Filter
MBA
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

תוכניות Sustainable Economic Studies. חפשו תוכניות Sustainable Economic Studies המובילות כאן!

תואר שני במנהל עסקים (MBA) הוא תואר ראשון שניתן לסטודנטים המסיימים את לימודי התואר הראשון שלהם בתחום ניהול עסקים וניהול. באופן מסורתי מדברים, הורים של תוכניות מנהל עסקים נועדו לצייד אנשים עם הכישורים למצוא מנהיגים עסקיים ברחבי העולם.

אנשים רבים רוצים לדעת, מה הוא MBA במחקרים כלכליים קיימא? בשל המצב הנוכחי של הכלכלה העולמית והסביבה, יותר ויותר ארגונים מחפשים דרכים לצמצם את השפעתם על הסביבה תוך שמירה על עלויות נמוכות. תוכנית זו נועדה ללמד את התלמידים כיצד לעשות זאת, על ידי מתן להם את הכלים הדרושים להם כדי לחקור ולטפל בנושאים סביבתיים וליצור הזדמנויות יזמיות חדשות כמו בעיות חדשות להתעורר. במהלך לימודיהם, התלמידים יכולים ללמוד להבין ולחקור נושאים סביבתיים מורכבים ולפתח הבנה כיצד שינויים קצרים וארוכים טווח יכולים להשפיע על העתיד של כדור הארץ ואת הכלכלה העולמית ואת מה שנדרש כדי להוביל מוצלח, ארגון ידידותי לסביבה.

אנשים בעלי תואר במחקרים כלכליים בר קיימא בדרך כלל בעלי אופי מוסרי חזק, אלטרואיזם מולד ותפיסה עסקית מעוררת קנאה. שתי התכונות הראשונות יכול לשרת אותם היטב בכל תחומי החיים, בעוד הידע העסקי יכול לעזור להם להשיג הצלחה כמעט בכל תחום.

העלות של תואר ראשון משתנה מאוד. איפה אדם בוחר ללכת לבית הספר, מה משך התוכנית ואם הקורסים מוצעים באינטרנט או בכיתה יכול להשפיע על העלות הכוללת של שכר הלימוד.

בגלל עסקים יותר ויותר מתמקדים בהפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלהם, אנשים עם תואר ראשון במחקרים כלכליים קיימא יש הזדמנות לחקור קריירה מרגשת רבים בתחומים מרובים. הבוגרים עשויים למצוא הצלחה בתחומי המשפט, האנרגיה, האוצר, הממשלה, התיירות והאירוח. הם עשויים להחזיק כותרות עבודה כגון מנהל תפעול, יועץ אנרגיה או עלות אנליסט.

קורסים מקוונים מציעים גמישות עבור אנשים עם לוחות זמנים כבר עסוק. כדי למצוא בית ספר קרוב אליך, חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

4 תוצאות ב Sustainable Economic Studies

ESLSCA Business School

בתום ההכשרה, הסטודנטים והחניכים, מומחי העתיד המקצועיים המתמחים באימונים טובים של הקיימות ושליטה על האתגרים של פיתוח בר קיימא / SDG - CSR כדי למטב את השינוי, ההתאמה והביצו ... [+]

מטרות והטבות של התוכנית

בתום ההכשרה, הסטודנטים והחניכים, מומחי העתיד המקצועיים המתמחים במקצועות טובים בתחום הקיימות ומנהלים את האתגרים של פיתוח בר קיימא / SDG - CSR כדי למטב את השינוי, ההתאמה והביצוע של ארגונים, יוכלו:

