MBASTUDIES.CO.IL

בפורום MBA Illinois, לחפש תוכניות MBA מובילות בIllinois.MBA בIllinois

בהתחשב בכוחו של מנהל עסקים ודלתותיו נפתח, היא מציעה את הרשת ואת המיומנויות של פתרון בעיות שהוא מלמד, תלמידים עסקיים צריכים להיות מעורב יותר בחינוך שלהם ולעשות מאמץ מודע כדי להבין את מה שהם רוצים לצאת התואר שני במנהל עסקים שלהם.

מאסטר במנהל עסקים או תואר שני במנהל עסקים הוא תואר לתואר לשנתיים כי אנשים יכולים להמשיך לאחר שסיים תואר ראשון. להרוויח תואר שני במנהל עסקים יכול לעזור בוגרים לצבור את הידע החשוב, כישורים וניסיון, הם צריכים להתחיל קריירה בעולם התאגידים.

 

למידה מרחוק היא שיטה של ​​מתן חינוך לתלמידים שאינם נוכחים פיזית בקמפוס. מחקרים שונים הראו כי תוכניות למידה מרחוק יכולות להיות יעילה וכיעיל כמו תוכניות בכיתה רגילות לפעמים אפילו יותר טובה!

ארה"ב נותרה היעד הפופולרי ביותר בעולם לסטודנטים בינלאומיים. אוניברסיטאות בארה"ב שולטות בדירוג העולמי והמדינה מציעה גם מגוון רחב של מקומות לימוד מרגשים. מערכות סטייט מסובסדות באופן חלקי על ידי ממשלות מדינה, וייתכן שיש לי קמפוסים רבים פזורים ברחבי המדינה, עם מאות אלפי תלמידים.

MBA באינטרנט בIllinois - קח MBA שלך בIllinois. קבל את כל מידע על התואר השני באינטרנט, לחסוך זמן וליצור קשר עם בית הספר בIllinois לכאן!

20 תוצאות ב MBA, Illinois, למידה מרחוק Filter

MBA

University of St. Francis
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 18 חודשים ספטמבר 2019 ארצות הברית Joliet + 2 more

המאסטר של מינהל עסקים (MBA) באוניברסיטת סן פרנסיסקו עוצבה מחדש לאחרונה להגיב בעולם התחרותי, טכנולוגיים יותר ויותר גלובלי של ניהול.

MBA באינטרנט

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית Carbondale + 1 more

מאסטרס המקוון שלנו תואר תכנית לספק אנשי מקצוע עובדים עם ההזדמנות להרוויח תואר שני קפדני, מוכר, בלי להפריע את הקריירה שלהם.

תואר שני במנהל עסקים

DeVry University
קמפוס מקוון תכנית מלאה 3 סמסטרים הרשמה פתוחה ארצות הברית Chicago New York Pomona Fremont Los Angeles + 5 more

אם המטרה שלך היא נעה קדימה בקריירה שלך, programs1 MBA שלנו יכולה להיות מפתח להצלחה שלך. עם תכנית לימודים MBA מקיף המכסים את הידע תיאורטי כגון שיטות ניהול של חברות וארגונים עסקיים

Concordia University Chicago Core MBA

Concordia University Chicago
קמפוס מקוון 1 - 2 שנים אוגוסט 2019 ארצות הברית River Forest

התוכנית Concordia- שיקגו MBA נועד לסייע לך עם ידע עסקי עבור הקריירה כולה. אתה יכול להתאים אישית את המהירות ואת התוכנית שאתה צריך עבור מטרות הקריירה שלך.

תואר שני במנהל עסקים בתחום ההתמחות בספורט

Concordia University Chicago
מקוון תכנית מלאה 2 סמסטרים אוגוסט 2019 ארצות הברית River Forest

האם יש לך תשוקה לספורט? הפעל את התשוקה לתוך קריירה מרגשת עם תואר שני במנהל עסקים בספורט Concordia University Chicago ! תעשיית הספורט הן בארה"ב והן בעולם היא עסק גדול. עם תעשיית הספורט לעתים קרובות גדל מהר יותר מהתוצר הלאומי של המדינה, הצורך להפעיל מועדונים ואגודות כעסקים מאורגנים הפך להיות בעל חשיבות עליונה.

תואר שני במנהל עסקים בבית הספר התמחות ניהול בית הספר

Concordia University Chicago
קמפוס מקוון תכנית מלאה 6 סמסטרים אוגוסט 2019 ארצות הברית River Forest + 1 more

Concordia University Chicago עם התמחות בבית הספר לניהול עסקים מספק את היסודות העסקיים הדרושים כדי להוביל ולנהל במוסדות חינוך מורכבים יותר ויותר היום. תוכנית ייחודית זו מתאימה לאנשי חינוך המבקשים לקדם את הקריירה שלהם, או לכל מי שמעוניין לעבור לתחומו של המינהל החינוכי.

תואר שני במנהל עסקים בלימודי התמחות ללא כוונת רווח

Concordia University Chicago
מקוון תכנית מלאה 2 סמסטרים אוגוסט 2019 ארצות הברית River Forest

ניהול מוצלח של ארגון ללא מטרות רווח דומה מאוד לניהול עסק. Concordia University Chicago התמחות ב-ללא כוונת רווח ניהול כתובות את המאפיינים הייחודיים של ארגון ללא כוונת רווח תוך מתן בסיס עסקי מוצק בתחומים כגון ניהול, כספים ושיווק. ההיסטוריה האקדמית שלנו מושרשת עמוק בהכנת התלמידים לשרת אחרים, והפרופסורים שלנו מדגימים מסורת זו.

