MBASTUDIES.CO.IL

MBA בCalifornia, ארצות הברית, חפש תוכניות MBA בCalifornia.

תואר שני במנהל עסקים (MBA) בתוכניות לתואר שני בניהול, תואר בליגה משלהם. MBA הוא ההצעה האקדמית המסורתית לחינוך וניהול. האוניברסיטאות לענות לשאלות עסקיות להסמכה מדויקת ועמוקה למנהלים העתידיים ומודרניים המבוססים על כותרת סטנדרטית. הוא קיצר לעתים קרובות כמו MBA או תואר שני, ובהתנגדות למגיסטר למדעים (MSc) או התואר השני (MA) זה בלי ספק נקודות לתכנית אחת בלבד.

אם אתה רוצה לטפס בסולם החברה ולקבל תפקיד ניהולי, MBA הוא בשבילך. תכנית זו מעניקה לך את הידע וכישורים כדי לזכות ברבגוניות, במונחים של הבנה, של מגוון רחב של תחומים פונקציונליים, עסקיים. בתוספת היכולת להשתמש בכלים ובניתוח, לתרום לתכנון אסטרטגי, וקבלת החלטות.

חינוך בארצות הברית מסופק בעיקר על ידי המגזר הציבורי, עם שליטה ומימון מגיע משלוש רמות: מדינה, מקומי ופדרלי, לפי הסדר הזה.הדרישות המשותפות ללימודים ברמת השכלה גבוהה בארצות הברית תכלול המאמר שלך קבלה (הידוע גם בהצהרת הכוונות או הצהרה האישית), תמליל של רשומות, המלצה / מכתבי התייחסות, שפת בדיקות

MBA California. קח MBA שלך בCalifornia. קבל את כל המידע על תכנית MBA, לחסוך זמן וליצור קשר עם בית הספר בCalifornia לכאן!

תוצאות Filter

MBA במשרה מלאה

Rady School of Management
קמפוס תכנית מלאה 21 - 30 חודשים בקשת מידע ארצות הברית San Diego

במשרה מלאה MBA הוא טבילה בחדשנות, שנועד לעורר את החזון שלך של העתיד ולתת לך את הידע להעביר רעיונות גדולים לשוק.

תואר שני במנהל עסקים

California International Business University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 15 - 18 חודשים ספטמבר 2019 ארצות הברית San Diego + 1 more

תוכנית MBA שצוין ביזמות ומנהיגות. חינוך מותאם אישית בכיתה בכיתה קטנה ומגוונת.

תואר שני במנהל עסקים

Stanton University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 5 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית Garden Grove + 1 more

התוכנית למנהל עסקים (MBA) מיועדת לענות על הצרכים החינוכיים של עובדים מבוגרים המבטיחים בכלכלה העולמית המתרחבת.

קריירה מוקדמת

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business
קמפוס תכנית מלאה 12 - 36 חודשים אוגוסט 2020 ארצות הברית San Jose

חדש הקריירה שלך או בוגר לאחרונה? אם אתה עובד במשך חמש שנים או פחות, תוכנית זו היא בשבילך. בחר מתוך שלושה מסלולים המתאימים ביותר לקצב הלמידה שלך ולוח הזמנים. הכיתות נפגשות בקמפוס SJSU, בדרך כלל בערבים ובשבת בשישה עד שמונה מפגשים.

תואר שני במנהל עסקים

American Tech and Management University
מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 18 חודשים ספטמבר 2019 ארצות הברית Pleasanton + 2 more

תוכנית ה- MBA מואצת של ה- ATMU שואפת לגשר על הפער בין הידע התיאורטי לבין היישום האסטרטגי, תוך התמקדות בפתרונות עמיתים וביישום באתר. בוגרי תכנית זו ייחשפו לכל הפעולות הנדרשות של ארגון פונקציונלי, לרבות אך לא רק: שיווק, כספים, חשבונאות, תפעול ומשאבי אנוש. תחת חסותו של הסגל העולמי, שנבחר עם ניסיון רב בעולם האמיתי הן האקדמיה והן בתעשייה, סטודנטים ATMU ייחשפו המומחיות כי הוא מזג ידי מיומנות בחיים האמיתיים.

תואר שני במנהל עסקים (MBA) במנהל עסקים וביזמות

California Institute of Advanced Management
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 11 - 22 חודשים ספטמבר 2019 ארצות הברית El Monte + 1 more

הנהלת CIAM

MBA עם ריכוז בניהול האירוח

Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - Los Angeles
קמפוס תכנית מלאה 18 - 24 חודשים בקשת מידע ארצות הברית Los Angeles

תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם ריכוז בניהול האירוח תוכנן לאפשר לסטודנטים לסיים את הלימודים עד 18 חודשים. זוהי תואר אינטנסיבי וחדשני שמכין את התלמידים להיות מנהלים יעילים יותר בתעשייה ומנהיגים. קורסים מאוזנים בין התיאוריה האקדמית לבין בפועל מקצועי.

