MBA

כללי

תיאור התכנית

תוכנית ה- MBA University of Wyoming מספקת תוכנית לימודים לנעילת צעדים המבטיחה כי הסטודנטים שלנו ירכשו את הכלים הדרושים בכדי להשיג יתרון תחרותי בשוק העסקי של ימינו. תוך פיתוח מתמיד של ידע מעשי, סטודנטים מסוגלים ליישם מושגים על סיטואציות בעולם האמיתי במספר תעשיות שונות.

הקבוצות הצנועות שלנו מבטיחות שהתלמידים אינם רק מספר. שיעורי MBA קטנים יותר בגודל קטן יותר מאפשרים לסטודנטים להתחבר באמת עם חבריהם לכיתה וגם עם חברי הסגל שלהם, ומטפחים אווירה המדגישה בניית צוות, מנהיגות וכבוד.

קבלת תואר שני במנהל עסקים הוא עניין של השקעת אנרגיה ומשאבים (במיוחד זמן וכסף). כשמחפשים את ההתאמה הנכונה בתוכנית MBA, יש לקחת בחשבון בשפע מי יכול לספק את ההחזר הגבוה ביותר על ההשקעה. התוכניות שלנו הן במחיר סביר, אך עם זאת חוויתי מאוד ומבוסס על אפליקציות, המספקות לסטודנטים את הכלים לתורמים מיידיים לארגונים אליהם הם מצטרפים עם סיום הלימודים.

University of Wyoming סיימה הרבה אנשים מצליחים להפליא המעוניינים מאוד לראות את הסטודנטים שלנו מצליחים. בנוסף לתכנית הלימודים המשולבת ביותר שלנו והזדמנויות למידה חווייתיות ייחודיות, אנו מספקים מספר אירועי רשת המאפשרים לתלמידים שלנו להתחבר לרשת חדה של אנשי עסקים. פעמים רבות מערכות יחסים אלה מספקות הזדמנויות לחונך / מנטה וסיכויים תעסוקתיים.

עם ממוצע 90% של מיקום משרות, מה משנה אותנו?

אנו מספקים לתלמידים שלנו הזדמנויות למידה חווייתיות ייחודיות. רשת פנים אל פנים עם מנהלים ברמה C, רוכשים ידע בכלכלה גלובלית באמצעות הניסיון הבינלאומי שלנו, משתתפים בפרויקטים של ייעוץ לחברות ומגיעים לפסגת מנהיגות בג'קסון, וויומינג.

באמצעות הזדמנויות אלה תוכלו לרכוש מערך מיומנויות רב עוצמה כדי להיות תורם מיידי לארגון אליו אתם מצטרפים כשתסיימו בהצלחה את התוכנית שלנו.

למידה ניסיונית

בגלל האופי המיוחד של תכנית ה- MBA University of Wyoming , יש לסטודנטים אפשרות להשתתף במספר הזדמנויות חווייתיות מחוץ לתפאורה המסורתית בכיתה. אנו מוצאים את זה חיוני שבוגרינו יהפכו לתורמים מיידיים לארגונים אליהם הם מצטרפים כאשר הם מסיימים בהצלחה את התוכנית שלנו. להלן תוכלו לחקור כמה מההזדמנויות הייחודיות שאנו מספקים לסטודנטים בכדי להבטיח להם הבנה של אופן ההתנהלות העסקית באמת ובאילו סוג נסיבות יש לקבל החלטות.

ניסיון בינלאומי

חילופי דברים בינלאומיים: סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ויומינג מבקרים באוניברסיטת פורצהיים

השנה תהיה ההחלפה השנתית ה -9.

סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים University of Wyoming (UW) מבלים שבוע בסיור בחברות אירופיות כחלק מחוויה בינלאומית שיתופית בחסות University of Wyoming ואוניברסיטת פורצהיים בפורשהיים, גרמניה. גם סטודנטים מתכניות ה- MBA הבינלאומיות ל- UW ו- Pforzheim הבינלאומיים משתפים פעולה כחלק מהמעורבות הזו. השנה תהיה ההחלפה השנתית.

החוויה הבינלאומית היא חלק בלתי נפרד מתכנית הלימודים במנהל עסקים (MBA) וחלק מקורס הקופסטון בשנה השנייה השנייה ללימודי MBA, בהנחיית ד"ר ג'ו רוסו. לפני היציאה, סטודנטים חוקרים כל חברה בה הם מבקרים, מבצעים ניתוח של המודל העסקי של החברה וגורמי ההצלחה העיקריים, וכן הערכת הזדמנויות ואיומים בסביבה התחרותית הכוללת של החברה. ד"ר רוסו העיר כי כתוצאה מכך, "סטודנטים מסוגלים לשאול שאלות מושכלות והם מסוגלים לחקות יועצים מקצועיים ואנליטיקאים בתעשייה. זו חוויה אמיתית בגבס. "

