MBA

כללי

תיאור התכנית

את Bryan MBA

ה- Bryan MBA (במשרה מלאה) מכין דור חדש של מנהיגים בעלי ידע ומיומנויות לניהול המורכבות בכלכלה הלא בטוחה של המאה ה -21. האזור הראשון במשרה חלקית במשרה חלקית MBA התוכנית היא תוכנית מוגברת, חלקית במשרה חלקית שתוכננה במיוחד כדי לענות על הצרכים של אנשי מקצוע עובדים. התוכנית במשרה מלאה יום אחד הוא אחד רק תוכניות MBA בארץ תוכנן במיוחד עבור בוגרי מכללות האחרונות עם ניסיון מקצועי מוגבל או לא.

בית הספר בריאן מספק אנשי מקצוע מקומיים עם השכלה עסקית מתקדמת במשך ארבעים שנה, ויש כ -3,000 בוגרי בהצלחה של Bryan MBA. לא משנה מה הצרכים האישיים שלך, מטרות, או ציר זמן, שלך Bryan MBA ירגיש כמו התאמה אישית.

תוכנית יום

תוכנן במיוחד עבור מועמדים עם ניסיון מוגבל או ללא ניסיון מקצועי, תוכנית יום הוא מסע במשרה מלאה לעבר ידע מיוחד ואפשרויות הקריירה ממדרגה ראשונה. המבנה של תוכנית היום גם עושה את זה טוב להתאים את מחליפי הקריירה.

עבודה לצד סטודנטים אחרים, תלמד מיומנויות בסיסיות יסודות עסקיים והתקדמות בפיתוח תקשורת, אנליטית, מיומנויות ניהוליות כל כך מבוקש בשוק. ללמוד במשרה מלאה, אתה יכול לצפות להשלים את Bryan MBA בערך שנתיים.

מבנה תכנית

התוכנית מתוכננת בקפידה להעביר אותך מרעיונות לפעולה באופן רלוונטי והגיוני. נרשמו סטודנטים במשרה מלאה להתקדם ממערכת מובנית למדי של הערכות לקורסים שכבתית שנועדו לקפוץ את הלמידה שלך.

FIRST WEEK - תחילת העבודה המהירה - ניסיון ה- MBA שלך בבריאן מתחיל במהירות ובמיקוד מרוכז. ב- MBA "מחנה הבסיס" - סדרה של סדנאות אינטנסיביות - בריאן פרופסורים לעבוד איתך כדי לפתח סגנון המנהיגות שלך, אשר ידריך את השנתיים הבאות שלך. לחץ כאן כדי לקרוא עוד.

שנה אחת: להבין את נוף עסקים - השנה הראשונה שלך יהיה מוקדש להבנת המושגים של ניהול העסק. תוכלו ללמוד הן את ההיבטים התיאורטיים והמעשיים של הפעילות העסקית האסטרטגית על ידי חקר מקרי מקרים מפורטים והשתתפות בהרצאות קפדניות בכיתה.

קיץ: לקראת מעבר למחסום - במהלך הקיץ תתחיל את התכנית ברמה המקצועית של התכנית באמצעות התמחות, פרויקטים ארגוניים ואולי מחקר בחו"ל. השותפויות שלנו עם חברות אירופה ואמריקה הלטינית לתת לך הזדמנות לחקור את ההבדלים התרבותיים של הפעילות העסקית הגלובלית. אם אתה מעדיף להישאר קרוב יותר לבית, ישנם מגוון רחב של תאגידים מקומיים ללא כוונת רווח ארגונים להוטים לקבל את העזרה שלך תוך כדי להגדיל את ניסיון העבודה שלך. אתה יכול אפילו רוצה להתחיל לעבוד על ריכוז או תעודה על ידי לקיחת קורס בחירה או שתיים.

שנה ב ': מה שעושה דברים - בשנה השנייה, תתחיל ליישם אסטרטגיות עסקיות ומושגים לאתגרים בעולם האמיתי באמצעות ניתוח מקרה ופרויקטים קבוצתיים. תוכלו ללמוד כיצד להגיב ביעילות על בעיות נפוצות כגון לקוחות מרוצים, פעולות עסקיות, ואתגרים תזרים מזומנים.

תנאי קבלה

  • יישום מקוון
  • דמי רישום 60 $
  • הוכחה של ציון GMAT או הוכחה של ציון GRE (ויתרה על חברי ביתא גאמה Sigma)
  • תמלילים אקדמיים רשמיים
  • שלושה מכתבי המלצה
  • מאמר אישי 1000 מילה המתאר את הסיבה שלך לרדוף MBA MBA
  • קורות חיים
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

בבית הספר של בריאן כלכלה ועסקים, אנחנו יוצרים ולהפיץ ידע על התאוריה והפרקטיקה של עסקים. בנוסף לקורסים והמחקר שלנו, אנו משיגים זאת באמצעות ידות על פרויקטים, חוויות העולמיות וקירוב לקהילה. העבודה שלנו מ ... קרא יותר

בבית הספר של בריאן כלכלה ועסקים, אנחנו יוצרים ולהפיץ ידע על התאוריה והפרקטיקה של עסקים. בנוסף לקורסים והמחקר שלנו, אנו משיגים זאת באמצעות ידות על פרויקטים, חוויות העולמיות וקירוב לקהילה. העבודה שלנו מייצרת מנהיגים עקרוניים ופותרי בעיות חריגים שיש להם פרספקטיבה גלובלית, Mindset חדשני, הבנה רחבה של קיים, והתחייבות לשפר את הארגונים בם הם עובדים ועל הקהילות בן הם חיים. ערכי ליבה אנחנו קהילה לומדת מאופיינות ברוח של חקירה, חתירה לשיפור מתמשך, מקצועיות, נאמנות, התנהגות מוסרית, ואזרחות טובה ואנו מחויבים לערכיה של האוניברסיטה של ​​מכלול, את שיתוף פעולה, אחריות סביבתיות, אחריות ושקיפות. למה בי"ס בריאן? הידע והניסיון תוכל להרוויח מבית הספר של בריאן עסקים וכלכלה יעזרו לך להיות פותר בעיה יוצאת דופן שהארגונים והקהילות שלנו צריכים. למד כיצד לזהות פתרונות אתיים, חדשני, גלובלי ובר קיימא באמצעות שילוב של קורסים מועברים על ידי מרצים מנוסים ומעשיים, ידות על חוויות. כל מה שאתה לומד בבית הספר לחווית בריאן יציב לך לבצע תרומות משמעותיות שבו אתה עובד, החיים ולהוביל. אחד מבתי הספר העסקיים הגדולים בצפון קרוליינה, ההסמכה הבינלאומית AACSB של בריאן ביה"ס בעסקים וחשבונאות מעמידה אותו בין 3 האחוזים העליונים של בתי ספר לעסקים בעולם. קרא פחות