MBA

כללי

תיאור התכנית

תכנית ה- MBA של ריידר מספקת הכנה מתקדמת להשתתפות מוצלחת בעולם המשתנה במהירות. תיחשף לסיטואציות בעולם האמיתי שאתה מעודד לפקפק ולנתח. הרוכב ממוקם במרכז ניו ג'רזי ובקרבת מרכזי התאגיד Route One. תכנית ה- MBA מוסמכת על ידי AACSB הבינלאומי - האגודה לקידום בתי ספר לעסקים קולגייטיים, ההסמכה העסקית המובילה בעולם.

תכנית ה- MBA של ריידר מספקת סביבת למידה יעילה ומובחנת המדגישה:

 • כישורי תקשורת ביקורתיים.
 • קבלת החלטות אסטרטגיות הוליסטיות.
 • פיתוח מנהיגות.
 • שילוב חוצה תפקודים של תיאוריה ותהליכים עסקיים מתקדמים.
 • כישורי ניהול המותאמים לסביבה המשתנה במהירות.
 • ניסיון מעשי כולל פרויקטים של צוותים, ייעוץ עסקי והתמחות.

תוכנית ה- MBA של ריידר מספקת גמישות מובנית ובחירה. כסטודנט לתואר שני במנהל עסקים, אתה יכול להמשיך:

 • תוכנית עסקית כללית.
 • ריכוז באנליטיקה עסקית, פיננסים, חשבונאות משפטית, מערכות מידע או עסקים גלובליים.
 • תערובת שתתאים לצרכים הספציפיים שלך.129553_rider_student_MBA.jpg

קורסים בפורמט חלופי

בקמפוס | מקוון | היברידי (מקוון ובקמפוס)

אנו יודעים שיש לך התחייבויות. זו הסיבה שתוכנית ה- Rider MBA מציעה שיעורי ערב אישיים והיברידיים (שני עד חמישי), שיעורים מקוונים, כמו גם שיעורי MBA מקוונים לחלוטין ושיעורים מקוונים. בנוסף, כל קורסי הדרישה הבסיסית מוצעים במהלך סמסטרי הסתיו, האביב והקיץ. בעוד שרוב הסטודנטים לומדים תואר שני במנהל עסקים שלהם במשרה חלקית, לוח הזמנים של הקורסים מאפשר לך להירשם במשרה מלאה.

תארים כפולים

כיום ניתן למצוא שילוב של תואר שני במנהל עסקים ומנהל עסקים במערכות מידע או מ.ס במימון תאגידי . הצעות התואר הכפול שלנו מאפשרות לסטודנטים להרוויח את שני התארים עם פחות נקודות זכות כוללות מאשר להרוויח את התארים בנפרד.

פרטי התוכנית

רבים מהאתגרים הכלכליים וההזדמנויות העסקיות שעומדים בפני מנהלים ומנהלים של ימינו התפתחו אט אט; עם זאת, אחרים מופיעים באופן מיידי ודורשים את תשומת הלב המיידית של ההנהגה עם זמן מוגבל לניתוח וקבלת החלטות מפורטות. בהתאמה, תוכנית הלימודים למנהל עסקים של בית ספר למנהל עסקים חייבת לא רק לספק לסטודנטים את הכלים והידע להתמודד עם בעיות עסקיות יסודיות אלה, אלא גם לצייד אותם במבני קבלת ההחלטות ובהקשרים כדי לטפל בבעיות השוק, הטכנולוגיה והרגולציה העומדות לפנינו. תכנית MBA ברוכב מספקת לתלמידים שלנו את החינוך העסקי הרחב הדרוש כדי לתמוך בהצלחתם המקצועית.

Program Overview

באופן ספציפי, באמצעות תכנית הלימודים המעמיקה הנדרשת שלנו, אנו מציידים את תלמידי ה- MBA שלנו ביסודות האנליטיים הנחוצים לטיפול באופי האינטגרטיבי ביותר של בעיות עסקיות עכשוויות. הפרופסורים שלנו בפקולטה למשרה מלאה ובנוסף (רבים מהם הם מנהלים עם חברות רב לאומיות מובילות) מביאים לכיתה בעיות עסקיות ותרחישים. פרויקטים של צוותים, הדמיות עסקיות, לימודי מקרה פרטניים, מטלות ייעוץ ובמקרים מסוימים סטאז'ים מרחיבים את התלמידים שלנו מעבר לכיתה. אם הם בוחרים, הסטודנטים שלנו יכולים לרכז את אפשרויות הבחירה שלהם בתחומים ספציפיים כמו פיננסים, עסקים גלובליים, הנהלת חשבונות משפטית, מערכות מידע וניתוח עסקי, כדי להשלים את תשתית הלימודים העשירה של ה- MBA.

דרישות כניסה

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

 • המשך קורות חיים.
 • הודעה רשמית על מבחן הקבלה לניהול בוגר (GMAT) או בחינת רשומות לתארים מתקדמים (GRE). בדוק אם אתה זכאי לוויתור או לדחיית GMAT או GRE.
 • הצהרת יעדים ויעדים.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

From its beginnings as a private business college nearly a century and a half ago, Rider University has consistently thrived as a home for students seeking a timely, relevant and thorough curriculum a ... קרא יותר

From its beginnings as a private business college nearly a century and a half ago, Rider University has consistently thrived as a home for students seeking a timely, relevant and thorough curriculum and an environment to satisfy their intellectual curiosity. קרא פחות

אקרדיטציות

AACSB Accredited