רוסו מוסיף, "היבט של נסיעות בינלאומיות כמו שתוכנית ה- MBA שלנו מספקת, והוא די ייחודי בהשוואה לאלה של תוכניות MBA אחרות, הוא שהתלמידים שלנו מגיעים עם ידע בהקשר הרבה יותר בכלכלה הגרמנית ותעשיותיה. קשרי גומלין עצומים לכלכלה העולמית, ידע כזה משתרע מעבר לגבול ומאפשר הערכה של כלכלות אחרות גם הוא. אמר אחרת, פעילויות השבוע הבינלאומיות מרחיבות את חוויות התלמידים שלי עם נושאים שעלולים להיתקל בהן במסגרת עסקית גלובלית, בעוד כמו כן, נותנים להם את ההזדמנות לפתח את יכולותיהם האישיות של עבודה יעילה בצוותים רב תרבותיים. "

126884_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgפניה / ביטול ניתוק

בחר את המסלול שלך

ניהול אנרגיה MBA

MBA University of Wyoming בניהול אנרגיה תוכנן על ידי מנהלי אנרגיה כדי לפתח מנהיגים עתידיים בתעשיית האנרגיה. תכנית הלימודים המיושמת מאוד מכינה את התלמידים להתקדם במהירות בקריירות האנרגיה שלהם. שבעה קורסים משולבים וממוקדי אנרגיה שנעים בין כלכלת אנרגיה ושיווק לסחר באנרגיה והערכת פרויקטים, משלימים פרויקטים של ייעוץ צוותי רב תחומי. ביקורי אתרים בחברה וגישה לרשת רחבה של מנהלים בתעשיית האנרגיה הם מבדילי תכניות.

מימון במנהל עסקים

בחירת מסלול תארים ממוקד פיננסים מכינה אתכם להיות איש מקצוע בתחום הפיננסים הבקיא, האחראי על ניהול ושיפור העושר עבור מספר גופים. בין אם זה למשפחות, לעסקים קטנים או לתאגידים גדולים, תדרוש מערך מיומנויות מתקדם המותאם להבנת אסטרטגיות השקעה ומספר מיומנויות טכניות מתקדמות. תוכנית ה- MBA University of Wyoming תעניק לך את הידע הדרוש לך בכדי ליישם ביעילות היבטי ניהול ומנהיגות של העסק עם הכישורים הטכניים הדרושים לקריירה בתחום הפיננסים.

השלמת מסלול הכספים המתמחים שלנו תשפר את הידע שלך ואת יכולת קבלת ההחלטות שלך, ותהפוך אותך לנכס בשוק התחרותי של ימינו.

תואר שני במנהל עסקים בתחילת דרכו

האם אתה רוצה להקים חברה משלך או שיש לך עבודה ספציפית בראש, אך אינך בטוח אם יש לך את הכישורים או הניסיון הנכון? תוכנית ה- MBA UW מציעה MBA מוקדם לקריירה המותאמת לאלה המחפשים לצבור את הניסיון והתובנות העסקיות הנדרשות בשוק התחרותי של ימינו. תוכנית זו בת 16 חודשים מיועדת לספק לתלמידים רוחב ועומק הידע העסקי באמצעות עבודה בכיתה ולמידה חווייתית נרחבת. הסטודנטים שלנו עובדים בצוותים חוצים פונקציונליים עם חברות אמיתיות על פרויקטים אמיתיים. כשהמיקוד הוא בפיתוח מנהיגות ופיתוח ניהולי, תוכנית UA MBA מוקדשת לספק לסטודנטים הזדמנויות להצלחה.

PharmD / MBA

דרוש חמש שנים לתואר דוקטור לרוקחות / MBA - ארבע שנות לימודי רוקחות ושנה אחת של קורסים ליבה של MBA. הסטודנטים מבלים את השנה הראשונה שלהם (סמסטר, אביב, וקיץ) בתכנית ה- MBA בהשלמת תכנית הליבה, פרויקט ההתנסויות בקיץ ותכנית המנהיגות החווייתית. ארבע השנים הבאות יקיפו את הפארם המסורתי. ד. תכנית לימודים, כולל קורס MBBA Capstone בשנת 2. סטודנטים שיסיימו תוכנית זו יזכו בתואר דוקטור לרוקחות ותואר שני במנהל עסקים.

MBA בינלאומי

בשיתוף עם אוניברסיטת פורצהיים, אנו מציעים תכנית MBA בינלאומית לתארים משותפים. סטודנטים המשתתפים יקבלו תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת פורצהיים וכן תואר שני במנהל עסקים (MBA) University of Wyoming . הסטודנטים יבלו את השנה הראשונה שלהם בלרמי, WY בהשלמת תכנית הלימודים הבסיסית ב- MBA, פרויקט החוויות בקיץ ותכנית המנהיגות החווייתית. לאחר מכן הם יבלו את שנתם השנייה בפורשהיים, גרמניה בהשלמת שיעורי קורס. בעוד שבגרמניה הסטודנטים ישלימו עבודת גמר כחלק מדרישות הסיום.