תואר שני במנהל עסקים ומנהל התמחות

Concordia University Chicago
מקוון תכנית מלאה 2 סמסטרים אוגוסט 2019 ארצות הברית Chicago River Forest + 1 more

Concordia University Chicago התמחות MBA ותעודה מנהיגות וניהול השינוי יבנה את היסודות העסקיים שאתה צריך כדי לקדם את הקריירה שלך תוך התמקדות אנשים וארגונים מובילים. הקורסים נועדו לסייע לתלמידים להבין את הערך של מגוון של תיאוריות מנהיגות, את ההשפעה הבין תרבותית של המנהיגות בפועל, ואת המורכבות של להקל על שינוי אסטרטגי. התלמידים מפתחים מנהיגות משרת, בינאישי, ומשפיעים על מיומנויות כדי לעצב בצורה יעילה שינוי הקבוצה. בוגרי בהצלחה בהצלחה שינוי שיטתי תוך השגת המשימה של הארגון שלהם.

תואר שני במנהל עסקים התמחות ניהול הבריאות

Concordia University Chicago
מקוון תכנית מלאה 2 סמסטרים אוגוסט 2019 ארצות הברית River Forest

אם אתה מעוניין לקדם את הקריירה שלך ואת קבלת עמדת ניהול בתוך ארגון הקשורים לבריאות, התמחות MBA בתחום הבריאות יסייע לך להגיע לשם. תעשיית הבריאות ממשיכה להתפתח ולהתמודד עם אתגרים המתאימים היטב עבור MBAs. אתה תהיה מוסמך להמשיך בעמדות ניהול הבריאות הקשורות משאבי אנוש, כספים, מערכות מידע, טיפול בחולה.

MBA התמחות במימון

Concordia University Chicago
מקוון תכנית מלאה 2 סמסטרים אוגוסט 2019 ארצות הברית River Forest

המחקר של האוצר הוא יותר מרכזית עולמית מתמיד. המשבר הפיננסי בעשור האחרון הוא קריאת בוגר לבוגרי תואר שני במינהל עסקים, בעלי ידע מוסרי ומיומנויות להצטיין בקבלת החלטות כספיות. אנשים עם ידע במימון תהיה הזדמנות להבדיל את עצמם מעמיתיהם ולבנות מיומנויות חיים, תוך השפעה חיובית על העולם. כל תפקידי הניהול העיקריים, ללא קשר למשמעת, דורשים ידע במימון על מנת לייצר את התוצאות הרצויות. A CUC MBA בתוספת התמחות האוצר יכין אותך כדי להבדיל את עצמך מן העמיתים שלך ולבנות מיומנויות חיים לאורך זמן להשפיע על העולם באופן אחראי מבחינה חברתית.

תואר שני במנהל עסקים בתחום ההתמחות ליזמות

Concordia University Chicago
מקוון תכנית מלאה 2 סמסטרים אוגוסט 2019 ארצות הברית River Forest

קונקורדיה-שיקגו מציעה התמחות במנהל עסקים ביזמות המספקת למידה חוויתית ומבוססת פעולה. סטודנטים עסקיים משלבים את תוכנית הלימודים של התמחות לימודים, תכנית ליבה והתמחויות או ניסיון עבודה לפיתוח מיזמים יזמיים בעולם במסגרת קורסי היזמות.

תואר שני במנהל עסקים בשיווק דיגיטלי

Concordia University Chicago
מקוון תכנית מלאה אוגוסט 2019 ארצות הברית River Forest

העתיד של השיווק הוא ללא ספק דיגיטלי. הטכנולוגיות המתקדמות של היום משנות את הנוף העסקי באופן הדורש שינוי בפרדיגמה השיווקית. תקציבי השיווק נעים יותר ויותר משיווק ופרסום מסורתיים לדיגיטליים כמו ניידים, מדיה חברתית והוצאות וידאו ממשיכים להגדיל ולשנות את פניו של שוק התקשורת.

תואר שני במנהל עסקים ראשי בבית הספר המקצועי הרשמי התמחות

Concordia University Chicago
קמפוס מקוון תכנית מלאה אוגוסט 2019 ארצות הברית River Forest

Concordia University Chicago מספקת התמחות בניהול עסקים בבית הספר עם וללא אישור אילינוי בית ספר ראשי עסקים (CSBO) ניהול. המידע להלן הוא רק עבור מועמדים שאינם בעלי תואר ראשון. (אם יש לך תואר בוגר, לחץ כאן כדי להיות מופנה לתוכנית המתאימה במחלקה למנהיגות).

תואר שני במנהל עסקים בחשבונאות

Concordia University Chicago
מקוון תכנית מלאה 4 סמסטרים אוגוסט 2019 ארצות הברית River Forest

בין אם אתם מחפשים להיות מנהל בכיר ברמת התאגיד או רו"ח עצמאי, תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות מ Concordia University Chicago פותח מספר עצום של אפשרויות הקריירה. תוכלו להרוויח את המיומנויות האנליטיות ואת המנהיגות הנדרשת להצטיין חשבונאות. Concordia-Chicago MBA בוגרי לעבור על עמדות ביקורת, אסטרטגיית מס וחשבונאות ניהולית.

תואר שני במדעים בסיעוד / מוסמך במינהל עסקים (MSN / MBA)

Benedictine University Online
מקוון תכנית חלקית 3 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית Lisle

צבירה כפולה שלך MSN / MBA מאוניברסיטת Benedictine יעזור לך להיות מנהיג המשרתים אשר יכול במיומנות מדריך צוות הבריאות וארגונים שלמים באמצעות שינויים בלתי נמנע אך בלתי צפוי.