Filter
MBA
ארצות הברית Missouri Parkville סוג לימוד: למידה מרחוק קצב: הכול

בפורום MBA Parkville, לחפש תוכניות MBA מובילות בParkville.MBA בParkville

סטודנטים לעתים קרובות תוהים אם ההחלטה שלהם כדי לצאת מהעולם של החברה ולצאת לMBA יקר הייתה חכמה. עד לאחרונה, החלק הקשה ביותר של MBA היה להתקבל על ידי בית ספר לעסקים עליון. לאחר MBA היה שווה הערך בין ניסיון דירוג נוסף ארבע שנים וחצי ו. זה בזמנים כאלה, כי אתה מבין את הערך האמיתי של תואר שני.

מאסטר במנהל עסקים (MBA) מוצג לבוגרים עם השלמת שתי שנתי מכסת נושאי השתלמות המקצועיים כגון עסקים, ניהול, כספים וחשבונאות. צבירה תואר במנהל עסקים יוכלו לתת בוגרי יתרון תחרותי על פני מועמדים אחרים בשוק העבודה אגרסיבי.

 

אמנם יש לי קורסים בלמידה מרחוק תאריכי יעד שיש לעמוד, יש לגבי מתי אתה יכול לבצע משימות כאשר לומדים במרחק נהדר עסקה של ציות. עם האפשרות באינטרנט, אתה יכול לצאת מקבוצת הדיון, כנדרש לחזור לעבודה ולאחר מכן להצטרף אחרי עבודה במידת צורך. ניתן לקחת קורסים למידה מרחוק בכל מקום שיש לך גישה לאינטרנט. אתה אפילו יכול להשלים שיעורים מטרקלין האינטרנט בכל מלון ברחבי העולם, אם אתה זקוק לחופשה.

ארצות הברית של אמריקה היא מדינה גדולה בצפון אמריקה, המכונה לעתים קרובות "ארה"ב ", "אמריקאי ", "ארצות הברית ", "אמריקה ", או פשוט " הברית ". מכללות אמריקניות ממומנות על ידי "שכר לימוד " מחויב לתלמיד, שהוא לעתים קרובות די יקר, והגיע מאוד נפוץ לעשרות אלפי דולרים בשנה.

פארקוויל הוא עיר שידועה בחנויות לעתיקות, גלריות לאמנות והיסטוריה עשירה. העיר ממוקמת במיזורי, ארה"ב. פארקוויל הוא בית אוניברסיטה מדורגת עליונה שבו יש הכרה רבה בשנים האחרונות. מכללות פרטיות שונות לשרת את העיר.

MBA באינטרנט בParkville - קח MBA שלך בParkville. קבל את כל מידע על התואר השני באינטרנט, לחסוך זמן וליצור קשר עם בית הספר בParkville לכאן!

קרא יותר קרא פחות

1 תוצאות ב תואר שני במנהל עסקים (MBA), Parkville, למידה מרחוק

Park University

מאסטר במנהל עסקים (MBA), נוסדה בשנת 1998, מוצעת דרך בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת בפארק.תוכנית MBA מספק הדרכה ליחידים ... [+]

בפורום MBA Parkville - MBA בParkville.

מאסטר במנהל עסקים

מאסטר במנהל עסקים (MBA), נוסדה בשנת 1998, מוצעת דרך בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת בפארק. תוכנית MBA מספק הדרכה לאנשים לחשוב באופן ביקורתי ויעיל כדי למצוא פתרונות לבעיות ניהול. הוא גם מכין תלמידים להצטיין מיומנויות ניהול וטכני הדרושים עמדות מנהיגות ברחבי העולם מבחינה טכנולוגית בשוק מתוחכם בסביבה. משמעות מושם גם על פיתוח מיומנויות וטכניקות הדרושות כדי ליישם החלטות באופן יעיל. תואר שני במנהל עסקים ניתן זכה אך ורק באמצעות משלוח מצב מקוון או באמצעות שיטת פנים אל פנים המסורתי הלידה. השילוב של שתי השיטות זמין גם כן.היתרון של ה-MBA באינטרנט היא להשיג גמישות בזמן ובמקום ללמוד מתרחש מבלי להקריב את קשיחות לבין מצוינות אקדמית. תוכנית הלימודים תואר שני במנהל עסקים באינטרנט יש סילבוס מקוון עם לוח זמנים שבועי של מטלות. הסטודנטים נדרשים לקרוא טקסטים, מאמרים, בחינות proctored, עבודת צוות מלאה, ולהשתתף בדיונים הברגה. משימות בכתב ניתן להשלים ו פורסם בכל עת לפני תאריכי יעד. לתלמידים יש את הגמישות להתקדם דרך כל קורס תואר שני במנהל עסקים באינטרנט בקצב קבוע, בזמן שיש את החופש לבחור מתי להשלים את המשימות שלהם. לפיכך, פארק האוניברסיטה גאה להציע יחידת איכות ניהול תוכניות עסקיות תואר. כל נועד לענות על הצרכים החינוכיים של המגזר גדל ומגוונים. בין אם זו מתקדם בסולם הדרגות של תאגיד בינלאומי או להיכנס מחדש במקום העבודה להצטרף סוכנות קטנה ללא מטרות רווח, מיומנויות עסקיות וכלים שפותחו בתוכנית ה-MBA הם חיוניים להצלחה היום 's המהיר העסק הסביבה. ... [-]

ארצות הברית Kansas City Parkville
ספטמבר 2019
אנגלית
מקוון
למידע נוסף באנגלית