תואר שני במנהל עסקים

California Lutheran University
קמפוס תכנית מלאה 45 שעות ספטמבר 2019 ארצות הברית Thousand Oaks Westlake Village Los Angeles Oxnard + 3 more

ה- MBA הלותרנית קאל כולל סגל מצטיינים של תרגול מומחים ותוכנית לימודים קפדני כי יכול להיות מותאם אישית כדי להתאים את יעדי הקריירה שלך. אידיאלי עבור אנשים שרוצים האימונים במיומנויות עסקי הליבה בזמן שהם גם להמשיך שטח של תשוקה, ה- MBA הלותרנית קאל כולל תוכנית לימודים קפדני כי יכול להיות מותאם אישית על ידי רודף אחד השירים ריכוז המקצועי שלנו.

תואר שני במנהל עסקים בינלאומי

Mantissa College
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 13 - 15 חודשים ינואר 2020 מלזיה Kuala Lumpur ארצות הברית Fullerton + 3 more

תואר שני במנהל עסקים בינלאומי (IEMBA) בשיתוף עם בית הספר לניהול בפריז (PGSM), צרפת. שיתוף הפעולה שלנו עם בית הספר ללימודים מתקדמים בפריז, צרפת (PGSM) נותן לך יתרון נוסף של ההסמכה מאחת 35 העליון מדורגת האוניברסיטה בצרפת.

MBA

CALIMT
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 3 שנים יולי 2020 ארצות הברית USA Online Irvine + 2 more

הפוך למנהיג בכלכלה העולמית של היום! תוכנית MBA שלנו מתמקדת בפיתוח מנהיגות של התלמיד ומיומנויות ניהול - במיוחד אלה המכירים את האתגרים הרב-תרבותיים של עשיית עסקים בכלכלה העולמית. התוכנית שלנו מבוססת על יסודות של עסקים כגון חשבונאות, כספים, שיווק, תפעול וניהול משאבי אנוש. לסטודנטים יש הזדמנות לתרגל מיומנויות אלה באמצעות מקרי מבחן בעולם האמיתי, וכן באמצעות שילוב הידע שלהם בפרויקטים הקשורים לעבודה בפועל. לבסוף, הדגש שלנו על קבלת החלטות מוסרית ואחראית חברתית מאפשר לתלמידים להבין מה שנדרש כדי להפוך למנהיגים עסקיים גלובליים אחראים של מחר. CALIMT של CALIMT מוצעת 100% מקוונת המאפשרת חוויית למידה מגוונת מבחינה גיאוגרפית ותרבותית לסטודנטים.

במשרה מלאה במנהל עסקים

University of San Francisco - School of Management
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע ארצות הברית San Francisco

בנה את הכישורים החיוניים כדי להוביל עסקים מוצלחים, בר קיימא בעיר היזמית ביותר בעולם ומחוצה לו. מנהיגות במשרה מלאה במנהל עסקים מכינה אותך למנהיגות אתית ויזמית באמצעות למידה חווייתית - וחשיפה מקצועית שלא יסולא בפז בעיר, שהיא שם נרדף לחדשנות.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

Golden Gate University
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 6 - 8 סמסטרים ינואר 2020 ארצות הברית San Francisco + 2 more

תואר שני במנהל עסקים משולב, המכינה את התלמידים להוביל ביעילות בסביבה העסקית המורכבת של ימינו.

MBA

Dominican University of California
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית San Rafael + 1 more

מאסטר של המינהל עסקים סטודנטים מוכנים להצטיין בסביבה העסקית המשתנה במהירות תחרותי מאוד. מועמדים במנהל עסקים זה בקליפורניה ללמוד באמצעות תיאוריה בפועל, צעד מעבר מודלים עסקיים הנוכחי ואתית להוביל בסביבה תלותית, אינטנסיבית טכנולוגית, גלובלית.

MBA עם ריכוז בניהול האירוח

Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - San Diego
קמפוס תכנית מלאה 18 - 24 חודשים ספטמבר 2019 ארצות הברית San Diego

תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם ריכוז בניהול אירוח במכון וואטל לניהול מלונאות באוניברסיטת אליאנט אינטרנשיונל הוא תואר אינטנסיבי וחדשני שמכין את התלמידים להפוך למנהלי תעשייה ומנהיגים יעילים יותר. קורסים מאוזנים בין התיאוריה האקדמית לבין בפועל מקצועי.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

Fresno Pacific University
קמפוס תכנית מלאה 20 חודשים בקשת מידע ארצות הברית Fresno

עם MBA זה תוכלו לרכוש השכלה עסקית מתקדמת וחדשנית שנועדה לפתח מנהיגים עם הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר, יושרה מקצועית, מצוינות, וכשירות. תוכנית הלימודים ממוקדת מקומית ובעלת מודעות גלובלית, ומציעה הזדמנויות נסיעה ארציות ובינלאומיות. תוכלו להרוויח ניסיון ממקור ראשון עם פרספקטיבות עסקיות מקומיות ובינלאומיות וגם את ההזדמנות ליישם מיומנויות מנהיגות ומיומנויות צוות. עלויות הנסיעה והלינה נכללות בשכר הלימוד.