הבנת ההקשרים של הופעת אחריות חברתית ופיתוח בר קיימא / SDG / פריס הסכם האקלים, את המטרות של המודלים האלה, את הקשרים הקיימים ביניהם, כמו גם את האופן שבו הם משפיעים על הניהול המודרני של ארגונים וארגונים קפיטליסטיים באופן כללילשלוט על שיטות העבודה הטובות הצפויות מארגונים במונחים של אחריות חברתית - פיתוח בר קיימא (SD)כלי קבלת ההחלטות המתאימים להפעלת CSR-SD: הערכת אב וכלי אבחון, פיתוח המלצות ותוכניות פעולה, שינוי מובנה ושינוי פיילוט, הערכת ניטור צעדים ממדדים רלוונטייםמוטב להבין את היתרונות עבור חברות, ארגונים וטריטוריות של מחויבות ל- CSR - SD; לרגש את השחקנים לנושאים של פיתוח בר קיימא, לפתח אסטרטגיית תקשורת משכנעת ולשפר את הגישה של ארגוניםלפרוס מדיניות ואסטרטגיות פיתוח סביבתי בר קיימא לגבי נושאים משמעותיים במגזרים או מדינותלקחת אחריות ולנהל פרויקטים חדשניים בתחום הסביבה ופיתוח בר קיימאהקמה ופיקוח על מערכות ניהול מאושרות או שאינן ניתנות לאישור, המכוונות למטרות ספציפיות כגון: ההנהלה האחראית על פעילות האירוע; ניהול רכש אחראי או שילוב של נושאים של אחריות חברתית / חברתית בתהליך הרכישה; ניהול סיכונים; ניהול אנרגיה; ניהול בטיחות המזון; ניהול איכות; ניהול בריאות ובטיחות בעבודה; ניהול סביבתי... [-]
צרפת Paris
October 2019
תכנית חלקית
1 שנה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
Robert Kennedy College

ה- MBA במימון ההסמכה קיימת מספק מבוא מקיף ביותר בתחום כספים ברי קיימא עם ניתוח של ההיבטים החברתיים, אתיים וממשל של ענפי שירותים פיננסיים שונים, ומעריכה יוזמת הקשורות משני ... [+]

ה- MBA במימון ההסמכה קיימת מספק מבוא מקיף ביותר בתחום כספים ברי קיימא עם ניתוח של ההיבטים החברתיים, אתיים וממשל של ענפי שירותים פיננסיים שונים, ומעריכה יוזמת הקשורות משני פרספקטיוות פרטיות וציבורית-תועלת.

לתוכניות ה- MBA תועלת רבות מן ובינלאומיות נגזרו בגיוס סטודנטים מכל רחבי העולם, וציור על מורים מוסמכים גם בתחומם.

למד בקולג המוביל הפרטי של שוויץ את לימודיהם עם סטודנטים מלמעלה מ -130 מדינות שונות ומן מאוניברסיטת קאמבריה.... [-]

שווייץ Zürich Switzerland Online הממלכה המאוחדת City of Carlisle  + 1 יותר
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 4 שנים
לימודים משולבים, מקוונים ובקמפוס
למידע נוסף באנגלית
Kazakh British Technical University (KBTU)

- ... [+]

-

[-]
קזחסטן Almaty
September 2019
תכנית מלאה
15 חודשים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
Business School Lausanne

EMBA ב - Sustainable Business היא תוכנית ייחודית בשוויץ המשלבת את לימודי ה - MBA עם צלילה עמוקה בקיימות עסקית. ... [+]

סקירה כוללת

E / MBA עסקים בר קיימא היא תוכנית ייחודית בשווייץ שילוב E / MBA החינוך עם צלילה עמוקה לתוך קיימות עסקית. זה אידיאלי עבור המשתתפים ואנשי מקצוע מחפשים לבנות על הניסיון הקיים שלהם כדי להשפיע באופן אמיתי על העסק.

תוכנית זו תערובות שתי תוכניות לתוך אחד, E / MBA ו דיפלומה ב קיימא עסקים, וכתוצאה מכך חוויית למידה הוליסטית אשר יהפכו את האופן שבו אתה מגדיר את העסק ואת עצמך מובילים שינוי וחדשנות לעולם טוב יותר. למעשה, אתה לוקח את כל קורסי היסוד מתוכנית E / MBA, ולהמשיך עם התמחות הקיימות. התוצאה היא תוכנית שמעצבת אותך לעיסוק עסקי בעל מודעות עצמית, ידע, וקיימות.... [-]

שווייץ Lausanne
September 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית