאשר מדינת רייט. צור קשר עם מנהל תוכניות MBA ומנהל MS בתוכנית חברתית וכלכלית יישומית לפרטים נוספים.

תואר כפול עם סיעוד

סטודנטים יכולים לקבל הן את התואר MBA והן את התואר MS בניהול מערכות סיעוד ובריאות במסגרת תוכנית תואר כפול, המאפשרת עבודה משותפת של הקורס בשתי התוכניות. סטודנטים אשר מקבלים תואר MBA או תואר MS בסיעוד מבתי ספר אחרים מאשר מדינת רייט לא יכול להיכנס לתוכנית תואר כפול. לקבלת מידע נוסף, פנה למנהל תוכניות לתואר שני במנהל עסקים ולוגיסטיקה ומנהל MS בתוכנית הסיעוד.

MBA CORE וריכוזים

לאחר השלמת (או להיות waived מ) קורסי היסוד תנאי מוקדם, התלמידים מתחילים את תוכנית MBA עם MBA Core, 21 שעות אשראי כמובן עבודה המשותפים לכל הסטודנטים במנהל עסקים. על הסטודנטים להירשם לתואר MBA 7500 - מנהיגות ואתיקה, כקורס הליבה הראשון. סטודנטים אינם יכולים להירשם ללימודי תואר שני במנהל עסקים, MBA 7500, עד שהם סיימו את כל קורסי הליבה של MBA ולקבל אישור מאת מנהל תוכנית MBA. התלמידים משלימים גם ריכוז של תשע שעות אשראי שנבחרו מתוך הרשימה המוצגת להלן.

לתלמידים יש את הגמישות לבחור ולהרכיב ריכוז (ים) כדי לעמוד ביעדים הקריירה שלהם. קורסי הקרן אינם יכולים לשמש כחומרים אלקטיביים באזור הריכוז. סטודנטים הלומדים קורסים עסקיים מתקדמים צפויים לעמוד בדרישות תנאי קדם.

עדכון אחרון: May 2019

אודות בית הספר

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... קרא יותר

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. קרא פחות