תואר שני בהנדסה / MBA

סטודנטים בעלי תואר שני במנהל עסקים וגם תואר שני בהנדסה מבדילים עצמם מרבים כאשר נכנסים לשוק התחרותי עם סיום הלימודים. לא רק שהם יכולים לדבר על הלנגו הטכנית, אלא שהם גם יכולים להבין את האסטרטגיה הכללית והיעדים התפעוליים תוך התחשבות בתפקיד הניהולי / מנהיגי

יוריס דוקטור / MBA

לוקח ארבע שנים להשלמת התוכנית הכפולה University of Wyoming JD / MBA. סטודנטים מבלים שלוש שנים בקמפוס העוסקים בלימודי המשפטים ושנה בתכנית ה- MBA בהשלמת תכנית הליבה, פרויקט ההתנסויות בקיץ ותכנית המנהיגות החווייתית. קורס הקפסטון לתואר שני במנהל עסקים יסתיים בסתיו לאחר סיום הליבה בתוכנית הלימודים. סטודנטים בדרך כלל מתחילים את חלק ה- MBA מהתואר שלהם בשנה ב 'או ג'. תשע (9) שעות אשראי של עבודות משפט מאושרות יועברו כשעות בחירה לתכנית MBA. סטודנטים שיסיימו בהצלחה תכנית נעילה זו יזכו בתואר דוקטור לג'וריס ותואר שני במנהל עסקים.

MBA מקוון

תוכנית MBA מקוונת במשרה חלקית מיועדת במיוחד לאנשי עסקים מנוסים המעוניינים בתוכנית AACSB בינלאומית מוסמכת לחלוטין, 100% מקוונת המתאימה ללוחות הזמנים העמוסים שלהם. התוכנית השנתית במשרה חלקית זו מיועדת לאנשי מקצוע המעוניינים לשפר את הבנתם בתחומי העסקים ולהחיל אותם על קבלת החלטות במקום העבודה. התוכנית מבוססת הקוהורט מתחילה כל סמסטר בסתיו ובאביב והיא כוללת 30 שעות לימוד של לימודי לימוד.

ריכוז אנרגיה מקוון

תוכנית MBA לריכוז אנרגיה מקוון מיועדת לאנשי מקצוע העובדים בענף האנרגיה. אנשים הבוחרים להמשיך במסלול זה ייקחו 3 קורסים נוספים הממוקדים באנרגיה לאחר סיום מוצלח של מסלול הלימוד הכללי של ה- MBA המקוון במשך 39 שעות אשראי. קורסים בתחום שרשרת אספקת האנרגיה, חשבונאות אנרגיה ומימון אנרגיה נבחרו כתוצאה ישירה משיחות עם מובילי התעשייה הרלוונטיים ומספקים לסטודנטים אפשרות להשיג ידע הקשור ליישומים בעולם האמיתי בענף התחרותי ביותר.

מטרות למידה לתואר שני במנהל עסקים

תכנית ה- MBA University of Wyoming והמכללה לעסקים מוסמכות על ידי האיגוד לקידום בתי ספר לעסקים קולגייט (AACSB) הבינלאומי. AACSB מציבה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות סטודנטית, סגל ומוסד, ומבקרת בכל מוסד כל 5 שנים לצורך הערכה לאישור חוזר. תכנית ה- MBA UW משתמשת ביעדי הלמידה הבאים בכדי להעריך את הרלוונטיות לתכנית הלימודים וכן את יעילות ההוראה בהדרכת התלמידים שלנו להישגים מוצלחים של ה- MBA שלהם:

  • התלמידים יפגינו הבנה ברורה של מושגים עסקיים.
  • התלמידים יציגו את היכולת ליישם מושגים עסקיים כדי לפתור בעיות עסקיות מורכבות ולא מובנות.
  • התלמידים משלבים מושגים של קיימות, גלובליזציה, אתיקה ויזמות בקבלת החלטות.
  • התלמידים יציגו רעיונות תוך שימוש בתקשורת כתובה ומילולית / לא מילולית באופן יעיל בפני קהל מקצועי.
  • התלמידים יפגינו כישורי מנהיגות ועבודת צוות.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Wyoming offers a world-class education in the small community of Laramie, Wyoming. Founded in 1886, the university each year welcomes more than 14,000 students from all 50 states and ... קרא יותר

The University of Wyoming offers a world-class education in the small community of Laramie, Wyoming. Founded in 1886, the university each year welcomes more than 14,000 students from all 50 states and 90 countries. As a land-grant university, we are dedicated to serving the state of Wyoming and producing graduates who go on to be global leaders. Here you can study everything from agronomy to zoology, criminal justice to theatre and dance. קרא פחות

אקרדיטציות

AACSB Accredited